Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2022 12 15, 15:21)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73023667" data-time="1671105583"><div><p>nežinau vartotojo įkelta nuotraukao homocesteino nedarė ....reikės paprašyti...</p></div></blockquote><p>Tu jos paklausinėk, kodėl tokie tavo tyrimai, tegu paaiškina. Tegu paaiškina, kodėl ji mano, kad yra uždegimas, kokie rodikliai tą rodo.</p><p>Jeigu nežino, nesupranta, tegu konsultuojasi su kolegomis.</p><p>Nelabai viską aš iš tavo parašytų rodiklių supratau, kokie jie būtent, gal ką sumaišei. Bet gydytoja juk mato visą vaizdą. Tu gydymo paradui neturi vadovauti, ji turi. Bet jei nežino, turi ieškoti, kas supranta.</p>

aha paklausia tai kas čia tau ya...
Ir man vaizdas nekažką bet taip įdomiai su tuo hemoglobinu aukštu jau pas mane labai senai... bet va kepenų fermentai susinormalizavo... et palauksiu verdikto...
Atsakyti

aha paklausia tai kas čia tau ya...
Ir man vaizdas nekažką bet taip įdomiai su tuo hemoglobinu aukštu jau pas mane labai senai... bet va kepenų fermentai susinormalizavo... et palauksiu verdikto...

Kieno verdikto?

Ar pakankamai skysčių vartoji? Man tai kiti rodikliai įdomesni. Tik neaiški priežastis, reik tolimesnių tyrimų.

Atsakyti
Turbūt gerai šals?Matoi kaip speigas kyla nuo laukų.Mieste buvo -8,sodyboje -13 jau.
Pas psichiatrą nemokamai sausiui nėra jau talonų,mokami kad ir nors rytoj 9 ryto.Bet gi aš kaime gyvenu,nežinu kada būsiu mieste vėl. ax.gif Sakau 23 dienai,nuo pirmadienio gyytoja atostogų išeina,nebus jau iki Naujų. ax.gif Gyvensiu toliau,matysiu. ax.gif
Kaip suprantu Affidea priėmė pas save jokio patvirtinimo negavau,tik žinutes pasitikrinti nemokamai žarnyno prevencijai,kraujagyslių -širdies programai.Kad mūsų šeimos klinika buvųsi siūstų žinutes,to nėra buvę. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Luety už šuniukus.Yra kepuriukas -šalmas kartu su šaliku kaip ir.Turi jis šaliką,nes dažnai pakoso,tai reikia naują,jei spėiu nurezgioti. ax.gif
Ačiū mergaitės pirštinių nykštys idealiai gula. wub.gif
Dusiuk,kaip tu kepi jautieną?pkepi kelios minutės ir į foliją su sviestu kelioms minutėms?Šiandien pietums.Nu jau idealiai maitinamės. biggrin.gif Vakar valarienei burnočių košė su sardinėmis alyvuogių aliejuje(gavau tik Rimi,visur tunas),bet kvapas pradžioje,fui,mb nosį suko,bet suvalgėme. bigsmile.gif Šiandien vakarienei liežuvių sriuba burokėlių.Rytoj kžkaip triušieną reikia pagaminti,gal guliašą? ax.gif O būdavo vakarienei pusfabrikačiai,nes būdavo gaila laiko.
Pusryčiams vietoje grūdėtos varškytės pakeičiau kiaušiniu,avokadu ir sūriu.Nors mb rėkia protarpinį badvimą daryti.Gerai,kai jis gali.Man turi būti pusryčiai. mirksiukas.gif
Ir šokolado suvalgiau becukriu pakeičiau. ax.gif
Kūčioms,kalėdoms rodo +8.Tulpes pasodinsime dar? bigsmile.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Beveik susiruošiau pajūrin...tik iki bazės reikia sūrio balto ir dar kaiko smile.gif bus šokiai su samčiais 4u.gif tiesa uošvienei jau gibsą nuėmė ir tai puiku 4u.gif
Pou geriu vandenio daug,net naktį keliuosi cukrus ptfu ptfu 2,3, o lauksiu ką gydytoja sugalvos ....Pou ačiū už įžvalgas manau reikia prašyti pas hematologą,nes žiūrėjau tie rodikliai jau ir prieš mėnesį buvo panašūs... o gal tie hormoniniai vaistai kur geriu irgi turi įtakos unsure.gif
Inggrida kaip tai liežuvių burokėlių sriuba greit parašai kaip darai rolleyes.gif
Triušis baltam vyne su morkytėm wub.gif
O protarpinį badavimą MB griežtai uždraudė dėl diabeto... jau ir vaistus klinikose liepė gerti kad isulinas tvarkytusi... po savaitės liepė vėl apsilankyti...tiesa diabetas jo paveldėtas bet įdomu tik dabar išlindo unsure.gif


Atsakyti
Mkute,čia improvizuosiu.Vietoje sultinio nuvirsiu liežuvius,supjauščius gabaliukais ir burokėliai.Nebe žinau ką sugalvoti.Juk šildyto maisto ,negaliu pasiūlyti.Pas mus jau taip įprasta.Aš kaip stebiuosi,kai kaimynė priverda puodą balandėlių ir tris dienas valgo.Pas mus ni ni. bigsmile.gif
Mukute,gero,švaraus kelio. 4u.gif 4u.gif
Žiūriu prasideda įmonių vakarėliai.Dirbančios nedalyvaujate? mirksiukas.gif
Atsakyti

Labos, 

Ingrida taip kepu steiką. Priklausomai nuo kepsnio storio, 2 ar 3 minutės vienai pusei. Stoviu šalia su telefonu, ne pagal naglazovą. Nedruskntą, nepipirintą. Taip kepa gerose kavinėse. Valgius ne tik Lietuvoje... nepyk, sardinėse ir burnotyje ar sveiko maisto nematau. 

Sveikata nekainuoja daug. Daug kainuoja liga. Pinigų ir laiko. 

Mano MB išrankus, pusfabrikačių į namus neįsileistų. 

Visą gyvenimą MB gyvena PB. Kai dar niekas apie jį nekalbėjo.  Intuityviai. 

Man maisto gaminimas laiko neužima. Mano draugė jei verda sriubą, tai nieko daugiau daryti negali... aš darau dar kokius tris darbus . Ir tarpe pamakaluoju sriubą :D  Yra patiekalų iimlių  darbui, pvz cepelinai, lazanija, kibinai. Bet tokius patiekalus gaminu labai retai. Kartą metuose... nei tai sveika.

Šiandien gerai būtų pasibadauti, adventas vis tik.

Skauda kojas tokioj įdomioji vietoj nuo vakar jogos. Ir gerai ir juokinga... pakirkšniukai. Vadinasi išjudinau užkalkėjusias vietas. Joga tai vidiniai raumenai.  

Gražios dienos :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 16, 08:41)
Mkute,čia improvizuosiu.Vietoje sultinio nuvirsiu liežuvius,supjauščius gabaliukais ir burokėliai.Nebe žinau ką sugalvoti.Juk šildyto maisto ,negaliu pasiūlyti.Pas mus jau taip įprasta.Aš kaip stebiuosi,kai kaimynė priverda puodą balandėlių ir tris dienas valgo.Pas mus ni ni. bigsmile.gif
Mukute,gero,švaraus kelio. 4u.gif  4u.gif
Žiūriu prasideda įmonių vakarėliai.Dirbančios nedalyvaujate? mirksiukas.gif

Man balandėliai kitą dieną skaniausi.
Ir labai daug ką gaminu 2 dienoms, o jei dar lieka, tai ir trečią sueina biggrin.gif Mums kažkaip geriau šildytas tikras maistas nei šviežiai pagaminti pusfabrikačiai.
O MB sekmadienį vakare prisiverda puodą sriubos, pasideda šaltai ir valgo visas 5 darbo dienas grįžęs po darbo bigsmile.gif

Jo, įmonės vakarėlyje dalyvausiu. Pasistatysiu vyno, kokių vytintų dešrelių, sūrio ir vakarosiu. Kokia įmonė, kiek darbuotojų - toks ir vakarėlis lotuliukas.gif
Atsakyti

Muka, nėra tokios ligos paveldėtas diabetas. Yra įgimtas, pirmo tipo, yra išprovokuotas gyvenimo būdo, antro tipo diabetas. Kuris atsiranda šiais laikais kartais nuo 30 metų netgi . Seniau būdavo senų žmonių bėdos...

Paveldim ne tik genus, bet ir prastus įpročius....

Atsakyti

Man taip pat balandėliai antrą dieną skaniausi, pirmą dieną jie neįsigeria skonių. O ir maistą pasišildom - gal maistinė vertė sumažėja šildant, bet reik išties labai daug laiko turėt, jei į dieną kaskart naujus patiekalus gaminti, o svarbiausia - juos sugalvoti.

Labas rytas  :4u:​ 

Atsakyti

Ingrida, nesupratau... pusfabrikačiai ne šildytas maistas, o balandėliai kitą dieną nevalgomi? 

Pagamintą maistą dvi dienas  valgom. Jei lieka.  Išskyrus lėto kepimo mėsą.  Tos kepu daugiau, nes ilgas grojimas. 

Pou kaip tavo mažiukas? Nekilo temperatūra?

Atsakyti
Nuo šildyto maisto mb rūgštys kyla? bigsmile.gif Ir a,a anyta taip jau įpratinųsi buvo. blink.gif Žiūriu ir vaikai taip jau įprato.
Atsakyti