Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mano kaime yra toks posakis - pelė iš bado šaldytuve pasikorė ...
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 20, 12:55)
Siaip tai tinka net tu saldytu mazu morku pokis.Tesiog letai troskinam su sviestu ,biski svogunu ,biski cesnako,paprikos prieskonis tinka.Tai zydiskas receptas.Turetu detis apelsinu sultys,bet man skaniau kai slyvu skonis ryskus. biggrin.gif

hm darysiu smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
https://www.facebook...836785477630905
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 20, 12:55)
Siaip tai tinka net tu saldytu mazu morku pokis.Tesiog letai troskinam su sviestu ,biski svogunu ,biski cesnako,paprikos prieskonis tinka.Tai zydiskas receptas.Turetu detis apelsinu sultys,bet man skaniau kai slyvu skonis ryskus. biggrin.gif

Slyvos džiovintos,šaldytos tiktų?Labai skaniai susiskaitė. wub.gif
Atsakyti
Receptas su dziovintom,sitas morkas Rygos lido duoda
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 20, 12:49)

o kaip nieko neturi o apie katinėlį  ax.gif


Katė ta pati, visos trys jos kailio spalvos nenubluko, naujų triukų neišmoko. Nu, nieko naujo.. rolleyes.gif

QUOTE(saintlina @ 2022 12 20, 13:00)
tai katei anei šližiko neiškepsi?  blink.gif  nei pelių neturės kuo pavaišint, baisi sarmata.


Tai mano katė nesarmatlyva biggrin.gif O sližikų nekepu.
Kaip gerai, kad jums yra noras gamint. Svarbiausia, kad mėgstat tai daryti.
Aš net nesugalvoju, ką pagamint sau vienai blink.gif Galvojau galvojau, nu, mišrainei 2 bulvės, morka, kiaušinis, šaukštas majonezo... o kur dėt likusius 9 kiaušinius, likusį puslitrį majonezo?
Šiaip džiaugiuosi, kad nereik nieko gamint.

Luety, ir pavakaroti apsirengus gražiausia suknele neišeis biggrin.gif Kam? Tikslas? Pati sau kaip klounas atrodyčiau. O katei pfk mano suknios.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 20, 13:51)
Tai mano katė nesarmatlyva biggrin.gif

Aš net nesugalvoju, ką pagamint sau vienai  blink.gif Galvojau galvojau, nu, mišrainei 2 bulvės, morka, kiaušinis, šaukštas majonezo... o kur dėt likusius 9 kiaušinius, likusį puslitrį majonezo?
Šiaip džiaugiuosi, kad nereik nieko gamint.

Luety, ir pavakaroti apsirengus gražiausia suknele neišeis biggrin.gif Kam? Tikslas? Pati sau kaip klounas atrodyčiau. O katei pfk mano suknios.


tai čia mažiausiai svarbu. Svarbiausia, ką kaimynai pagalvos. T,y. pelės )))

kažkur mačiau, kaiušinius ir po 5 parduoda smile.gif vienas vienai Kalėdų dienai, antras kitai, trečias Naujakui, ketvirtas trims karaliams. Penktą atiduok katei pažaist, nes vis tiek iki užgavėnių nedatrauks.

aga, teisingai, kam ta suknelė? Jei nereiktų šuns vedžiot, tai geriausios Kalėdos su pižama ir šampe ant sofkės prie teliko ))) Žiūrėsiu Harį Poterį, va )))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 20, 14:11)
tai geriausios Kalėdos su pižama ir šampe ant sofkės prie teliko )))

Mano svajonė buvo Naujakas su pyžama, šampe ir balta mišraine lovoje ax.gif
Beveik pavyko vienais metais , šampės buvo , pyžama buvo , o baltos mišrainės ne. Vis tiek jos pas mane niekas nevalgo rolleyes.gif Negi gaminsi dėl ponto ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 20 gruodžio 2022 - 14:17
QUOTE(saintlina @ 2022 12 20, 15:11)
tai čia mažiausiai svarbu. Svarbiausia, ką kaimynai pagalvos. T,y. pelės )))

kažkur mačiau, kaiušinius ir po 5 parduoda smile.gif vienas vienai Kalėdų dienai, antras kitai, trečias Naujakui, ketvirtas trims karaliams. Penktą atiduok katei pažaist, nes vis tiek iki užgavėnių nedatrauks.

aga, teisingai, kam ta suknelė? Jei nereiktų šuns vedžiot, tai geriausios Kalėdos su pižama ir šampe ant sofkės prie teliko ))) Žiūrėsiu Harį Poterį, va )))

tobula wub.gif
Atsakyti
Dristu patart del repertuaro.O kokio MONEY HEIST jum nervu sistema neisnesa?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 20, 15:21)
Dristu patart del repertuaro.O kokio MONEY HEIST  jum nervu sistema neisnesa?

o tokio nemačiusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 20, 10:27)

Va va,labai daznos frazes.

QUOTE(Ex @ 2022 12 20, 11:51)
Katė ta pati, visos trys jos kailio spalvos nenubluko, naujų triukų neišmoko. Nu, nieko naujo..  rolleyes.gif
Tai mano katė nesarmatlyva biggrin.gif O sližikų nekepu. 
Kaip gerai, kad jums yra noras gamint. Svarbiausia, kad mėgstat tai daryti.
Aš net nesugalvoju, ką pagamint sau vienai  blink.gif Galvojau galvojau, nu, mišrainei 2 bulvės, morka, kiaušinis, šaukštas majonezo... o kur dėt likusius 9 kiaušinius, likusį puslitrį majonezo?
Šiaip džiaugiuosi, kad nereik nieko gamint.

Luety, ir pavakaroti apsirengus gražiausia suknele neišeis biggrin.gif Kam? Tikslas? Pati sau kaip klounas atrodyčiau. O katei pfk mano suknios.


Del saves,Ex,pagalvok,kaip seniai taves tavo mylimas zmogus nemate linksmos,su graziausia suknele.Jis mato,tik negali tau pasakyti.Cia pozityvinis veiksmas,o negatyvinis tu parasei.

Buvo kaledu man vienumoj,kai vaikai buvo toli,o MB irgi biggrin.gif stengiaus nepaluzt,rasdavau ta gruda sa biggrin.gif u,nuotaikai pakelt,todel ir siulau taip,bet cia kiekvienam savo.Galima susirast tokio pat likimo draugele ir abiem pavakarot,tik ne pesimiste kokia ax.gif bigsmile.gif Cia tik is mano varpines taip rodosi.
Pirkimai padaryti,manau,kad viska suziurejau rolleyes.gif tongue.gif nereiks daugiau vaziuot.Labai grazia menkes file nusipirkau zuvu sandely,bet brangi gyvate 18 pinigu palikau,vien uz zuvi. wub.gif nu uz Beiley likeri 10 pinigu nebuvo gaila
Atsakyti