Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2022 12 14, 19:41)
Kas mano tai mano, kas tavo tai mūsų  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tik ka baigiau
vartotojo įkelta nuotrauka
Ryt maudytis ir fotkintis.
Labanakt. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Luety,apsimovei tokias kojinaites ir sėdi kaip eglutė,šalia eglutės. wub.gif wub.gif Menas. wub.gif
Tikiuosi davažiuosime iki miesto? ax.gif
Kaip keista brošiuroje rašo 30-50 ml mėnynų vynuogių vyno galima kasdien. bigsmile.gif bigsmile.gif Bresta,turime visą 25 litrus.. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 )
Kaip keista brošiuroje rašo 30-50 ml mėnynų vynuogių vyno galima kasdien. bigsmile.gif  bigsmile.gif


MB tarnavo atominiam povandeniniam laive. Ten kasdien priklausė 100 ar 200 ml raudono vyno kiekvienam smile.gif tai geras daiktas tas vynas, visokiose situacijose gelbėja smile.gif

Labas rytas smile.gif laukiam su kolega, kada mus darban nuveš smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 12 15, 00:18)


Pažiūrėjau ir pasijutau šventiškai thumbup.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Luety kojinės labai :4u: .

Nepraktiška, bet labai gražu :wub: .

Atsargiai su naminiu vynu. Aš ne chemikė,  AA gal kada paaiškins. Kepenis taupykite. Yra ir mano namuose keletas trilitrių savos gamybos... Tik vartotojų trūksta. Gamintas senai. Kadangi nedaug vartojam, tai geriau nusiperkam gero.

Sveikam žmogui retkarčiais galima paragauti naminio. Ingrida Tau kepenų reikės gerų :4u: 

Šalta. Ir žada šalčius iki antradienio. Ne mano oras. Nepatinka  Padejuosiu :D 

Muka kaip Tu? Vaistai veikia nors kiek? Į pajūrį ryt lėksi?

Gražios dienos. Manęs laukia daug darbo, vakare jogos treniruotė. O kada megzti?  :D​ 

Atsakyti
Labaryt, 4u.gif 4u.gif
kazkas pasidare,sesta ir nebemiegu,keliuosi.Pas mus minus3 be sniego.
Kojines seniai norejau tokias sventines numegzt.Jos nei i batus,nei i tapkes,tiesiog yra ne mazai zmoniu kur nedevi namie jokiu tapkiu,tik kojinaites,cia tiesiog progines,siam laikotarpiui,bet jos man labai patiko ir uzkabino.Megzt nesunku,tik tu karoliuku maustymas uzima laiko,reik nukelt aki,pertempt per karoliuka,tada ja pramegzt...
Siandien dar noreciau pradet kojines "Varvekliai"megzt,pradet gal ir pradesiu bet ar numegziu iki kaledu,vargu.
https://www.instagra...%...BAŠø_socks/
Atsakyti
Oho juodai baltos kokios gražios. wub.gif
Aš su kojinėmis vaikštau po namus.Geriau būti negali. ax.gif
Nepuolu aš to vyno gerti.Bet tik galima pasirodo.Gal kalėdoms reikės taurę išgerti/
Jei dievas duods dar laiko,kiek galima bandyti dar vyno rūšių.Noriu bandyti šeivamedžio žiedų,liepų žiedų su citrinomis,bananų,ananasų,citrinų,mačiau labai graži splva. ax.gif Galvoje dar tiek planų..........
Liko 12 pirštinių nykščiai. bigsmile.gif Och.Sugalvojau šanūkui reikia kokią kepurytė fotosesijai nunarplioti,užrišamą,banadau įsivaizduoti. ax.gif
Pas mus -12,pojūtis -16. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 15, 07:13)
Oho juodai baltos kokios gražios. wub.gif
Aš su kojinėmis vaikštau po namus.Geriau būti negali. ax.gif
Nepuolu aš to vyno gerti.Bet tik galima pasirodo.Gal kalėdoms reikės taurę išgerti/
Jei dievas duods dar laiko,kiek galima bandyti dar vyno rūšių.Noriu bandyti šeivamedžio žiedų,liepų žiedų su citrinomis,bananų,ananasų,citrinų,mačiau labai graži splva. ax.gif Galvoje dar tiek planų..........
Liko 12 pirštinių nykščiai. bigsmile.gif Och.Sugalvojau šanūkui reikia kokią kepurytė fotosesijai nunarplioti,užrišamą,banadau įsivaizduoti. ax.gif
Pas mus -12,pojūtis -16. bigsmile.gif

Na va,toli ieskot nereikejo bigsmile.gif bigsmile.gif
as tai tik su tapkem,kartais dar naminius "Proschai molodost"uzsidedu,kai ima kojos salt sedint,mezgant.Mano kirpeja sake irgi tik su kojinytem po namus.
O as nemegstu taip megzt,kad kazko nepabaigt ir imt kita,kad ir serijini mezgima.Turiu pabaigt iki galo,tada imtis kita. bigsmile.gif
Papildyta:
https://www.youtube....
Ingrida,va kiek suniukam kepuryciu,issirink pagal veisle.
Atsakyti
Kas skaito angliskai,apie pelyna placiau.Net vezio lasteles uzmusa.
https://www.eistria....ites-and-cancer
Atsakyti
Luety , jei kur nors sutiksi šito megztuko receptą duok žinoti .
Man labai gražus !vartotojo įkelta nuotrauka
Tapkių nemėgstu namie ir nereikia nes šilta.
Atsakyti
Luety pažiūrėk kaip gražiai atrodo :
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
nezinai kas dizainere
Atsakyti