Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina,jei nez\inai tai kaviniu tarkuotos bulves buna is pramoniniu pusfabrikaciu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 10:33)
optimistė tu  biggrin.gif  brudai ir prie -20 nelabai iššąla smile.gif vienais metais savaitę kaime laikėsi virš -35. Sakiau- o, pagaliau iššals parazitai. Dudki. Pilna buvo.
Papildyta:
neužsisakinėju šitų ir aš. Bet įdomu pasidarė - kodėl tarkuotos bulvės gali būt negerai?


Pritariu , Lietuvoje parazitai prie -20 nesušala biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Gal Angliški lepesni , + 3 jiems mirtina biggrin.gif

Saintlina, kiek žinau naudoja visokiems cepelinams bulvių masę, kuri gali stovėti iki 2 mėn . Yra lenkiškų miltukų . Kad tai gėris netikiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 08:39)
Pritariu , Lietuvoje parazitai prie -20 nesušala  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Gal Angliški lepesni , + 3 jiems mirtina  biggrin.gif

Saintlina, kiek žinau naudoja visokiems cepelinams bulvių masę,  kuri gali stovėti iki 2 mėn . Yra lenkiškų miltukų . Kad tai gėris netikiu  biggrin.gif

Bus sia savaite,ypac savaitgali naktimis ir minus 3 biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 11:05)
Ingrida, neklausyk jokių bobų filosofijų .Gindie neklausyk manęs. Yra pirminė informacija -knygos,straipsniai,forumai ...
Skaitai , atsirenki, tariesi su protingu gydytoju.
VBS paklausyti yra savižudybė !
Muka,biški nesupratu ...Keto senai sakei,kad Tau netinka? Laikėtės 2 savaites, priaugot svorio ir metėt? Kad MB negali laikytis pb dėl skrandžio ir kepenų bėdų  irgi sakei?  Kad privalo valgyti košes ? Kad puikiai  tinka žemaičių blynai su grybais, o kalakutiena ne?
Pou - pati sakiusi forume, kad po operacijos pb Tau negalimas? Užsibadavai? 
Apie Keto, Paleo mitybas  perskaičiusi nevieną knygą ar straipsnį. Domėjausi nemenkai Carnivore. Išbandžiusi visas, bet ne aklai . Visos puikiai veikia, jei žinai kaip, kada  ir ką. Jei esi metuose ir turi sveikatos bėdelių staigiai šokęs į Keto gali reanimacijoje atsidurti . Pamesti plaukus ir nagus. Ir tt...  Iš keto mitybos puikiai prasuktas biznis. Svorio metimui. Mokėk pinigus VBS ...  už planus ir konsultacijas.  Kad tik galvoti nereiktų. Ir dar prisipirk  Keto šlamšto maisto ir Keto papildų . Nors užtektų tuos pinigus investuoti į sveikesnę mėsą ir NeVatines dažoves.

Pasakysiu savo nuomone , kas mus tiesiogai nuodyja:
Sėklų aliejai.
Cukrus : dėl chemijos naudojamos gamybos procese ir besaikio vartojimo ko nebuvo nuo žmonijos atsiradimo pradžios.
Dabartiniai grūdai , kurie išvesti radiacijos pagalba ... Daug baltymo ( svetimo žmogui)  ir mažai ląstelienos.
Bet tai mano nuomonė.
Visi mirsim. Faktas. Visi sergam ir sirgsim , nes numirti tai reiks. Senatvė ateina nori ar ne...

keto/low carb laikiausi du ir ilgiau metus po miltukų kol nepradėjo MB sveikata blogėti, man augti svoris ir t.t. įvedėm protarpinį badavimą.... toliau tik blogiau... žemaičių blynai kepti orkaitėje be riebalo mirksiukas.gif anuos ęsame išeliminavę senai, kalakutiena tik troškinta, varškė tik ne termiškai apdorota... va tiek jau išsiaiškinome. Ir sakau tai labai idividualu netgi labai...O man svoris auga ir nuo streso, nervų, kortizolio aukšto (pakartotini tyrimai parodė), hormonai sutrikę kaip sakomą kadrilį šoką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 07, 10:44)
Bus sia savaite,ypac savaitgali naktimis ir minus 3 biggrin.gif  biggrin.gif


Luety , pagal kurį video mezgei pirštines? Lietuvišką?
Esu mezgusi ,bet nenešioju ...


O aš pvz pirštuotas pirštines mezgusi tik jaunystėje . Žinau , kad mama ir baba mokė ir turėjo "ant pometės" kokia tai formulę, kas kiek eilių pirštus nuiminėti. Viską pamiršusi... Tupėjam su tuo internetu,vis paguglinti galim.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 11:23)
Kas liečia kavines -stengiuosi neužsakinėti maltos mėsos ir tarkuotų bulvių patiekalų .

geriau išvis jose nevalgyti lotuliukas.gif ką ir darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 07, 11:00)
geriau išvis jose nevalgyti  lotuliukas.gif ką ir darau  ax.gif


Ir ?
Sveikatos ir laimės tai neprideda?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 09:00)
Luety , pagal kurį video mezgei pirštines? Lietuvišką?
Esu mezgusi ,bet nenešioju ...
O aš pvz pirštuotas pirštines mezgusi tik jaunystėje .  Žinau , kad mama ir baba mokė ir turėjo "ant pometės" kokia tai formulę, kas kiek eilių  pirštus nuiminėti.  Viską pamiršusi...  Tupėjam su tuo internetu,vis paguglinti galim.

As gyvenime nemezgus kumstiniu buvau,o pirstuotas siemet mezgiau pagal sita https://www.youtube....
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 12:09)
Ir ?
Sveikatos ir laimės tai neprideda?

neprideda nes aš kavinėse jų neieškau biggrin.gif O jose būna tai....?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 07 gruodžio 2022 - 11:18
QUOTE(Luety @ 2022 12 07, 10:33)
Nu b et nesakyk,optimistui lengviau gyvent  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif


Faktas kaip blynas 👍👍👍
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 07, 10:37)
Saintlina,jei nez\inai tai kaviniu tarkuotos bulves buna is pramoniniu pusfabrikaciu.


Nea, nežinojau.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 10:39)
Yra lenkiškų miltukų . Kad tai gėris netikiu  biggrin.gif


Žiūrint kokie miltukai biggrin.gif
Vienžo, gerai, kad ir nesigundžiau valdiškais cepeliniais.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 07, 11:28)

...Ryte atsikėliau - o jis guli. Paglosčiau - nė krust. Jazau, galvoju, užduso, numirė  blink.gif  O jis giliai įmigęs druna sau.

lotuliukas.gif čiurkštelėjai į batą.. Jo, matyt gyja ir niežti tą sužeistą vietą, jei laižosi. Liuks.
Kaži o kaip bus ateityje su parodom, jei kailyje koks nors randas liks, ar plaukų toj vietoj mažiau. Ar komisija neapžiūrinėja, nesikabinėja.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 07, 11:09)
Ir ?
Sveikatos ir laimės tai neprideda?


Ir drugelių )))
Atsakyti