Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aleksoto turguje

Reiks paieškot gal kokiam kitam - ten toloka belstis. Bet rūkytos yra labai skanios!

Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
paskutiniu metu miegu gerai.Kava 1x dienoj tik apie 10val,jokiu skysciu po 18val,tai net negirdziu,kaip MB keliasi i WC.Zinoma,jei koks rupestis,tai jau amen miegeliui,akys stulpu bus iki paryciu.Bet,kol kas negaliu skustis miegu.Pas mus tokia siurblys-masina nedidele pravaziuoja apie 7 visada.Ypac pikta,kai sekmadieni.Bet jis mano zadintuvas,po jo jau as keliuosi.Kartais as ji aplenkiu.
Vakar daug judejau,ir manksta ir peskom prasiejau po pietu,ir svoris iskart pajudejo.Oi reikia eit vel i kluba,labai reikia.Nu gal po nauju susiimsiu.
O pas mus vakar ryte lijo,po to sviete saule visa diena buvo 12 silumos,vejas nedidelis.
Si ryta septyni silumos.
Saldytuvas pilnas,kopustam siuo metu vietos nera,vakar ryte isboginau i lauka,i siaures rytu puse,padejau ant cemento,gal neperrugs?Bet uzdengti aklinai dangtuku,turbut negerai?
Atsakyti
Rūkytos slyvos nuo tarybinių laikų neskanu . Smirda man smile.gif
Apsipirkom , jei ko reikės šalia namų yra Iki ir Rimi . Mažos , tai žmonių daug nebus jei ką pamiršau . Nubėgsiu ...
Kūčios ir Kalėdos tokios pačios kaip visada. Be streso , kai metai iš metų tas pats. Nei kokia korona man ką keitė , nei kt.
Pastovumas yra gerai .
Luety , kai įrūgsta kopūstai dedu plastmasinį dangtelį ir statau vėsiai . Tai nėr sandaru mano supratimu .

Sportas yra gėris 4u.gif wub.gif
Tik man su svoriu dabar yra blogai , bo biški gavau hormono 10 dienų . Ištinau:) Na bet toks gydymas 3 mėn . Pavasariui atsitatysiu . Geriau negu narkozė ir ... Tikiuosi suveiks teigiamai .
Atsakyti
Viena siūlų parduotuvė FB įkėlė tokią reklamą :

Jei norite būti madingi ir sėkmingi Naujaisiais juodojo vandens triušio metais, būtinas sėkmės talismanas - savo rankomis numegztas (ar mezgamas net per šventes) angoros vilnos megztukas ar kepuraitė.
Čia rasite visus naujus angoros siūlus:


Reklama gera biggrin.gif Ko nepadarysi dėl sėkmės ...
Beveik susigundžiau biggrin.gif O laiko dar yra, triušio metai šiemet ateis sausio 20 mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 21, 12:40)
Viena siūlų parduotuvė FB įkėlė tokią reklamą :

Jei norite būti madingi ir sėkmingi Naujaisiais juodojo vandens triušio metais, būtinas sėkmės talismanas - savo rankomis numegztas (ar mezgamas net per šventes) angoros vilnos megztukas ar kepuraitė.
Čia rasite visus naujus angoros siūlus:


Reklama gera biggrin.gif  Ko nepadarysi dėl sėkmės ...
Beveik susigundžiau  biggrin.gif  O laiko dar yra, triušio metai šiemet ateis sausio 20 mirksiukas.gif


per visas šventes gali megzti, ypač veiksmingas talismanas bus ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 21, 12:50)
per visas šventes gali megzti, ypač veiksmingas talismanas bus ))


Europietiškos šventės gal nedaro įtakos kiniečių kiškiams ?
Ar jau pasaulis susvėlė ?
biggrin.gif
Atsakyti
O dabar interpretuoja pesimistas- juodojo katino metai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 21, 13:03)
Europietiškos šventės  gal nedaro įtakos kiniečių kiškiams ?
Ar jau pasaulis susvėlė ?
biggrin.gif


jeigu pasaulis naudojasi kiniečių horoskopo ženklais, tai reiškia visos šventės tinka kiniečių kiškiams ir katinams smile.gif
Atsakyti
Svarbiausia ,kad kinai labai prastai z\ino visus situos reikalus.
Pagal persu horoskopa,tai bus povo metas biggrin.gif
Atsakyti

O kuo juodas katinas blogai? Protingas gyvūnas.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 21, 13:26)
<p>O kuo juodas katinas blogai? Protingas gyvūnas.</p>


Mano katė juoda.
Gaila ne katinas, ne jos metai mirksiukas.gif
Atsakyti
https://www.liveinte.../post497081695/

Lesius gyveno net Caro Romanovo seimoje. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti