Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, liga dažnai duodama tam , kad išmoktume pasirūpinti SAVIMi. Visus pamaitinti o savimi nesirūpini? Dabar pirmiausia pasirūpini savimi, visi kiti palauks...vakarienę pasigaminti skanią Sau, o MB , kaip dievas duos. Jei turėsi noro... Tu esi svarbiausia :4u:  :4u:  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti
Tai čia kalafiorai buvo,jau po vakarienės,valgyti norėjau.Tai suprantu cukrus tabu.Pusryčiams jau vietoje grūdėtos varškytės kiaušiniai su avokadu.Nors kai mb pusryčių nevalgo aiškina,kad čia irgi angliavandeniai? ax.gif Kažkaip išsisėmiau su valgiaraščiu. ax.gif Gaila kaimynų vištas lapė išpjovė,nebe gaunu tikrų kiaušinių. ax.gif Svoris tik kilogramas nukrito.Tai aišku su tokia dieta ir judėjimu turėjo taip būti. mirksiukas.gif
Atsakyti

Kiaušiniai ir avokadas angliavandenių neturi. 

Nesoti vakarienė buvo, jei alkana jautiesi...

Atsakyti
Ingrida, visos čia aiškino, kad kokios čia dar dietos, badavimai ir stresas organizmui. Dieta reiškia tam tikrą mitybos režimą, kurio tu, kaip suprantu, tu ir laikaisi, nes valgai ne bet ką, o alkis čia niekuo dėtas. Manau, kad tu turi valgyti taip, kad alkana nesijaustum. Ir maisto reikėtų kuo vertingesnio, bet tą jau rašiau. Kokybiški baltymai ir riebalai tau užtikrintų sotumą, bet bent pradžioje, kol įprasi, planuokis ir skaičiuokis dienos meniu – bus lengviau per dieną suvartoti to, ko reikia ir nebadauti. Tu aktyviai dirbi, judi, kruti – koks 1700-1800 kcal tau nepamaišys. Bet apskritai tai turėtum nesijausti alkana ir tiek.
TB galėtų ir neaiškinti apie angliavandenius iš kiaušinių ir avokadų, nes šitoj srity, matyt, žiniomis nepertekęs biggrin.gif. Va, grikiai ir plovo ryžiai tai jau angliavandeniai – to TB nesakė? rolleyes.gif
Atsakyti

Yra teorija, kad tos blogosios ląstelės labai myli lengvus angliavandenius... todėl visokie žaliavalgiai, vaisių valgytojai taip dažnai serga tokiom ligom. Šalia gydymo jei dar pamarini jas badu... skaičiusi labai gerų istorijų.  

Ingrida, Tau negalima mesti svorio! 

Atsakyti
Ačiū mergaitės.Įkyrėsiu?Atsiprašau.Bet gal ryžiai,grikiai geriau nei bulvės?Dusiuk,pasirūpinsiu pastarnokais,salierais,man jie skanu.
Ką daryti,jei aš vaisių mylėtoja?Obuoliai bent savi galima?Bent vienas mandarinas? ax.gif
Kokia šarma pas mus,džiaukimės žiema. wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 )
Šį rytą pas mus -11. bigsmile.gif


Oho blink.gif
Pas mus gal 0. Be pirštinių šunį vedžiojau, su ne žiemine striuke, buvo šilta.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 10, 09:2)
Dabar pirmiausia pasirūpini savimi, visi kiti palauks...vakarienę pasigaminti skanią Sau, o MB , kaip dievas duos. Jei turėsi noro... Tu esi svarbiausia 4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif​ </p>


👍👍👍
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 09, 13:14)
Mano mergytė ligoniukė, du protinius dantis išrovė. Maitinsiu trinta sriuba. Va kam  mama reikalinga netgi saugėliams ...


Nieko sau. O kodėl du iškart? Juos lyg ne šiaip sau traukia, tik jei priežastis yra.

Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 10, 09:30)
Svoris tik kilogramas nukrito.


Tu išties nepersistenk, patausok save 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 gruodžio 2022 - 10:35

Grikiai yra nuodas dėl glifosatų esančių juose. Kuo trešia , purškia ryžius?

Kuo purškia mandarinus? Apelsinus? Kitus vaisius? Vaisiai iki 12. dienos. Ne ant nakties. 

Pilnas šaldiklis pas tave šaldytų savų sveikų uogų, o tu nori chemijos?

Ingrida,  turi pati savo galvoje susidėlioti, kad tau tinkA. Tik tada bus lengva.

Atsakyti
Jo Vilniuje,sūnus rašo,šilta.Pas mus ašigalis. mirksiukas.gif
Maumoju spanguoles,pasidėjųsi.Dar praeidama skinu putino uogas nuo krūmo,nereikia nei šaldiklio. mirksiukas.gif
O kaip aš mėgau vaisius nakčiai. ax.gif
Įsimylėjau siūlus.Jie nekanda,švelnūs,pūkelis,idealiai tinka pirštinėms.30 merino,40 vilnos ir 30 tik sintetika.Užsiakiau dar dvi babinas vistiktai.Svajonėse šalikai ir gal megztiniai sueis.Gražu žiemai pynės. wub.gif Turėtų ir nekasti. ax.gif Gaila metražas ne didelis,labai eina siūlai. mirksiukas.gif Na ir kaina vilnai 20 pinigų. bigsmile.gif Bet tikrai geri siūlai.
Atsakyti
Ingrida, gal tie neapdirbti - laukiniai ar bent rudieji...
Grikiai, sako, žalieji naudingiau. Yra ir ekologiškų žaliųjų, nors sunku ir patikėti tuo ekologiškumu smile.gif. Tik su jų apdorojimu tai nieko nepatarsiu...

saintlina, maniškei visus 4 protinius šalino iš karto. Iš jų, berods 2, ne rovė, o pjovė, nes jie kažkaip gulintys buvo, net nesiruošė išlįst. Žodžiu, operacija normali biggrin.gif. Nu ir nieko - viena sau Kaune gyvendama tvarkėsi, maitinosi, kaip išmanė ir patenkinta buvo, kad viskas vienu kartu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 10, 10:43)
Nieko sau. O kodėl du iškart? Juos lyg ne šiaip sau traukia, tik jei priežastis yra.



Šias laikais jau protinių netaiso . Viename atsirado juodulys, gedimas. Važiavo jo traukti . Gydytojas pamatė, kad ir apatiniam bėdos - formuojasi pulinys , nepilnai išdygęs. Vietos nėra. Siūlė traukti po vieną... Bet gal geriau prie to pačio kentėjimo ? Apatinį teko siūti , susiraitęs, pasilėpęs . Šiandiena neskauda, tik patinęs. Dantys pas ją stiprūs, nei vienos blombos, tuoj 24... Į tėvą, ne į mane.
Jokio skausmo nejautė, kad viršutinian protiniam juodulys tik higienistė pamatė ir pasakė . Pasilėpę tie protiniai ...
Kaune ryte -4.
Ingrida 4u.gif
Pas Tave nėra TIK. Yra čia ir dabar ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 10 gruodžio 2022 - 11:09
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 10, 08:39)
mano senutei 11 metų. Bijau pagalvoti, kaip liūdesiu kai iškeliaus į katinų rojų.

Saintlina, kaip Lesius?

<p>Mano mergytei vakare jau beveik neskaudėjo. Jaunas organizmas, greitai atsistato. O dar su mamos priežūra biggrin.gif


Dar nesenutė 11 metų smile.gif dar pasidžiaugsit kartu ne vienerius metus wub.gif

Smagu, kad dukrytei jau geriau thumbup.gif protinių dantų traukimas ne tokia jau paprasta intervencija 4u.gif

Lesius, bijau prisikalbėti, jau žvalesnis bigsmile.gif jau paėdė su apetitu ir lauke palakstė žaisdamas, ir namie gyvesnis toks. Dvi dienas koloidinį gelį naudoju. Online vetė sakė, kad žaizda labai gerai atrodo, jau auga granuliacijos ir vetas, pas kurį eisim pirmadienį, 'turėtų būti labai nustebintas' smile.gif
Dar mane tokia žmonių chirurgė rusė konsultuoja, tai ji išvis apstulbus kaip per dvi dienas tokie pasikeitimai.
Bet šiaip dar ilgas kelias iki sugijimo. Galbūt po savaitės kitos reiks bandyt siūt, kad sutraukt kraštus ir nebūtų tokio didžiulio rando. Ale čia dar nieks neaišku. Bet kai šuniui geriau, jau ir man smagiau smile.gif kažką gal veikt namie pradėsiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 10, 11:08)
Šias laikais  jau protinių netaiso .


Maniškė odontologė taiso (ji ir mano draugė). Sako - niekad negali žinot, ar neprireiks jo kada nors ateity.
Bet pas mane irgi vienas nepilnai išlindęs. Pas mane dantys kažkokie prisistabdę. Protinio vieno visai dar nėr. Užtat vienas pieninis vis dar yr )))
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 10, 11:06)

saintlina, maniškei visus 4 protinius šalino iš karto.


ŠIAUBAŠ blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 10 gruodžio 2022 - 11:14