Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 05, 13:05)
Reiktų turėt  stiprių draugų koloniją pilvelyje .
O ne tų ištežėlių cukrinukų ...


ale cukrinukai laimingesni gi ))) a tie anie surūgę, ne kokios nuotaikos matyt )))
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 06, 09:10)
Verdu vakarais savo žolelių arbatos miksą ir ten trupinėlis būna pelyno.Įsidėjau trupiniuką medaus,dukra sako negalima.Tai ką vakar gėriu karčią arbatą. ax.gif


man atrodo, pelyno ir medus nepasaldins smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2022 12 06, 08:59)
....ir iki mašinos nukrypavau... o ten su kaltu nenugremši tai aš šilumą ant gazo ir mašinon greit atšilo kiti dar gramdė o aš jau  ax.gif


pas mus irgi mašinos apledėję.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 gruodžio 2022 - 09:35
Labas rytas,

salta,kol isils kambariai,tik dabar ijungiau,o lauke trys silumos tik.Brrr.Na,bet pelargonijos dar gyvos,tikriausiai ir sode gyvos,nes nezinau,kiek nakti buvo,o sode buna 2-3 laipsniais maziau ziema.
Ingrida,as cukraus nededu i arbatas kavas jau nuo 2006.Pradzioj buvo slykstu,ypac pelynai,o dabar su cukrum ar medum slykstu.Viska reiskia ypratimas.Yprasi ir tu.As pelyno stipraus nedarau,labai silpna,tai man net skanu tas kartumas.O tu,sakau,pasiskaityk apie kiaulpieniu saknis,ju arbata labai rekomenduoja gert prie visokiu augliu.
Svoriukas rieda,dziaugiuos,nes stovejo gal pora menesiu.
Atsakyti
Siaip pelyno kartumas ir man skanu.Bet poveiki organiz\mui turi tik spiritiniai tirpalai.
Pietu salys turi visa eile campariu,vermutu ir kitu linksminamuju ,aperityvu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 06, 08:11)
Siaip pelyno kartumas ir man skanu.Bet poveiki organiz\mui turi tik spiritiniai tirpalai.
Pietu salys turi visa eile campariu,vermutu ir kitu linksminamuju ,aperityvu.


Na,linksminamaji poveiki,tai taip,bet gydomaji gal nelabai.
Atsakyti
Labos,
Ta diena šiandien išaušo , kai man važiuojama ...o slidu be proto. Lyjo ir minus du rodė mano kaime kai iš kiemo išvažinėjau .
Muka miegas yra gėris 4u.gif
Baigiau baltą kepurę vakar, gal ir visai nieko .
Saintlina tie cukriniai draugeliai pilvelyje turi ir minusų: jie visada alkani . Valgyti nori 3-5 kartus dienoj . O tie mėsėdžai paprastai labai ramūs, 1- 2 kartus paroje pamaitini ir ramūs smile.gif Ir vėjų pilve nekelia biggrin.gif Ty pilvo nepučia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Luety alko vartojimas saikingomis dozėmis yra vaistas. Visiškas atsisakymas trumpina gyvenimo trukmę ir skatina senatvinę silpnaprotystę. Svarbiausia kiekiai.
Pou rūkytų maisto gaminių nevalgau gal 10 metų . Vytintus labai mėgstu .O lašinukus sūdytus.
Ingrida, ar tavo dietologė ( ty dukra) leidžia Tau valgyti lašinukus? Sūdytus ? Taigi ten ne mėsa, be kraujo?
Ingrida, jei galiu patarti - reiktų atisėsti ,pasiskaičiuoti ...pasidaryti meniu savaitei . Kiek angliavandenių dienai valgysi ir tt. Sunkus darbas, bet kitaip niekaip. Dėl savęs, ne dėl svetimo 4u.gif
Skaičiuoklė, turinti šiek tiek netikslumų, bet gimta kalba ir paprasta naudoti :
https://www.kalorijos.lt/
Dėl kartumo - tai man visas kartumas skanu .Skani karti kava, svarbu ne rūgšti .Pelyno trauktine galiu gardinti arbatą ir tt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 gruodžio 2022 - 11:03
Taigi ,kad laiminguosius drugius reikia istisai sert.O miz\antropai pora kart uz\valgo ir jiems gerai.Tai vadinama insulino balansu ,ar kaip cia issireiskus.
Siulau issivirti puoda sriubos,siandien as virsiu grybu sriuba.Vakar baigem kalafioru .Tai labai patogu ,z\iema sriuba sildo .
Atsakyti
Steiką ruošiuosi kepti.Manau nesudeginant,retkarčiais sveika,galima? mirksiukas.gif
Sriubą ,gal rytoj,tikrai šilumos duos.Reikia pribaigti moliūgą. mirksiukas.gif
Žada snygį,mūms nelabai,ar kas teiksis kelią nuvalyti iki mūsų?Bendrovės pirmininkas pasikeitė ir požiūris į kalius taip pat. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 06, 10:59)

Saintlina tie cukriniai draugeliai pilvelyje turi ir minusų: jie visada alkani . Valgyti nori 3-5 kartus dienoj . O tie mėsėdžai paprastai labai ramūs,  1- 2 kartus paroje pamaitini ir ramūs smile.gif Ir vėjų pilve nekelia  biggrin.gif    Ty  pilvo nepučia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



taigi ten ne šiaip vėjas, tai laimingų drugelių plazdėjimas )) na bet gerai, dėl šėrimo sutinku, laimei palaikyti daugiau maitinimo reik smile.gif

Aš vėl su kolega dirbu. Visai normaliai dirbasi. Miega jis sau ramiai, neburbuliuoja, nieko nereikalauja. Po darbo pėstute namo pareinam.
Atsakyti

Sveikos,

pritarčiau Dusiai, Ingrida, susižiūrėk savaitės meniu ar bent 3-4  dienas į priekį. Angliavandenių išvengti visai nepavyks, svarbu balansas ir kuo mažiau šerti tą biezdarį. Angliukų yra ir ilgai grojančių, jų ir reikia, kad smegenėlės virtų.  Tik tų greit grojančių tuščių cukrų reik atsisakyti: o jų yra  ir pridėtinių visokiuose padažuose, marinatuose. Peržiūrėk vaisius, atsisakyk sulčių arba reik po gurkšniuką gert, o ne vienu ypu, krakmolingų daržovių.

Taip pat, jei geri kažkokias žoles, reik peržiūrėt poveikius, kad nebūtų augimą skatinančių, tonizuojančių, atsinaujinimą (regeneraciją) skatinančių veikliųjų medžiagų. 

Dusia, mėgstu ir vytintus, sūdytus.

Vyras rašo šiandien - nupirkau rūkytų lašinių, kolegės giminė skerdė paršioką, viską tvarkė, rūkė patys. Nu bet, parneš ir kvipins man panosėj. Ot.

man labai skani ilgo grojimo vištienos sriuba - ilgai virta. Na bet skonį suteikia jų tas taukas skūrelėj. Man ribot reik. Nu džiaugsmas.

Neišpasakyta sliduma pas mus.

Atsakyti
Steikas skanu... MB moka tobulai . Va tas darbas man vyriškas.
Kepam taip; įkaitinam keptuvę . Riebalai ghi arba kokosas. Galima taukus, jei kas turi tikrų . Vieną steiko pusę priklausomai nuo storio 2 arba 3 min. kepam. Paskui kitą pusę tiek pat. Iškepusius sukam į foliją uždedam lašą ghi ar paprasto sviesto ir palaikom folijoje dar apkloję iki 10 min. Druskinam ir pipirinam iškeptą mėsą .
Pas mane pietums tiršta daržovinė sriuba. Vietoj bulbų salieras su cukinija. Dar turiu savų . Sotumui jautienos gabiukai sriuboje mirksiukas.gif
Rūkyta mėsa ir žuvis man nekvepia skaniai ...
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 06, 12:05)
Vyras rašo šiandien - nupirkau rūkytų lašinių, kolegės giminė skerdė paršioką, viską tvarkė, rūkė patys. Nu bet, parneš ir kvipins man panosėj. Ot.


pasakyk, kad už durų suvalgytų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 06, 12:26)

Rūkyta mėsa ir žuvis man nekvepia skaniai ...


žuvis tai tikrai ne, bet lašiniai rūkyti kvepia wub.gif ypač kai valgyt nori.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 06, 11:35)
taigi ten ne šiaip vėjas, tai laimingų drugelių plazdėjimas )) na bet gerai, dėl šėrimo sutinku, laimei palaikyti daugiau maitinimo reik smile.gif

Aš vėl su kolega dirbu. Visai normaliai dirbasi. Miega jis sau ramiai, neburbuliuoja, nieko nereikalauja. Po darbo pėstute namo pareinam.


Iki ašarų prajuokinai
lotuliukas.gif

Mačiau Lesiaus žaizdą fb. Man keista, kad nesiuvo. Širdį skauda žiūrint...
Atsakyti