Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2022 12 06, 12:05)
man labai skani ilgo grojimo vištienos sriuba - ilgai virta. Na bet skonį suteikia jų tas taukas skūrelėj. Man ribot reik. Nu džiaugsmas.</p><p></p><p>

Neišpasakyta sliduma pas mus.</p>


o jei išvirus riebalus nuo viršaus nuimti, vis tiek negerai?

Kolegė buvo išlindus laukan, sakė, ir pas mus ledukas dedasi ant šaligatvių. Mhmm, mums 7 km pareit reiks..
Atsakyti
Šiandiena vairuoti saugiau negu vaikščioti , gatvės pabarstytos, šaligatviai ne ...Bijau pagalvoti kiek traumų bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 gruodžio 2022 - 12:38
Dusia,as ne pries alko ir toli grazu as ne abstinente.Bet dabar tik toks laikotarpis,kai as einu i tiksla be jo.Palikau truputi pailset,pabrest. biggrin.gif biggrin.gif
Jei Ingrida ses ant keto dietos,tai galiu duot daug patarimu,sedejau gal metus jei ne daugiau.Angliavandeniu ne daugiau 20g buvo,o buvo dienu,kai kada net 0.Svoriui turejo but didelis poveikis,obettaciau,man netiko,nukrit 5kg ir buvo stopas.Angliavandeniai buvo tik is mesos ir darzoviu.Tai va tiek.
Saule sviest eme,net nuotaika pakilo,uzsikamsem balkono langus ir palanges su MB ,atrodo plastikiniai turet but sandarus,bet va eina vejas,kad ojojoj.Dabar daug silciau kambary.Net nebesijaucia per kojas,kad saltis eitu.
Auginu du zamiokulkus is lapelio isdaugintus,tai padejau ant tos saltos balkono lango palanges,kad subujojo,vienas isleido tokius du bizunus kaip du pirstai storio.Pietu puse,nera dabar saules,o jei yra,tai ji trumpai sviecia ir nekaitri.Matyt patinka,o dabar palange dar siltesne,tai bus gerai.
Mb irgi kepasi sau blynus su varske ir obuoliais,visokius sausainius,pyragus,duona,bet uzsidaro duris i virtuve,atidaro langa,kad iseitu kvapai ir manes nenervintu(nors as esu atspari tam),o tada ateina paklaust,ar nepykstu bigsmile.gif sako sazine man griauzia,kad tave erzina tie kvapai. biggrin.gif biggrin.gif Niekas mane neerzina,man smagu,kad jis kepa verda,iesko receptu,kad tai jam patinka.Turi uzsiemima ir uzmusa laika,kaip pensininkas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 06 gruodžio 2022 - 12:39
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 06, 12:30)

Mačiau Lesiaus žaizdą fb. Man keista, kad nesiuvo. Širdį skauda žiūrint...


čia jau vetų nuomonė vieninga - turi būt atvira ir valytis, net tvarsčio dėt negalima. Kitaip rizika užpūliavimui.
Bet atsikėlė šiandien linksmesnis gerokai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 06, 12:38)
Šiandiena vairuoti saugiau negu vaikščioti , gatvės pabarstytos, šaligatviai  ne ...Bijau pagalvoti kiek traumų bus.


pas mus vakar tiek druskos pripilta ant šaligatvių buvo, kad manau, jog jokio ledo ant jų neturėtų būti ir šiandien smile.gif Man ta druska nepatinka dėl kitų priežasčių.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 12 06, 12:38)
Mb irgi kepasi sau blynus su varske ir obuoliais,visokius sausainius,pyragus,duona,bet uzsidaro duris i virtuve,atidaro langa,kad iseitu kvapai ir manes nenervintu(nors as esu atspari tam),o tada ateina paklaust,ar nepykstu  bigsmile.gif sako sazine man griauzia,kad tave erzina tie kvapai. biggrin.gif  biggrin.gif


kaip miela wub.gif
Atsakyti

Kaip gerai , kad mano MB neblynis, nemiltinis.  Nors KMI net į minusą. Turi sveikus sąnarius, normalų cholesterolį, ir kt...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 06, 11:02)
<p>Kaip gerai , kad mano MB neblynis, nemiltinis.  Nors KMI net į minusą. Turi sveikus sąnarius, normalų cholesterolį, ir kt...</p>


Mano blyninis,gurmanas.Kepasi su pilno grudo miltais,manais,visokiu sugalvoja.Yra kepes ir su migdolu miltais.
Spaudimas,cholesterolis normalus pas maniski.Daug juda,mankstinasi,vaziuoja dviraciu.Blynai nebuna daznai,dazniausiai issikepa sau prie kavos sausainiuku,valgo ne po 10,o po viena prie kavos.Duonai pats pasidare rauga ir kepa su raugu,nebeperka duonos.Jis,skirtingai negu as,jaucia,kas jam gerai kas ne,jaucia saika.As tu jausmu neturiu.Man viskas gerai,kas skanu ir daug. bigsmile.gif bigsmile.gif Kazin ar imanoma tai ismokt nevarzant saves,o jam tai gaunasi naturaliai.Tokie genai.Jei butu profesionalus virejas,butu kudas virejas.
Atsakyti
Labas.

Skaitau jūsų čia tuos maistinius, keto, ir dar šuva žino kokius patarimus Ingridai, ir nervas ima. Jai ką, suplonėti reikia? Cukrus ir miltai. Viskas ką reikia riboti net esant sveikam. Visa kita valgyti normos ribose, o ne ėsti kaip iš lovio.
Ingrida, medaus GALIMA. Viską galima valgyti protingai. Neatsisėsk ant jokių dietų. Nusilpsi, o gydymui atlaikyti jėgos tikrai prisireiks. Neklausyk pezalų.
Parodykit man nors vieną žmogų, kurį tokioj ligoj pagydė kokia tai dieta. Mitas. Už šitą debilišką mitą, kuriuo patikėjau, aš gyvenimui sumokėjau labai brangiai ir dabar norisi nusišauti.
Ingrida, pirmoji taisyklė - neduok organizmui streso su maistu. Pradės dar labiau kristi svoris, o tokioj ligoj jį atstatyti misija be galo sunki. Valgyk retkarčiais ir ledų. Valgyk sūdytų lašinių. Ir nekaltink savęs, kad kažką įprasto, skanaus suvalgai.
Ištisus tris metus prasėdėjau tarp tokių ligonių, kokių tik istorijų neišgirdau. Kiek išėjusių su 0 stadija, kiek laimingai iki šiol esančių su 3-4 stadijom... Ir patikėkit, tikrai ne maisto ar ypatingos dietos dėka jie gyvena. Išeina ir milijardieriai, nepadeda nei vaistai, nei maistai, nei milijonai.
Kiekvieno organizmas kovoja individualiai. Tas pats ligos CA (?) organizme nyksta arba bujoja skirtingai.

Ingrida, tau linkiu stipraus angelo sargo.
Atsakyti

Aš taip pat esu prieš griežtas dietas tokiu atveju. Tik tiek, kad būtų mažiau valgio jam - tai yra cukrai, balti miltai - uždegimo faktorius. Na ir kad atsisakyt, kas skatina bujojimą.

Paprastos rekomendacijos, čia ir mano Mamai, Anytai taikytos. Anyta  prieš 30 metų pirmą kartą, o prieš 10 metų pakartotinai, plius dar vienas papildomai prisikabino.

Man pavyzdžiui su ta tulžim dabar, tai tas badavimas jauč ir pridirbo, nes koks tai įspūdėlis, kad kažkur žarnokuose opą užsidirbau. Jei tulžis neturi ką veikt, tinka ir žarnokus pakiurdyt. Tai va, dabar sėdž ant *priverstinio valgymo grafiko, kas man sudėtinga, bet jaučiuos geriau. Na ir šlamščiu tą žuvį visokią. Kaip ir gerai, tik kad besotė beldžias :), žuvis greit į uodega nueina, sotumo nėr.

Mano vyras blyninis, tik nieks jam tų blynų per daug nekepa, o pats nemoka, tik bulvinius. Aš jei kartą per mėnesį jam iškepu, tai gerai. Nes va aš tai tikrai ne blyninė. Kuo net pačiai sunku patikėt.

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 06, 14:56)
Labas.

Skaitau jūsų čia tuos maistinius, keto, ir dar šuva žino kokius patarimus Ingridai, ir nervas ima. Jai ką, suplonėti reikia? Cukrus ir miltai. Viskas ką reikia riboti net esant sveikam. Visa kita valgyti normos ribose, o ne ėsti kaip iš lovio.
Ingrida, medaus GALIMA. Viską galima valgyti protingai. Neatsisėsk ant jokių dietų. Nusilpsi,  o gydymui atlaikyti jėgos tikrai prisireiks. Neklausyk pezalų.
Parodykit man nors vieną žmogų, kurį tokioj ligoj pagydė kokia tai dieta. Mitas. Už šitą debilišką mitą,  kuriuo patikėjau, aš gyvenimui sumokėjau labai brangiai ir dabar norisi nusišauti.
Ingrida, pirmoji taisyklė - neduok organizmui streso su maistu. Pradės dar labiau kristi svoris, o tokioj ligoj jį atstatyti misija be galo sunki. Valgyk retkarčiais ir ledų. Valgyk sūdytų lašinių. Ir nekaltink savęs, kad kažką įprasto, skanaus suvalgai.
Ištisus tris metus prasėdėjau tarp tokių ligonių, kokių tik istorijų neišgirdau. Kiek išėjusių su 0 stadija, kiek laimingai iki šiol esančių su 3-4 stadijom... Ir patikėkit, tikrai ne maisto ar ypatingos dietos dėka jie gyvena. Išeina ir milijardieriai, nepadeda nei vaistai, nei maistai,  nei milijonai.
Kiekvieno organizmas kovoja individualiai. Tas pats ligos CA (?) organizme nyksta arba bujoja skirtingai.

Ingrida, tau linkiu stipraus angelo sargo.

Nu neiškęsiu. Ex, tavo pavyzdžiai vienoki, mano kitokie. Nu ir ką? Ir tiek turi drąsos, sakydama, kad valgyk tą ar aną? Aš, aišku, Ingridos vietoj paklausčiau, kur tas parašyta, kokie moksliniai tyrimai pagrindžia tavo teiginius. Tada būtų galima juos pasinagrinėti, bandyti vertinti tų šaltinių patikimumą, o tada jau spręsti, ką daryt. Man asmeniškai apskritai kategoriškumas ir visažiniškumas yra nesuprantamas ir nepriimtinas, o ypač tokioje situacijoje.


Atsakyti
Ačiū Brangiosios.Jau nebe žinau ko klausyti ko ne?Brangusis susiskambino su mūsų gerą pažystama,gydosi jau 23 metus kiaušidžių draugą,dabar dar minkštųjų audinių prisikabino.Būčiau pensininkė,ar invalidumą turėčiau,suorganizuotu nemokamą gydymą Vokietijoje.Bet kai reiktų už viską mokėti,kaip dabar tai nežinau nežinau.Lauksime tomografo,matysime ką ras daugiau arba ne? ax.gif Patarė irgi gyventi savo gyvenimą ir mesti rūpeščius už kitus. biggrin.gif mirksiukas.gif Viksas galvoje?
Gal neatsibodau labai?Atsiprašau.
Sėklų dar nesidairote?Tuoj gi paprikos prasidės sėja. bigsmile.gif Nors aš jų neauginu,bet susirūpinti reikia? mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 06, 16:23)
Nu neiškęsiu. Ex, tavo pavyzdžiai vienoki, mano kitokie. Nu ir ką? Ir tiek turi drąsos, sakydama, kad valgyk tą ar aną? Aš, aišku, Ingridos vietoj paklausčiau, kur tas parašyta, kokie moksliniai tyrimai pagrindžia tavo teiginius. Tada būtų galima juos pasinagrinėti, bandyti vertinti tų šaltinių patikimumą, o tada jau spręsti, ką daryt. Man asmeniškai apskritai kategoriškumas ir visažiniškumas yra nesuprantamas ir nepriimtinas, o ypač tokioje situacijoje.

Tai čia jūs dalinat dietas, receptus ką valgyti, o ko ne. Ir pas mane ne visažiniškumas, o realybė. Pasakiau tai, kokius žmones šalia savęs mačiau, su kokiais bendravau ir jų gydymosi metodus. Ne vieną ar du, o dešimtis žmonių.
Medaus šaukštelis numarins?
Ir išvis, nesuprantu ko įsižiebei. Asmeniškai užkliudžiau?

Na, dietinkitės pagal savo supratimą. Atboy mano anam postui.
Atsakyti

Ačiū Brangiosios.Jau nebe žinau ko klausyti ko ne?Brangusis susiskambino su mūsų gerą pažystama,gydosi jau 23 metus kiaušidžių draugą,dabar dar minkštųjų audinių prisikabino.Būčiau pensininkė,ar invalidumą turėčiau,suorganizuotu nemokamą gydymą Vokietijoje.Bet kai reiktų už viską mokėti,kaip dabar tai nežinau nežinau.Lauksime tomografo,matysime ką ras daugiau arba ne? ax.gifPatarė irgi gyventi savo gyvenimą ir mesti rūpeščius už kitus. biggrin.gifmirksiukas.gifViksas galvoje?
Gal neatsibodau labai?Atsiprašau.
Sėklų dar nesidairote?Tuoj gi paprikos prasidės sėja. bigsmile.gifNors aš jų neauginu,bet susirūpinti reikia? mirksiukas.gifbiggrin.gif

Ingrida, o kaip pas tave su draustumu? Nežinau net kiek metų pačiai.

Reik gyvent gyvenimą, jis nesibaigia.  Ir nereik labai staigiai visko keist, nes anas gal ir susinepatogins, bet organizmas yra visuma, jam šoko sukelt taip pat nereik. Pradėk save mylėt, patogiai gyvenk, darbai nepabėgs, nesidraskyk, bet ir atsigulus į lovą nežiūrėk į lubas. Tiesiog nesiplėšyk.

Neauginu paprikų, mažai mes jų valgom, kiek reik, įsimetu pardėj arba pas ūkininkus, žiemai į šaldiklį supjaustau, troškiniams pagardinti.

Atsakyti