Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

koldūnai su baravykais ir svogūnų padažu wub.gifžuvies kotletukai su grybų įdaru ax.gifjazau kaip gerai, kad dar mamukas yra .....šiemet susėsime po ilgo laikotarpio visa šeima... nes su brolio šeima nė kart nelaužėme plotkelio....
pyragėliai su silke hm niekad nevalgius ir net negirdėjus....ir silkė kepta...

Silkę reik išmirkyt, nes kepama ji stipriai pasūrėja. Tiesiog miltuose apvolioti ir kepti. Man labai, labai skanu. Čia mano ir mano a.a. dieduko mylimiausias Kūčių valgis. Ratais suku, kol dar yra tos silkės namuose ir suvalgau.

O pyragėliai su silke, tai įprastiniai pyragėliai su skirtingu įdaru, tik močiutė pakepdavo dar silkę su svogūnu, kad ji ne sausa būtų ir į pyragiukus. Beje, Močiutė tuos Kūčinius pyragėlius kažkodėl pyrožkomis vadindavo.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 19, 14:38)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73025111" data-time="1671448884"><div><p>koldūnai su baravykais ir svogūnų padažu vartotojo įkelta nuotraukažuvies kotletukai su grybų įdaru vartotojo įkelta nuotraukajazau kaip gerai, kad dar mamukas yra .....šiemet susėsime po ilgo laikotarpio visa šeima... nes su brolio šeima nė kart nelaužėme plotkelio....
pyragėliai su silke hm niekad nevalgius ir net negirdėjus....ir silkė kepta...</p></div></blockquote><p>Silkę reik išmirkyt, nes kepama ji stipriai pasūrėja. Tiesiog miltuose apvolioti ir kepti. Man labai, labai skanu. Čia mano ir mano a.a. dieduko mylimiausias Kūčių valgis. Ratais suku, kol dar yra tos silkės namuose ir suvalgau.</p><p>O pyragėliai su silke, tai įprastiniai pyragėliai su skirtingu įdaru, tik močiutė pakepdavo dar silkę su svogūnu, kad ji ne sausa būtų ir į pyragiukus. Beje, Močiutė tuos Kūčinius pyragėlius kažkodėl pyrožkomis vadindavo.</p>

pyrožkai su grybais ir pas mumi vadindami ax.gif

Papildyta:
gavau prašymą kalėdom citrinų pyragą iškepti jazau kaip senai kepiau ax.gif
Atsakyti
Paskaičiusi Jus supratau , kad mano šeimyna per šventes badaus biggrin.gif
Gal tame ir pliusai , liekni ir bistūs bus tongue.gif
Vienintelis dukros prašymas buvo - neprigamink mamukau daug. Tokie laikai , kai gyvenam gerai , valgom skaniai kas diena ... Šventėms neturiu kuo nustebinti .
Luety , Tavo darbai kaip visada nuostabūs wub.gif 4u.gif
Risoto skanu . Aš labiausiai mėgstu su grybais, šeimyna su jūros gerybėmis. Pamiršus buvau , kad toks patiekalas yra.
Su sviestu ne kūčiukai ...
Ne todėl , kad dėl sviesto dievas nubaus ar perkūnas trenks, bet... Man patinka tradicijos, ypač šiais laikais kai tiek mažai pasaulyje pastovumo .

Geriausias Kūčių ar Kalėdų patiekalas graži gaspadinės suknelė ir šypsena 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tada viskas skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 gruodžio 2022 - 14:20
Jokiu kuciuku nera is viso.Tai slizikai.Porinis patiekalas su aguonu pienu.
Beje indija turi panasu patiekala,ot buvau nustebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 19, 14:30)
Jokiu kuciuku nera is viso.Tai slizikai.Porinis patiekalas su aguonu pienu.
Beje indija turi panasu patiekala,ot buvau nustebus biggrin.gif

Šiaurės Lietuvoje tik šližikai ...
Kauniečiai visokių mandrų žodžių prisigaudę biggrin.gif
Atsakyti

Jokiu kuciuku nera is viso.Tai slizikai.Porinis patiekalas su aguonu pienu.
Beje indija turi panasu patiekala,ot buvau nustebus biggrin.gif

AA, teisi tu, mes taip pat juos šližikais vadindavom. O va močiutė su dieduku juos vadindavo kliackais. Močiutė kepdavo tokius nemažus bombioškius, kurie aguonpienyje greit išmirkdavo. Dabar kepa anyta, labai, labai skanius. Dar ir mano sesės šeimyna gauna.

Sesers anyta tai barštukus su ausytėm daro - bet va man nelabai. Kaip vis tik mes pripratę prie savo giminės skonių.

Atsakyti
As tai prie to tupinejimo ir besaikio gaminimo visai nepripratus.Dar jaunysteje atejo suvokimas ,kad nuo to salto kuciu maisto bloga,todel buvo ivestas karstas patiekalas.
Atsakyti

As tai prie to tupinejimo ir besaikio gaminimo visai nepripratus.Dar jaunysteje atejo suvokimas ,kad nuo to salto kuciu maisto bloga,todel buvo ivestas karstas patiekalas.

Pas diedukus mes karštą žuvį, karštus grybus su bulvėmis valgydavom. Kai jau jų neliko, tai dažniausiai upėtakį ar lašišą  orkaitėj kepam, tad karštą taip pat valgom. Nes išties, jie juk neturi būti šalti.

Atsakyti
Ne maistas , o tas stebuklo jausmas man kūčios vaikystėje...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 19, 14:14)
Ne maistas , o  tas stebuklo jausmas man kūčios vaikystėje...


Vaikystej,kai mama viska ruosdavo,mums,vaikams buvo stebuklu metas.Pas mus kunigas kaledodavo per kucias.Bijojom,bet laukem.
Mano slyzikai(tarp kitko ir pas mus taip vadino)jau gatavi,vesta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Plikšala,lietus,slidu,brrr.
Pas mus kunigas jau lapkričio pradžioje kalėdojo. bigsmile.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Jau svečių sulaukėme ryt krikštynos... žodžiu sukamės tongue.gif
Man kūčios laukimas bet ir maisto darymas nesinori, kad mama pavargtų o keisti ji nieko nenori...duok die tegu tik ir daro...o aš kiek galėsiu tiek padėsiu... neperdarysiu jos toks suvokimas turi būti daug smile.gif
Lapcikiūras padarytas, plaukuosena jau seniau patvarkyta, sunkelią rasiu nuo veseilės kokią tai kaip ir krikštamotė pasiruošusi ax.gif
Ale va sekmadienį kritau ir labai klubą sumušiau dar vakar nieko bet jau šiandiena sankabos neiminu verysad.gif skauda jklmn...
o aš niekad nesu kepusi šlyžikų, mama čia viršininkė...o ant karšto tai perožkai biggrin.gif
slidu jazau kaip karvė ant ledo verysad.gif
Atsakyti