Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labu,

Dusia, geriau man, bet sūnus serga, tai uf. 

Ingrida, dėl tuno rašiau tau - jo nerekomenduojama valgyt daug dėl užterštumo, kuo didesnė ir plėšresnė žuvis, tuo daugiau prikaupia sunkiųjų metalų ir kitų š. Dėl antocianų dar pagalvojau šiomis dienomis, ar juoduosius serbentus kaži mėgsti. 

Visos drauge ir švenčių sulauksim, ir tavo tyrimų.

Saintlina, taip, gėris tie pleistrai. Džiugu, kad Lesiui geriau.

Atsakyti
Pou,aš visas uogas mėgstu ir vaisius. ax.gif Tai juodieji gerai ar blogai?
Įdomu buvo,kad mėlynos vynuogės gerai,juk ten tiek cukraus?O žievelė ir kauliukai labai gerai su mano draugu. mirksiukas.gif
Atsakyti

Juodi gerai. Tik viską su saiku, nes per daug cukrais su uogom taip pat nėr didelis gėris.

Vynuogėse visas gėris ir yra sėklose ir žievėje.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 12, 19:17)
Įdomu buvo,kad mėlynos vynuogės gerai,juk ten tiek cukraus?O žievelė ir kauliukai labai gerai su mano draugu. mirksiukas.gif


Mėlynose gal mažiau cukraus? .man jos rūgštesnės atrodo.
Atsakyti

Mėlynose gal mažiau cukraus? .man jos rūgštesnės atrodo.

Mėlynos naudingos, nes jose resveratrolio koncetracija stipriai didesnė. Violetinėse ir raudonose. Daugiausiai žievelėje, bet yra ir sėklose. Žaliose, geltonose jo sąlyginai nedaug.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Vynuoges mudu su MB mylim smile.gif Fermentuotas biggrin.gif Tų purkštų ir 2 metus šaldytuvuose laikytų prekybos centruose neperkam. Nors ir tas kurias fermentuoja labai labai purškia. Važiavom šią vasarą , matėm. Geriau negalvoti . Tik dabar tas laikas kai organizmus valom. Tai jokių fermentuotų vynuogių jau antras mėnuo net neragaujam tongue.gif
Du mėnesiai kol tyrimus padaro ? Pasiutimas, numirti per tiek laiko gali ... Mokesčius tai greitai atima ax.gif Man būtų tragedija du mėnesius nieko nedarymas... Brrr.
Muka kaip Tu ? Ką pasakė daktarai ?
Lesius 4u.gif wub.gif
Žaizdos gramdymas žiauriai susikaitė .
Pou kaip vaikui šiandien ? Virusas ir tas paturbintas virusas?
Mezgu ketvirtą kepurę, reikėtų gal 6? Pasimaivymui ... Labai greitai mezgasi , tik biški pabodo .
Ingrida nykščio mezgimas 3+1 virbalais labai greitas darbas. Ir leidimas iš 3 pusių. Matysi 4u.gif Labiau užknisa visų siūlų galų suslėpimas ir tt. Nes išvirkščia mezginio ar siuvinio pusė parodo darbo kokybę. Negali bele kaip tongue.gif
Atsakyti
Nu ne Dusiuk,tik mėnuo.Juk šventės dar įpuola.Magnetinį norėjau greičiau už pinigus,Affedea patarė dvi,tris dienas laimėčiau,o darys dykai sausio 4,9 pas gydytoją,nieko nelaimėčiau. ax.gif
Ir gydytoja,sako,kai sužinai diagnozę,norisi kuo greičiau.Niekas taip greitai nevyksta.Paskui dar ne gydytoja spres,o komisija. ax.gif Ką su manimi daryti.Tai va džiaukimės šventėmis,žmonėms būna dar didesnių bėdų. mirksiukas.gif
Aš gi nesakau,kad čia ir dabar valgyti vynuoges,tik keista,kad galima.
Pasirodo ir auginimo metodas mažiau svarbus,galima valgyti ir bananus,apelsinus,mandarinus,ananasus ir t.t.. mirksiukas.gif Ir medus reabilituotas,nors aš jo ir nevalgau labai. ax.gif
Viskas,rišame.Ateina šalčiai,va kas baisiau. bigsmile.gif
Kitą savaitę reikia pradėti kepinius,ar nebus kalėdos ant balos?
Atsakyti

Labas rytas,

Dusia, serga, kas yra bus matyt po tyrimų, šiandien arba ryt pasidarysim. Ryt gal lašelinę namuose pastatys.

Labai nepalankus laikas sirgti. Metų galas, šventės - daug medikų atostogauja, atostogaus. Jie taip pat žmonės, turi ir šeimas, ir krūviai dideli.

Dusia, su eilėmis gydymo įstaigose senstančiai visuomenei reikia susitaikyti. Nei įstaigos guminės, nei medikų skaičius begalinis, nei tų mokesčių kažkoks kosmosas sveikatos draudimui yra surenkamas. Po kovido labai daug sunkių būklių ligonių, "pravaikščiotos". Tiesiog daug pacientų suplūdo. Jei pagalvotumėt vėl, kad ginu sistemą - ne, aš pati pas gastro laukiu 3 mėnesius, o sakė, kad kažką mato skrandyje. Jei pagalvotumėt, kad kitur geriau - kas žino, susipažinęs su kitų šalių praktika, pasakytų, kad ne - labai nedaugely šalių yra kažkas stipriai geriau. 

Kas darėsi MRT, žino, kiek trunka tyrimas. Man galvos su kontrastu darė dvi valandas. Ligoniai registruojas vienas po kito. Su siuntimu galima eiti ir į privačias, su kuriomis sudarytos sutartys, o tikriausiai su daugeliu ir sudaromos.

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif
salta minus 3,raso jutimine minus 7.Sniego kur ne kur.Laikrasciai pilni avariniu situaciju siaurinej daly,pas mus pagrindiniai keliai svarus,bedu nesimate.Brolis bvaziuoja i darba 30 myliu,sake be problemu.
Ingrida, 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nebesigilink,turi krypti ir daryk taip,viskas bus gerai.
Dusia,man nykstys nesudaro jokiu problemu,as ji mezgu iskart indisku stiliumi,man taipm graziasu,o uzbaigiu su valu virbalais aplink,kai jau susilygina su nykscio galiuku,tada 1 gera,dvi kart ir taip aplink,kad kartais neisiena iki galo,tai paskutines ismezgi,kiek lieka taip,tada viena eile be mazinimu ir tada po dvi kartu ir kas lieka surenku ant adatos su siulu ir sutraukiu,prasiuvu tuo paciu keliu dar kart,smeigiu adata i viduriuka sutrauktu akiu ir istempiu siula i kt puse,uztaisau gala siulo.
Vakar pabaigiau krepsi,siandien uzdaryt galus,isplaut,ir vakar jau pradejau kojines su eglute intarsijos budu vel.
Atsakyti
Pou padejuot tai galima ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kadangi man iki šiol sirgti neteko , nesusidūrusi su visokiais tyrimais tai ir burbu... Bet tai mano asmeninis požiūris .

Luety nemoku tokio nykščio nuleidimo . Pasiguglinti reiks, jei kada megziu pirštines .
Moku senovišką, jis lengvas. Dabar neužkrausiu galvos.


Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 13, 08:29)
Pou padejuot tai galima ? 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kadangi man iki šiol sirgti neteko , nesusidūrusi su visokiais tyrimais tai  ir burbu... Bet tai mano asmeninis požiūris  .

Luety nemoku tokio  nykščio nuleidimo . Pasiguglinti reiks, jei kada megziu pirštines .
Moku senovišką, jis lengvas. Dabar neužkrausiu galvos.


Visos turim savo fishku ir darom taip,kaip ismoke. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti