Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man karka per riebi vyniotiniui.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Antras turas kūčiukų,meduoliukų šindien.Gal jėgų pavakary dar bus riešutėliams? ax.gif
Vakar kol x faktorių žiūrėjau šanūkui kepuriuką numezgiau.Pagalvojau gerai būtų komplektukas,reiks megztuką numegzti. mirksiukas.gif
Dukra atsiveš šventėms draugę iš Ukrainos.Reikia bent kepurę numegzti,visi turės,na kaip čia viena bus be kepurės.Mamai tai numezgiau,tik be bumbulo.
Vienintelė sporto šaka man nesuprantama,krūva -žmonių laksto po aikštę,kartais net įvarčio neįmuša,nuobodu. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida , kažkada ir man taip atrodė fudbolas tongue.gif

Luety , jei dar nekepei išbandytas receptas imbierinių sausainių :
100 gr sviesto
100 gr cukraus
150 gr medaus
1 kiaušinis
400 gr miltų
1 a.š. kepimo miltelių
1 a.š. meduolių prieskonių (arba dėti prieskonius atskirai , imbieras, gvaizdikėlis, cinamonas - ar kita , ką mėgsti).
Sviestą su cukrumi išsukam, imušam kiaušinį. Supilam pašildytą medų . Kepimo miltelius ir prieskonius išmaišome su miltais ir minkome tešlą.
Gerai būtų , kad tešla bent valandą pastovėtų šaldytuve.
Galima prieš kepant aptepti kiaušinio plakiniu , tada blizgės sausainiai. Arba iškepusius aptepti glajumi . Man skaniausias - citrinos sultys ir cukraus pudra. Galima puošti pabarstukais , riešutų drožlėmis ir tt.
Ratais pavaikščiojęs mano senas receptas sugrįžo namo smile.gif Reikia įsiklijuoti į kantičką mirksiukas.gif
Mano raudonos nykštukų kepeuraitės išsimaudė vakar, laukia švenčių.
Prie naujo palto reikia masyvaus šaliko . Pradėjau megzti - negi mokėsiu pinigus kai pilni namai siūlų ... Sunkiai mezgasi . O ir žiema rytoj baigsis bigsmile.gif Užpavydėjau Ingridai mezgimo mašinos... Vakaras ir turi . Bet nėra vietos nei kur megzti nei kur laikyti unsure.gif
Muka, kaip gyva? Kaip jautiesi ?
Pou Tavo jaunuolis jau sveikas ?
Karkos vyniotinis vienintelis kurį bedarau namie . Man labai skanus, ir visai neriebus mirksiukas.gif Riebalai ne cukrus po skūra nelenda. Riebalas riebalu nevirsta, čia didžiausia amžiaus apgavystė įvykusi maisto pramonėje. 6 punktas...
Pagalvojau kokia aš jau sena, kiek visko per gyvenimą prigaminus biggrin.gif
Gražios visiems dienos!
O aš puolu į darbus už pinigus , vakare sportas ...
Kada kepti , kada megzti?
Kaip visada, pamažu, be streso spėsim smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 18, 22:12)
<p>Teta turėjo katiną, kuris kasdien tempė jai pagautus paukščius. Ji praminė katiną Kapsuku.</p>


išskirtinis vardas )))
mano pažįstami katę Prunskiene vadino smile.gif
Atsakyti
Dusiuk,rankomis rankomis megzta.stori siūlai mano mašina neiimtų. ax.gif Greitai mezgasi. mirksiukas.gif
Kol pakūriu vieną namą,paskui kitą...žvarbus vėjas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 19, 09:20)
Dusiuk,rankomis rankomis megzta.stori siūlai mano mašina neiimtų. ax.gif Greitai mezgasi. mirksiukas.gif
Kol pakūriu vieną namą,paskui kitą...žvarbus vėjas. ax.gif

Ingrida aš žinau , kad kepures mezgi rankomis 4u.gif
Aš tik pagalvojau apie save, kad per vakarą sau didelį šaliką galėčiau nusimegzti su mašina biggrin.gif Jei turėčiau mašiną ir mokėčiau megzti su ja biggrin.gif

Vieną kaime priklydusi katiną MB buvo pakrikštyjęs VON. Šuns charakterio buvo , sekiodavo , jei prisėdai ant kelių kardavosi . MB skaldo malkas , o jis artyn lenda , reikia saugoti ... Taip ir gimė vardas.
Vienos rusų žurnalistės - istorikės katinas Galstukas. Gražiai skamba. Ir vis miega ant sofos kai ji video filmuoja ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 gruodžio 2022 - 10:03
Labos smile.gif

Uošvija aplankyta, gavom barti per mažai lankome... et negu pasakosi kad čiut kojas velki tiek jau tos ... Gydytoja penktadienį paskambino liepė vitaminą D gerti ir daugiau nieko, kraujo rodikliai rodo, kad alerginė reakcija. Vis dar geriu vaistus, bet jau mažinu, kasausi jau mažiau. AA man irgi atrodo, kad čia bus reakcija į neurorubiną... nes visas riebalinis poodinis sluoksnis užsidegęs ...
Nieko nekepu o jau reiktų... Eglutė papuošta, vakar nusipirkome, nes jau šiandien brolis atskrenda vaikam džiaugsmo bus...Vienos dovanos dar Olandijoje... nežinau ar spės iki kalėdų unsure.gif
karka tik vyniotinis, gerai priminėte turiu šaldiklyje susuksiu. O šiaip kalėdom vis dar svarstau ar antis ar kalakutas....
Atsakyti
Aš tai marčios nebarčiau , ar žento ...
Tik savus vaikus galiu. Mano AA uošvienė tokia buvo - jei kas netinka, tyliai savo vaikui į ausį pasako ...
O mano mamai mano MB iš viso atrodė auksinis biggrin.gif Liepdavo man geresnei būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 19, 11:06)
Aš tai marčios nebarčiau , ar žento ...
Tik savus vaikus galiu. Mano AA uošvienė tokia buvo  - jei kas netinka, tyliai savo vaikui į ausį pasako ... 
O mano mamai mano MB iš viso atrodė auksinis  biggrin.gif  Liepdavo man geresnei būti  mirksiukas.gif

nežinau... su senatve toks EGO užaugo... mano mamai atvirkščiai po visų ligų jai viskas taip tinka tongue.gif viskas gerai smile.gif o žentas išvis auksas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 19, 09:41)
O šiaip kalėdom vis dar svarstau ar antis ar kalakutas....


man tai vienareikšmiškai antis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 19, 11:22)
man tai vienareikšmiškai antis smile.gif

antukės mėsytė švelnesnė, bet bais noriu išbandyti kalakutą ... na matysiu tongue.gif šiaip vyniotiniai bus trys, salotų bliūdas, gal kruasantus su kumpiu jeigu netingėsiu ax.gif ai burokėlių salotos su feta ir avinžirniais, dar gal aguonų pyragą iškepsiu bet čia bus matyti....
Atsakyti

Labas ryts,

Dusia, ačiū, geriau. Tik šeimyna iš paskos.

Muka, Šilainių poliklinikoj daro homocisteino tyrimą nebrangiai (bent jau Kalniečiuose jis apie 13 eurų, tai ir ten panašiai turėtų būt, kitur virš 30 eurų). Gal aš klystu, bet iš to, kokius tyrimų rezultatus buvai surašius anksčiau, man atrodo, kad reiktų jį padaryt. Jei jis bus norma, tai tiesiog tegu tai būna Kalėdų dovana man, kad man būtų ramiau. Pasitark su gydytoja  :4u: 

Muka, jei jie nežino, kad jums blogai, tai jie vertina iš savo varpinės.

Bet gal aš ant tokių riebių karkų pataikau, kad jums visoms vyniotinis iš jos gerai? Ar išpjaunat jūs tą riebalą?

Dusia, man riebalas dėl kepenų :(

Atsakyti