Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2022 12 16, 13:46)
Ir bjauriausia,kad aš užmiegu,žiūrint kompe filmą,bandžiau be jo,vartausi ilgai ir nuobodžiai,o čia snausti pradedi,kompą šast užverti,žinau blogai. ax.gif


Paprašyk, kad tau šanūką paliktų savaitei smile.gif stresą kažkiek gal nuims, palakstysit kartu po mišką, gal ir miegosis geriau?..
Ir dar tau reikia katės, manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 gruodžio 2022 - 14:57
O kaip jūs žinot apie cistas ? Manęs tai niekas nėra tyręs ?
Ar priklauso koks tai tyrimas , kurio aš nežinau ?
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 16, 13:24)
Galetu uz gydyma neimt,nes beveik patys issigydet ir dar veta ismoket ,kaip gydyt. ax.gif  bigsmile.gif
Dziaugiuos su tavim del Lesiaus. 4u.gif

Gal ir man iskept kokiu meduoliuku? ax.gif  ax.gif siaip as nenoreciau,bet anukams kai ateis gal patiks.Meskit savo receptus is kokiu kepet ir kurie skaniausi.
pasidalink ir su manim,gal nepraeis noras iskept  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Na ne, jis gi plovė, valė kiekvienąkart, vaistus leido. Čia su mano iniciatyva tiesiog sparčiau vyksta regeneracija.

Verčiu virtuvę, ieškau recepto smile.gif meduolių tai rasiu internete, žinau ko ieškot. Grybukų nerandu. Bet dar knisu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 16, 14:59)
O kaip jūs žinot apie cistas ? Manęs tai niekas nėra tyręs ?
Ar priklauso koks tai tyrimas , kurio aš nežinau ?


Echoskopiją turbūt daro?

Va, radau grybukus. Originalus, kokį man davė. Tik čia daug gaunasi smile.gif man nusibosta juos tepliot paskui, tai dalis nespalvotų lieka smile.gif ir miltų tikslaus kiekio nėr, tai juos dėt pagal reikalą, bet nepadaugint, kad kieti grybai nesigautų.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 16 gruodžio 2022 - 15:10
Tai aš suprantu dėl echoskopo - ty kaip pamato. O tos cistos kažkaip jaučiasi , kad siunčia tyrimui ? Ar sulaukus kiek tai metų vidaus organų echoskopija priklauso ?
Jei normaliai jautiesi ir kraujas jokių nukrypimų nerodo ?
Ar pvz, nueini pas gydytoją ir sakai , aš 53 metus nemačiau savo jaknų ir inkstų , pažiūrėkit ar turiu ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 gruodžio 2022 - 15:16
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 16, 15:59)
O kaip jūs žinot apie cistas ? Manęs tai niekas nėra tyręs ?
Ar priklauso koks tai tyrimas , kurio aš nežinau ?

Oi prisijuokiau Dusiuk.Jo Saintlina gerai parašė echoskopija parodo. ax.gif Na per visą gyvenimą įdomu pasidaro kas pas tave viduje,parašiau,skyrė kažkada.
Man skydliaukėje iš viso cistą rado kardiologai.Santariškėse tyrė širdies darbą,su echoskopu vedžiojo po krūtine,sako , jūs žinote kad pas jus cista skydliaukėje?Grįžau pas endokrinologę,sako kaip jūs vizualiai nematėte?Ką aš žinau,ne sėdžiu prie veidrodžio,nesigrožiu savo suvytusia oda. ax.gif Su švirkštu ištraukė skystį ir subliuško.Reiktų išsitirti praėjo gal jau kokie 5 metai,gal vėl yra/Neskauda tos cistos,šiaip netrukdo gyventi lai būna jei blogo nieko nedarys? ax.gif
Saintlina glajui 3 baltimai?Oho,ne per daug?Nebent daug išeina grybukų?Panašiai ir aš kepu,gal kiaušinių mažiau ir sviestas visur.
Šanūkas būtų gerai,šurmulio daugiau namie.Katinas kaimynų ateina,pašeriu,dabar per šalčius kažkur badauja šiltai. ax.gif Per daug gyvių negalime laikyti svečiai vis atsiveža kažką iš gyvūnų,nesinori,kad susipjautų.O jei ne tas seniai jau šunį turėtume. ax.gif
Atsakyti
Kažkada skaičiau apie bobteilę, kuri šeiminkės ligą išgydė, bet pati pasimirė...
Mano katė daktarių daktarė . Kai gėriau antibiotikus tiesiog letenom apkabinus mane miegodavo . Tik prisėdu ir ant kelių susirango .

Nu va , aš net nežinau ar širdį turiu ... Niekas niekada neechoskopavo .
Gal beširdė ?

PS kažkada pas mamą gyvendamos kepdavom grybukus darytus rankomis. Meduolinės tešlos . Turėjau tašką Kaune kur tokių nupirkdavau šeimynai šventėms. Paskui moteriškė atsisakė to biznio , neapsimoka.
Biskvitinė tešla tik spec. keptuvėje kepti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 gruodžio 2022 - 16:21
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 16, 15:42)
Saintlina glajui 3 baltimai?Oho,ne per daug?Nebent daug išeina grybukų?Panašiai ir aš kepu,gal kiaušinių mažiau ir sviestas visur.
Šanūkas būtų gerai,šurmulio daugiau namie.Katinas kaimynų ateina,pašeriu,dabar per šalčius kažkur badauja šiltai. ax.gif Per daug gyvių negalime laikyti svečiai vis atsiveža kažką iš gyvūnų,nesinori,kad susipjautų.O jei ne tas seniai jau šunį turėtume. ax.gif


Ten daug ir grybukų gaunasi. Tiesiog neišeina man daug jų nupeckiot per kartą, nes neturiu kur sustatyt daug aukštyn kojom. Tai daug glajaus nesidarau.

Tau namie katės reiktų. Kad murktų šalia. Labai stresą nuima murkiantis pūkuotukas.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 16, 15:14)
Tai aš suprantu dėl echoskopo - ty kaip pamato. O tos cistos kažkaip jaučiasi , kad siunčia  tyrimui ? Ar sulaukus kiek tai metų vidaus organų echoskopija priklauso ?
Jei normaliai jautiesi ir kraujas jokių nukrypimų nerodo ?
Ar pvz, nueini pas gydytoją ir sakai ,  aš 53 metus nemačiau savo jaknų ir inkstų , pažiūrėkit ar turiu ? mirksiukas.gif


Nežinau, man nieks nesiūlo irgi )) gal pačiam reik paprašyt?
Atsakyti
Apie sijonus smile.gif
https://www.jogairaj...iO38-1ktd9c5syI
Atsakyti
Gal ir gerai būtų katė?Gal kaimynų nuprausti katiną po dušu ir įsileisti? biggrin.gif Labai jau jis laukinukas,taikosi jis į vidų.Vieną kartą įsileidau ir dėžė buvo su žolelėmis džiovintomis ant žemės,žiūriu tik įėjo taiko jau reikalus atlikti dėžėje. blink.gif Iškrauščiau iš karto. ax.gif
Dusiuk,be keptuvės grybūkų,kažin ar gausis minkšti?Aš su šaukštu dedu,grietinės tirštumo tešlą.Jei be keptuvės jau reiktų daugiau miltų. ax.gif Kažkur dar yra voveryčių keptuvė,a.a. anytos.Baliams kepdavo ,puošdavo,pridažydavo visokių skanėstų. wub.gif
Prieš gal du-tris metus apsiėmiau iškepti grybūkus,riešutėlius sūnaus klientams užsienio,į dovanas įdėti,sako kam kitam duoti uždirbti,iškepk tu.Viešpatie kiek aš prigadinau,neįdėsi kreivo kokio.Daugiau sakiau kitam turbū neapsimsiu daugiau. ax.gif
Visą dieną ar patikėsite baiginėjau 5 poras pirštinių,mezgiau nykščius,susiūvimai,pakavojimai,skalbimas.Visą dieną,tik maistą gaminau.Dar vieną kepurę reikia numegzti,4 bumbulai prisiūti ir išskalbti.Tai gal spėsiu šanūkui dar? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 16, 18:58)
Gal ir gerai būtų katė?Gal kaimynų nuprausti katiną po dušu ir įsileisti? biggrin.gif Labai jau jis laukinukas,taikosi jis į vidų.Vieną kartą įsileidau ir dėžė buvo su žolelėmis džiovintomis ant žemės,žiūriu tik įėjo taiko jau reikalus atlikti


Aišku gerai katė bigsmile.gif Nereikia katino prausti - būsi visa sudraskyta ir katinas liks nepraustas. Jis pats nusipraus. Tik antiparazitinių lašų reiktų sulašinti ant sprando. Ir dėžutę su kraiku pastatyt. Ir turbūt nelabai laukinukas, jei į vidų taikosi?
Arba savo kačiuką įsitaisyk.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na nėščia tai tikrai vaikščiojau su suknele plačia.Net tokios minties nebuvo mautis kelnes,atrodė kaip čia pilvuką spausi?Pamenu pirmo laukiausi,dar nemezgiau skarų,teta numezgė vašeliu skarą,pilvukui pridengti.Ne kaip dabar viskas viešai.Sau gal ir gerai būtų nuotrauka su nuogu pilvuku,bet tikrai ne socialiniuse tinkluose.Na va bambu jau kaip tikra bobutė. ax.gif
Dukrą irgi rengiau suknele,dar net vaikų darželyje gavau pastabą,iš auklėtojos,matosi,kad laukėte labai dukros rengiama tik suknelėmis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labos,
Būna gerų vaikų , ką mama nori tą aprengia . Mano dukrytė nuo mažų dienų žinojo kas jai gražu biggrin.gif Iš vakaro susitardavom ką rytoj rengsimės . Kad ryte nereikėtų pyktis . Ji pas mane su charakteriu biggrin.gif
Ingrida , neturiu grybukų keptuvės. Jei kepsiu tik rankomis formuojamus ir iš meduolinės tešlos. Mano šeimynai tokie skanesni , meduoliniai . Ir stovėti ilgiau gali . Reiktų sesės pasiklausti recepto , gal dar turi senovini ? Keptuvės tikrai nepirksiu , nors ne karvę kainuoja. Retai ką bekepu , tai tik vietą užims .
Ingrida , pasiimk mažą katuką ir užsiauginsi , išsimokinsi pagal save . Arba jis Tave išsimokins, kaip jam patarnauti biggrin.gif Katinai neturi šeimininkų , tik tarnus bigsmile.gif
Laukinio katino nerizikuočiau maudyti . Saviškę esam kelis sykius maudę per gyvenimą, dėl šėrimosi - vis mažiau pūkų būna po maudynių . Vienintelis žmogus kuriam ji paklūsta yra MB . Tik jis gali palaikyti kol prausiam ...
Visa mezginių apdaila daug laiko užima... Kai jaunystėje megzdavau iš gabalų megztukus , tai sunkiausias darbas būdavo susiūti . Brr.
Gražaus šeštadienio 4u.gif

Atsakyti