Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Persirašiau jei bus vietos į Affidea.Pamačiau vakar koks aptarnavimas.Tai ne mūsų šeimos klinika,tik priekaištus girdi ir neigiamas emocijas. bigsmile.gif 26 metus laikiausi,šeimos klinikos,atrodo gydytoja užaugino vaikus,nors ir visko buvo.Dukrai buvo paskirųsi ne tuos vaistus,vakare skambina,klausia jūs dar ne ligoninėje? bigsmile.gif Atrodo ir didieji rinkosi tą pačią specialybę,daug bendro turėjome ir su mb artimai bendravo,kai reikėjo.Bet nuseno mano gydytoja ir gal jos kažkiek kaltė,kad nusivėlino mano liga.Na jei patvirtins,bus vietos ,bėgsiu.Vaikai jau seniai sako išeikite. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 13, 10:34)
Visos turim savo fishku ir darom taip,kaip ismoke. biggrin.gif  biggrin.gif


Aga, aš tiek nemoku kaip tu ... Dažniausiai nebeturiu noro mokytis kažko naujo , nes mezgu vakarais tik . Kai galva pavargus nuo darbo, o akys nuo kompo . Nors per du pastaruosius metus išmokau labai labai daug.

Ingrida gal ir geras sprendimas 4u.gif

Sveikatos draudimo tema turėčiau daug pasiūlymų. Tik šuns kauksmas į dangų neina. Taigi susilaikysiu ...
Atsakyti

Aga, aš tiek nemoku kaip tu ... Dažniausiai nebeturiu noro mokytis kažko naujo , nes mezgu vakarais tik . Kai galva pavargus nuo darbo, o akys nuo kompo . Nors per du pastaruosius metus išmokau labai labai daug.

Ingrida gal ir geras sprendimas 4u.gif

Sveikatos draudimo tema turėčiau daug pasiūlymų. Tik šuns kauksmas į dangų neina. Taigi susilaikysiu ...

Dusia, ir pasibėdavot galima, ir pasiūlymų turėt. 

Prisiminiau. Mezgėjėlėms ir ne tik.

Tikriausiai ne viena skaitėt apie iniciatyvas, kai iš žvakių likučių gaminamos apkasų žvakės. Daug kur yra taškai, kur renkami žvakių likučiai, bičių vaškas, skardinės.

Dabar prašo neišmesti vilnonių ir medvilninių siūlų, kad ir galiukų po cm bei popierinių pakuočių - daro paruoštukus laužų įkūrimui.

Visos Ukrainos energetinės įmonės pažeistos, daug kur žmonės be elektros, šildymo.

Ir dar, prašo peržiūrėti namų vaistinėles, jei yra vaistų, maisto papildų, kurių galiojimas baigsis kad ir už mėnesio, praimtos pakuotės - tinka. Šiuo klausimu turiu savo atskirą nuomonę, bet jei namuose laikėt juos gamintojo nustatytomis sąlygomis, peržiūrėkit. Kaune daug surinkimo vietų, viena iš jų - Prisikėlimo bažnyčioje.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 13, 10:37)
Bet nuseno mano gydytoja ir gal jos kažkiek kaltė,kad nusivėlino mano liga.Na jei patvirtins,bus vietos ,bėgsiu.


Ingrida, o tu jautei kažką, kad pradėjai tikrintis? Ar per profilaktinį patikrinimą skambutis suskambo?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 13, 13:23)
Ingrida, o tu jautei kažką, kad pradėjai tikrintis? Ar per profilaktinį patikrinimą skambutis suskambo?

Kraujuoti po truouti pradėjau.Tokio amžiaus nieko nebe turi būti.
Iki kovido sąžiningai kasmet tikrinausi,pas ginekologą kas trejį metai tikrinausi,tepinėlį ėmė.Paskui karantinas,jokių patikrų,nors mamogramą tikrai preš nepilnus du metus dariausi.Tie metai bėga,atrodo tik vakar,sunku besusiskaičiuoti.
Gerai dukra skiepysis nuo tos ligos.Truputi vėlokai,bet kai buvo paaugliukė,domėjausi,atrodė siaubingi pinigai,Bosienė galėjo leisti tik savo dukrai.Dabar 11-kos metų valdžia skiepyja nemokamai. 4u.gif
Pūsto po truputi,tik taką nuvalėme vėl užpūsto.Nematėme net kada iki mūsų keliuką nuvalė.Gal naktį?Po truputi užpūsto nuo laukų ir keliuką. bigsmile.gif
Atsakyti

Negeras tas skiepas....

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 13, 14:20)
<p>Negeras tas skiepas....</p>

Kodėl?
Galima a.ž.arba fb.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 13, 11:20)
<p>Negeras tas skiepas....</p>

Pritariu Dusiai,daug apie ji esu girdejus.Ji jau turebut tau parase i az.

Papildyta:
Kazin kaip Mukutei,lyg siandien turejo eit pas gydytoja?
Atsakyti
Bent man atrodytų, kad geriau skiepas nei vėliau diagnozė.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 13, 16:41)
Bent man atrodytų, kad geriau skiepas nei vėliau diagnozė.

Man irgi kažkaip,pasitikiu medicina.
Kaip gydytoja aiškino,ta liga vystosi po truputi per 3-4 metus.Labai susideda stresas.Dabar bandau galvoti,koks didelis stresas buvo?Tai kad aš ištisai su stresu gyvenu.Grįžtu į miestą,kelyje ištisai stresas,tas užkišo,tas velkasi kaip ...........klientai vėluoja,stresas,neatvažiuoja,stresas,kažin ar viskas gerai buvo,stresas. ax.gif Vyras kai turėjo uab-ą,samdomi žmonės,tai iš viso stresas,parodykite man kur nėra streso? blink.gif Čia gal dar charakteris daug prilauso,užsidegu kaip degtukas. bigsmile.gif
Galvoju gal atšaukti odos gydytoją.Tiek laiko reikėjo laukti,gal kam labiau reikia?Pusę metų spuogas niežėjo,jau įtariu gali dėl cukraus?Cukraus nebėra maiste ir spuogas nunyko.Jau čia galvojau blogiausią.
Psichologė atšaukė ketvirtadienį,negali,dabar susitiksime prieš pat kūčias,23.Gal ir gerai tikiuosi gerai nuteiks gal šventėms.Nors man visai gerai gyventi. mirksiukas.gif
Sninga vėl kaip turi būti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 gruodžio 2022 - 16:18

Kiek aš domėjausi šitas skiepas paauglėms gali išpovokuoti sterilizacija.  Tiek mano žinių.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 13 gruodžio 2022 - 16:50
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 13, 16:14)
Dabar bandau galvoti,koks didelis stresas buvo?Tai kad aš ištisai su stresu gyvenu.Grįžtu į miestą,kelyje ištisai stresas,tas užkišo,tas velkasi kaip ...........klientai vėluoja,stresas,neatvažiuoja,stresas,kažin ar viskas gerai buvo,stresas. ax.gif


Netikiu, kad stresavai dėl tokių menkniekių, nevertų net paminėjimo. Vargu ar kas žino, kodėl iš tiesų tokie dalykai nutinka. Taip sukrito. Tiesiog. Žvelk į priekį, nebesidairyk atgal 4u.gif 4u.gif
Atsakyti