Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka, aš net lenkiškas antis leidžiu lėtu kepimu. Tai paskui nėra bėdos supjaustyti. Man makaronai nekošer ir ne šventiškai su antimi atrodytų . Bet skoniui draugų nėra 4u.gif
Atsakyti
Vieną pirštinę nurezgiojau pusženčiui naujoviškai,pagal rusus.
Neįsivaizduoju rankos,jei dvimetrinis žmogus,tai ir ranka turi būti didelė??????? bigsmile.gif
Tapkes jau nudidinau,45 išmiera,o vilna pasitempia,tai sakė dukros nešioja,nudidinau. ax.gif
Kalakutas laukia šaldiklyje kalėdų,tik nežinau jei manęs nebus,kas iškeps? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 08, 07:03)
Labos,
Eglutė negraži ... Ir ne vietoj.
Muka, pagal mano skonio receptorius tai antis kemšama obuoliais.  Galima cielu aplesinu  ar citrina, pagal Oliverį. Čia dėl skonio, ne dėl įdaro.  Namines kepu pjaustytas gabaliukais  su daug čiobrelio ir užpylus tamsiu alumi.
Norėčiau Kalėdom žąsies. Naminės. Bet nežinau kur gauti pirkti...Gal pavyks ?
Ingrida, aš perlaužiau save megzti kojines ir pirštines virbalais su valu. Abi kartu. Visai patinka jau dabar.
MB išjuokė mano baltą kepurę. Dėl spalvos, kuri netinka nei man nei jam. Sakė sugalvojau nesąmonę. Uždarau dirbtuvėles. 
Gražios dienos  4u.gif
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
minus 2!! vaje,neatsimenu,kada tiek b uvo UK.
Dusia,,nu ir jautri tu,jei MB nepatinka,tai jau tikrai dirbtuveliu neuzdarau,mezgu kam patinka.Ir yra kam patinka.Vyru skoniai kitokie.
As antra pirstine siandien baigsiu,ko gero sau. bigsmile.gif MB irgi nepatinka,sake kokia cia spalva,nei ruzava,nei morkava.Man tai persikine bigsmile.gif



QUOTE(IngridaB @ 2022 12 08, 07:31)
Vieną pirštinę nurezgiojau pusženčiui naujoviškai,pagal rusus.
Neįsivaizduoju rankos,jei dvimetrinis žmogus,tai ir ranka turi būti didelė??????? bigsmile.gif
Tapkes jau nudidinau,45 išmiera,o vilna pasitempia,tai sakė dukros nešioja,nudidinau. ax.gif
Kalakutas laukia šaldiklyje kalėdų,tik nežinau jei manęs nebus,kas iškeps? bigsmile.gif

O kur zadi lekt,kad nebusi per kaledas?Tik jau nesakyk,kad ligonine unsure.gif
Matysim diena,kaip mano pelargonijos prie buto duru,ar nenusale,kol kas atrodo,kad ne.

Anti kepant,reikia skura atitempt ir istrint labai gerai su sviestu ir ne mazai,tada buna sultinga.Tur but taip ir darote,tik as cia kisuosi bigsmile.gif
Einu i fb geriau apziuret mezgeju eglutes operos ir baleto teatre,nu ciudu ciudai.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 08, 09:03)
Labos,
Eglutė negraži ... Ir ne vietoj.


Graži graži. O dėl vietos - ten tema 'pagalba Ukrainai'. Nors kojines megzkim ar pirkim numegztas ir siųskim, kažkaip taip. Teatras bendradarbiauja su vienu Ukrainos operos ir baleto teatru, priima juos čia ir pan.

O eglutė su žaislais ar muzikos instrumentais būdavo anksčiau. Vienais metais spragtukais buvo papuošta.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 08, 09:31)
Vieną pirštinę nurezgiojau pusženčiui naujoviškai,pagal rusus.
Neįsivaizduoju rankos,jei dvimetrinis žmogus,tai ir ranka turi būti didelė??????? bigsmile.gif


Mano klasiokas buvo krepšininkas, aukštas. Tai viena ranka pirštais suimdavo krepšinio kamuolį. Vos ne iki pusės kamuolio tie pirštai siekė. Vienžo, nemažos rankytės.
Atsakyti
Anties skūros netrinu sviestu niekada . Kad ir taip jos riebios ? Nežinojau , dėkui Luety 4u.gif
Ingrida kada ir kur guldo ?
Kiek pamenu iš savo aplinkos su tokia diagnozę labai greitai iš provincijos į Kauną ar Vilnių išsivežėm. MB mama per Kūčias buvo klinikose. Jau geriau ligoninė negu nervas namie. Ir pačiam ir artimiesiem .
Luety mano MB labai retai mato ką aš mezgu biggrin.gif anas toks vienkanalis biggrin.gif O komentuoja tai iš viso retai smile.gif Reta nuomonė yra vertinama biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Šiap tai jis teisus ...

Apie rankas, tai kažkaip individualu... Genai gal? Yra nedidelio ūgio su stambia ranka, yra aukštų su vidutine. Mano MB rankos į stiklainį neikiša. Nei stambus , nei aukštas ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 gruodžio 2022 - 10:04
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 08, 11:00)
:
Ingrida kada ir kur guldo ?
Kiek pamenu iš savo aplinkos  su tokia diagnozę labai greitai iš provincijos į Kauną ar  Vilnių išsivežėm. MB mama per Kūčias buvo klinikose.  Jau geriau  ligoninė negu nervas namie. Ir pačiam ir artimiesiem .


Nieko nežinau.Gi pirmadienį tik pas onkologę.Bet visokius variantus taikau sau. mirksiukas.gif Norėtųsi dar kalėdas sutikti su artimaisiais. ax.gif
Papūsto ir vėl nustoja,nesuprasi tų orų.Visą laiką norėjau daug sniego,dabar nebe noriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 08, 08:00)
Graži graži. O dėl vietos - ten tema 'pagalba Ukrainai'. Nors kojines megzkim ar pirkim numegztas ir siųskim, kažkaip taip. Teatras bendradarbiauja su vienu Ukrainos operos ir baleto teatru, priima juos čia ir pan.

O eglutė su žaislais ar muzikos instrumentais būdavo anksčiau. Vienais metais spragtukais buvo papuošta.
Papildyta:
Mano klasiokas buvo krepšininkas, aukštas. Tai viena ranka pirštais suimdavo krepšinio kamuolį. Vos ne iki pusės kamuolio tie pirštai siekė. Vienžo, nemažos rankytės.


Na man tokia skudurine One cigoniska ta eglute,ir dar tokioj vietoj.O prie ko cia politika ir eglute?
Bet cia tik taip is mano varpines atrodo. bigsmile.gif bigsmile.gif Zinai kaip buna,vienam dukra,kitam uosviene tinka.

Dusia,ne skura,o po skura.Ji gerai prilipus,bet ja atknoja,atlaisvina nuo kuno,kisa ranka su kambario siltumo sviestu ir trina kuna.Antis riebi,tik ne pirktine is pardes,bet jimiskepta buna sausoka,o su siuo metodu labai skani.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 08, 09:16)
Saintlina o kaip spektaklis?


Gražus. Ir muzika, iš šokis, ir dekoracijos bei kostiumai - viskas gražu wub.gif tik pirmą veiksmą negalėjau niekaip atsipalaiduot, nes Lesiui blogiau. Paskui per pertrauką šampės išgėriau, tai antru veiksmu jau pasimėgavau.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 08, 10:08)
Nieko nežinau.Gi pirmadienį tik pas onkologę.Bet visokius variantus taikau sau. mirksiukas.gif Norėtųsi dar kalėdas sutikti su artimaisiais. ax.gif
Papūsto ir vėl nustoja,nesuprasi tų orų.Visą laiką norėjau daug sniego,dabar nebe noriu. biggrin.gif


Laikykis brangioji 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mes su tavimi 4u.gif
Tavo miestas ne toks menkas, yra normalesnių daktarų . O mūsų artimi buvo provincijoje, tai skubai vežėm.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2022 12 08, 10:15)
Gražus. Ir muzika, iš šokis, ir dekoracijos bei kostiumai - viskas gražu  wub.gif  tik pirmą veiksmą negalėjau niekaip atsipalaiduot, nes Lesiui blogiau. Paskui per pertrauką šampės išgėriau, tai antru veiksmu jau pasimėgavau.


Kas Lesiui? Negyja ? Pūliuoti ėmė?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 08, 10:00)
Mano MB rankos į stiklainį neikiša. Nei stambus , nei aukštas ...


Ai, į stiklainį pas mus nė vienas rankos neįkiša be manęs, o aukštas tik jaunėlis smile.gif matyt stiklainiai tik moteriškom rankom smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 08, 10:17)
Kas Lesiui? Negyja ? Pūliuoti ėmė?


Taip, ta išplėšta 'kišenė' visgi supūliavo. Jau vakar mačiau, kad blogiau. Šian iš pat ryto pas vet, pašalino tą pajuodusią odą. Dabar atrodo taip.. žliumbiu kruvinom ašarom..

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 08, 08:23)
Ai, į stiklainį pas mus nė vienas rankos neįkiša be manęs, o aukštas tik jaunėlis smile.gif  matyt stiklainiai tik moteriškom rankom smile.gif
Papildyta:
Taip, ta išplėšta 'kišenė' visgi supūliavo. Jau vakar mačiau, kad blogiau. Šian iš pat ryto pas vet, pašalino tą pajuodusią odą. Dabar atrodo taip.. žliumbiu kruvinom ašarom..





O jej,kaip negerai.Vargsas sunelis.Sunu ikandimai isvis blogai gyja.
Bet gi sako,kad reikia duot sunims issilaizyt,ju seilese yra bakteriologiniai komponentai,skatinantys gijima.Bet cia gal dvarniaskom,o kilmingiem ne? cry.gif
Atsakyti
Ne, Luety, bet kokiem šunim negalima leist laižyt, pasidaro kur didesnes žaizdas besilaižydami.
Atsakyti