Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Na bet ir jūs greitai užsidegate?
Dusiuuuuuuuk,aš tik paklausiau ar galima medų vartoti?Apie dietas nenusimanau ir nesiginčyju su niekuo. ax.gif Man tik labai daug informacijos užgriuvo,kad žinočiau,kaip nebe pakenkti sau. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ačiū Visoms. 4u.gif 4u.gif
Luety,paskaičiau apie kiaulpienių šaknis,ačiū,tik kur jas dabar išsikasti?Vaistinėje gal yra?
Pirštines numegzti nesunku,bet jau nykštį,eina sau 5 virbalais. bigsmile.gif
Paprikas lygtais sausį jau pas mus sėja? bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, nykštis mezgamas 4 virbalais. Taip baba mokėsmile.gif Ant 3 akys, ketvirtu mezgi .

Arba virbalai su valu:
https://www.google.c...vid:-GW5QQ2r8Dg

Pou apie aliejus man jau senos dainos... Kažką radau.Tu skaitai visom kalbom, pasiguglink .

https://www.ketogeni...ogieji-riebalai




Papildyta:
IngridaB 19 minutė ...
https://www.youtube....
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 06, 20:37)
<p>Kodėl taip saulėgrąžinį taip brokyjat?</p>

bent jau dėl omega 3 ir 6 santykio

QUOTE(saintlina @ 2022 12 06, 20:39)
Nesikabinėk.
Vaikai, jeigu ką, irgi serga. Nei pyragų, nei medaus, nei kokių kitų negerovių nespėję prisivalgyt.

Šiaip nelabai supratau, ko tu taip aršiai sureagavai.

Nu serga. O ar aš sakiau, kad nevalgant cukraus ir medaus nesusirgsi?
Čia aš aršiai sureagavau? bigsmile.gif Tai kad labai normaliai. Tik visažiniškumui ir aiškinimui, ką galima, ko ne, ko reikia ir ko ne - ypač be jokių argumentų, esu alergiška biggrin.gif
Atsakyti

Tai dėl Omegos santykių išvis augalinių reik mažėliau naudot, kiek pamenu.

Aš per mažai įsigilinus į maistą.

Jei dėl to rūkimo, tai tikrai ne visą, bet yra kurį galima kepimui naudot saulėgrąžinį.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 06, 19:26)
Na bet ir jūs greitai užsidegate?
Dusiuuuuuuuk,aš tik paklausiau ar galima medų vartoti?Apie dietas nenusimanau ir nesiginčyju su niekuo. ax.gif Man tik labai daug informacijos užgriuvo,kad žinočiau,kaip nebe pakenkti sau. 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ačiū Visoms. 4u.gif  4u.gif
Luety,paskaičiau apie kiaulpienių šaknis,ačiū,tik kur jas dabar išsikasti?Vaistinėje gal yra?
Pirštines numegzti nesunku,bet jau nykštį,eina sau 5 virbalais. bigsmile.gif
Paprikas lygtais sausį jau pas mus sėja? bigsmile.gif

Ingridel,pas mus buna sveiko maisto parduotuvej,gal pas jus vaistinese butu,gal kas issikase turi,reiktu fb paieskot.As galeciau atsiust,bet is Uk i EU labai brangu siust.Dukrai siandien siuntinuka kaledini padariau,nera nei 1kg.Mokejau 14 savo pinigu.
Atsakyti
http://www.ltvirtove...stiniu_mezgimas
Mezgiau pagal šitą,nepatiko,bandysiu tavo duotas nuorodas.Ačiū labai,už laiko gaišimą. 4u.gif 4u.gif
Ačiū Luety,manau rasiu čia. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 06 gruodžio 2022 - 22:06
QUOTE(Pou @ 2022 12 06, 21:53)
<p>Tai dėl Omegos santykių išvis augalinių reik mažėliau naudot, kiek pamenu.</p><p>Aš per mažai įsigilinus į maistą.</p><p>Jei dėl to rūkimo, tai tikrai ne visą, bet yra kurį galima kepimui naudot saulėgrąžinį.</p>

Ką reiškia galima naudoti kepimui ar negalima? Aliejai būna rafinuoti ir nerafinuoti, t.y. šalto, pirmo spaudimo. Tai saulėgrąžų nerafinuoto smoke point tik nedaug virš 100 laipsnių. Tavo nuorodoj rašo, kad atsparus temperatūrai iki 210 C. Tai bus rafinuotas. Nes ir aprašyme nepaminėta, kad šalto spaudimo, kaip pvz. šio aprašyme https://www.livinn.l...ekologiskas-1-l
O rafinuoti aliejai mano nuomone tinka tik durų vyriams patepti.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labos,

Na kaip sakoma kiekvieno patrtis kitokia, bet mano tai tokia rodikliai visi kraujo pablogėjo tiek mano tike MB, specialiai pažiūrėjau kaip pradėjau ale o gal ne ale gaminti sveikiau... taip kad jam dabar skrandžio neskauda kaip pradėjo valgyti 5 kartus ir jokio protarpinio badavimo, jam cukrus akyvaizdžiai tvarkosi ( matuoja pagal paskirtą grafiką, nes nustatinėja kada nesusitvarko kasa) ... taip kad mielosios vienos tiesos nėra, viską savo kailiu ir neduok die nė vienai kaip Ex.... imk mieloji 4u.gif O tu Ingrida dėk viską galvon ieškok ir tikrai rasi wub.gif
Šiandiena MB iš lovos išsiverčiau ogi valiau mašiną ir valytuvą nuėmiau, užsidėti nu niekaip sulūžęs, o jau senai bumbu reikia man valytuvus pakeisti( nemoku ir nesimokinsiu...) taigi kaip atlėkiau ant šluotos rėgdama ... nu žodžiu pakeitė ax.gif
Bučkas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 07 gruodžio 2022 - 08:50
Labas rytas,
Dėkui Ingrida už kavą!
Kiaulpienių šaknų yra Lietuvoj pirkti vaistinėse . Dar yra Jadvygos žolės...
Vėl balta Kaune . Prisnigo ...

Atsakyti
Be mėsos blogai. blink.gif MB jau šiandien pareiškė,kad norisi jo ramenims mėsos.Jis gi dar sportuoja. ax.gif Ką tą steiką prarijome ir vėl kaip vilkai žiūrime į virtuvę.Šiandien pietūms reikės kažką iškepti karšto oro puode.Aš gi ten kepu be riebalų? ax.gif
POZITRONŲ EMISIJOS TOMOGRAFIJA.Kaip gauti va šitą tikslesnį tyrimą ?Kaune ,Vilniuje yra.Be siuntimo virš tūkstančio kainuoja.Bandysiu pirmadienį užsiminti gydytojai. ax.gif
Sostinėje drėbė ryte dar,pas mus jau ryte ramu buvo.Sūnus apie šešias važiavo į darbą,sakė keliai dar nevalyti.Tai pas mus kaimuke garantuotai dar apsnigta. ax.gif Judėsime kaimukan. ax.gif
Atsakyti
ai dar nieko nenoriu sėti, pro sėklas užsimerkusi praeinu... dar neatsigavau nuo praeito sezono duok die ilgiau tuomet bus su protu ... gal... taip manau....paskaičiavau kiek sėklom išleidau ir nuskyniau paprikų ... tai ... Muka tik niekma nesakyk bo tomato.gif
Ką mielosios meniu sudėlioti .. aš jau gal supirkau krikštui, na nuotolinio tikiuos laiku atveš viską krikštynom 4u.gif ale kainos blink.gif vien apsiaustėlis žvakės ir t.t. apie 49 pinigų, kur dovanėlė... oi avinėlį pasipūrtyk...
Ir dar Dusia aš nieko asmeniško dėl mytybos ir t.t. tu daliniesi ir džiugu, kad yra kas dalinasi ir galima rinktis kas tau tinka ... čiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 07, 10:12)
Be mėsos blogai. blink.gif MB jau šiandien pareiškė,kad norisi jo ramenims mėsos.Jis gi dar sportuoja. ax.gif Ką tą steiką prarijome ir vėl kaip vilkai žiūrime į virtuvę.Šiandien pietūms reikės kažką iškepti karšto oro puode.Aš gi ten kepu be riebalų? ax.gif
POZITRONŲ EMISIJOS  TOMOGRAFIJA.Kaip gauti va šitą tikslesnį tyrimą ?Kaune ,Vilniuje yra.Be siuntimo virš tūkstančio kainuoja.Bandysiu pirmadienį užsiminti gydytojai. ax.gif
Sostinėje drėbė ryte dar,pas mus jau ryte ramu buvo.Sūnus apie šešias važiavo į darbą,sakė keliai dar nevalyti.Tai pas mus kaimuke garantuotai dar apsnigta. ax.gif Judėsime kaimukan. ax.gif

aš tai darysiu įdarytus patisonus ax.gif
dėl tyrimo nežinau nieko verysad.gif
Prisipažinsiu neskanu man steikas išvis jautiena ar karviena, visokios valgiau tikrai ir anguso ir t.t. poskonis nu niekaip... dar dar žandai ir uodegos jo ... bet visa kita... gal neišlavintas skonis biggrin.gif
Atsakyti