Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Uo, kokia ypatinga tema užsiveisė bigsmile.gif kaip faina, o mano... o mano... bigsmile.gif tikiuosi tai ne politika biggrin.gif
Jei kuriai nors Dievulis atseikėjo dydį Z-Ž, ir su papinykais bėda, tai dar užeikit į sporto prekių parduotuvę, dažnai būna gražių palapinių pirkt. Dar pas oreivius ir parašiutą gaut galima...


Atsakyti
Ir prie ko tvirtint tą palapinę? Prie žemės?.. ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 14:24)
Ir prie ko tvirtint tą palapinę? Prie žemės?.. ))

Nea. Prie medžio šakos, gi reik kad papai stati būtų..
Atsakyti
Dar yra bajeris apie vaistines ir zelionkę.
Kam tas papnešėlis po medžiu ?
Po obelim galiu kaip Ieva.
Prie suknios ir balkstienos reikia ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 gruodžio 2022 - 13:34
Pas mus aplinkui nevalyti keliai.Įmanoma važiuoti tik 40 km greičiu. bigsmile.gif
Ne tokias šlangutes mb nupirko iki Ramygalos sakė važiavo 5 km,30-35 greičiu. ax.gif

Dusiuk,aš turbūt megsiu pagal rusų mezgimą,vakar pabandžiau su valu,eina sau sunku,man geriau 4 virbalais. mirksiukas.gif
Atsakyti

https://www.e-tar.lt...562B5BCDFF6/asr

Ingrida, kiek suprantu, pirmą kartą, kai nustato onko, šiam tyrimui gali siųsti tik daugiadalykė gyd. komanda pagal aprašą. Ten greičiausiai bus nurodyti kriterijai.

Pasitark su gydytoja būtinai.

Saintlina, džiaugiuosi, kad Lesiui geriau ❤️

Dusia, protarpinio aš netaikiau, iškrovos dienas dariau. Ir ašku, kad prisidirbau.

Ai, na aš ir kažkuriose eilėse  stovėjau...

Sninga, visą dieną su rūpesčiais visokiais. Tai perbėgau per Senamiestį iki eglutės, į Katedrą užsukau...

Galvą plėšia, nes valgymus teko praleist. Vakarop tik grįžau ir pavalgiau.

Atsakyti
Operos ir baleto teatro eglutė - mezgėjų svajonė ))
Fb geriau matosi smile.gif


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 gruodžio 2022 - 23:27
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na ir orginali eglutė.Bet tokioje vuietoje?Man labiau norėtųsi kokiais muzikos instrumentais papuošti. ax.gif
Užpustys,užpustys mus . bigsmile.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Gal ir man teks pamatyti gyvai operhauso eglutę ax.gif gavau pakvietimą ale dar neatsakiau ... bais bijau tokių oru važiuoti... kitą savaitę nieko nežada gero....
Ingrida o jūs sodyboje ar mieste?
Šis savaitgalis irgi važiuojamas draugutės gimkė o gyvena užumiestyje verysad.gif kitas važiuojamas uošvijon.. žodžiu šiemet nė vieno laisvo nebus...
Pažiūrėjau šaldiklyje guli ančiukas tai per kalėdas valgysim jį, tik neapsisprendžiu kuom įdaryti ar kopūstais ar makaronais ax.gif gal kuri turit įdėjų kitokių smile.gif
Pou galėjai iki mane ateiti būč kuom nors pavaišinus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 08 gruodžio 2022 - 08:06
Mukut,sodyboje mes jau .Laukia maratonas svečių,gyvenk be streso.Aš jau nervuojuosi,ar neužpūstys mūsų? bigsmile.gif
Kepsiu antrą partiją kūčiukų.Sūnus išsivežė pirmą partiją.Dukriukas atvžiavo vakar bute,tai šiandien laukiu sodyboje.Gal mamą atsiveš,kepsiu antrą partiją kūčiukų. bigsmile.gif
Atsakyti
Labos,
Eglutė negraži ... Ir ne vietoj.
Muka, pagal mano skonio receptorius tai antis kemšama obuoliais. Galima cielu aplesinu ar citrina, pagal Oliverį. Čia dėl skonio, ne dėl įdaro. Namines kepu pjaustytas gabaliukais su daug čiobrelio ir užpylus tamsiu alumi.
Norėčiau Kalėdom žąsies. Naminės. Bet nežinau kur gauti pirkti...Gal pavyks ?
Ingrida, aš perlaužiau save megzti kojines ir pirštines virbalais su valu. Abi kartu. Visai patinka jau dabar.
MB išjuokė mano baltą kepurę. Dėl spalvos, kuri netinka nei man nei jam. Sakė sugalvojau nesąmonę. Uždarau dirbtuvėles.
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 08, 10:03)
Labos,
Eglutė negraži ... Ir ne vietoj.
Muka, pagal mano skonio receptorius tai antis kemšama obuoliais.  Galima cielu aplesinu   ar citrina, pagal Oliverį. Čia dėl skonio, ne dėl įdaro.  Namines kepu pjaustytas gabaliukais  su daug čiobrelio ir užpylus tamsiu alumi.
Norėčiau Kalėdom žąsies. Naminės. Bet nežinau kur gauti pirkti...Gal pavyks ?
Ingrida, aš perlaužiau save megzti kojines ir pirštines virbalais su valu. Abi kartu. Visai patinka jau dabar.
MB išjuokė mano baltą kepurę. Dėl spalvos, kuri netinka nei man nei jam. Sakė sugalvojau nesąmonę. Uždarau dirbtuvėles. 
Gražios dienos  4u.gif

O gal tikrai kepti gabaliukais nereiks paskui terliotis su pjaustymu... hm...Na man skanu makaronais dievaž irgi mislinau nesamonė, bet kaimynė taip daro ir tikrai skanu smile.gif
Naminės žąsies ieškok Zanavykų turguje.
Saintlina o kaip spektaklis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 08 gruodžio 2022 - 09:18