Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO


Labas rytas.
Pamiegosi,čia mieste, 5 ryto kai po langais grando šaligatvį. blink.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 20, 20:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="saintlina" data-cid="73025656" data-time="1671559333"><div><p>Aha, tie sausainiai ir man vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Pažiūrėk filmą, visada jų namie norėsi turėti...</p>


Paieškosiu smile.gif ačiū už rekomendaciją smile.gif

Vilniuj šian kaip pas jus vakar )) važiuot šimtąkart geriau nei eit. Šaligatviais eit neįmanoma, grynas ledas. O gatvėse visai neslidu. Gerai, kad miškelis prie namų, šunį vedžiot ant sniego irgi neslidu buvo 👍
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2022 12 20, 19:57)
<p>Na reiks tuos Sostų karus pažiūrėt, gal patiks.
</p><p></p><p>Va ko negaliu žiūrėt - vienas namuose.</p>


A, šito ir aš nežiūriu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 21, 06:44)
Labas rytas.
Pamiegosi,čia mieste, 5 ryto kai po langais grando šaligatvį


Bet tai kaip jumis rūpinasi 😍 penktą ryto jau šaligatvius gramdo thumbup.gif pas mus pagrindiniais šaligatviais kur prie gatvės jau pusę šešių irgi traktoriukai važinėja. Bet atokiau nieks nieko smile.gif
Bet mes ir taip penktą keliamės smile.gif
Atsakyti

Labas rytas, kapsi...

Ingrida, reik miegamąjį į tylią pusę perkelt, jei įmanoma. Labai jautriai miegi.

Atsakyti

Labas rytas,  Lyja Kaune.  Labai gražios spalvos pirštinės prie kavos. Žieminės. Mezgu pamažiukais masyvų šaliką. Žiema pabėgusi kažin ar prireiks?  Nedaug ir laiko lieka, vakarai tik.  Ir ankstyvi rytai. Muka, kaip Tavo  sveikatos?  Gerėja?   MB lyg virusą pasigavo.  Gerklę skauda. Tikiuosi į kosulį nepatrauks... nei čia man reikia ligonių ant švenčių.  Gražios dienos!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 gruodžio 2022 - 08:26
QUOTE(Pou @ 2022 12 21, 09:20)
<p>Labas rytas, kapsi...</p><p>Ingrida, reik miegamąjį į tylią pusę perkelt, jei įmanoma. Labai jautriai miegi.</p>

Jautriai miegu,čia teisybė.Čia mūsų įžymioji pensininkė atsikelia,paskui turbūt eina miegoti?
MB miega kitoje pusėje,ten laukai,tik vasarą aplinkelis girdisi,langą atidarius.Mes gi pasiskirstę kambarius miegojimui,kad vienas kito knarkimo negirdėtume. biggrin.gif mirksiukas.gif
Dusiuk,gripai siautėja,mama pasiskiepijųsi ir tai pasigavo.Sakiau sau eisiu į parduotuves su kauke,pasimiršo,jau paskui vakare tik prisiminiau. ax.gif
Dukra ps endokrinologą registravosi,nemkamas talonas kovo 29,mokamas vasario 4.Teko bent mokamą imti. ax.gif
Atsakyti

Jautriai miegu,čia teisybė.Čia mūsų įžymioji pensininkė atsikelia,paskui turbūt eina miegoti?
MB miega kitoje pusėje,ten laukai,tik vasarą aplinkelis girdisi,langą atidarius.Mes gi pasiskirstę kambarius miegojimui,kad vienas kito knarkimo negirdėtume. biggrin.gifmirksiukas.gif
Dusiuk,gripai siautėja,mama pasiskiepijųsi ir tai pasigavo.Sakiau sau eisiu į parduotuves su kauke,pasimiršo,jau paskui vakare tik prisiminiau. ax.gif
Dukra ps endokrinologą registravosi,nemkamas talonas kovo 29,mokamas vasario 4.Teko bent mokamą imti. ax.gif

Ingrida, gal tavo vyras ne toks jautrus garsui yra? Apsikeiskit kambariais.

Taip, gydytoja sakė, kad labai gripas dabar siaučia.

Tegu dukra vis dirstelna, gal atsilaisvins talonas, ypač dabar, kai tiek sergančių.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 21, 09:39)
<p>Ingrida, gal tavo vyras ne toks jautrus garsui yra? Apsikeiskit kambariais.</p><p>Taip, gydytoja sakė, kad labai gripas dabar siaučia.</p><p>Tegu dukra vis dirstelna, gal atsilaisvins talonas, ypač dabar, kai tiek sergančių.</p>

Aha,kas geria migdomuosius stipriausius?Jautrūs mes abu,aš iš jo išmokau matyt garsus girdėti?Jautrūs ir mūsų vaikai,jautruolių šeimynėlė. biggrin.gif Sūnus irgi keliasi 5 ryto,kai pradeda miestas ošti,na nors eina miegoti 22.
Man pas psichiatrą taip atsilaisvino,paskambino,kad sausio 17 atsirado talonas,valio.Penktadienį pas psichologę. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, kas dukrytei , kad pas edokrinologą reikia ?
Man jei miegama miegasi bele kur. Bet... jei nors kažkas blogo vyksta, pirmiausia kerta per miega. Nei tyla nei triukšmas nepadeda, nesimiega ir tiek . Tokia nervų sistema.
MB nei tempertaūros nei kitų gripo simptomų nėra , tik gerklė raudona ir skauda. Gal per daug šalto alaus įmonės baliuje pavartojo , arba kaime kasdamas sniegą sukaito - atšalo . Slabakas tongue.gif biggrin.gif
Manęs neturėtų imti , aš dabar geroj formoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 21 gruodžio 2022 - 09:02
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 21, 10:01)
Ingrida, kas dukrytei , kad pas edokrinologą reikia ?

Geria nuolatinai vaistus. ax.gif
Labai gerai mano liga pastūmėjo,sesę išsitirti,dukra pasidarė visus tyrimus kraujo Antėjoje,rado H.pylori bakteriją.Gerai toks spyris į vieną vietą. ax.gif Jaučiu nuo mb mes nešiojame tą bakteriją.MB išsigydė,pas mus dar gyvena? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 21 gruodžio 2022 - 09:20
Labos smile.gif

Filmų rekomendacijas užsisaugojau, bet dabar nė kaip su žiūrėjimu:(
Man jau niežulys mažėja, vaistus mažinu nes negalima iškart nuraukti... gyvensiu 4u.gif
Va šiandiena šlebe tik išsitraukiau garbanas pakedenau ir darban o paskui bažnyčion šiandiena krikštynos biggrin.gif tik spėk suktis, vakar silkes išsiknibinėjau, karką išsivyniojau šiandien vakare mažu susuksiu rolleyes.gif Brendradarbė atnešė rūkytų slyvų ax.gif AA manau tiks prie morkyčių o jau kvapas eina sau tongue.gif
Naktis nemiegota kažkos nervas įkritęs...
Atsakyti

Labos smile.gif

Filmų rekomendacijas užsisaugojau, bet dabar nė kaip su žiūrėjimu:(
Man jau niežulys mažėja, vaistus mažinu nes negalima iškart nuraukti... gyvensiu 4u.gif
Va šiandiena šlebe tik išsitraukiau garbanas pakedenau ir darban o paskui bažnyčion šiandiena krikštynos biggrin.giftik spėk suktis, vakar silkes išsiknibinėjau, karką išsivyniojau šiandien vakare mažu susuksiu rolleyes.gifBrendradarbė atnešė rūkytų slyvų ax.gifAA manau tiks prie morkyčių o jau kvapas eina sau tongue.gif
Naktis nemiegota kažkos nervas įkritęs...

Muka, kur rūkytas pirko?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 21 gruodžio 2022 - 09:41
QUOTE(Pou @ 2022 12 21, 10:40)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73025893" data-time="1671608012">
<div>
<p>Labos vartotojo įkelta nuotrauka
Filmų rekomendacijas užsisaugojau, bet dabar nė kaip su žiūrėjimu:(

Man jau niežulys mažėja, vaistus mažinu nes negalima iškart nuraukti... gyvensiu vartotojo įkelta nuotrauka

Va šiandiena šlebe tik išsitraukiau garbanas pakedenau ir darban o paskui bažnyčion šiandiena krikštynos vartotojo įkelta nuotraukatik spėk suktis, vakar silkes išsiknibinėjau, karką išsivyniojau šiandien vakare mažu susuksiu vartotojo įkelta nuotraukaBrendradarbė atnešė rūkytų slyvų vartotojo įkelta nuotraukaAA manau tiks prie morkyčių o jau kvapas eina sau vartotojo įkelta nuotrauka

Naktis nemiegota kažkos nervas įkritęs...</p>
</div>
</blockquote>
<p>Muka, kur rūkytas pirko?</p>

Aleksoto turguje
Atsakyti