Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 16, 14:09)
Tai kaip gali pasveikatint ,kad pamiegotu? Siaip jau ir kliniskai irodyta ,kad nemiga ar naktines pamainos labai itakoja tas ligas.
Creatininas rodo kad insktai veikia gerai,mukai kaz\kas su kraujodara,itariu neurubino pasalinis poveikis.

Ačiū AA.Neramina tik cistos ant inkstų ir kepenų,bet kip mano buvųsi(jau)šeimos gydytoja,tokiame amžiuje jau visi turi. blink.gif
Vis pamirštu vakare CBD ,iš vakaro užmiegu,bet prasideda naktiniai nubudimai,suprantu blogai negilus miegas.
Valioooooooooooo ūkininkas valo kelią,ačiū,ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Tai gali ta CBD gerti kada atsimeni,tai nera toks jau momentinis poveikis.
Kad butu minksti meduoliai ,nedekit i tesla kiausiniu baltymu ,tik trynius.Is baltymu morengus.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 16, 12:58)
Ale vis tiek man jo negaila.

Saintlina, kaip džiaugiuosi dėl Lesiaus. Taip, tegu vet pasimoko, kaip tokius žaizdos plotus gydyt.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif labai pralinksmino komentaras biggrin.gif na ir tikrai, ko jo gailėt? Mes už Ingridą!

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 16, )
Saintlina,o kokią tešlą meduoliams darai?Juk ten toks pasirinkimas,noriu minkštų.


Reik ieškot, kur nukišau. Tiap, minkštučiai būna ir labai kvapnūs. Pabandysiu pasknist stalčiukuose.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 16, 10:23)
O ar neminėjo Ingrida, kad jos vyrui skrandyje bakteriją rado? Nuo jos turbūt ir rūgštingumas. Jei sugėrė vaistų kursą, tai ir gal ir pagerėjimas yr ir nebeįtakoja taip labai maistas? Bent jau turiu savo aplinkoj tokių pavyzdžių.
Papildyta:
Nea, ne visiems ))) nežinau net kas tai yra. Bent kol kas, 3×tfu  rolleyes.gif
Man šiandien gera nuotaika, gal net Kalėdoms ruoštis pradėsiu )) buvom pas vet, sakė super gerai gyja, koloidai ypač gerai veikia. Darėm foto pirmadienį ir dabar - pagerėjimas per tris dienas daugiau nei akivaizdus, net vet nustebęs. Žaizda mažėja, kraštai traukiasi. Sakė, net mus kaip pavyzdį tolesniam darbe naudos smile.gif Aisiu gal kalėdinių meduolių kept ta proga :super:

Ingrida, iš kokios tešlos grybukus kepi?

Galetu uz gydyma neimt,nes beveik patys issigydet ir dar veta ismoket ,kaip gydyt. ax.gif bigsmile.gif
Dziaugiuos su tavim del Lesiaus. 4u.gif
Gal ir man iskept kokiu meduoliuku? ax.gif ax.gif siaip as nenoreciau,bet anukams kai ateis gal patiks.Meskit savo receptus is kokiu kepet ir kurie skaniausi.Savo sugalvotu as neturiu ir nemoku improvizuot,as paragrafo vaikas,parasyta,reiskia taip. ax.gif biggrin.gif biggrin.gif
MB isvaziavo i soda morku,reik sudet paskutinius kopustus iki kaledu,pirmuosius jau baigiam suvalgyt.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2022 12 16, 11:19)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif labai pralinksmino komentaras  biggrin.gif  na ir tikrai, ko jo gailėt? Mes už Ingridą!

4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Reik ieškot, kur nukišau. Tiap, minkštučiai būna ir labai kvapnūs. Pabandysiu pasknist stalčiukuose.

pasidalink ir su manim,gal nepraeis noras iskept bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Ingrida, baiga, nesuk galvos. Juk sava, o ir man pačiai gerai smegenis pajudinti kartais.

Tai kaip gali pasveikatint ,kad pamiegotu? Siaip jau ir kliniskai irodyta ,kad nemiga ar naktines pamainos labai itakoja tas ligas.
Creatininas rodo kad insktai veikia gerai,mukai kaz\kas su kraujodara,itariu neurubino pasalinis poveikis.

Taip, dėl inkstų veiklos visuomet ir daro kreatininą - jei prireiktų tyrimų metu kontrastą leist, anie kerta.

AA, patik žinai, kad labai sunku sutvarkyt nemigą, kai ilgus metus vartoti vaistai.

Melatoninas padeda užmigt, yra dabar stipresnių, registruotų jau ne kaip MP, o kaip vaistas, prailgintos formos, kurie pastoviai išskirdami veikliąją medžiagą atsibudimus sutvarko. Bet aš savo vaikui nesutvarkau šitos bėdos. Visos priemonės yra trumpalaikės.

Režimo reiktų, mėlynų ekranų bent valandą dvi prieš miegą nenaudot, per daug fizinio darbo neturėt prieš miegą.

Dėl CBD turiu savo atskirą nuomonę.

Mukai aš dar tikrai homocisteiną padaryčiau, kad sužiūrėt folatus, ar nėra deficito. Ir šiaip, pas hematologą reik. Nežinau, man dermatologija čia nekvepia. Bet galiu ir klysti. Priežasties reik ieškoti, o ne pastoviai pasekmes gydyt.

Vyras kažkada buvo atsinešęs iš darbo kolegės keptų grybukų, kuriems naudojo meduolinę tešlą. Išeidinėjo iš darbo, kolektyvą pavaišino.  Vyras atnešė paragaut. Tokių skanių dar nevalgius. Minkšti, kvapūs, jokio riebalo poskonio. Labai labai.

Labai norėčiau tokių, mano svainis yra grybukų fanas, taip norėtųsi žmogų nudžiuginti.

Atsakyti

Ačiū AA.Neramina tik cistos ant inkstų ir kepenų,bet kip mano buvųsi(jau)šeimos gydytoja,tokiame amžiuje jau visi turi. blink.gif
Vis pamirštu vakare CBD ,iš vakaro užmiegu,bet prasideda naktiniai nubudimai,suprantu blogai negilus miegas.
Valioooooooooooo ūkininkas valo kelią,ačiū,ačiū. 4u.gif

o iš kur jūs perkate tą CBD? ir kokio stiprumo? yra realus poveikis miegui? 

Atsakyti

Ingrida, baiga, nesuk galvos. Juk sava, o ir man pačiai gerai smegenis pajudinti kartais.

Taip, dėl inkstų veiklos visuomet ir daro kreatininą - jei prireiktų tyrimų metu kontrastą leist, anie kerta.

AA, patik žinai, kad labai sunku sutvarkyt nemigą, kai ilgus metus vartoti vaistai.

Melatoninas padeda užmigt, yra dabar stipresnių, registruotų jau ne kaip MP, o kaip vaistas, prailgintos formos, kurie pastoviai išskirdami veikliąją medžiagą atsibudimus sutvarko. Bet aš savo vaikui nesutvarkau šitos bėdos. Visos priemonės yra trumpalaikės.

Režimo reiktų, mėlynų ekranų bent valandą dvi prieš miegą nenaudot, per daug fizinio darbo neturėt prieš miegą.

Dėl CBD turiu savo atskirą nuomonę.

Mukai aš dar tikrai homocisteiną padaryčiau, kad sužiūrėt folatus, ar nėra deficito. Ir šiaip, pas hematologą reik. Nežinau, man dermatologija čia nekvepia. Bet galiu ir klysti. Priežasties reik ieškoti, o ne pastoviai pasekmes gydyt.

Vyras kažkada buvo atsinešęs iš darbo kolegės keptų grybukų, kuriems naudojo meduolinę tešlą. Išeidinėjo iš darbo, kolektyvą pavaišino.  Vyras atnešė paragaut. Tokių skanių dar nevalgius. Minkšti, kvapūs, jokio riebalo poskonio. Labai labai.

Labai norėčiau tokių, mano svainis yra grybukų fanas, taip norėtųsi žmogų nudžiuginti.

o kokia tavo nuomonė dėl CBD? man melatoninas praktiškai nepadeda. tarsi užmiegu jo išgėrus, bet miegas toks negilus, pusiau būdravimas. o paskui ryte vaikštau apsnūdus. vartoju 6  mg

Atsakyti
Na taip,Jūsų patarimai aukso vertės.Va jautiena gavosi minkštutė,palaikius folijoje su sviestu,kepiau po 4 minutes iš vienos pusės,prieskoniai pabaigoje.Ačiū Dusiuk.
AA ,deduosi į galvą,kitai savaitei,ačiū. 4u.gif
Melatonino turime su receptu jau stiprių,mb išrašė,tai kai prisimenu išgeriu kartais iš vakaro,bet kad aš užmiegu,man naktis nerami gaunasi. ax.gif (kaip aš nemegėja vaistų,tik žinau savo triveram ryte),daugiau pamirštu. ax.gif
Ir bjauriausia,kad aš užmiegu,žiūrint kompe filmą,bandžiau be jo,vartausi ilgai ir nuobodžiai,o čia snausti pradedi,kompą šast užverti,žinau blogai. ax.gif
Atsakyti
Tai ismok uz\migt prie televiz\oriaus,kompa visai reikia ismokt vakarais isjungt.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2022 12 16, 14:39)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>o iš kur jūs perkate tą CBD? ir kokio stiprumo? yra realus poveikis miegui? </p>

Dukra internetu man nuperka,net nežinau iš kur.Atsinešiau ,jei su akiniais primatysiu 3000mg?Jei šitie skaičiai,čia jau su lupa reiktų skaityti. ax.gif Bet sakė dukra čia stiprus.
Ačiū AA bandysiu keisti įpročius. ax.gif
Palyginau cbd su senu buteliuku,ten rašo 500mg ir du lašiukai,naujame-5 lašiukai,jei ką reiškia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 16 gruodžio 2022 - 13:59

Anidanda, jei galima be jo - geriau be jo. 

Kompus, telefus ir planšetes reik šveist velniop prieš miegą gerą valandą, dvi. Nes kam gerti melatoniną, jei mėlyni ekranai stipriai sumažina jo kiekį? Kaip sakoma, išeini vos ne ant nulio?

O šiaip, minčių higiena. Man jei pabundu ir pradedu apie kokį rūpestį galvot, viskas, nebus miegų. Na bet aš tuomet nesinervinu, paskaitau ką nors, kai miegas ateina, tada ir miegu. Jei ilgalaikė nemiga, reikia jau eiti pas specą, pačiam labai sunnku įveikti. Yra autogeninės treniruotės - jų metu išmoko valdyt kūną ir mintis. Manau, kad vienas veikmingiausių būdų susidraugaut su stresu ir nemiga.

Atsakyti
Kai mudu buvom jauni, o vaikai maži visada prieš Kalėdas kepdavom meduolinius sausainius. Visi keturi kartu. MB tešlą kočoja ir tt . Pats smagumas būdavo procesas. O paskui dažymas - puošimas...
Receptą turėjau gerą, gal senajame kompe rasiu .
Laukiu anūkų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Palydėjau MB iki Megos, ir netikėtai apsipirkau biggrin.gif Striukes, dvi , ilgas... vieną žiemai kita pavasariui smile.gif
Dabar reikia masyvaus šaliko tongue.gif
Vis kažko reikia .

Vieni gimstam su prastesne virškinimo sistema , kiti su geresne .
Tie kur su prastesne turi save labiau saugoti . Čia aš apie save . Ėsčiau viską, gerčiau vaistus ir sverčiau 90-100+
Dėl Lesiaus labai džiugu wub.gif

Smagu , kad steikas gavosi skanus 4u.gif Labai nuo mėsos kokybės priklauso. Aš mėgėja , bo ištisai žemas hemoglobinas ... Muka galėtu paskolinti .



Atsakyti