Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2022 12 22, 11:10)
Dabar kai sename name miegame viename kambaryje,kitoje pusėje namo šaltoka,tai nervina,kad negali nieko dirbti anksti. ax.gif Na bute bent atskiruose kambariuose miegosime šiąnakt,galėsiu anksti keltis. mirksiukas.gif O tai guli ir dūsauji,vartaisi. biggrin.gif

Ingrida ar tavęs nevargina tas lakiojimas per tris triobas... mane tai užmuša aš visa tokia jaučiuosi išsipešiojusi verysad.gif
Atsakyti
Mano MB miega jei miegama taip , kad patranka nepažadins. Atrodo jei biški triukšmo yra jam skaniau miegasi , ypač paryčiais biggrin.gif O aš dažniausiai taip smigu vakare, prisilakstau biggrin.gif Gerai, nesutinkam tongue.gif
Muka , tu vasara taigi gyveni savo sode? Aš čia lakstytoja - 3 dienos vienur , trys kitur . Todėl dabar labai kaifuoju kai ateina savaitglis, o man niekur nereikia važiuoti ... Jau kovo mėnesį ims širdelė spurdėti.
Miegui - tiek kaime , tiek namie lovose... Svarbu ne sofkės ar kito pribumbaso . Tai mano metuose tikrai būtų nepatogu.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 22, 12:39)
Mano MB miega  jei miegama taip , kad patranka nepažadins. Atrodo jei biški triukšmo yra jam skaniau miegasi , ypač paryčiais  biggrin.gif  O aš dažniausiai taip smigu vakare, prisilakstau  biggrin.gif  Gerai, nesutinkam tongue.gif
Muka , tu vasara taigi gyveni savo sode? Aš čia lakstytoja  - 3 dienos vienur , trys kitur . Todėl dabar labai kaifuoju kai ateina savaitglis, o  man niekur nereikia važiuoti ... Jau kovo mėnesį ims širdelė spurdėti.
Miegui - tiek kaime , tiek namie lovose... Svarbu ne sofkės ar  kito pribumbaso . Tai mano metuose tikrai būtų nepatogu.

tai va kaip gyveni vistiek tasaisi po tas triobas verysad.gif atrodo kad ne .... jo mane užmuša tas tampymas daiktų pirmyn atgal...
Atsakyti
Muka, pas mane viena trioba , ta pati nedidelė ...
Pirmyn - atgal tai skalbiami rūbai . Vasara jų nedaug .
Gaminu vasara irgi lauke ... Turiu tik vieną indą kuris vasara gyvena kaime, žiemą namie - ketaus puodas. Nedidukas, telpa į kamado.
Rauginti agurkėliai suvažiuoja į sklepuką. Koks skirtumas ar iš viršaus žemyn , ar iš kaimo į skelpuka. Dar arčiau iš mašinos...
Viso kito nevežioju .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 gruodžio 2022 - 13:10
QUOTE(Muka @ 2022 12 22, 13:09)
tai va kaip gyveni vistiek tasaisi po tas triobas verysad.gif atrodo kad ne .... jo mane užmuša tas tampymas daiktų pirmyn atgal...

Tai jau butas kaip ir iškraustytas,liko šiek tiek indų ir patalynės keli komplektai.Bet gi kaip patogu grįžta vaikai kur visus sutalpinti?Rytoj va sūnus su dukra grįžta,susitikti mieste su draugais,pernakvos mieste.Per šventes dukra su draugėmis grįš permiegoti,o jei būtų išnuomuota jau problemų būtų. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesimiega,ketvirtą kaip nubudau ir pradėjau kepti,virti,megzti galvoje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 )
Nesimiega,ketvirtą kaip nubudau ir pradėjau kepti,virti,megzti galvoje. ax.gif


Tau būtinai reik kačiuko. Tai nors su reikalu ketvirtą keltumeisi )))
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif Kokios ankstyvos visos biggrin.gif MB eme knarkt,pasukt ant sono neduoda,supykau ir atsikeliau sesta biggrin.gif Uzkaiciau sviesta Ghi pasidarysiu,metosi sviestas po saldytuva,o saldytuve reiks vietos.Silke uzmerksiu ,kai isgersiu kavos.
Ingridos kava si ryta nuostabiai pateikta,mano spalvomis.Geles turbbut viendienes?Labai grazios.Puoduka toki turiu Royal Albert keramika.Bet negeriu is jo,nebent espreso,o as jo negeriu,man reik kruzo kavos.Nemoku inteligentiskai. ax.gif tongue.gif
Vakar buvom sode buroku,tai net pasalusiu radom,vistik tas atsalimas pakenke jiems.Ne visiems,bet matyt kurie prie krasto.Petrazoles reikejo ieskot graziu,nes pasale guli ant sono,tai MB turi tokias dideles zirkles,nukirpo viska,sunesem i kompostine.Kazkas pravezliaves per lysves ir isejes per vartukus i miskeli,vartukai palikti atdari.Bet niekas nedinge.Gal koks sniego zmogus,pedos neaiskios.Slapia sklype,bet balu pas mus nematyt,o kiti sklypai vandeuo telkso.Smagu,kai takeli issidejom plytelem,galim vaiksciot su batukais,svaru nesusitepa.Kopustam salna nei motais,suka galvytes,o stebukle.O siltnamyje jiems netinka,isbale,isstybe,jokiu pozymiu ,kad suktu galvutes.Va koks experiencas.
Atsakyti
Labas rytas,
Lyja... Niuru ir tamsu .
Ingrida negi Pavalgyti atvažiuoja ?

Iškepiau imbierinius sausainius. Filmas filmu , bet turėti namie saugiau biggrin.gif Pusę net nudažiau. Gal bus norinčių šiandiena dažyti, mergytė parvažiuoja . Smagiai kepasi , buvau pamiršusi tokius darbus smile.gif
Šiandien reiktų šlyžikų užmakaluoti , šviežutėliai būtų ryt, skanūs... Jei įkvėpimo bus biggrin.gif MB nupriko kažkiek. Daug neleidau nes paskui išmesti tenka.
Tiek to mano ruošimosi .
Kalėdom yra steikų , yra antis .
Žuvis ir silkes ryt paruošiu, kad šveižutės būtų . Aguonas reikia apsimerkti šiandien .
Ir ryt pyragą iškepsiu .
Kažkaip nėra pas mus mados sėdėti kelias valandas prie stalo ir valgyti . Jokie ten vyniotiniai nereikalingi, pagamini ir lieka. Pusryčiams pyrago gabalėlis , kas valgo pusryčius... Pietus pagaminiu . Vakarienei bus likę silkės ar žuvies. Mėgsta maniškiai labai virtą žuvį su morkomis ir svogūnais bei marinuotą silkę. Geriau už visus pyragus . Visai neėdrūs ...
Gražios dienos .
Nepavarkit 4u.gif


Atsakyti
Labos

Susirgau verysad.gif naktis pralota, šiandiena dūstu, krūtinę skauda na va bus man kalėdos lovoje verysad.gif, daug geriu skysčių ambroxolis kišenėje, atlėkiau iki darbo kompą pasiimti. Jėgų net galvoti nėra apie ruošą....
Atsakyti


As irgi,ghi sviestas isvirtas,silke uzmarinuota.Dar eisiu is puses kuciuku,suriu lazdeliu ir sudytu zemes riesutu padaryt surios karameles tingini pagal Beata.Bus Kaledom,visi megsta karamele,tai jokiu saldumynu nekepsiu daugiau.MB iskepe savo firminiu sausdainiu.Burokai isvirti,issivirsiu bulviu pyrozkom,atrodo nieko tokio ir nedarau.Reik eit karka issimt is saldiklio,kad atsileistu,ryt per diena pastovetu su prieskoniais,o vakare isvirciau ir nakciai paslegciau,Kaledu rytui but kaip tik.
Siemet aguonpienio nedarysiu,mazai jo suvalgom.Bus spanguoliu kisielius.
Siuntinukas pagaliau pasieke FR vakar,keliaves nuo 6 gruodzio. doh.gif
Siandien laukiu foto sesijos.



Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2022 12 23, 08:04)
Labos

Susirgau  verysad.gif naktis pralota, šiandiena dūstu, krūtinę skauda na va bus man kalėdos lovoje verysad.gif, daug geriu skysčių ambroxolis kišenėje, atlėkiau iki darbo kompą pasiimti. Jėgų net galvoti nėra apie ruošą....

O jetus,Muka,kaip nesmagu.Svarbu,kad sveciai nesusirgtu.Gerk cinko su didele doze vit.C.MB padejo issivaduot is uzsitesusio kosulio inhaliacijos su druska ir soda ir kvepavimo pratimai.
Labai daug zmoniu serga siuo metu.Gripinis oras,o virusai susimaise dabar visokie mondri.Londone serga gripu su rota kartu,sunkiai kapstosi seimomis.Dar tie visokie rota labai ateina per blogai priziurimas indaploves,gerai,kad as jos ir neturiu.
Laikykis,sirdele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 gruodžio 2022 - 10:07
Muka, Saulele, sušalai per Krikštynas. Organizmas pasilpęs nuo hormoninių vaistų , tiek ir tereikia. Garink! Kepti svogūnai , šilta druska, virta bulvė su lupynomis ant gerklės - bronchų.
Šalia vaistų . Jei dar geri hormoninius vaistus ir tuos kuriuos aš galvoju - atsargiai su kitais vaistais. Pasiklausk ar galima ir kiek galima ...
Liga mums duodama , kad sustotume. Kad sustoję pasirūpintume savimi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Didžiausia nuodėmė - nemeilė sau . Tik mylėti reikia protingai ax.gif
Atsakyti