Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 21, 13:44)
Mano katė juoda.
Gaila ne katinas, ne jos metai  mirksiukas.gif


kas čia per diskriminacija?? Kinai nieko nesakė katino ar katės. Taip kad bendri metai. Žemai lenkitės katei visus metus ir bus jums laimė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 21, 15:11)
kas čia per diskriminacija?? Kinai nieko nesakė katino ar katės. Taip kad bendri metai. Žemai lenkitės katei visus metus ir bus jums laimė smile.gif
[right][snapback]73026066[/snapback][/right]

o ką daryti žiurkei unsure.gif
Pakrikštijome turim jau krikštuką wub.gif o jau sušalau bažnyčoje, bet kunigėlis labai gražią ceremoniją surengė wub.gif
Atsakyti

Muka  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 21, 18:10)
<p>Muka  wub.gif​ </p>

nu ką lenktis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 21, 16:34)
o ką daryti žiurkei 


Susidraugaut su katinu, ką daugiau smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Lyja, šlapia, guminių reikia Kaune. Vakar į sportą važiavau, bo eiti labai labai nesmagu...

Ingrida, pavyksta maitintis pagal daktarės rekomendacijas? Kaip jautiesi?

Muka, smagu , kad šventė graži gavosi :4u:

Visokiais horoskopais netikiu. Jei paskaitau tai kaip anekdotą. Kas gero prisitaikau sau, kas blogo ne apie mane... nes vieni žmonės to ženklo labai sėkmingi, kiti labai nelaimingi. Charakteris, ne ženklas nulemia...

Gražios dienos :4u:​ 

Atsakyti
Labos smile.gif

Pasidaviau akcijai ir nupirkau kalakuta daugiau nei 6 kg, paskui prisiminiau orkaitė mano durniuoja:( na ką pradėsiu kepti per kūčias baigsiu per kalėdas blink.gif Pamacavojau ir balkonan tegu bręsta ax.gif Vyniotiniai susukti mintyse perkračiau meniu, lyg viskas 4u.gif
Dovanos ne visos atėjo, bet labai tikiuosi ateis laiku, nes jau pagal sekimą matau Lietuvoje biggrin.gif dar porą smulkmenų ir pakuoti ax.gif
Šlapia fek.. bet ačiū die nešalta....
Atsakyti
Ačiū Dusiuk,puikiai jaučiuosi. ax.gif Jau prismiršo liga. ax.gif Rytoj pas psichoogę,nežinau ką man ten pasakys?Prieš gal 20 metų lankaiu grupę tėvų pas psichologę,tai ką aš žinau puikiai bendravome,piešėme,klausėme paskaitų. mirksiukas.gif Daugiau neteko bendrauti.
Saldumynų jokių,prisikvėpuoju kepdama.Tai kad aš ir kasmet kvapų prisigaudydavau.Ir kažkaip nesinori,jokių miltų.Prisipirkau košių įvairiausių grūdų.Bulguro nežinojau kad kviečiai skaldyti,na suvalgėme kažkiek su kepenėlėmis.Šiaip vakarais košės,kad nebūtų bjauru valgyti dedu šaldytus grybus ir visai skani košė gaunasi. ax.gif
Dar su miegu susidraugauti,nes vakar 5 atsikėliau,viskas šiandien vėl nuo 5 planus audžiu.Dabar dažymai grybūkų,voveryčių,meduoliukų,riešutėlius užpildė mb bent tas atkrito.Šiandien vakare į miestą,pradėsime vežioti dovanėles jau,nes per kalėdas bendrausime tik su vaikais. mirksiukas.gif
Kažkaip šiandien dar biskvitą tortui išsikpeti,prieš išvažiuojant. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif
slapia pas mus irgi,nakti lijo,ir dabar lyja dar.Toks gripinis oras.
Siandien issiemiau vistu griedus,bandysiu virt saltiena,jau deliojuos,ka ryt darysiu,ne viska gali ismetyt i dienas pries sventes,nes daug ka reik daryt paskutine diena.
O siaip,viskas po senovei.
Atsakyti

Ingrida,  jei atsiguli laiku  vakare, tai tas ankstyvas kėlimasis nėrA blogai :4u: 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 22, 11:03)
<p>Ingrida,  jei atsiguli laiku  vakare, tai tas ankstyvas kėlimasis nėrA blogai 4u.gif </p>

Dabar kai sename name miegame viename kambaryje,kitoje pusėje namo šaltoka,tai nervina,kad negali nieko dirbti anksti. ax.gif Na bute bent atskiruose kambariuose miegosime šiąnakt,galėsiu anksti keltis. mirksiukas.gif O tai guli ir dūsauji,vartaisi. biggrin.gif
Atsakyti