Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2022 12 19, 10:30)
antukės mėsytė švelnesnė, bet bais noriu išbandyti kalakutą ... na matysiu  tongue.gif šiaip vyniotiniai bus  trys, salotų bliūdas, gal kruasantus su kumpiu jeigu netingėsiu  ax.gif ai burokėlių salotos su feta ir avinžirniais, dar gal aguonų pyragą iškepsiu bet čia bus matyti....


kada tu spėji tiek prigaminti? blink.gif
O kokius dar vyniotinius darai?
Atsakyti
Mukute kaip kruasantus su kumiu darai?Labai įdomu.
Pas mane kalakutas nemažas,vistiktai 11 suagusių žmonių priskaičiuoju,kol kas.
Su vaikais meniu aptarėme,užkandžiais nereikės rūpintis,tai saldūs mano ir karštas . ax.gif Na gal dar salotos kokios. mirksiukas.gif
Nemažai žiūriu prisikaupė fermentinio sūrio,reikės sūrius blynelius su senovine keptuve iškepti,juk šeštadienį suvažiuos,o ką pietūms iki vakaro/Galvoju moliūgų sriubos privirti su sūrio blyneliais. ax.gif
Labai graži blizgi,gloti gavosi meduolių tešla,daug daug kakavos pridėjau tai tokia šokoladinė tešla gavosi,ilsisi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 19, 11:40)
kada tu spėji tiek prigaminti?  blink.gif
O kokius dar vyniotinius darai?

Na spėsiu ax.gif Vyniotiniai tai bus kulšelių vištos (jos švelnesnės)ir vienas su pistacijomis, kitas su morkytėmis. Virsiu ir paslėgsiu 24 d., ax.gif o va dar juk kūčias darys, tam man užsakymas silkės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 18, 17:48)
Koks gražus futbolo finalas ...

Labas rytas,

baigiau si ryta vienos kojines apnara,dabar jau eisiu dirbt.MB atsikele jau.
Mes irgi futbolu grozejomes.Zinoma sirgom uz Fr solidariai su dukros seima.But gerai,kad but laimeje,bet drama buvo nuostabi,tokio fonalo seniai nebuvo,kaip koks spektaklis.Siaip as futbolo neziuriu,bet si syki ziurejau labai.Po to raminom zenta per telefona. biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 19, 07:03)
Labas rytas,
Ingrida , kažkada ir man taip atrodė fudbolas  tongue.gif

Luety , jei dar nekepei išbandytas receptas imbierinių sausainių :
100 gr sviesto
100 gr cukraus
150 gr medaus
1 kiaušinis
400 gr miltų
1 a.š. kepimo miltelių
1 a.š. meduolių prieskonių (arba dėti prieskonius atskirai , imbieras, gvaizdikėlis, cinamonas  - ar kita , ką mėgsti).
Sviestą su cukrumi išsukam, imušam kiaušinį. Supilam pašildytą medų . Kepimo miltelius ir prieskonius išmaišome su miltais ir minkome tešlą.
Gerai būtų , kad tešla bent valandą pastovėtų šaldytuve.
Galima prieš kepant  aptepti kiaušinio plakiniu , tada blizgės sausainiai. Arba iškepusius  aptepti glajumi . Man skaniausias  - citrinos sultys ir cukraus pudra.  Galima puošti pabarstukais , riešutų drožlėmis ir tt.
Ratais pavaikščiojęs mano senas receptas sugrįžo namo smile.gif Reikia įsiklijuoti į kantičką  mirksiukas.gif 
Mano raudonos nykštukų kepeuraitės išsimaudė vakar, laukia švenčių.
Prie naujo palto reikia masyvaus šaliko . Pradėjau megzti - negi mokėsiu  pinigus kai pilni namai siūlų ...  Sunkiai mezgasi . O ir žiema rytoj baigsis bigsmile.gif Užpavydėjau Ingridai mezgimo mašinos... Vakaras ir turi . Bet nėra vietos nei kur megzti nei kur laikyti  unsure.gif
Muka, kaip gyva? Kaip jautiesi ?
Pou Tavo jaunuolis jau sveikas ?
Karkos vyniotinis vienintelis kurį bedarau namie . Man labai skanus, ir visai neriebus  mirksiukas.gif  Riebalai ne cukrus po skūra nelenda. Riebalas riebalu nevirsta, čia didžiausia amžiaus apgavystė įvykusi  maisto pramonėje. 6 punktas...
Pagalvojau kokia aš jau sena, kiek visko per gyvenimą prigaminus  biggrin.gif 
Gražios visiems dienos!
O aš puolu į darbus už pinigus , vakare sportas ...
Kada kepti , kada megzti?
Kaip visada, pamažu, be streso spėsim smile.gif


Aciu uz recepta,viska pradedu kept siandiena,isbandysiu.
Klausimas kepejom,tai traskus kuciukai buna tesla su mielem ir sviestu?Visko turiu,tik man reikia ,kad but traskus. ax.gif ax.gif
Visa laika karka darau vyniotini kaledom,bet buna,turiu ir koju saltienai,o si karta koju neradau,tai liko tik karka,uz tai ir dilema tokia.Darysiu vyniotini,o saltiena is vistos atgaliu,turiu labai daug saldiklyje,vis ispjaustau budavo gerasias dalis,o kaklakrutinkauly,sparnelius sudedu atskirai sriubia,taip ir stovi jie,daug ju ten,sriuba valgau retai,tai nervina ,saldiklio stalciai nedideli,atsiras vietos daugiau.Tik ar sustengs be zalatinos?


QUOTE(Muka @ 2022 12 19, 08:30)
antukės mėsytė švelnesnė, bet bais noriu išbandyti kalakutą ... na matysiu  tongue.gif šiaip vyniotiniai bus  trys, salotų bliūdas, gal kruasantus su kumpiu jeigu netingėsiu  ax.gif ai burokėlių salotos su feta ir avinžirniais, dar gal aguonų pyragą iškepsiu bet čia bus matyti....


Muka,noriu recepto burokeliu salotu su feta ir avizirniais,kazkas naujo,as be fetos ir su pupelem vis darydavau.
Einu kojines maudyt,dukrai numezgiau su eglute ir kuciukus maisyt.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 19, 11:53)
Mukute kaip kruasantus su kumiu darai?Labai įdomu.
Pas mane kalakutas nemažas,vistiktai 11 suagusių žmonių priskaičiuoju,kol kas.
Su vaikais meniu aptarėme,užkandžiais nereikės rūpintis,tai saldūs mano ir karštas . ax.gif Na gal dar salotos kokios. mirksiukas.gif
Nemažai žiūriu prisikaupė fermentinio sūrio,reikės sūrius blynelius su senovine keptuve iškepti,juk šeštadienį suvažiuos,o ką pietūms iki vakaro/Galvoju moliūgų sriubos privirti su sūrio blyneliais. ax.gif
Labai graži blizgi,gloti gavosi meduolių tešla,daug daug kakavos pridėjau tai tokia šokoladinė tešla gavosi,ilsisi. mirksiukas.gif

oi visai paprastai šaldyti kruasantai iš sanitekso išsikepu, įpjaunu filadelfijos sūrio ir kumpis arba lašiša dar prie kumpio tinka figos džemas ... labai lengva bet stalą paįvairina.
šeštadienį šiukštu jokio maisto iki kūčių...
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 12 19, 12:07)
Labas rytas,

baigiau si ryta vienos kojines apnara,dabar jau eisiu dirbt.MB atsikele jau.
Mes irgi futbolu grozejomes.Zinoma sirgom uz Fr solidariai su dukros seima.But gerai,kad but laimeje,bet drama buvo nuostabi,tokio fonalo seniai nebuvo,kaip koks spektaklis.Siaip as futbolo neziuriu,bet si syki ziurejau labai.Po to raminom zenta per telefona. biggrin.gif  biggrin.gif
Aciu uz recepta,viska pradedu kept siandiena,isbandysiu.
Klausimas kepejom,tai traskus kuciukai buna tesla su mielem ir sviestu?Visko turiu,tik man reikia ,kad but traskus. ax.gif  ax.gif
Visa laika karka darau vyniotini kaledom,bet buna,turiu ir koju saltienai,o si karta koju neradau,tai liko tik karka,uz tai ir dilema tokia.Darysiu vyniotini,o saltiena is vistos atgaliu,turiu labai daug saldiklyje,vis ispjaustau budavo gerasias dalis,o kaklakrutinkauly,sparnelius sudedu atskirai sriubia,taip ir stovi jie,daug ju ten,sriuba valgau retai,tai nervina ,saldiklio stalciai nedideli,atsiras vietos daugiau.Tik ar sustengs be zalatinos?
Muka,noriu recepto burokeliu salotu su feta ir avizirniais,kazkas naujo,as be fetos ir su pupelem vis darydavau.
Einu kojines maudyt,dukrai numezgiau su eglute ir kuciukus maisyt.

Manau sustengs bet nebus kieta šaltiena tokia daugiau drebutinė.
salotos labai paprastos smile.gif į plačią lėkštę rukola, pjaustyti virti burokėliai didesniais gabaliukais kaip pusmėnuliukai, avinžirniai pakepti su kario milteliais, ir feta :0 alyvuogių aliejus ant viršaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 19, 09:18)
oi visai paprastai šaldyti kruasantai iš sanitekso išsikepu, įpjaunu filadelfijos sūrio ir kumpis arba lašiša dar prie kumpio tinka figos džemas ... labai lengva bet stalą paįvairina.
šeštadienį šiukštu jokio maisto iki kūčių...
Papildyta:

Manau sustengs bet nebus kieta šaltiena tokia daugiau drebutinė.
salotos labai paprastos smile.gif į plačią lėkštę rukola, pjaustyti virti burokėliai didesniais gabaliukais kaip pusmėnuliukai, avinžirniai pakepti su kario milteliais, ir feta :0 alyvuogių aliejus ant viršaus  4u.gif


Rukolos turiu siltnamyje,o avizirniai is dezuciu tie konservuoti,virti.Nesu kepus su kariu,isbandysiu,aciu

Atsakyti
Labai skaniai skamba,Mukute.Reiks bandyti ir salotas su avinžirniais,tik reikia rašytis viską ką supirkti. ax.gif
Čiūdai,kur formytes nukišau,antrą kartą apėjau visus namus,nu nėra,baigsis šventės atsiras.Visas bliūdas buvo formyčių. bigsmile.gif Vakar kepiau snaigių ir gėlyčių tik radau,šiandien reikės vėl tik tokius meduolius kepti.Nu ką padarysi,kai gyveni per kelis namus.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 19, 12:20)
Rukolos turiu siltnamyje,o avizirniai is dezuciu tie konservuoti,virti.Nesu kepus su kariu,isbandysiu,aciu

taip konservuiti, karis duoda tokios šilumos, bet karis milteliais ir geltonasis 4u.gif
oi Ingrida kaip suprantu tave, net nusipūrčiau kaip prisiminiau vasarą sode per du namelius plius namai mieste kaip katė su pūsle unsure.gif
mergikės Norfoje visai nebloga silkė 4u.gif
AA o ką tu įdomaus gaminsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 19 gruodžio 2022 - 11:36
Dukrai numezgiau,einam maudytis,issiusiu po kaledu
vartotojo įkelta nuotrauka
Ir dar vakare pradejau kitas
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 gruodžio 2022 - 12:10
Nieko idomaus,vakar isbandziau nauja mikrobange,kuri ir orkaite biggrin.gif
Kucioms rizoto ,su kietuoju suriu ir juros gerybem,visada darau ,kompromisas ,manau gal ir luety tiktu ,kai anukai jau lietuvisko kulinarinio paveldo nesupranta biggrin.gif
Kaledoms kokia nors mesa,priklauso ka gausiu pirkti,bulves ir morkos su slyvom.Labai skanus garnyras biggrin.gif
Atsakyti

Aš dar grybus visuomet su morkomis ir svogūnais pomidorų padaže ištroškinu. Dar žuvį svogūnų, morkų, džiovintų spanguolių pomidorų padažo patale padarau. Mama iškepa silkę numirkytą. Šiaip dar silkių keli variantai. Na ir žuvis orkaitėj su bulvytėm, salotomis. Kisielius, želė dar padarom, kūčiukai su aguonpieniu. Mama daro karpį drebučiuose. Anyta pasnikinius mielinius blynelius su razinomis kepa.

O Kalėdoms mėsa rankovėj, žuvies vyniotinis, visokios mišrainės, salotos, dar šaltienos išverdu. Nežinau kaip šįmet bus.

Močiutė kepdavo pyragėlius su džiovintais baravykais, džiovintais obuoliais, aguonomis, silke - šitų taip ir neišmokau, o gaila... Teta kepa, bet ne tokie.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 19, 13:52)
<p>Aš dar grybus visuomet su morkomis ir svogūnais pomidorų padaže ištroškinu. Dar žuvį svogūnų, morkų, džiovintų spanguolių pomidorų padažo patale padarau. Mama iškepa silkę numirkytą. Šiaip dar silkių keli variantai. Na ir žuvis orkaitėj su bulvytėm, salotomis. Kisielius, želė dar padarom, kūčiukai su aguonpieniu. Mama daro karpį drebučiuose. Anyta pasnikinius mielinius blynelius su razinomis kepa.</p><p>O Kalėdoms mėsa rankovėj, žuvies vyniotinis, visokios mišrainės, salotos, dar šaltienos išverdu. Nežinau kaip šįmet bus.</p><p>Močiutė kepdavo pyragėlius su džiovintais baravykais, džiovintais obuoliais, aguonomis, silke - šitų taip ir neišmokau, o gaila... Teta kepa, bet ne tokie.</p>

koldūnai su baravykais ir svogūnų padažu wub.gif žuvies kotletukai su grybų įdaru ax.gif jazau kaip gerai, kad dar mamukas yra .....šiemet susėsime po ilgo laikotarpio visa šeima... nes su brolio šeima nė kart nelaužėme plotkelio....
pyragėliai su silke hm niekad nevalgius ir net negirdėjus....ir silkė kepta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 19 gruodžio 2022 - 13:23