Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 23, 11:14)
Muka, Saulele,  sušalai per Krikštynas. Organizmas pasilpęs nuo hormoninių vaistų , tiek ir tereikia. Garink! Kepti svogūnai , šilta druska, virta bulvė su lupynomis  ant gerklės - bronchų.
Šalia vaistų . Jei dar geri hormoninius vaistus ir tuos kuriuos aš galvoju - atsargiai su kitais vaistais. Pasiklausk ar galima ir kiek galima ...
Liga mums duodama , kad sustotume. Kad sustoję pasirūpintume savimi  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Didžiausia nuodėmė  - nemeilė sau . Tik mylėti reikia protingai  ax.gif

ačiū už patarimus, vaistus jau mažinu liko ketvirtukas rytoj...
Jooooo....
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 23, 10:11)
Dar tie visokie rota labai ateina per blogai priziurimas indaploves,gerai,kad as jos ir neturiu.
Laikykis,sirdele  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Granatų žievelių arbata nuo roto viruso . Išbandyta daug kartų ant šeimos ir bendradarbių .
Jei susitvarkai žanyną - jokie rotai nekabina. Neturi ką valgyti tas virusas normaliam žanyne.

Muka jei geri Prednisolon, dėl kitų vaistų tarkis su gydytoju !!! Ar papildų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 gruodžio 2022 - 10:31
Ponios , neplatint dezinformacijos kaledu proga butu prasyti per daug?
Vakar apsipirkom,gerai kai gyveni musulmoniskam kraste.Maximoje net silkes buvo.
O siaip liezuvis,kepsnys,vista.

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 23, 10:26)
Ponios , neplatint dezinformacijos kaledu proga  butu prasyti per daug?
Vakar apsipirkom,gerai kai gyveni musulmoniskam kraste.Maximoje net silkes buvo.
O siaip liezuvis,kepsnys,vista.


Sukonkretinkit ?
Atsakyti
Muka jau serga,pervargo ir susalo.Gleivines pazeistos ir labai paburkusios.Siluma ,visokie garinimai dar labiau jas atveria,dar isdidina.O kaip tik reikia sutraukti,kad nedirgintu,ty nekosetu ir neciaudetu.
Visi tie garinimai tinka tik kai jau fibrinu viskas apsinesa,ji pasalint ,z\odz\iu ne astrioje faz\eje.
Paskui,z\inkas ir vitaminai tik profilaktikai, ne gydymui.O del indaploviu isvis jau tyliu biggrin.gif Granatu z\ieves yra taninas ,kuris sutraukia,bet tada jei tikrai sukelejas gleivineje,tai jis ir lieka ten.
Z\inot ,man daug pastangu kainuoja mandagiai postinti visus salutinius efektus ir gydymo klyskelius. biggrin.gif
Atsakyti
AA - Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 23, 08:36)
Muka jau serga,pervargo ir susalo.Gleivines pazeistos ir labai paburkusios.Siluma ,visokie garinimai dar labiau jas atveria,dar isdidina.O kaip tik reikia sutraukti,kad nedirgintu,ty nekosetu ir neciaudetu.
Visi tie garinimai tinka tik kai jau fibrinu viskas apsinesa,ji pasalint ,z\odz\iu ne astrioje faz\eje.
Paskui,z\inkas ir vitaminai tik profilaktikai, ne gydymui.O del indaploviu isvis jau tyliu biggrin.gif Granatu z\ieves yra taninas ,kuris sutraukia,bet tada jei tikrai sukelejas gleivineje,tai jis ir lieka ten.
Z\inot ,man daug pastangu kainuoja mandagiai postinti visus salutinius efektus ir gydymo klyskelius. biggrin.gif


O kodel gi nepostinti musu klystkeliu?Mes tau labai dekingos uz tai.Zmogus klysta is nezinojimo.O tu va sudeliojai kas ir kaip.Tau turetu but malonu tai daryt,turint ziniu bagaza,nes tai padeda kitam nenuklyst i dausas.
Aciu tau. 4u.gif
Atsakyti
AA šiap tai aš nesiūliau jokiu vaistų ,papildų, žolių .
Tik tai kas išbadyta mano savo kailiu. Jei dūstu naktį dedu svogūnus. Atsislaisvina kvėpavimas, užmiegu . Jei kuteną gerklę - dedu druską .
Žinok padeda man.
Kai jau 3 dienas kosau ir nepraeina - geriu vaistus . Vasara teko .
Arbatų nesu fanė , daug vandens su citrina ar šiaip šilto vandens mano nuomone organizmui yra geriau negu 15 žolių ... Bo aš neišmanau ką su kuo ir kaip smile.gif .
Mano organizmas greičiau susitvarko be arbatų .
Granatų žievės pas mane visada yra namie ir kaime.
Mano megaitė skautuose buvo pasigavusi roto. Parsivežiau su 38 + vemiančia ir tt.
Sugirdžiau 1 puodelį arbatos per du kartus , kaip parašyta patarimuose - po 2 val atsigavo vaikas. Valgyti paprašė .
Gydausi intuityviai , tiesiog jaučiu .



Atsakyti
Muka dusta ir krutine skauda.Manau metas i skubios pagalbos skyriu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 23, 11:34)
Muka dusta ir krutine skauda.Manau metas i skubios pagalbos skyriu.


Jei ten kažkas galėtų padėti su tokiom bėdom ,kodėl gi ne ?
Bet ir ten pagalba bus nulinė ....

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 23, 09:39)
Jei ten kažkas galėtų padėti su tokiom bėdom ,kodėl gi ne ?
Bet ir ten pagalba bus nulinė ....


Jei nuvaziuot pas mus,tai ir kaledas ngali sulaukt besededamas priimamajame. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas,

AA, čiut dar papildysiu.

Granatai ir bakteriostatiškai veikia. 

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad didelės cinko dozės 50 proc. pagreitina pasveikimą, sergant virusiniais susirgimais.

Atsakyti