Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 15, 08:57)
Yra ir mano namuose keletas trilitrių savos gamybos... Tik vartotojų trūksta. Gamintas senai. Kadangi nedaug vartojam, tai geriau nusiperkam gero.


va ir pas mane, žiūriu, analogiškai. Anksčiau dariau dariau, paskui matau, kad aš pati ir nebenoriu to vyno. Nusiperku geriau. O ir išvis man šampanas labiau prie dūšios biggrin.gif tai stovi dar nemažai rūsy, kartais kam nors padovanoju, kas mėgsta.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 15, 09:13)
Sugalvojau šanūkui reikia kokią kepurytė fotosesijai nunarplioti,užrišamą,banadau įsivaizduoti. ax.gif



geriau šaliką smile.gif gerokai paprasčiau ir megzti, ir užrišti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 15, 10:59)
nezinai kas dizainere


Nežinau smile.gif Nieko nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 15, 08:59)
Luety  pažiūrėk kaip gražiai atrodo :
vartotojo įkelta nuotrauka

sita turiu irgi issisaugojusi
Atsakyti
Luety , jei kažko ieškosi ir užklius akis - mestelk žinutę. Turiu ką megzti 101 projektą , bet ...
Atsakyti
Pou kaip vaiko tyrimų atsakymai ?
O kaip pats jaučiasi ?
Man teks vieną kepurę išardyti biggrin.gif sujungdama patraukiau ne ta siūlą pabaigoj . Papraščiau bus ardyti negu bandyti tvarkyti . Mezgasi taigi greitai .
Atsakyti

Pou kaip vaiko tyrimų atsakymai ?
O kaip pats jaučiasi ?
Man teks vieną kepurę išardyti biggrin.gifsujungdama patraukiau ne ta siūlą pabaigoj . Papraščiau bus ardyti negu bandyti tvarkyti . Mezgasi taigi greitai .

Virusas. CRB pakilęs, bet kol kas bakterijos dar nerodo. Šiandien geresnė diena. Bet kai serga, tada piktokas. Gydytoja išrašė antibiotikų dėl viso pikto savaitgaliui. Jei blogės ir dar kils aukšta temperatūra, reiks pradėt gerti, jei gerės, receptas tiesiog nustos galiot ir tiek žinių.

Atsakyti
Pou , tai gerai , kad nereikia atibiotiko 4u.gif
Jaunas organizmas, atsistatys greitai wub.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Dar vis niežti verysad.gif šeimos gydytoja liepė dar kelias dienas didesnę dozę gerti vaistų, nes labai didelis uždegimas matosi. Kraujas kepenų fermentų pakitimo nerodo ALt 38 ir AST 29. Tik IMG abeji pakilę, hemoglobinas irgi virš normos, iš paskos hemotokritas, eritrocitai 101 o MCH irgi pakilęs na o viską vainikuoja RDW-SD 52, bei trombocitai 0,37 tai vot uždegimas o to neuždegimas nes CRB 2.69...Ai dėl viso ko vitaminą D pasidariau trūkumas o saulės tiek daug gavusi...
Va tokios tokelės...Klaipėdon važiuosiu, nes paskui nė kaip nebus laiko...

Atsakyti

Labos smile.gif

Dar vis niežti verysad.gifšeimos gydytoja liepė dar kelias dienas didesnę dozę gerti vaistų, nes labai didelis uždegimas matosi. Kraujas kepenų fermentų pakitimo nerodo ALt 38 ir AST 29. Tik IMG abeji pakilę, hemoglobinas irgi virš normos, iš paskos hemotokritas, eritrocitai 101 o MCH irgi pakilęs na o viską vainikuoja RDW-SD 52, bei trombocitai 0,37 tai vot uždegimas o to neuždegimas nes CRB 2.69...Ai dėl viso ko vitaminą D pasidariau trūkumas o saulės tiek daug gavusi...
Va tokios tokelės...Klaipėdon važiuosiu, nes paskui nė kaip nebus laiko...

Iš to, ką matau, tai šeimistė su dermatologe turėtų pasitarti su hematologe. Homocisteiną darė?

Prie ko čia uždegimas?

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 15, 14:47)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73023655" data-time="1671103671"><div><p>Labos vartotojo įkelta nuotrauka

Dar vis niežti vartotojo įkelta nuotraukašeimos gydytoja liepė dar kelias dienas didesnę dozę gerti vaistų, nes labai didelis uždegimas matosi. Kraujas kepenų fermentų pakitimo nerodo ALt 38 ir AST 29. Tik IMG abeji pakilę, hemoglobinas irgi virš normos, iš paskos hemotokritas, eritrocitai 101 o MCH irgi pakilęs na o viską vainikuoja RDW-SD 52, bei trombocitai 0,37 tai vot uždegimas o to neuždegimas nes CRB 2.69...Ai dėl viso ko vitaminą D pasidariau trūkumas o saulės tiek daug gavusi...
Va tokios tokelės...Klaipėdon važiuosiu, nes paskui nė kaip nebus laiko...</p></div></blockquote><p>Iš to, ką matau, tai šeimistė su dermatologe turėtų pasitarti su hematologe. Homocisteiną darė?</p><p>Prie ko čia uždegimas?</p>

nežinau verysad.gif o homocesteino nedarė ....reikės paprašyti...
Atsakyti

nežinau verysad.gifo homocesteino nedarė ....reikės paprašyti...

Tu jos paklausinėk, kodėl tokie tavo tyrimai, tegu paaiškina. Tegu paaiškina, kodėl ji mano, kad yra uždegimas, kokie rodikliai tą rodo.

Jeigu nežino, nesupranta, tegu konsultuojasi su kolegomis.

Nelabai viską aš iš tavo parašytų rodiklių supratau, kokie jie būtent, gal ką sumaišei. Bet gydytoja juk mato visą vaizdą. Tu gydymo paradui neturi vadovauti, ji turi. Bet jei nežino, turi ieškoti, kas supranta.

Atsakyti
Skamba sudėtingai , net paguglinau ...
Laikykis Muka 4u.gif wub.gif 4u.gif

Saintlina, o man šampanas tik karšta vasaros dieną, su gera kompanija...
Žiemą - geras raudonas vynas. Mudu su MB žiemą mėgstam tvirtesnius, Ispanija, Portugalija ...
Jų daug nereikia , taurė ir gana.
Atsakyti