Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou,psd moku.Bet jei būčiau pensininkė,ar invalidumą turėčiau galėčiau deklaruoti gyvenamą vietą Vokietijoje ir LT draudimas sumokėtų gydymą.O metų apvalių -60.Gražūs skaičiai. wub.gif
Na tik nesusipykite,visų klausau patarimų.Sutinku su AA seniai,cukrus -nuodas,bet vis galvojau manęs nepalies.Juk mūsų giminėje nėra onkologinių ligonių.Ir še tau boba........Tai jūs galvojate aš ir valgydavau tuos pyaragus?Man kvapų užtekdavo kepant.Vat saldainiai,šokoladas,ledai,taip. ax.gif
Džiaukimės gražia žiema. wub.gif
Atsakyti
Nieko Tu Ingirda neatsiprašinėk 4u.gif
Sėsiu Lidlo krapštytas paprikas. Labai gražios buvo pas Saintliną 4u.gif
Apie maistą, religiją, politiką kalbėti man nesinori ...
Ingirda paklausia kiek kas angliavandenių turi ,mes atsakom.
Niekas jai meniu iš mūsų tarpo nesudarinėja.

Nei MB, nei kitiems artimiems nenurodinėju ką valgyti, gerti ir tt.
Tik žmogus PATS turi nuspręsti , ne žmona,mama,dukra ir tt. Ar Draugė konsultuoti.

Jei kam reikia sėkmės istorijos - senas paleo temas perskaitykit supermamose. Daug laiko užima. Bet info daug .
Kas tinka vienam, netinka kitam .
Vieniems varškė ir soda. Kitiems samagonas ir lašiniai. Čia juokauju.

Apie vieno panevežiečio sėkmės istoriją buvo laida sukurta. LRT rodė.
K. Petraitis. Seni laikai, laidos jau nemeta tik straipsnius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 gruodžio 2022 - 16:36
Pamąsčiau viena sau, ką aš daryčiau Ingridos vietoj. Visų pirma – nuo pat šiandien dienos low carb mityba. Gerai, jei jau labai baisus tas šokas, tai kokią savaitę palaipsniui mažinčiau bulkas, duonas, blynus, makaronus. Toliau jau jokių prekybos centrų. Mėsa, paukštiena, daržovės, kiaušiniai jei ne savo, tai iš patikimų ūkininkų. Jokių ten rapsų ar saulėgrąžų aliejų. Alyvuogių pageidautina irgi patikimesnio. Taukai, ghi sviestas taip pat ne iš PC. Pieno produktai von, pasilikčiau nebent kartais gabalėlį kietojo sūrio. Visokios ten sėklos ir riešutai minimaliai. Va, su žuvim nelabai ką prigalvosi, bet neferminė lašiša iš Norvegijos kažkiek gal įmanoma.
Žodžiu, pakankamas kiekis kokybiškų baltymų ir riebalų, kažkiek anglių iš daržovių ir jokio badmiriavimo. Valgyčiau kiek tik norisi. Tik kad valgant tokį maistą ne kažką ir norisi. Ir toks maistas nežinau, kam gali netikti ar daryti žalą.
Bet čia taip daryčiau aš ir jokiu būdu nesakau, kad taip REIKIA visiems ar Ingridai.

Beje, apie medų. Jei gerai pamenu, meduje apie 80 proc. gliukozė+fruktozė, apie 17 proc. vanduo ir apie 3 proc. viskokio gėrio. Jei kas parašys argumentuotą atsakymą, koks stebuklas yra tuose 3 proc., ko nėra kitur, būčiau labai dėkinga. Man kažkaip nepasisekė rasti tokios info.
Atsakyti

Kava, va su žuvimi, tai visi sako, kad puikių puikiausias pasirinkimas yra silkė ir menkė. Reiktų vengti tuno. Su lašiša, pas mus ji visa iš fermų, praktiškai. O ten pašeria ir ne tuo, kuo reik.

Saulėgrąžų aliejus yra ir tinkamas kepimui. Jo kartais ir gražesne kaina, t. y. mažesne, būna.

https://www.livinn.l...ekologiskas-1-l

Atsakyti
Vienintelis naudojamas maistui aliejus turėtų būti alyvuogių .
Visi kiti nevalgomi.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 06, 13:29)
Ačiū Brangiosios.Jau nebe žinau ko klausyti ko ne?Brangusis susiskambino su mūsų gerą pažystama,gydosi jau 23 metus kiaušidžių draugą,dabar dar minkštųjų audinių prisikabino.Būčiau pensininkė,ar invalidumą turėčiau,suorganizuotu nemokamą gydymą Vokietijoje.Bet kai reiktų už viską mokėti,kaip dabar tai nežinau nežinau.Lauksime tomografo,matysime ką ras daugiau arba ne? ax.gif Patarė irgi gyventi savo gyvenimą ir mesti rūpeščius už kitus. biggrin.gif  mirksiukas.gif Viksas galvoje?
Gal neatsibodau labai?Atsiprašau.
Sėklų dar nesidairote?Tuoj gi paprikos prasidės sėja. bigsmile.gif Nors aš jų neauginu,bet susirūpinti reikia? mirksiukas.gif  biggrin.gif


Jau apie seklas ir seja kalbos eina.Uzsisakiau is FB pomidoru seklos grupes pomidoru seklu,siandien atejo.Noriu jau sest. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Dar reik palaukt.O kada LT seja paprikas?As irgi prisirinkau tu seklu is tu pailgu,ziuresim,kaip cia jos dygs.
Buvom pasivaiksciot link juros,tuo paciu uzejom i lietuvisko maisto parde,norejau silkes nusipirkt,bet buvo tik mazomis dezutemis po 200g,sake ryt atv es dideliu,tai teks ryt vel keliaut.
Oras grazus,svarbiausia dangus melynas,sauleta,smagu 7 silumos.
Pritariu Kavasucitrina del tokios mitybos,o visa kita sprest Ingridai paciai.
Ex,neptykstam,zinau,kad tau skaudi tema ir mes ne visada teisios ir nesmaugiam Ingridos,kad butinai daryk taip ar kitaip,o moteru jau toks budas,kad patart,nuo sirdies,ka esi girdejes,skaites.Ir visos cia tik su gerais ketinimais.Ir tavo potyris tuo klausimu labai vertingas.Tad nusisypsom,dar nera tomografijos,viskas bus gerai.Tikekim tuo. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O aš manau, kad Ex teisi. Reiks jėgų, o drastiškos dietos jų tikrai nepridės.
Ir, Ingrida, tikrai ne nuo pyragų ar ledų tokie dalykai ištinka. Suserga ir visiškai sveiko gyvenimo būdo laikęsi žmonės. Įsivaizduoju, kad kol kas tokia žinia turėtų būt absoliutus šokas. Bet tai turėtų susigulėti ir po truputį pati atsirinksi, ko konkrečiai tavo organizmui reik 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
Luety , aš be vasario pusės nieko nesėju. Man neverta, vėliau pasėti pralenkia.
Daugiau saulės, geriau auga...
Jaučiuosi kvailai .
Meniu Ingridai sudarinėja dukra. Ir dėl medaus dukra sakė,kad negalima.
Keto ,paleo ar dar kokios ten dietos NIEKAS IŠ MŪSŲ INGIRDAI nesiūlė!!!!
Nereikėtų kaltinti nebūtom nuodėmėm ax.gif

Mūsų tema atsiradusi kaip dietininkų . Apie maistą kalbėjom ir kalbėsim.



Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 06, 16:55)
<p>Kava, va su žuvimi, tai visi sako, kad puikių puikiausias pasirinkimas yra silkė ir menkė. Reiktų vengti tuno. Su lašiša, pas mus ji visa iš fermų, praktiškai. O ten pašeria ir ne tuo, kuo reik.</p><p>Saulėgrąžų aliejus yra ir tinkamas kepimui. Jo kartais ir gražesne kaina, t. y. mažesne, būna.
</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.livinn.lt/p/bio-planete-saulegrazu-aliejus-virimui-ir-kepimui-ekologiskas-1-l'>https://www.livinn.lt/p/bio-planete-saulegrazu-aliejus-virimui-ir-kepimui-ekologiskas-1-l</a></p><p></p><p></p>

Silkė man kažkaip nelabai žuvis, tai pamiršau paminėt smile.gif. Jo, silkė ir skumbrė mano žiniom labai neblogai.
Man saulėgrąžų aliejus netinka niekam.

QUOTE(saintlina @ 2022 12 06, 18:40)
Suserga ir visiškai sveiko gyvenimo būdo laikęsi žmonės.

Įdomu, kas tai yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 06, 17:38)
Luety , aš be vasario pusės nieko nesėju.  Man neverta, vėliau pasėti pralenkia.
Daugiau saulės, geriau auga...
Jaučiuosi kvailai .
Meniu Ingridai sudarinėja dukra.  Ir dėl medaus dukra sakė,kad negalima.
Keto ,paleo ar dar kokios ten dietos NIEKAS IŠ MŪSŲ INGIRDAI nesiūlė!!!!
Nereikėtų kaltinti nebūtom nuodėmėm ax.gif

Mūsų tema atsiradusi kaip dietininkų . Apie maistą kalbėjom ir kalbėsim.


Tikrai taip.Pradejom nuo Chazano gal 2007-2008,tai musu visu pagrindine tema,kuri po to peraugo i plepesius prie zidinio.

QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 06, 17:45)
Silkė man kažkaip nelabai žuvis, tai pamiršau paminėt smile.gif. Jo, silkė ir skumbrė mano žiniom labai neblogai.
Man saulėgrąžų aliejus netinka niekam.
Įdomu, kas tai yra bigsmile.gif


bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Kodėl taip saulėgrąžinį taip brokyjat?

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 06, 19:45)
Įdomu, kas tai yra bigsmile.gif


Nesikabinėk.
Vaikai, jeigu ką, irgi serga. Nei pyragų, nei medaus, nei kokių kitų negerovių nespėję prisivalgyt.

Šiaip nelabai supratau, ko tu taip aršiai sureagavai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 gruodžio 2022 - 20:52