Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 05, 11:44)
Muka -mesk vitaminius!!!!  Ne Tu pirma kurią nuo vitamino B išbėrė.
Ingrida, tai visiems kam skiria tuos vaistus kompesuoja.  Vaistų pramonės mafija .
Su kompensacija  kainuoja  apie 2-5 Eur , nes kažkiek primokėti tai reikia? Aš mėgėja žmonių paklausinėti ... 
Mezgimui man savaitglį visai mažai laiko liko...  O šiandien vėl darbas, vakare sportas.
Rauginti burokėliai beveik neturi cukraus...
Palyginus su bulvėmis, kūčiukais ir kt tai to cukraus visai nėra tongue.gif

senai mečiau jau kokia 3 savaites neleidžiu nieko susileidau 7 o anskčiau net 10 susileisdavau ir nieko unsure.gif
Aha man žali burokėliai skaniau ax.gif išvis negaliu pvz. grilintų burokėlių nevirškina...
AA jo kažkas išeidinėja ale kaip niežti ir mėlynės pradėjo darytis tose vietose verysad.gif
Atsakyti

Labos smile.gif

O jau niežėjimas nesvietiškas nepadeda nei tavegilis nei aceterinas verysad.gifna nikeo iki 08 gal išlauksiu, vis plinta po visą kūną... kaži gali būti nuo neurorubino....
Aš vakar nusipirkau briuselio kopūstų bus vakarienei ax.gif
Bučkas

Muka, aš su B grupe nedraugauju. Beria, niežti. 

Geriu silimariną. Valgau žuvį su daržovėm. 

Kartais užsimanau ko nors saldaus ar rūkyto. Nuodėmingo maisto sunku atsisakyt. Per mėnesį be cukraus organizmas aprimsta.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 05, 12:50)
tai va - žmogus laimingas, o ko daugiau reik? ))


Reiktų turėt stiprių draugų koloniją pilvelyje .
O ne tų ištežėlių cukrinukų ...
Atsakyti

Muka, iš oro tikrai nespėliosiu, nes žinok, kad niežėjimas ir mėlynės, dar labai kalba apie kepenis, tulžį.

Atsakyti
Chebra normaliai reaguoja.Vakar mb šalia ledus valgė,na pakvepėjo,bet kad norėčiau?Ne tikrai. ax.gif
Bet kiek laiko atsirado.Vakar prie eglutės nuėjome pasivaikščiodami,miesto centrą apėjome(tiek jo ten ir yra),o būdavo metų kai eglutę matydavau tik fb arba pravažiuodama. ax.gif
Jo burokėlius raugiau su kopūstais,žalius.Graži spalva kopūstų gavosi. wub.gif
Lidle žiediniams kopūstams akcija,prispirkau,krapai pokais irgi nebrangūs,raugsiu grįžųsi sodybon.Žiediniai jokiame pavidale nėra taip skanūs kaip raugti.Tas traškesys tarp dantų,mmmmmmmm wub.gif
Avinžirniai ne krakmolas?Dukra patarė valgyti,dabar pietūms kol upėtakis išsitroškins,valgome avinžirnius su avokadu,kad badu nenumirti.Chebra alkana. biggrin.gif mirksiukas.gif
Aš gi turiu dar raugintų kriaušių nuo vasaros.Kažkada paragavau,neskanu pasirodė.Dabar gal pasikeitė receptoriai,pabandyti verta. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 05 gruodžio 2022 - 13:47
QUOTE(Pou @ 2022 12 05, 14:31)
<p>Muka, iš oro tikrai nespėliosiu, nes žinok, kad niežėjimas ir mėlynės, dar labai kalba apie kepenis, tulžį.</p>

ptfu ptfu ptfu unsure.gif na matysime ką pasakys dermatologas
Atsakyti
Ta tavo chebra nesupras ,ko cia po ledu ir sokolado ant brokoliu staigiai permete biggrin.gif
Man tai rauginti kalafiorai neskanu.Cia jie labai populiarus,bet nevalgau.O va raugintos paprikos ,astrios ir ne ,labai skanu.Siaip tai visam geriui isisavint reikia nusipirkt kokio gero aliejaus .Labai daug aktyviu medz\iagu tirpsta tik riebaluose arba alko.
Atsakyti
Skonio receptoriai , kad skanu būtų be cukraus pasikeičia per kokius metus .
Avižirnius reikia teisingai paruošti ax.gif Angliavandenių nemažai. Lešiuose kiek mažiau.
Ingrida, šiuo metu gyveni ant adrenalino ... Tai bepiga ir su maistu. Ne visada taip bus.
Atsakyti

Kalafiorai man labai skanu čiut apvirti ir pakepti su druskyte, kas mėgsta ant sviesto, man ir aliejus gerai sueina.

Tai galėčiau ir sušlamšt petelnę.

Jau sakiau, kad gal pomidorų mažint reik, bet gi dabar oi kaip valgau savo sultyse. Senka atsargos.

Man tai blogiausiai, kad vyras labai mėgsta užkandžiaut vakarais. Ir nevalgo kur pasislėpęs, aišku. O aš gi kartais noriu, kvepia...

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pou ant keptų kalafiorų dar džiuvesėlių ir kiaušinio. wub.gif
Medus prie cukraus priskiriamas?
Atsakyti
Labos,
Šiandiena tipo pramiegojau, žodžiu laikrodį pamiršau užsistayti ir ką prabundu girdžiu gramdo mašinos stiklus aš dar pasimarksčiau šast iš lovos ogi ... senai darbe būnų na to pasekoje ramiai be strioko suirinkau, pasitinkavau ir iki mašinos nukrypavau... o ten su kaltu nenugremši tai aš šilumą ant gazo ir mašinon greit atšilo kiti dar gramdė o aš jau ax.gif
Ingrida kaip ir visi vaisiai cukrus tik sako geresnė blogybė tik šiukštu nešildytas, nekaitintas ... tike mano žinios siekia...
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Verdu vakarais savo žolelių arbatos miksą ir ten trupinėlis būna pelyno.Įsidėjau trupiniuką medaus,dukra sako negalima.Tai ką vakar gėriu karčią arbatą. ax.gif
Atsakyti