Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, davieriai, no pravieriai - kaip sakoma. Atmetus labai didelį biznį, lieka kažkiek ir medicinos. Tai tą dalį reikėtų labai gerai patikrinti - iš visų pusių smile.gif
QUOTE(saintlina @ 2022 12 13, 17:18)
Netikiu, kad stresavai dėl tokių menkniekių, nevertų net paminėjimo. Vargu ar kas žino, kodėl iš tiesų tokie dalykai nutinka. Taip sukrito. Tiesiog. Žvelk į priekį, nebesidairyk atgal  4u.gif  4u.gif

O aš tikiu. Ir pati žinau tokių žmonių. Tau menkniekis, o kitam - kone pasaulio pabaiga. Čia jau tokia žmogaus natūra ir nelabai ką padarysi.
O kad nutinka ir sukrinta tokie dalykai, tai čia jo - nesuprasi.
Atsakyti
Buvom kaime , bele kiek sniego ten. Be pavasario su savo mašina galiu ir nevažiuoti . MB 4*4 kažkaip pavyko įsukti į kiemą .
Aš nesu prieš skiepus .
Nuo vėžio neskiepyja.
Skiepyja nuo viruso , kuris gali susargdinti 1 organą . Bet gali ir nesusargdinti . Gali to viruso gyvenime nepasigauti . Kaip korta kris.
Bet yra kita rizika... Paauglystėje nemenka.
Paauglės neskiepyčiau.
Dabar prašyčiau pirma anūkų , paskui tegul skiepyjasi .
Tai tik mano nuomonė .
O tą moteriškė, nu vištos galva ir tiek. Tai dukrai nežina ko suleidžia, tai palmių Lietuvoje prisisodina.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 13, )

O aš tikiu. Ir pati žinau tokių žmonių. Tau menkniekis, o kitam - kone pasaulio pabaiga. Čia jau tokia žmogaus natūra ir nelabai ką padarysi.


Būna. Bet Ingrida man visai nepanaši į tokią smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 13, 19:08)
O tą moteriškė, nu vištos galva  ir tiek. Tai dukrai nežina ko suleidžia, tai  palmių Lietuvoje prisisodina.


Žmogus norėjo apsaugos dukrai, visi juk nori. O dėl palmių - tai turi už ką, tegul sodinasi nors kasmet ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 13, 19:13)
Žmogus norėjo apsaugos dukrai, visi juk nori. O dėl palmių - tai turi už ką, tegul sodinasi nors kasmet ))


Tikriausiai . Tik kažkaip ne taip gavosi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 gruodžio 2022 - 19:32
Dabar galvoju gal vistiktai pas psichiatrą užsiregistruoti?
Nepamenu kada ašrą spaudžiau.Dabar mb ką psako,užtenka,man taip atrodo toną aukščiau,jau viskas rankos dreba,ašaros tvenkiasi. ax.gif Reikia raminančių,bet jaučiu ten eilės,nei CBD nepadeda.Nakčiai ne kasnakt melatonino užtenka.
Pas mus ūkininkas dabar krūmus mala pamiškėje,ruošia dirvą dar sėjai.Visas šviesas sudegęs traktoriaus,įpūdingai atrodo,stirnas mano išbaidys.Iš vienos pusės gerai keliuką pravažinės. ax.gif
Dusiuk,kitą savaitę pliusą rodo,ar nebus kalėdos balose? blink.gif
Atsakyti
Išsiverkti nėra blogai . Norėčiau . Po mamos mirties nebegaliu , nebėra ašarų . Išrieda nebent dvi iš piktumo smile.gif Žinokit taip būna, ir taip sunkiau .
Ingirda, Tau ramybė būtina! Daryk viską ką gali geriausio sau . Jei gali gauti pagalbos, ko gi nesiregistruoti ...

Šaip tai man žiema jau pabodo .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 13, 19:48)
Šaip tai man žiema jau pabodo .


Vos spėjus prasidėti biggrin.gif man tai ne, fainas oras.
Tik su batais bėda. Pirkau naujus labai nepigius batus su šuniu vaikščiot, neperšlampančius. Dar parduotuvėj papildomai impregnavo. Ir vos pereinu per sniegą - kiaurai šlapi blink.gif Stebiuosi, nes ne pirmąkart perku šios firmos, visad būnu laaabai patenkinta. Išpurškiau dabar kokiu tai nano purškalu, žiūrėsiu kaip veiks.

Labas rytas smile.gif vėl prisnigo smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
6 ryto omina dzin dzin žinutė,atėjo jūsų siūlai.Eina sau,6 ryto. blink.gif blink.gif
Atsakyti
Labos smile.gif
parslenku... Doktorka išrašė hormoninių geriamų, labai stiprus uždegimas, didelis odos sausumas, jokių vonių, jokių dušų, jokių pirčių... tipo tik pasiprausti... ir purkštis drėkinamaisiais ... na žodžiu.. dozė arkliška ir turėjo jau veikti ir ką šuds... dabar gydytoja išeina atostogų kur kreiptis jeigu nepraeis.. man abdukcija išduotų jeigu nusirengčiau gyva mėlynėverysad.gif Ryt einu pas šeiministę, gerai, kad dašuto registruotis o dar pas okulistą reikia talono, dėl gleukomos....Nu va pasibėdavojau...
Ai dovanos visos supirktos na smulkmenos liks pakuoti nažinoma dar kelios pakeliui bet tikiuosi atvyks... poryt uošvijon. Vakar Vilniuje gražiai sostinė pasipuošusi, smagu buvo kavinėje išgerti kavos ir pavėpsoti į praeinius... tiesa Spragtukas... na... ai ... kalėdos smile.gif bet pats įmonės gimtadienis labai išlaikytas, labai subtilus tai ir spragtuką užskaitau juolab senai labai sneia operhause buvau biggrin.gif
Ryt daug sukimosi virtuvėje, nes uošvijon užsakymų turiu... žiuriu įprato... ai MB tėvai nusipurtau ir į priekį...ir ne kasdien ax.gif
Ingrida jo jie pardeda dirbti nuo 4 o ypač tokiu laikotarpiu ir baigia apie 24... jeims suktis reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 14 gruodžio 2022 - 08:28
Labas rytas,

minus 4 bet sniego tik pedsakai matosi kai kur.O but smagu.Ziurejau prognoze,visos kaledos lietuje,pliurzoje jau nuo kitos savaites prades lyt.
Ingrida,o tai cia ne i duris dzin,o tik zinute?As isjungiu mobilu nakciai ant lektuvo ir padedu uz miegamojo duru ant stalelio.Mobiliu pas mus miegamajam nera.

O siaip,tai as atsikeliau siandien 6 ryto.Man smagu anksti vienai pabut su savimi.
Muka,nu siaubingai tu cia rasai apie tuos berimus ir neradima priezasties.Jauciu,kad ir odos gydytojas ne ka nutuokia.Tai gerai,kad ne ant veido,ar kt,matomose vietose.
Saintlina,kaip Lesius,geriau?
Ex,apie ka mastai?
Einu ziniu paskaitinet,i mezgimo forumus pavepsot.Viena kojine baigiau iki pirstu,reik damust ir kt.pradet.Bet ten eglute mazesne.eis greiciau.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 14 gruodžio 2022 - 09:07
Eina sau Luety,kaip gražu. wub.gif wub.gif Net du kartus grįžau dar kartą pažiūrėti. bigsmile.gif Labai gražu.
Tai aš užsakiųsi paštomate pasiimti ir siunčia žinutę su kodu. bigsmile.gif
Reikia šią savaitę kažkaip pabaigti su pagrindiniu mezgimu,kitą savaitę kepiniai. ax.gif
Mukute- 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 14, 08:56)
Viena kojine baigiau iki pirstu,reik damust ir kt.pradet.Bet ten eglute mazesne.eis greiciau.



oho bigsmile.gif fainos kokios bigsmile.gif bet čia tik patalpoj dėvėt, į batus jau neapsiausi smile.gif O kodėl antros kojinės eglutė mažesnė?
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2022 12 14, 08:26)
Doktorka išrašė hormoninių geriamų, labai stiprus uždegimas


o kieno čia toks uždegimas, kad net oda mėlynuoja? blink.gif siaubas koks blink.gif Linkiu kuo greitesnio pagerėjimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 12 14, 08:56)
Saintlina,kaip Lesius,geriau?



jaučiasi jis jau tikrai geriau, net žaisti jau pradėjo. Šiandien jau net ant labradorės lauke lipt taikėsi )) Bet tai su ta žaizda vargas vargelis. Užklijavus buvau koloidinį pleistrą. Visą dieną viskas puikiai. Vakare nuėjau maudytis, palikau šunį MB prižiūrėt. Išeinu iš vonios - prižiūrėtojas miega, šuo viską nusilaižęs, pleistrą su tvarstuku surijęs. Gerai, kad nors segtukus išspjovė. Dabar vėl tris dienas neės kol išvems.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 14, 08:23)
6 ryto omina dzin dzin žinutė,atėjo jūsų siūlai.Eina sau,6 ryto. blink.gif  blink.gif


faina, smagi žinutė nuo ryto bigsmile.gif
Jiems ji dabar pats darbymetis smile.gif


POU, kuo skiriasi koloidinis pleistras nuo to su sidabru? Vizualiai tai labai skiriasi, jau pamačiau smile.gif bet o veikimas jų panašus ar tam tikrom aplinkybėm skirtingus reik naudoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 gruodžio 2022 - 09:56