Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety, kad laukinės sunku gaut, o ir kaina turbūt būtų nereali.

Mano anyta kepa Kūčioms mielinius blynelius su razinomis. Gal vaikams patiktų?

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 17, 19:15)
<p>Luety, kad laukinės sunku gaut, o ir kaina turbūt būtų nereali.</p><p></p><p>Mano anyta kepa Kūčioms mielinius blynelius su razinomis. Gal vaikams patiktų?</p>

Aciu,Pou,rasiu ka padaryt,gi daug nereikia,vaikams tik saldumynai rupi. bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pakvipo kalėdomis. wub.gif wub.gif Receptai,receptai........
Aguonos užplikytos,mielės padėtos dirbti.Bandysime šiandien kepti. mirksiukas.gif
Ketvirtą pelytė kažkur bandė graužtis sename name,trūko kantrybė,6 įjungiau tv.Vakar svečiai tik 23 valandą atvžiavo,tai tiek ir šiąnakt to miego. bigsmile.gif Nieko kava suveikė.
Atsakyti

Labas rytas,  Ingrida vėl kūčiukus kepsi, jei mielės dirba? Luety yra ir keto imbierinių sausainių receptų. Ir kūčiukų.   Esu kepusi, kūčiukai buvo labai skanūs, skanesni už mielinius. Imbieriniai šeip. Nesu saldumynų fanė, buvo įdomu išbandyti. Jei nori atsiųsiu.  Dar nesugalvoju ką Kalėdom šilto gaminsiu. Pasitarti reiks, gal kažką užsisakys jaunimas... audžiu durną minti prikepti kibinų su jautiena. Laiko daug, darbų per metines šventes nedirbsiu, galiu imlius darbui patiekalus gaminti. Prikepi daug, paskui pasidalini likučius. Pagal tradicijas visai netinka  :D . Kučiom kaip visada. Dar MB turi plotkelių nuvažiuoti. Čia jau jo darbas, įsižeistų jei kitaip. Eglutė šiemet kėnis, vazononis iš medelyno. Stovi balkone.  Bandysim paskui sodinti. Puošiu vis tiek tik 23 ar 24. Gražaus sekmadienio!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 18 gruodžio 2022 - 09:19
Jo kūčiukai kyla prie pečiaus jau.
Gerai anksti kėlus kiek darbų jau padaryta.Svečiai anksti išvažiavo,jau antra skalbiankė dirba.Po pietų meduoliukus reikės bandyti.Aš kasmet nemažai prikepu,paskui į maišiukus,jau supirkau ir dovanoms. mirksiukas.gif
Giminė praplatėjo,kaimynus aplankau,dar kasmet turgelin veždavau bendradarbėms po maišiuką.Tai nemažai išeidavo. :mirksiukas:Turiu dar vienišą močiutę,tikiuosi dar gyva aplankyti,kai mieste nebe gyvenu,tai nieko nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 18 gruodžio 2022 - 09:36
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 18, 07:33)
Jo kūčiukai kyla prie pečiaus jau.
Gerai anksti kėlus kiek darbų jau padaryta.Svečiai anksti išvažiavo,jau antra skalbiankė dirba.Po pietų meduoliukus reikės bandyti.Aš kasmet nemažai prikepu,paskui į maišiukus,jau supirkau ir dovanoms. mirksiukas.gif
Giminė praplatėjo,kaimynus aplankau,dar kasmet turgelin veždavau bendradarbėms po maišiuką.Tai nemažai išeidavo. :mirksiukas:Turiu dar vienišą močiutę,tikiuosi dar gyva aplankyti,kai mieste nebe gyvenu,tai nieko nežinau.


Labas rytas,

Ingrida,tu tikra saunuole,kaip Kaledu senelis,kaledoji pas visus.
As ryt kept pradesiu,siandien kazkaip nesinori.
Pas mus rytuose si ryta raudonas raudonas dangus,tokio dar nebuvau macius.Ir grazu ir baugu.
Silta si ryta 3 silumos,bet matau,kad vejas didelis.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 18, 07:18)
<p>Labas rytas,  Ingrida vėl kūčiukus kepsi, jei mielės dirba? Luety yra ir keto imbierinių sausainių receptų. Ir kūčiukų.   Esu kepusi, kūčiukai buvo labai skanūs, skanesni už mielinius. Imbieriniai šeip. Nesu saldumynų fanė, buvo įdomu išbandyti. Jei nori atsiųsiu.  Dar nesugalvoju ką Kalėdom šilto gaminsiu. Pasitarti reiks, gal kažką užsisakys jaunimas... audžiu durną minti prikepti kibinų su jautiena. Laiko daug, darbų per metines šventes nedirbsiu, galiu imlius darbui patiekalus gaminti. Prikepi daug, paskui pasidalini likučius. Pagal tradicijas visai netinka  biggrin.gif . Kučiom kaip visada. Dar MB turi plotkelių nuvažiuoti. Čia jau jo darbas, įsižeistų jei kitaip. Eglutė šiemet kėnis, vazononis iš medelyno. Stovi balkone.  Bandysim paskui sodinti. Puošiu vis tiek tik 23 ar 24. Gražaus sekmadienio!</p>

Turiu kazkoki recepta,bet as darysiu,nezinau.As ne su keto.As su ME ir daugiau baltymine.Atsiusk,jei po ranka turi,nepamaisys.As atrodo kazkur irgi turiu.Reik pasiknist.
Mano kopustai graziai rugsta,dar pora dieneliu ir i saldyrtuva,kita inda vaikam,kai ateis per kaledas bus siurprizas.
Ka darot su karka.?Kaledom,ar koki suktini daryt,ar saltienai panaudot,nes koju negavau?Kept viena bus mazai,musu daug.Dar nesugalvoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 18 gruodžio 2022 - 10:45
Namų sąlygomis skaniausia iš karkos vyniotinis. Ir greitai pagaminamas patiekalas, be vargo . Kaime tai verdu aluje, apskrudinu užkūrus šašlykinę. B9na labai skanu valgyti šiltą , paskui šaltą .Namų alumi nesmardinsiu.
https://www.lamaista...yniotinis-58572
Ingrida, net pelės Tau sako, kad reikia katinėlio wub.gif 4u.gif
Gyvenčiau kaime įsitaisyčiau trijų spalvų katę. Nežinau tiesa ar mitas, bet jos labai gerai peles gaudo . Ir tokių spalvų būna tik katės, tokia genų kombinacija ...vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Jo žinau trispalvės geriausiai gaudo.Tai kad pas mus ne pelės lenda,o kirstukai.Pagavome praeitą savaitę su spastais,numečiau laukan spastukus,kažkas nusinešė su visais spastais,nespėjau ir išimti. ax.gif
Šalta lauke,bet gražu. wub.gif
Atsakyti

Aš karką į šaltieną dėčiau. Tik paskui riebalus nugraibstyt reik. Luety  dar būna kulniukai, gal tų šaltienai gautum?

Reiks man kitą savaitę taip pat šaltienos išvirt Kalėdoms. Tėčiui.

Eglutės žybsi namuose, vaikauniš kampų vaiduoklius visokius, šventės artėja.

Atsakyti
Koks gražus futbolo finalas ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 18, 13:09)
Gyvenčiau kaime įsitaisyčiau trijų spalvų katę. Nežinau tiesa ar mitas, bet jos labai  gerai peles gaudo .


Katės gaudo geriau nei katinai. O spalva gal nelabai įtakoja. Turėjau daug kačių, visos medžiotojos buvo. Mėlynoji viena nešė viską - peles, kirstukus, žiurkes, kurmius. Kaimynai džiaugėsi, kad kurmių nebuvo smile.gif

Dėl vyniotinio pritariu - karka geriausia 👍
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 gruodžio 2022 - 22:06

Teta turėjo katiną, kuris kasdien tempė jai pagautus paukščius. Ji praminė katiną Kapsuku.

Atsakyti