Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

sliduma, kaunietės, būkit atsargios!

Atsakyti
pas mus ledo nėr, bet kaip visada - prisnigo ir nieks neskuba valyt, tai sniego košė gatvėse.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif
atsargiai su tuo slidumu,pasiklijuokit koki pleistra ant padu bigsmile.gif nesijuokiu,tikrai padeda.
O pas mus lyja,lijo,ir lis visa savaite, rodo,BBC wether,o siandien 12 silumos,as net silumos nejungiu.Taupau biggrin.gif biggrin.gif Nors valdzia pensininkams gausiai perveda,bet tas nedziugina kazkodel,jauciu kazkokia tai baime tam. biggrin.gif biggrin.gif
Einu deliotis meniu detaliai,ziuret ko dar truksta,bus paskutine diena,kai dar bus imanoma dasipirkt,o tada reik isdeliot padieniui,ka ir kaip galiu pasidaryt,kad pasilengvint sau.
Tiesa,kuciukai skanus,bet ne traskus. ax.gif
Atsakyti
draugė iš Kauno skambino, sakė, žiaurus slidumas Kaune. Tai laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 20, 12:14)
draugė iš Kauno skambino, sakė, žiaurus slidumas Kaune. Tai laikykitės  4u.gif

oi tikrai žiaurus blink.gif
Atsakyti
Pas mus net takeliai blink.gif nukasti kaip veidrodis,reikia eiti per sniegą,kitaip kojos slidinėja.Nežinau kaip keliai,turbūt-baisu?
Atsakyti
Labos,
Gatvės neslidžios, bet jau kiemai ... Nei išvažiuoti nei paeiti neina. Jei pavyko mašiną nuo ledo atgramdyti ir iš kiemo išvaryti - baltas žmogus . Kaune.
Mano nagai irgi bombordavai blizga, šventes kviečia tongue.gif
Reikia namus baigti apkuopti ir sausainius iškepti ( skanesni bus ) . Kūčių visą dieną iki vakaro galiu darbuotis tai pagaminsiu maistą vakarienei . O Kalėdom mėsytę pamarinuosiu . Mums nedaug reikia.
Gal ryt anksti ryte apsipirksim.
Šiandien naktis sustojo ilgėjusi . Iki 24 ramybė, paskui ims trumpėti .
Šviesos pergalė wub.gif
Nepavarkit 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 20, 11:26)
Pas mus net takeliai blink.gif  nukasti kaip veidrodis,reikia eiti per sniegą,kitaip kojos slidinėja.Nežinau kaip keliai,turbūt-baisu?


Kaimo keliukai gali būti slidūs. Kaune gatvės visai neslidžios, šiandien reikia važinėti, o ne vaikščioti ....
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 20, 09:30)
Labos,
Gatvės neslidžios, bet jau kiemai ... Nei išvažiuoti nei paeiti neina. Jei pavyko mašiną nuo ledo atgramdyti ir iš kiemo išvaryti - baltas žmogus . Kaune.
Mano nagai irgi bombordavai blizga, šventes kviečia tongue.gif
Reikia namus baigti apkuopti ir sausainius iškepti ( skanesni bus )  . Kūčių visą dieną iki vakaro  galiu darbuotis  tai  pagaminsiu maistą vakarienei . O Kalėdom mėsytę pamarinuosiu . Mums nedaug reikia.
Gal ryt anksti ryte apsipirksim.
Šiandien naktis sustojo ilgėjusi . Iki 24 ramybė, paskui ims trumpėti .
Šviesos pergalė 
wub.gif [COLOR=blue]
Nepavarkit  4u.gif
Papildyta:
Kaimo keliukai gali būti slidūs. Kaune gatvės visai neslidžios, šiandien reikia važinėti, o ne vaikščioti ....


Valio!!!!Sulaukem!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 20 gruodžio 2022 - 11:44
Laba, pirožkos biggrin.gif

Linksmai gyvenat puoduose wub.gif
O aš neturiu ką pasakot lotuliukas.gif
Atsakyti
AA o kaip garnyrui darai morkas su slyvom? Morkas tarkuoji ar pjaustai, svogūnų dedi ? nu užsibyzinau, kad reikia prie anties ax.gif man labai skanu jažynka tongue.gif


Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2022 12 20, 12:47)
Laba, pirožkos biggrin.gif

Linksmai gyvenat puoduose  wub.gif
O aš neturiu ką pasakot lotuliukas.gif

o kaip nieko neturi o apie katinėlį ax.gif
Atsakyti
Siaip tai tinka net tu saldytu mazu morku pokis.Tesiog letai troskinam su sviestu ,biski svogunu ,biski cesnako,paprikos prieskonis tinka.Tai zydiskas receptas.Turetu detis apelsinu sultys,bet man skaniau kai slyvu skonis ryskus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 20, 11:47)
Laba, pirožkos biggrin.gif

Linksmai gyvenat puoduose  wub.gif
O aš neturiu ką pasakot lotuliukas.gif


tai katei anei šližiko neiškepsi? blink.gif nei pelių neturės kuo pavaišint, baisi sarmata.
Atsakyti