Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Muka -mesk vitaminius!!!! Ne Tu pirma kurią nuo vitamino B išbėrė.
Ingrida, tai visiems kam skiria tuos vaistus kompesuoja. Vaistų pramonės mafija .
Su kompensacija kainuoja apie 2-5 Eur , nes kažkiek primokėti tai reikia? Aš mėgėja žmonių paklausinėti ...
Mezgimui man savaitglį visai mažai laiko liko... O šiandien vėl darbas, vakare sportas.
Rauginti burokėliai beveik neturi cukraus...
Palyginus su bulvėmis, kūčiukais ir kt tai to cukraus visai nėra tongue.gif


Atsakyti
Luety , detoksikacija tai nuo alko,narkotiku?Nuo savo gyvenimo?
Organizmas stengiasi atsikratyt toksinu kiekviena sekunde ,siaip jau.
Va mukutei bando kazka salint,nes oda yra salinimo organas pirmiausia.Mukutei reikia mest ta nedekinga darba patekt i sistema , o susirast gydytoja ,kuris gydys jos sistema,jos kuna.
Rauginti burokai yra puiku.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 05, 10:28)

Geriausias maistas pusryčiams yra kiaušiniai.Visokia forma.


o taip! ir man ))
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 05, 10:44)
Rauginti burokėliai beveik neturi cukraus...



o kaip rauginti burokėlius? Nesu bandžius, o visai norėčiau.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 05, 08:58)
Luety , detoksikacija tai nuo alko,narkotiku?Nuo savo gyvenimo?
Organizmas stengiasi atsikratyt toksinu kiekviena sekunde ,siaip jau.
Va mukutei bando kazka salint,nes oda yra salinimo organas pirmiausia.Mukutei reikia mest ta nedekinga darba patekt i sistema , o susirast gydytoja ,kuris gydys jos sistema,jos kuna.
Rauginti burokai yra puiku.


Aciu,o tai skaitau fb,kt.puslapiuose dabar madinga savo organizma valyt nuo metalu,svino ir kt,brudo,bet vis kazkaip skeptiskai i tai ziuriu.Valo kepenis,valo zarnyna,net dr,Sulco yra detoksikaciniai kazkokie skysciai,kuriu pagalba valo savo organizma,ne nuo alko ir narkotiku(O gal ir nuo tu kartu),bet nuo metalu ir kt,brudu sankaupu.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 05, 10:22)

Saintlina,o tai ta boba pati nesiule kazkaip skaitytis?Dejo i krumus,kai tik tu uzsiemei suniu?Nu kazkaip vistiek bent paklaust kokia zaizda,ka dabar darysim?Kazkaip zmogiskai?



aš nulėkiau prie savo šuns, o ji nuėjo su savo. Ne, nieko neklausė. Bet iš tiesų tai tuo metu ir nesimatė sužalojimų. Toks kailis, kad ne iškart kraujas prasisunkia.
Atsakyti
Muka, mano pažįstamų tarpe yra ne vienas žmogus kuris negali naudoti vitamino B. Beria ir tt.
Kai mane puldavo nuragos bėdos aš leisdavausi ne daugiau 5 dienų ... paskui darydavau tarpą.

Man visi organizmo , kepenų ir tt valymai yra arba pinigų plovimas, arba durnystė žmogaus . Neėsk, pailsės organizmas nuo maisto. Žmogaus organizmas tai daro natūraliai 4u.gif
Į tuliką vaikštai, tai ir išsivalo ...
Nori daugiau - pasportuok, kad suprakaituotum. Nueik į pirtį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 gruodžio 2022 - 11:12
https://www.facebook...740746132800280

Labai neiprasta ir grazu.
Dusia,mano tokia pat nuomone,bet dabar visi lyg pamise,valosi.. bigsmile.gif
Atsakyti
Tai siaip gi yra tie antitoxai,vaistai tokie.
Bet tai su tais kepenu valymais tai pilkoji z\ona ir miesto legendos.Dabar kiwiu sez\onas,suvalgykit kasdien po vaisiu,labai naudingas ,turi fermentu kur skaido baltymus.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 05, 11:03)
o taip! ir man ))
Papildyta:
o kaip rauginti burokėlius? Nesu bandžius, o visai norėčiau.


Žali:
https://www.15min.lt...burokeliai-6568
Tokiu principu galima rauginti ir virtus.
Ingrida manau patarkuoja į kopūstus burokėlių, raugdama kopūstus... pati pasipasipasakos wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 12 05, 11:18)
https://www.facebook...740746132800280

Labai neiprasta ir grazu.
Dusia,mano tokia pat nuomone,bet dabar visi lyg pamise,valosi.. bigsmile.gif


Nykštukai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Lietuvoje mada buvo prieš koroną .
Aš irgi valausi,geriu juodą riešutą, nevalgau pieno produktų ir negeriu vyno smile.gif Nuo lapričio 9. Tuoj baigsiu . Tai mano pilvelyje dabar gyvena vien geros bakterijos biggrin.gif Burokėlius ir kitas savo darže augintas daržoves kemšu pilna burna.Geriau negu parduotuvinė sintetika. Paleo vienžo ... Iš kur žinau ,kad geros vėl sugrįžo ? Pavalgius burokėlių rūžavos spalvos tulike nebūna.... Ar raudonos. Ne išvalyti reikia , o pamaitinti savo gyvetojus... Mes be jų ne kažką.
Neskaitau jokių postų kur pradeda "valyti"kepenis ir tt. Išsidrauginu iš durnų žmonių grupių ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 gruodžio 2022 - 11:39
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 05, 11:37)
Žali:
https://www.15min.lt...burokeliai-6568
Tokiu principu galima rauginti ir virtus.



o kurie skanesni - virti ar žali?
Atsakyti
Man asmeniškai virti.
Mukai kiek žinau žali tongue.gif
Papildyta:
Saulius Veržikausko postas apie žarnyną , iš fb vogtas. Labai paprastai ir su šypsena...


Kažkur žarnose yra storas nervas, seniau mokslinykai manė, kad juo iš smegenų ateina įsakymai, o vėliau išsiaiškino, kad viskas atvirkščiai: juo iš žarnyno chebrytė, tai yra, mikroflora, siunčia signalus smegenims.
Dabar įsivaizduokit, kad jūs daug metų mėgot saldumynus ir visokius ten tortukus, tačiau staiga nusprendėt viso to gėrio atsisakyti.
Kas vyksta?
Jūsų mikroflora seniai pripratinta prie cukraus ir joje dominuoja būtent tos, saldžiavalgės bakterijos ar net grybukai. O mėsiavalgės ir daržovių mėgėjos tyliai pakraščiuose rūko, menkos tokios, nes retai pašeriamos.
Tai va, jūs atsisakėt dominuojančių bakterijų maisto - saldumynų. Jos taip lengvai nepasiduoda ir tuo mano aukščiau minėtu nervu smegenims siunčia signalą: a girdi, bachūrs, davai, kai mūsų tarnas - žmogus, nevalgys torto, suteik jam kančias!
Ir smegenys klauso bakterijų: padaro tokį diskomfortą, kad žmogus iš proto eina, taip jam norisi kažko saldaus!
O jei suvalgo kažką saldaus, bekterijos sako smegenims: super, duok jam kaifo, ir smegenys duoda signalą įpurkšti visokių laimės hormonų.
Ką maitiname, tas mus ir valdo.
Jei kentėti ir nevalgyti cukraus, ilgainiui saldžiavalgių bakterijų kolonijos susitraukia ir užleidžia vietą kitoms. Dominuos tos, kurias maitinsi, ar tai mėsa, ar daržovėmis, ar alkoholiu.
Užtat taip sunku atsisakyti įpročių, nes su pokyčiais nesutinka milijardinės chebros ir jos daro viską, kad joms būtų gerai, o į tave, bakterijoms, iš esmės, nusispjauti.
Iš esmės, nėra tiksliai žinoma, ar bakterijos žarnyne gyvena dėl mūsų, ar mes dėl bakterijų. Ten labai rimta chebra ir bendraut su ja reikia rimtai.
Atsakyti
tai va - žmogus laimingas, o ko daugiau reik? ))
Atsakyti