Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 12:20)
Ir drugelių )))

Aš nemažai susidūrusi su kavinėmis ir restoranais ir dabar vienas pašonei, dabar matau ką iš ko ir kaip perka ir ką deklaruoja... seniau mačiau popierius ką iš kur ir kaip perka ir ką patiekia ... šafranas tik iš ispanijos realiai iš sanitekso santa marija, jautiena tik angus realiai karviena, koldūnai šaldyti ir toli ne rankų darbo, burgeriuose tik natūraliai brandintos jautienos maltiniai.... ha ha ha.... daug galėčiau papasakoti....nesakau 100 procentų bet 80 je pupos je....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 07 gruodžio 2022 - 11:26
QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 11:19)
Žiūrint kokie miltukai  biggrin.gif
Vienžo, gerai, kad ir nesigundžiau valdiškais cepeliniais.


Manau ne tie , kur į keksiukus nekuriose šalyse deda biggrin.gif

Muka, kavinėse laimės nėra.
Laimė yra buvime ...
Mane pvz džiugina kai galiu padažyti blakstieną, apsirengti gražią suknelę ir atsisėsti su MB kavinėje... Kartais.

O jei suvalgai cukraus, tai ir drugelių sulauksi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 gruodžio 2022 - 11:32
QUOTE(Ex @ 2022 12 07, 11:20)
lotuliukas.gif  čiurkštelėjai į batą..
Kaži o kaip bus ateityje su parodom,  jei kailyje koks nors randas liks, ar plaukų toj vietoj mažiau. Ar komisija neapžiūrinėja, nesikabinėja.


Aga. Net iš lovos išgriuvau.

Randas liks. Bet kol kas neaišku kokio dydžio. Jei tik dabartinės skylės vietoj, tai baika. Ale ten aplink per pusę delno oda pajuodusi. Sako, kad ji apmirs ir arba nusilups kaip šašas, arba reiks šalinti. Tai toj vietoj nieks nežino ar plaukai išvis ataugs.. Šiaip teisėjai čiupinėja, bet paprastai dėl šuns kondicijos ir kiaušus bei uodegą smile.gif kailį irgi vertina - bet jo labai nečiupinėja. Vizualiai užšukavus turbūt nesimatytų. Kažkada matavau vieną Lesiaus plauką - 27 cm. Aišku, ne visur vienodo ilgio, bet uždengt gali nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 12:30)
Manau  ne tie , kur į keksiukus nekuriose šalyse deda  biggrin.gif

Muka, kavinėse laimės nėra.
Laimė yra buvime ...
Mane pvz džiugina kai galiu padažyti blakstieną, apsirengti gražią suknelę ir atsisėsti su MB kavinėje... Kartais.

O jei suvalgai cukraus, tai ir drugelių sulauksi   biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

na va man to nereikia, kaip ir pamatyti kitą šalį mirksiukas.gif dėl to mes labai skirtingi dėl to labai gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 07 gruodžio 2022 - 11:39
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 11:30)
Manau  ne tie , kur į keksiukus nekuriose šalyse deda  biggrin.gif

Laimė yra buvime ...
Mane pvz džiugina kai galiu padažyti blakstieną, apsirengti gražią suknelę ir atsisėsti su MB kavinėje... Kartais.



Musėt ne tie. Labai brangūs cepelinai būtų : D

Šian ir aš dažysiu blakstieną, suknelę rengsiuos ir aisiu Spragtuko žiūrėt. Va didis.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 12:38)
Musėt ne tie. Labai brangūs cepelinai būtų : D

Šian ir aš dažysiu blakstieną, suknelę rengsiuos ir aisiu Spragtuko žiūrėt. Va didis.gif

Va čia mane džiugina tokie dalykai. Labai senai mačiau Maskvos baleto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 11:38)
Musėt ne tie. Labai brangūs cepelinai būtų : D

Šian ir aš dažysiu blakstieną, suknelę rengsiuos ir aisiu Spragtuko žiūrėt. Va didis.gif


Bet gal skanūs tongue.gif ?
Spragtuko baltai pavydžiu...

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 07, 11:40)
Labai senai mačiau Maskvos baleto  wub.gif


neteko Maskvos baleto matyt. Bet kuriais čia metais buvo naujametinis spektaklis Maskvos baleto, tai sakė visiems žandikauliai atkritę buvo.
Bet man ir mūsų atlikėjų bus gražus. O ir teatras jau bus kalėdiškai papuoštas, ir eglutė teatre būna visad graži. Ir, aišku, šampė ir su karštu šokoladu tiesiog privaloma smile.gif
Atsakyti
Muka, tai Tau lengva gyventi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O man visko reikia, ir kelionių , ir kad į kavinę nusivestų , ir į tetrą nueiti ...
Kai dievas saiko jausmą dalino prie p*p* eilėj stovėjau .
Tai dabar sunku net p*pnešėlį nusipirkti .Nedidelis pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 gruodžio 2022 - 12:03
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 11:42)
Bet gal skanūs  tongue.gif ?
Spragtuko baltai pavydžiu...


tai jau neabejotinai turėtų būt biggrin.gif

sakyčiau imk ir atvažiuok, ale gi kad bilietai iššluoti..
Šiaip truputį neramina, kad į Spragtuką mokytojai moksleivius kasmet visom klasėm vedasi, tai ar nebus ten nenutylantis šurmulys spektaklio metu? Yra tekę su savo vaikio klase eit. Jau berniokams kokia kančia ten buvo sėdėt.. net gaila buvo )) nors pati tai gal tik puse pirmo veiksmo pasidžiaugt galėjau ))
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 12:03)

Tai dabar sunku net p*pnešėlį  nusipirkti .Nedidelis pasirinkimas smile.gif


aš atradau tokius sportinius, tai labai patenkinta ir įkritau į juos, ir kitokių nelabai benoriu ). Niekur nespaudžia, netrina, patogūs.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 10:09)
tai jau neabejotinai turėtų būt biggrin.gif

sakyčiau imk ir atvažiuok, ale gi kad bilietai iššluoti..
Šiaip truputį neramina, kad į Spragtuką mokytojai moksleivius kasmet visom klasėm vedasi, tai ar nebus ten nenutylantis šurmulys spektaklio metu? Yra tekę su savo vaikio klase eit. Jau berniokams kokia kančia ten buvo sėdėt.. net gaila buvo )) nors pati tai gal tik puse pirmo veiksmo pasidžiaugt galėjau ))
Papildyta:
aš atradau tokius sportinius, tai labai patenkinta ir įkritau į juos, ir kitokių nelabai benoriu ). Niekur nespaudžia, netrina, patogūs.

O man prasideda problemos su p8p8nesiais,nes eme kust per ta vieta.O buvo taip grazu,kai uzsidedi bliuskute,matosi galvytes,buvo E,dabar jau kazin ar D liko.Turiu viena p8p8nesi is senu laiku nauja,nenesiota,bet dar mazas.Nu gal nenukris iki tiek.Neleisiu,stabdysiu kudejima.Nors iki 100 nusimest.Dar 10 liko. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano D -E , o apimtis 75 nedaugiau ...
Dietos dydžio neįtakoja, tik apimtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 07 gruodžio 2022 - 12:29