Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2022 12 14, 11:16)
Ir dar, kai kurie vyrai myli darbais. Mano vyras ir atsiprašo darbais.


va, labai tiksliai pasakei. Ir maniškis toks pat ))
Atsakyti
Pou mudvi gyvenam su skirtingo tipo vyrais ...
Paklausyk prie progos:
https://www.youtube....drunasSadauskas
Jei norėčiau kankinti savo vyrą , tai priversčiau jį viską daryti kartu. Tada jis prasigertų . Arba susirgtų .
Tas pats būtų man . Aš iš tų žmonių kuriems reikia erdvės.
Jei sirgčiau , MB susitvarkytų pats. Giminei pasakytų , kad žmona serga ir tt. Pas jį toks rūpestis būtų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 gruodžio 2022 - 12:04
Gyvenime nieko nėra pastovaus...
Būdavo Kalėdos - Kūčios pas mano - MB mamas. Daug žmonių. Buvo smagu.
Žmonės išėjo.
Dabar Kūčios -Kalėdos keturiese. Yra smagu.
Kas bus po kelių metų nežinau - gal bus daug žmonių , gal kaip pas EX.
Viskas keičiasi .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 gruodžio 2022 - 12:24
QUOTE(Ex @ 2022 12 14, 09:30)
Laba.

Muka, žinok šiurpu skaityt..  blink.gif  Palaikau būtent Pou patarimų postus skirtus ir tau, ir Ingridai. Bandykit įsiskaityt, išgirst.

Lesius tikras vyras. Jaunas, greit sveiksta, jei mergos jau rūpi.

Luety, aš mąstau, kaip įspūdingai pramiegot šitas visas šventes. Labai sunki užduotis sau. Nes nesiruošiu nei Kūčioms, nei Kalėdoms, nei naujiems metams. Nieko neperku, nei maisto, nei dovanų, nepuošiu namų. O kam, kad paskui tvarkyt? Niekur nevažiuosiu ir nieko nelauksiu.

Puodelis su megztiniu gražus tik pažiūrėt, bet tikrai nepraktiškas, tokio net dovanoti nereikėtų.

Ex,man but labai ne kas,jei as buciau tokia apatiska,bet cia man.Nenoriu triuksmo,erzelio ir as,bet noriu but su artimais ta diena,kita diena.Bet mes visi skirtingi.O gal pradek nuo mazai mazai.Pasidaryk tik sau truputi truputi,apsirenk graziausia suknele,kaip anksciau,ir pabukit dviese,bet sventiskai.Sako,kad kaledu nakti ateina musu aplankyt iseje.


QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 14, 09:47)
Pou mudvi gyvenam su skirtingo tipo vyrais ...
Paklausyk prie progos:
https://www.youtube....drunasSadauskas
Jei norėčiau kankinti savo vyrą , tai priversčiau jį viską daryti kartu. Tada jis prasigertų . Arba susirgtų .
Tas pats būtų man . Aš iš tų žmonių kuriems reikia erdvės.
Jei sirgčiau , MB susitvarkytų pats. Giminei pasakytų , kad  žmona serga  ir  tt. Pas jį toks rūpestis būtų .

Man irgi reikia erdves,as turiu dirbt viena,o jei dviese,tai per atstuma.Ne be reikalo sakiau,kad kaip bus,kai iseisim i pensija ir busim 24/7 kartu.Bet kazkaip susideliojo,as su savo hobiu,jis su savo.
Anksciau prie puodu nini,o besidietindama ipratinau paciam savimi rupintis ir gerai,jei iseiciau pirma,nebadautu,kol paeitu,apsirupintu.
Jei versciau ji daryt kazka kartu,butu priesinga reakcija.Darom kartu savo noru.Net sode,jis daro savo,as savo,o ka reikia darom kartu.Kuo labiau esi kartu,bet per atstuma,tuo geriau.Atsiranda savarankiskumas.
Bet cia tik pas mane taip,pas kiekviena kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 14 gruodžio 2022 - 13:18

Dusia, jeigu ką, mes ne tik gyvename su skirtingais vyrais, mes pačios esame labai skirtingos. Ir mano įžvalgos yra tokios, kad moterys, kurios tyliai daug veža, dažnai susilaukia sunkokų ligų. Neiškalbėtos emocijos, susitaikymas, per didelis pasiaukojimas, net nesiaukojant, dažnai sugrįžta visai ne tuo, kuo laukėm.

Mano Mama taip pat daug sirgo/ serga. Ir žnyplium susirgo, kai buvau paauglė. Ir mano vaikystėje ligoninėj po mėnesį gulėdavo. Matydavom, kad daug darbuojasi namuose, pas diedukus - visa šeima kartu darbavomės. Tėtis labai vyriškas, augo be Mamos. Visa šeima buvom visur drauge, visi norėjo pas mus užsukti, gera energija buvo namuose. Ir man nieko tokio, jei emocijos iškalbėtos yra, jei gali padėti, jei gali. Nes nieko nėra blogiau sužinoti po laiko, kad galėjai padėt, o va "praziapinai", nepastebėjai, neišsakė savo godų.

Pasaulis keičiasi.

Yra daug gyvenimo mokytojų, bet geriausias mokytojas - pats gyvenimas.

Atsakyti

Ir dar. Gal jūs ne taip suprantat, ką turiu minty drauge. Taip sakydama, aš neturiu minty, kad tiesiogiai kartu, tiesiog keičiu vyro mąstymą "Aš tau padėsiu". Vyras neturi man padėt sukasti daržą, padėti pagaminti valgyt ar padėti sutvarkyt namus. Padėti man nereik, nes kokia čia šeima, jei vyras va kada norės padės, kada nenorės - nepadės. Daryti drauge mano žodžiais - nėra vyriškų ir moteriškų darbų - yra darbai, kuriuos gali padaryt, gebi padaryt - kiekvienas į bendrą katilą sunešam savo gebėjimus ir galias.

Tai nėra mano sugalvota filosofija. Tiesiog jutimiškai vadovaujuosi ja gyvenime.

 

Ingrida, ačiū, kai jau man subinioks, aš guodžiuos garsiai :) Tai ir paguodžiam mane visos :) Aš visuomet savo nervą iškalbu. O kai susitvarkau, tai viskas kaip ir ok. Šiuo metu susitvarkom. Vakare eglutę papuošim, dabar ledukus tirpdosi. Šįmet lietuviška eglutė, kvapi... 

 

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 14 gruodžio 2022 - 13:56
QUOTE(Luety @ 2022 12 14, 13:16)
Sako,kad kaledu nakti ateina  musu aplankyt iseje.

Atsiranda savarankiskumas.




Visada paliekam ant kūčių stalo dalį valgių, ty nenukraustom. Mano šeimoj tokios tradicijos nuo vaikystės: baba sakydavo dūšelės ateina kūčių naktį. Jom reikia palikti maisto .
Aš tikiu , kad jie šalia. Tik kitoj dimensijoj.

Aš matyt gimiau savarankiška, tai visą gyvenima mokausi būti su kitu žmogumi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pou aš ne Tavo uošvienės tipo moteris ... Visai. Pati viską nes galiu nes turiu sveikatos , man smagu !!! Su dėkingumu . O kad galėčiau - man reikia save prisižiūrėti . Sportas , maistas , sutvarkyta galva ... Atvirkštine tvarka .
Negaminu ir nemezgu tada kai man blogai . Nes nesmagūs bus mezginai pilni liudnų minčių, o maistą užnuodysiu ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2022 12 14, 13:32)
Neiškalbėtos emocijos, susitaikymas, per didelis pasiaukojimas, net nesiaukojant, dažnai sugrįžta visai ne tuo, kuo laukėm.

Aš itališko būdo moteris , jei jau emocijos, tai emocijos. Namie . Darbe kitokia . Jaunystėje žinoma daugiau , dabar mažiai kas bejaudina ...
Pas mane yra vyriški - moteriški darbai .
PVZ aš nemėgstu kuro į mašiną pilti biggrin.gif Taigi tas darbas automatiškai patampa vyrišku biggrin.gif
Man patinka lyčių skirtumai , ypač šiais laikais ...
Atsakyti

Visada paliekam ant kūčių stalo dalį valgių, ty nenukraustom. Mano šeimoj tokios tradicijos nuo vaikystės: baba sakydavo dūšelės ateina kūčių naktį. Jom reikia palikti maisto .
Aš tikiu , kad jie šalia. Tik kitoj dimensijoj.

Aš matyt gimiau savarankiška, tai visą gyvenima mokausi būti su kitu žmogumi biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Pou aš ne Tavo uošvienės tipo moteris ... Visai. Pati viską nes galiu nes turiu sveikatos , man smagu !!! Su dėkingumu . O kad galėčiau - man reikia save prisižiūrėti . Sportas , maistas , sutvarkyta galva ... Atvirkštine tvarka .
Negaminu ir nemezgu tada kai man blogai . Nes nesmagūs bus mezginai pilni liudnų minčių, o maistą užnuodysiu ax.gif

Pas mus ir lėkštė stovi visuomet paruošta.

Dusia, oi, jei pabūtume mes su tavim daugiau drauge, pamatytum, kad aš taip pat labai savarankiška, na tik su tuo vairavimu, kažkas nesigauna - ten tai tikrai kažkokios jungtys trumpina. Pas mane kažkokie labai skirtingi poliai susijungę. Aš sprendžiu problemas kaip vyras, iškart ieškau išeičių. Bet gal čia ir darbas prisidėjęs. Bet buvau tokia nuo mažumės, be galo stiprus teisybės jausmas - man visi duodavo viską spręsti, taikyti, dalinti saldainius. Darbe aš daugiau teisinį darbą dirbau, na ir iš dalies klinikinį. Savarankiškumas nėra tapatu su vienišumu. Gali būti savarankiška, bet eiti drauge su kitu per gyvenimą komandoje.

Mano anyta labai panaši į tave. Čia gal skiriasi jūsų pačių matymas ir kitų į jus pačias.

Kažkada man yra pasakę, kaip gaila, kad tau gimė vaikas su negalia. Aš visuomet sakau, kodėl gaila? - ne, tikrai ne. Jis ir gimė mano šeimoj todėl, kad žinojo, jog čia jam bus gerai. Nėra vienodai tobulų ar vienodai netobulų. Mano vaikas man yra mokytojas, sugriovęs absoliučiai visus mano įsitikinimus, susidėliojusius stereotipus, lūkesčius. Išmokęs paleisti viską, išmokęs džiaugtis mažu ir vertinti čia ir dabar. Ir jei jau mano sūnus daro pagal savo galias namuose, kodėl turėčiau vyrą neįgalinti - palikti jam spręsti "vyriškas" problemas. Ir kas šiais laikais vyriška? Mamutų niekas į namus nevelka.

Atsakyti
Oi kaip Jūs čia gražiai rašote. wub.gif wub.gif
Yra ir pas mane vyriškų darbų,kur nesikišu visai,rato pasikeisti nemokėčiau,neteko,nors metus vadovavau servizui. ax.gif O kam sukti galvą,ar tepalo pakanka,skyščių mašinos?Čia jau man tabu.O mb gali irgi valgyti pagaminti be problemų su mama sukosi virtuvėje.Bet žino,kad man tik trukdys.Va mano gimtadieniui kaip gražiai riešutėlius užpildė,sakiau dabar vėl turėsi.Gal ir grybukus paprašysiu dažyti,man nuobodu. ax.gif
O va prašyti neturiu noro ilgainenori,imu ir padarau.
Dėl gaminimo maisto,pas mus visada buvo pilni namai vaikų,nesupratau kaimynų,kurių vaiakai žaizdavo laiptinėje.Bendrabučiu kvepėjo man,bijojo butą apvers.Pas mane visada blynai buvo kepmi,pyragai,visi laukiami.Mažosios draugė net yra pasakiųsi ,jūsų namai vanile kvepia.Čia jau širdį paglostė. ax.gif
Ir dabar žinau suvažiuos visi,pernai kaip patiko ir mama fotografavosi su anūkais ir degustacijas darėme.Pernai juk dukra kelias dėžes užsakė užkandžių,alaus iš alaus bibliotekos,mūsų vynai.Ir šiemet jau tariamės kas ką atveš.Man tik saldumynais,karštais,smulkmenomis pasirūpinti. mirksiukas.gif
Įdomu rytoj išvažiuosime į miestą,pūsto. blink.gif
Atsakyti
Pou aš neįsivaizduoju savęs skalbiančios užuolaidas po operacijos. Ne Tavo uošvienės tipo aš moteris mirksiukas.gif
Aš ta kuri pirmiausia pasirūpins savimi.

Visi vyrai yra sutverti medžioti mamutą... Nenuvertinkim gamtos smile.gif
Jei jau taip ūkiškai - norit kad vyras medžiotų ? Nesidalinkt pinigais ...
Atsakyti

Pou aš neįsivaizduoju savęs skalbiančios užuolaidas po operacijos. Ne Tavo uošvienės tipo aš moteris mirksiukas.gif
Aš ta kuri pirmiausia pasirūpins savimi.

Visi vyrai yra sutverti medžioti mamutą... Nenuvertinkim gamtos smile.gif
Jei jau taip ūkiškai - norit kad vyras medžiotų ? Nesidalinkt pinigais ...

Kiekvieno suvokimas apie pasirūpinimą savimi yra skirtingas. Naujas butas, labai mėgsta tvarką, švarą - ta moteris ir rūpinosi savimi. Kad jai buvo komfortiška.

Dusia, čia tu perkeltine prasme? Kad nelakstytų paskui kitas? Ar kad viską temtų į olą?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 14, 14:52)
Nesidalinkt pinigais ...


Kas mano tai mano, kas tavo tai mūsų biggrin.gif
Atsakyti