Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ačiū Dusiuk,negraudink. 4u.gif
Nepažystu.
Skaitysiu. ax.gif
Viskas gerai,labai skanios avietės iš šaldiklio,pasaka. wub.gif
Klausiu būtinai pirmadienį,susirašau,ko klausti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 10, 13:52)
Labai skanios avietės iš šaldiklio,pasaka. wub.gif


O bet išties bigsmile.gif man visad jos šaldytos nepatikdavo, o šiemet - vos ne kaip šviežios bigsmile.gif labai skanios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 10, 13:39)
<p>Kava, dėl sulčių aš taip pat kategoriška, bet nuo kiekvieno priklauso tas kategoriškumas.</p><p>Mano anyta vienu ypu išgerdavo stiklinę, dvi. Tai prisakiau, kad bent po gurkšniuką, ne iš kart tą stiklinę gertų, jei negali atsisakyt. Ir kompotus mėgsta, o ten tai cukrus vienas, išvis gėrio nulis. Gali sakyt kiek nori...</p><p>Bet dėl sulčių skaičiau, kad bent taip prie onko yra geriau.</p>

Ką reiškia "negali"? Ir čia suaugusių žmonių mąstymas? Nesuprantu ir nesuprasiu turbūt.
Sultys yra nereikalingas maistas net ir sveikiems. Taip - maistas, o ne gėrimas.

P.S. dabar bijau, kad mano žodis bus paskutinis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2022 12 10, 14:43)
O bet išties  bigsmile.gif man visad jos šaldytos nepatikdavo, o šiemet - vos ne kaip šviežios  bigsmile.gif labai skanios  wub.gif

Šviežios man dar dar... Valgomos iš bėdos. Nu šaldytos man nei pernai, nei šiemet neskanios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 11, 00:48)

Šviežios man dar dar... Valgomos iš bėdos. Nu šaldytos man nei pernai, nei šiemet neskanios bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kai labai daug ko negali,skanumėlis ir avietės,spanguolės.Vakar dar šaldytų mėlynių atsinešiau iš šaldiklio. wub.gif O ypač skanios geltonos avietės.Dabar mano pirmos uogos.
Atsakyti

Labas rytas,

Mezgam gražiai su kate, kol visi miega. Sekmadienis taigi! Mano geras laikas. 

Dukrytei geriau, jau užsiprašė netrinto maisto. Jaunystė yra stipri. 

Luety pasirodysi kepurę? Jei nenori čia, tai gal ms? Turiu užsakymą nuodingos spalvos kepurės, manau tiktų toks modelis.

Ingridos grožius tikiuosi pamatyti per Kalėdas fb!!!!

Apie maistą galiu pasakyti tiek, kol žmogus pats nesusipras kas jam sveika... visi patarimai yra niekiniai. O kad pabandyti suprasti kas yra sveikiau reikia daug daug perskaityti ,atsirinkti, susidėlioti... tada nelieka - kiek daug negaliu. Lieka kiek daug galiu, kaip viskas skanu.

Gražaus sekmadienio!

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 11, 07:10)
Labas rytas.
Kai labai daug ko negali,skanumėlis ir avietės,spanguolės.Vakar dar šaldytų mėlynių atsinešiau iš šaldiklio. wub.gif O ypač skanios geltonos avietės.Dabar  mano pirmos uogos.

Oi, man tas atvejis niekada netiko, kad ir kiek ko negalėjau, tiksliau - neleidau sau. Mažaangliavandeniu maistu maitinuosi kartas nuo karto - niekad neužsimanau to, ko niekada nemėgau Gėris tame, kad tuomet neužsimanau ir to, ką mėgau ir norėjau, pvz. ledų, pyragėlių ir torčiukų bigsmile.gif. Tuomet skanus būna paprastas, tikras maistas, alkis ir sotumas stoja į savo vietas, nesinori lesioti ištisą dieną. Tik va, kaip man, tai 1-2 savaites reikia šiek tiek pavargt, kad įsivažiuot, kad netrauktų tas š... maistis. Bet paskui gėris... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 11 gruodžio 2022 - 09:41
Dusiuk,kuo daugiau skaitai,tuo daugiau maišosi galvoje.Jei skaitei tas žmogiukas Petraitis,valgo rūkytą mėsą,lašinukus.O aš suprantu,kad su mūsų liga tabu?Na vienu žodžiu palauksiu gydytojos.Nebe simakaluokime.
Kavute,aš tiek laiko kasdien valgiau ledus pvz. ax.gif Atprasiu.Paskutiniu metu labai pamėgųsi buvau lidlo duoną šviežią su visokiais grūdais.Dabar mėsą valgai ir ne taip sotu.Priprasiu. ax.gif
Jei pasiraugčiau obuolius? ax.gif Na ne gi mesti lauk?Juk kibiras užraugti kalafiorai,ant viršaus sumesti obuolius? ax.gif
Mėsą daugiausiai kepame karšto oro gruzdintuvėje be jokio riebalo,dabar Luka dar pastarnokus šalia kepė,reikės nusipirkti ir pabandyti vietoje duonos?
Viskas basta,nebe įkyriu. mirksiukas.gif
Mezgu pirštines ir kraunu į krūvą,nykštį vienu metu,taip tingisi terliotis. ax.gif Ko gero didžiausias paliksiu nežinau kam,manau pusženčio tikrai ne tokia didelė ranka.Namie kur seniau numezgiau nykštį pasiliksiu gal sau?Tai naujoviškai reikia numegzti 6 poras,tai išeina mezgu dar tik trečias. ax.gif
Šalčio didelio nėra,bet vėjas nemalonus.Žada tikrą žiemą su daug sniego ir šalčio.Šį vakarą grįšime į miestą,bet kaip grįžti reikės,tiek sniego žada. bigsmile.gif
Atsakyti

Luety, žinok kai organizmas susitvarko, duona nekvepia o smirda... man jau. Bet aš jau senai gyvenu be lengvų angliavandenių. Ir dar smirda visi prasti aliejai, kai eini pro kavinę.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 11, 06:40)
<p>Labas rytas,</p><p>Mezgam gražiai su kate, kol visi miega. Sekmadienis taigi! Mano geras laikas. </p><p>Dukrytei geriau, jau užsiprašė netrinto maisto. Jaunystė yra stipri. </p><p>Luety pasirodysi kepurę? Jei nenori čia, tai gal ms? Turiu užsakymą nuodingos spalvos kepurės, manau tiktų toks modelis.</p><p>Ingridos grožius tikiuosi pamatyti per Kalėdas fb!!!!</p><p>Apie maistą galiu pasakyti tiek, kol žmogus pats nesusipras kas jam sveika... visi patarimai yra niekiniai. O kad pabandyti suprasti kas yra sveikiau reikia daug daug perskaityti ,atsirinkti, susidėlioti... tada nelieka - kiek daug negaliu. Lieka kiek daug galiu, kaip viskas skanu.</p><p>Gražaus sekmadienio!</p>


Labas rytas,

nezinau,kas buvo nakti,ar lijo ar snigo,tik matau,kad slapias asfaltas ir zmones eina labai atsargiai,matyt plikledis,minus 2.
Ingridel,gydytojai irgi daug nepasakys,ypac apie toki Petraiti,ar kaip jis ten.Gydytojai patars,kokius vaistus vartot.,as taip galvoju,nebent pasitaikytu protingas,saziningas gydytojas.Po kvd,as nebepasitikiu jais visiskai,bet cia mano beda,ir neduok Die,jei tektu su jais bendraut ant rimtuju.
Dusia,vakar isskalbiau,isdziuvo,bet va,neturiu nei kepurei,nei kumstinem pirstinem blokatoriu,tai taip sau dziovinau.
Del duonod kvapo,taip,jei pauostau parduotuvines duonos,man ji smirdi raugu arba dar kazkuom,o stai namie kepama kvepia labai skaniai ir manes nejaudina.Nu kvepia skaniu miltiniu kepiniu,bet man dzin.Vistik jau 7 men be greitu angliavandeniu.Ir smagu ir lengva ir sotu.Bet 7 menesiai nera daug,nes vis atdipeikeju beskaitantai koki pyragu kepimo recepta.MB juokiasi,sako valgai pyragus virtualiai? ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kažkaip, taip, pikta ...
Ingrida taigi straipsnyje parašyta , kad jis daug skaitė , ir postūmis buvo knyga:
https://vaga.lt/nauj...hkaAi9DEALw_wcB
Kai pas gydytoja pradedi kalbėti VBS ar Delfis rašė...
Asmeniškai aš rūkytų gaminių stengiuosi nevartoti . Jei kažką nusiperka MB ir užsimanau - paragauju .
Atsakyti
Dusia,kokia ta nuodinga spalva? g.gif
o siaip pradėkime keisti savo požiūrį į tai, ką mums pateikia likimas. Jei pradėsime ieškoti ne priežasčių kentėti, o galimybių augti, Visata mums jas parodys, ir aplinkybės ims klostytis kitaip.

Dusia,ko kazkaip pikta? bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 11, 10:44)

Ingridel,gydytojai irgi daug nepasakys,ypac apie toki Petraiti,ar kaip jis ten.Gydytojai patars,kokius vaistus vartot.,as taip galvoju,nebent pasitaikytu protingas,saziningas gydytojas.Po kvd,as nebepasitikiu jais visiskai,bet cia mano beda,ir neduok Die,jei tektu su jais bendraut ant rimtuju.



Luety gydytojų yra visokių ...
LT yra psl Pincetas.lt gali pasiskaityti atsiliepimus apie gydytojus.
Mano ir tik mano nuomone, Kaune ir Vilniuje dirba geresni gydytojai ax.gif
Mano studijų laikų draugė gyvena Amerikoje. Jos vyrui buvo bėdos su pilveliu, vos nemirė. Infekcija. Tai po to kai išmetė dalį žarnyno , ir reikėjo pusę metų vaikščioti su maišeliu , gydytojai pasiūlė griežtą keto dietą. Po pusmečio darė rekonstrukciją. Puikiai ...
Kiek Lietuvos gydytojų be Unikausko žino apie mažai agliavandenių turinčio maisto gėrį - nežinau . Retai pas juos lankausi . Koks 90 pr net nenori žinoti ...

Mano giminaitė, jauna daktarytė, dešimtukininkė- šimtukininkė su dviem medicinos rezidentūrom, per giminės susiėjimą pasakojo , kad sintetinė lašiša yra sveikiau negu Lietuvos laukuose užaugusios avytės mėsa. Aš nesiginčiyjau . Mudu su MB pasišypsojom...

Jei pamenat , prieš 5 ar 6 metus man mano gineklogė siūlė pašalinti vieną tokį organą , kuris man ale nereikalingas. Kaip Stalinas, nėra žmoguas nėra problemos . Išėjau iš kabineto, nesiginčyjau. Ir niekad nebegrįšiu. Mano nervinės ląstelės man brangios. O lankiaususi pas ją 16 -17 metų Radau net kelias gydytojas, kurios 100 pr pritarė mano sprendimui , o vieną net pagyrė, kad esu protinga moteris , nesusigadinau savo sveikatos. Ką aš gavoju - mano senoji gydytoja tingėjo mane "prižiurėti".
Ką aš dariau - atsisėdau prie visagalio interneto . Perskaičiau daug, sėkmės ir nesėkmės istorijų . Per draugus radau kitą gineklologę - išklausiau jos nuomonę. Po to teko lankytis dar pas dvi kitas , nei viena nesiūlė nieko šalinti . Jei skauda galvą , nereikia jos nupjauti - va ką išgirdau Klinikose...


Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 12 11, 11:00)
Dusia,kokia ta nuodinga spalva? g.gif
o siaip  pradėkime keisti savo požiūrį į tai, ką mums pateikia likimas. Jei pradėsime ieškoti ne priežasčių kentėti, o galimybių augti, Visata mums jas parodys, ir aplinkybės ims klostytis kitaip.

Dusia,ko kazkaip pikta? bigsmile.gif  bigsmile.gif


Luety nuodingos splavos tos kurios nevalgomos :vartotojo įkelta nuotrauka
biggrin.gif
Kažkas tokio , bet bijau , kad ekranas apgauna ... Bandysiu fizinėj parduotuvėje patikritnti rytoj. Yra netoli , gal turi kažką tokio.

O pikts, kad žmonėms įdomu ką VBS , o ne pirminis šaltinis ...
Atsakyti