Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Vakarėlio tikiuosi išvengti,. Šustram nėra finansų,  o nuo pasisėdėjimo įmonėje muilinsiuosi. MB šeštadienį. Spektaklis. Be antrųjų pusių.  Valiooo!!!!

Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 16, 08:06)
O būdavo vakarienei pusfabrikačiai,nes būdavo gaila laiko.



Jei toks maistas ir dar vakarykštis ...
Mano MB su manimi daugiau metų negu su mama biggrin.gif Perauklėtas pagal mano virtuvę senai. Iš mamos išėjo mokytis 18 metų biggrin.gif O su mano bulbiene gyvena beveik 30 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Ingrida, nesupratau... pusfabrikačiai ne šildytas maistas, o balandėliai kitą dieną nevalgomi? 

Pagamintą maistą dvi dienas  valgom. Jei lieka.  Išskyrus lėto kepimo mėsą.  Tos kepu daugiau, nes ilgas grojimas. 

Pou kaip tavo mažiukas? Nekilo temperatūra?

Nuo šildyto maisto mb rūgštys kyla? bigsmile.gifIr a,a anyta taip jau įpratinųsi buvo. blink.gifŽiūriu ir vaikai taip jau įprato.

Ačiū, Dusia, jau geriau. Bet mano Mama apsirgo.

Ingrida, išpestyjai ant savo galvos. Bet dabar vyriškis, jei toks opus, gali virtuvėj ir pats pasisukiot - tu svarbiausia, ne jo rūgštingumas. Nežinau, kokie jo mitybos įpročiai, bet jei taip kaip ir tu, saldėsius valgo, tai nenuostabu, kad rūgštingumas kyla. Ne nuo pašildyto maisto, o nuo tam tikrų produktų, derinių tas GERL kamuoja.

Kai nustoji šokinėti, tai kažkaip prisimena ir savo gebėjimus. Nes kad tu jam padedi, tai faktas. Tiesa pasakius, mano aplinkoje nėra nė vienos moters, kuri taip sunkiai dirbtų. Tau dabar tąsytis tikrai nepatartina.

Atsiprašau, kad burbuliuoju.

Atsakyti
Ingrida, mano vyrui irgi vis kažkas maiste netinka: per kieta, per sausa ir t.t. Bet kai pats sriubą išsiverda, tinka 5 dienas valgyti biggrin.gif . Siūlau ir tau leisti jam pačiam gamintis - manau, kad po to jam ir nuo šildyto maisto rūgštys nebekils biggrin.gif
Atsakyti
Mums abiems į senatvę rūgštingumas kyla nuo varškės ir jos produktų . Išmetėm iš racijono.
MB nuo kisieliaus.
Ir šildyto plovo .
Rūgštingumas visiems sukils jei pavalgus normalus maisto ant viršaus užmesi deserto. Ypač vakare... Ar vaisiai- uogos ant maisto .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 16 gruodžio 2022 - 09:53
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 16, 09:56)
<p>Muka, nėra tokios ligos paveldėtas diabetas. Yra įgimtas, pirmo tipo, yra išprovokuotas gyvenimo būdo, antro tipo diabetas. Kuris atsiranda šiais laikais kartais nuo 30 metų netgi . Seniau būdavo senų žmonių bėdos...</p><p>Paveldim ne tik genus, bet ir prastus įpročius....</p>

na MB taip sakė klinikose,kolkas literatūros neskaitėme...
Na dėl gaminimo man nesunku kasdienn gaminti ax.gif man išvis gaminimas ne našta o tiesiog gamini ir viskas,tiesa mėgaujuosi kaip valgo mano gamintą maistą wub.gif Atradimas kalakutas pamirkytas 10-15 min kiaušinio plakinyje ir pakeptas ant keptuvės skonio tobulo wub.gif
Atsakyti

Mums abiems į senatvę rūgštingumas kyla nuo varškės ir jos produktų . Išmetėm iš racijono.
MB nuo kisieliaus.
Ir šildyto plovo .
Rūgštingumas visiems sukils jei pavalgus normalus maisto ant viršaus užmesi deserto. Ypač vakare... Ar vaisiai- uogos ant maisto .

Man lygiai taip pat, išskyrus plovą.

Kai dabar valgau žuvį, nei rūgštingumas, nei pilvą pučia... Tik racioną reik plėsti, ta žuvis jau kiek ir pabodo.

Atsakyti
Per 37 metus įpratau.Kaip Muka rašo,įpranti ir tiek. ax.gif Tik vis sunku sugalvoti ką naujo.
Nėra kylūsi rūgštis,gal tik nėščiai? ax.gif
Dusiuk,stebiesi dėl sardinių,man čia irgi nauja.vadovaujausi dabar brošiūra.Ir vynuogių kekę nusipirkau,trys uogos kasdien.Kokia aš dabar pionierė.Ar ilgam?Kažkas naujo,įdomu. ax.gif
Pou,neburbuliuoji,teisybę rašai. 4u.gif
Atsakyti
Muka, kuri kalakuto dalis ?
Krūtinėlė ar kumpis ?
Man labai skanu naminio kalakuto kumpis keptas lėtai . Apsivalgymas...

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 16, 06:41)
Mkute,čia improvizuosiu.Vietoje sultinio nuvirsiu liežuvius,supjauščius gabaliukais ir burokėliai.Nebe žinau ką sugalvoti.Juk šildyto maisto ,negaliu pasiūlyti.Pas mus jau taip įprasta.Aš kaip stebiuosi,kai kaimynė priverda puodą balandėlių ir tris dienas valgo.Pas mus ni ni. bigsmile.gif
Mukute,gero,švaraus kelio. 4u.gif  4u.gif
Žiūriu prasideda įmonių vakarėliai.Dirbančios nedalyvaujate? mirksiukas.gif

Labas rytas,

vaje,o as kaip stebiuosi,kad kasdien moterys laksto apie puodus,kad tik sviezia maista valgyt,vietoj to,kad isvirt dviem dienom(jei lieka kazkiek,tai ir trecia valgom),o sekancia diena skirt sau,pasilepint,pagulet,knyga paskaityt.
Jokios rugstys nuo pasildinto maisto nekyla,jos kyla nuo netinkamos mitybos,o netinkama mityba,kaip kazkas rase,kada saldumynai ant virsaus,kai riebalu su padazais daug.Ispestinai tu ta savo vyra,Dzievazi.
As bjauri,AA jau dave pastaba,bet ,jei man pasakytu,kad nuo sildyto jam rugstys kyla,darytusi sau kasdien pats.Su rankom su kojom yra,o internete mase receptu.Daug ka ir darosi pats,jau neburnoja, biggrin.gif biggrin.gif Man pagal dietas mesa ar zuvis pietum,o jis nenori,tai ir darosi pats.
Bet yra ir geru dalyku,as nebevalgau pieno produktu,ir jis nebevalgo,sake nebekimsta gerkle,daug geriau jauciasi. biggrin.gif biggrin.gif Maciau sojos grietineles nusipirkes,jam vis reikia padazu,o man ne.
Ingridel,mylek save kiek gali,rask laiko ir nusnaust ir atsikvept.
As tu sardiniu irgi nevalgyciau,man neskanu,geriau kokiu salotu su kiausiu ar vistiena.Juros dabar uzkrestos,daug plastiko susifermentavusio,daug metalu,nes naftos kiek isleista i juras marias per avarijas ir ne.Zodziu,as i zuvi ziuriu skeptiskai,o ypac i Norvegijos fermose auginta lasisa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 16 gruodžio 2022 - 10:20
Pou aš plovo iš viso nevalgau smile.gif Nebet kaime verdu , spyžiniame puode ant laužo. Tada jau svečių būna, vyną vartoji biggrin.gif Nesiskaito jokia dieta, nei keto , nei paleo nei dar kažkokia , kai vynas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tai vadinasi pasileidau plaukus.

O čia šaip pamąstymui dalinuosi A.Skurvydo įžvalgomis. Jis man vienas protingesnių žmonių Lietuvos sveikatinimo srityje. BUvęs rektorius, mokslo žmogus ( gerbiu mokslą!!!) .

SEPTYNI MITAI apie fizinį aktyvumą, mitybą ir sveikatą! Jie taip giliai yra įaugę į mūsų kultūrą, kad dažnai net nebeturime proto jėgos jiems paprieštarauti....
Gal bus Jums įdomu, kokias “senas tiesas” šių dienų mokslas griauna!
1) Pirmasis MITAS: “Jei silpna širdis, negalima judėti“. Mokslas rodo priešingai, kad fizinis aktyvumas „leidžia ilgiau gyventi “ nei tada, kada nesveikos širdies žmonės yra pasyvūs.
2) Antrasis MITAS: “Reguliari dažna mityba yra sveikatai ženkliai geriau negu reta ir nereguliari”. Mokslas rodo priešingai, kad nereguliari mityba ir savaitėje apie du kartus “badavimas” ne trumpiau kaip 14-18 val. organizmui yra “sveikas stresas”, kuris užtikrina kokybiško gyvenimo trukmę.
3) Trečiasis MITAS: “Vitaminai ir antioksidantai gali pakeisti vaistų ir daržovių vartojimą”. Mokslas dabar aiškiai įrodė, kad vaisių ir daržovių negali pakeisti jokios cheminės sintetinės medžiagos.
4) Ketvirtasis MITAS: “ Geriau svorį mažinti kiekvieną dieną po truputį apribojus kalorijas nei, pvz., penkias dienas neapriboti kalorijų, o kitas dvi dienas– sumažinti iki 500-600 kalorijų per dieną". Šių dienų tyrimai rodo, kad sveikesnis antsvorio mažinimas yra, kai kalorijų naudojimas yra kintantis. Tada sumažėja riebalinis audinys, bet nesumažėja liesoji kūno masė, kuri sumažėja, kai kalorijos yra nuolatos po truputį apribojamos.
5) Penktasis MITAS – “Kai skrandis yra tuščias galva dirba blogai”. Šiandien ypač nauji tyrimai, kurie rodo, kada “skrandis tuščias”, tada galva dirba strategiškai puikiai, ty. “ieško maisto”.
6) Šeštasis MITAS: "Politikai rūpinasi žmonių sveika mityba". Priešingai, kaip rodo JAV ir kitų labai turtingų ir "protingų" šalių patirtis, politikai įvairias lengvatas sudaro "jėgoms", kurios mažina fizinį aktyvumą ir skatina naudoti nesveiką maistą. Net mokslas labiau yra remiamas "ne-sveikas", bet "turtingas". Vaistų pramonė, pvz., investuoja tiek lėšų į neuromarketingą, kad "net ir nuodus gali padaryti sveikiausiu maistu". Ir žmonės tiki...nes "kvailų įrodymų 10000000000000", o 10000 kartų ištarta "kvailybė" tampa dažnai negičijama žmonių "sveiku protu priimta tiesa"....Ar turime jėgos mąstyti priešingai?
7) Septintasis MITAS - "Jei žinome nuo ko priklauso mūsų gyvenimo kokybė, būtinai sveikai gyvensime". Yra milžiniškas plyšys tarp žinojimo...ir sveiko gyvenimo. Tačiau - tai atskira kalba ir ji labai susieta su "6" MITU.


PS Muka , FB yra jo labai geras postas apie 2 tipo diabetą. Skaičiau , bet dabar tingiu ieškoti... Jei MB įdomu tegul pasiknisa jo juostoje.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 16, 11:13)
Muka, kuri kalakuto dalis ?
Krūtinėlė ar kumpis ?
Man labai skanu naminio kalakuto kumpis keptas lėtai . Apsivalgymas...

Krūtinėlė jau tokia sultinga pasidaro rolleyes.gif prisiminiau vienos gaspaginės patarimą ana prie smetonos šeimininkavo tongue.gif O kumpis lėto kepimo mmm labai skanu išvis viskas lėto kepimo skonis kitoks atsiskleidžia smile.gif
O sardinės man gardu o ir strimėlė labai gardu, kitos žuvys man nelabai valgomos ai skumbrė gardu kepta smile.gif
Vežu uošviam šalvio išklotines bus kepta orkaitėje su keptų morkų/svogūnų plutele biggrin.gif O iš galvos ir kauliukų nuviriau buljona MB patinka tongue.gif
Ačiū užrodysiu MB anas dabar studijuoja...Bet va dėl skrandžio jam tikrai geriau dažniau valgyti nei PB...na jis taip jaučiasi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 16 gruodžio 2022 - 10:30
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 16, 08:23)
Pou aš plovo iš viso nevalgau smile.gif Nebet kaime verdu , spyžiniame puode ant laužo. Tada jau svečių būna, vyną vartoji  biggrin.gif  Nesiskaito jokia dieta, nei keto , nei paleo nei dar kažkokia , kai vynas biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Tai vadinasi pasileidau plaukus.

O čia šaip pamąstymui dalinuosi A.Skurvydo įžvalgomis. Jis man vienas protingesnių žmonių Lietuvos sveikatinimo srityje. BUvęs rektorius, mokslo žmogus ( gerbiu mokslą!!!) .

SEPTYNI MITAI apie fizinį aktyvumą, mitybą ir sveikatą! Jie taip giliai yra įaugę į mūsų kultūrą, kad dažnai net nebeturime proto jėgos jiems paprieštarauti....
Gal bus Jums įdomu, kokias “senas tiesas” šių dienų mokslas griauna!
1) Pirmasis MITAS: “Jei silpna širdis, negalima judėti“. Mokslas rodo priešingai, kad fizinis aktyvumas „leidžia ilgiau gyventi “ nei tada, kada nesveikos širdies žmonės yra pasyvūs.
2) Antrasis MITAS: “Reguliari dažna mityba yra sveikatai ženkliai geriau negu reta ir nereguliari”. Mokslas rodo priešingai, kad nereguliari mityba ir savaitėje apie du kartus “badavimas” ne trumpiau kaip 14-18 val. organizmui yra “sveikas stresas”, kuris užtikrina kokybiško gyvenimo trukmę.
3) Trečiasis MITAS: “Vitaminai ir antioksidantai gali pakeisti vaistų ir daržovių vartojimą”. Mokslas dabar aiškiai įrodė, kad vaisių ir daržovių negali pakeisti jokios cheminės sintetinės medžiagos.
4) Ketvirtasis MITAS: “ Geriau svorį mažinti kiekvieną dieną po truputį apribojus kalorijas nei, pvz., penkias dienas neapriboti kalorijų, o kitas dvi dienas– sumažinti iki 500-600 kalorijų per dieną". Šių dienų tyrimai rodo, kad sveikesnis antsvorio mažinimas yra, kai kalorijų naudojimas yra kintantis. Tada sumažėja riebalinis audinys, bet nesumažėja liesoji kūno masė, kuri sumažėja, kai kalorijos yra nuolatos po truputį apribojamos.
5) Penktasis MITAS – “Kai skrandis yra tuščias galva dirba blogai”. Šiandien ypač nauji tyrimai, kurie rodo, kada “skrandis tuščias”, tada galva dirba strategiškai puikiai, ty. “ieško maisto”.
6) Šeštasis MITAS: "Politikai rūpinasi žmonių sveika mityba". Priešingai, kaip rodo JAV ir kitų labai turtingų ir "protingų" šalių patirtis, politikai įvairias lengvatas sudaro "jėgoms", kurios mažina fizinį aktyvumą ir skatina naudoti nesveiką maistą. Net mokslas labiau yra remiamas "ne-sveikas", bet "turtingas". Vaistų pramonė, pvz., investuoja tiek lėšų į neuromarketingą, kad "net ir nuodus gali padaryti  sveikiausiu maistu". Ir žmonės tiki...nes "kvailų įrodymų 10000000000000", o 10000 kartų ištarta "kvailybė" tampa dažnai negičijama žmonių "sveiku protu priimta tiesa"....Ar turime jėgos mąstyti priešingai?
7) Septintasis MITAS - "Jei žinome nuo ko priklauso mūsų gyvenimo kokybė, būtinai sveikai gyvensime". Yra milžiniškas plyšys tarp žinojimo...ir sveiko gyvenimo. Tačiau - tai atskira kalba ir ji labai susieta su "6" MITU.


PS Muka , FB yra jo labai geras postas apie 2 tipo diabetą. Skaičiau , bet dabar tingiu ieškoti... Jei MB įdomu tegul pasiknisa jo juostoje.


Ypac didelis mitas tai 6 mitas,ka ir reikejo irodyt per tuos du metus.Daug jau suprato,bet dar labai daug ne.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 16 gruodžio 2022 - 10:43