Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Ex @ 2022 12 04, 14:19)
.
Šiuo metu aš tavo mieste,  užsukau į centrinį turgų, galvoju, gal Ingridą pamatysiu, bet gi nepažįstu. Didelis turgus, prekyba nuo šaukšto iki karvės..


Na žinai EX,negalėjai duoti žinutės,kad užvažiuotum į sodybą?Aš gi pakeliui ir į Kauną ir į Vilnių.Ir pyragu,kūčiukais pavaišinųsi.

O turguje būnu tik vasarą ir ūkininkų ne dideliuose turguose. ax.gif Tikrai nebūtum sutikųsi. ax.gif
Gaila na tikrai būtume susitikę,davųsi minčių gal už dyką? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jūs ten kaunietės susitinkate,pareiškiu viešai,kas jau apsilankote mūsų mieste,prašau nepravažiuoti pro šalį. 4u.gif 4u.gif Alta būni gal irgi LT?Į savo gimtąjį miestą užsuki,nepsididžiuok užsukti. mirksiukas.gif
Dusiuk,geri laikai buvo sodybiečiai,kai rinkdavosi pas ką nors.Bent gyvai susitikdavo žmonės. ax.gif Aš tavo svogūnus,ežiuoles persikėliau į sodybą. ax.gif
Sveikuoliška mišrainė brokolių vietoje varškytės pusryčiams. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 05, 08:22)
kas jau apsilankote mūsų mieste,


o kuris tas jūsų miestas?..

Pas mane šiandien naujas kolega darbe smile.gif Su Lesium kartu dirbam. Su kitais kolegom susipažino, dabar miega darbo vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 05, 10:02)
o kuris tas jūsų miestas?..

Pas mane šiandien naujas kolega darbe smile.gif Su Lesium kartu dirbam. Su kitais kolegom susipažino, dabar miega darbo vietoj smile.gif

Panevėžys,Panevėžys. wub.gif wub.gif
Saintlina,irgi važinėjai aplinkui. 4u.gif 4u.gif
Kolega- wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 04, 13:19)
Mano nuomone, ką mažiausiai iš jų reiktų išpešti, tai šuns gydymo išlaidas.


reiktų, bet nepažįstu aš tos moteriškės, nežinau kur ieškot. Tik toj vietoj galiu pavaikščioti, bet jei šunį ves kas nors kitas, tai galiu ir nelabai suprast - tos veislės šunys visi panašūs. O vokiečių aviganių tikrai nemažai aplink. Tik kad juos paprastai vyrukai vedžioja ir tvirtai laiko. Bet bandysiu pasiklausinėt pas šunininkus, nes nu tos vet išlaidos tai tikrai ne kapeikinės. Kasdien po 60 pinigų palieku, ir dar visai neaišku, kiek išvis gydymas tęsis.

Ex, kaip tavo katė gyvena? Kaip jai žiemiška aplinka?


Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 05, 09:03)
Panevėžys,Panevėžys. wub.gif  wub.gif
Saintlina,irgi važinėjai aplinkui. 4u.gif  4u.gif


tiesą sakant, Panevėžy išvis tesu buvusi vienąkart pravažiuojant į Rygą. Kažkaip niekad jokių reikalų toj pusėj nebuvo. Į Šiaulius važinėdavau dažnokai kol močiutė gyva buvo, bet Panevėžys visad šone likdavo.

Ingrida, kaip tavo savijauta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 gruodžio 2022 - 09:29
Tai saintlina cia paskutine is mohikanu likus ,kuri dar gali sau leist saldumynus biggrin.gif Na arba galvoja ,kad gali biggrin.gif O siaip tai reikia kaz\ka daryt ir z\monems pasakyt ,kad cukrus juos nuodija.Tik as neisivaiz\duoju kaip,nieks manes neklauso.
Brokoliu z\aliu galima viena kita gabaliuka z\alio suvalgyt ,darz\e nusiskynus,beigi brokolio lapuka bet salotas gal pagarint reiketu.Ju geris yra sieros junginys.
Kryz\maz\iedz\iu visoms reiktu valgyt kasdien.
As irgi kaip ingrida prisimenu senus laikus ,kai budavo susitikimai ir visokie mainai ,bei pasikeitimas patirtimi biggrin.gif
Tas principas - kaip cia su z\mogum nesueisi - biski atsisuko karta pries mane biggrin.gif Cia pou zino biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 05 gruodžio 2022 - 09:52
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 05, 09:51)
Tai saintlina cia paskutine is mohikanu likus ,kuri dar gali sau leist saldumynus biggrin.gif Na arba galvoja ,kad gali biggrin.gif O siaip tai reikia kaz\ka daryt ir z\monems pasakyt ,kad cukrus juos nuodija.Tik as neisivaiz\duoju kaip,nieks manes neklauso.



Turbūt tik galvoja, kad gali ))
Aš visiškai tavim tikiu, kad nėr tas cukrus fantastiškai geras dalykas, bet mano vidinis ėdrūnas kol kas stipresnis už tą tikėjimą smile.gif
Atsakyti
Saintlina,gerai jaučiuosi,sąnariai šiek tiek ryte paskauda.O daugiau viskas atrodo,kad nieko man ir nėra. mirksiukas.gif
Laukiu kito pirmadienio,sūnų nuramino gydytoja,kad niekas staigiai nevyksta.Kol visus tyrimus padarys.........o atrodo greičiau greičiau visą diagnozę sužinoti. ax.gif
Atrodo jau kalbėjome apie buto nuomą su vaikais,bac naujiena,kažin ar galėsiu po visko sodyboje būti? ax.gif Tai vėl kabome nežinomybėje.
Kai trenkia per smegenėles ir nebesinori saldumynų. mirksiukas.gif
Žali brokoliai blogai?Garinti geriau?Pagalvojau irgi ne savo užauginti.Turiu pažystamą kuri prekiauja savo užaugintais,bet vėl ar tikrai ji žino santykį trešimo,nieko nesimokius? ax.gif Parduotuvėje gal daugiau tikrina nei turguje? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Alta,o koks tavo poziuris i organizmo detoksikacija,visiska,ne daline?Daugelis daro ja su daktaro Sulco preaparatais.
Ingrida,paskaityk apie kiaulpieniu saknu arbata.
Saintlina,o tai ta boba pati nesiule kazkaip skaitytis?Dejo i krumus,kai tik tu uzsiemei suniu?Nu kazkaip vistiek bent paklaust kokia zaizda,ka dabar darysim?Kazkaip zmogiskai?
Brokolius labai megstu,bet as apsiverdu.Kai mano darze darzoviu nebelieka,o is pardes niekas neskanu,tai perku tik brokolius ir kalafiorus.Kaledom briuselio kopusciukus.Siemet turiu darze,bet tokie mazuciai dar,tai kaledom ne kazkas bus.
O siaip pas mus naktim jau minusas,rodo sioks toks bus visa savaite.Vakar buvom sode,apdangsciau siltnamyje visas pelargonijas su agro ir lauke auga tokie grazus kopustai,tai ir tiem uzmeciau agro.Kopustai dar mazi,pasodinti spalio gale.Cia taip sodina ant ziemos,tai pabandziau.Siltnamyje irgi pabandziau,tai ten isstybo i virsu,kazkokie sviesus,nieko nebus is ju,reiks bent lapelius sunaudot salotom,o lauke labai grazus,zemi apvalaini,lapukai sukasi ratu.Nebut minuso,but graziu kopustu anksti pavasari.
Namie visas geles,kurios bijo salcio sunesiau ant laiptu palei nama ir iejimo duris,gal nenusals pelargonijos,jos labai jautrios.
Atsakyti
Labos,
Ingrida,aš į pabaigą prisijungiau sodybiečių. Buvau keliuose susitikimuose, ir pas mane buvo. Mudvi susitikę buvom pas IK. Pamenu Tavo pyragus... Kaune mudvi su Muka dažniausiai susitinkam wub.gif Vis kavos,vyno nepavyksta, bo abi vairuojam tongue.gif
Beveik numezgiau kepurę, baltą. Nu kaip sendina mane balta spalva, kad net noriu išardyti. Nuleidimas liko kepurės. Gal tiks pusženčiui? Pabaigsiu , jei niekam netiks tada ardysiu. Ir modelis ne pats geriausias ax.gif
Geriausias maistas pusryčiams yra kiaušiniai.Visokia forma. O jei šalia raugtų dažovių ? O jei dar savų augintų bigsmile.gif Vis geriau negu prekybcentrio, ty vatoj augintų , be saulės, be dirvos . Tai mano nuomonė.
AA kariauji su vėjo malūnais, ty su cukrumi biggrin.gif
Kol vaistai kraujo spaudimui,choleteroliui ,pulsui ir kt kainuoja iki 5 pinigų Lietuvoje (čia dirbančiam žmogui) niekas šiknos nekrutinis .Taip pigiau ir patogiau unsure.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

O jau niežėjimas nesvietiškas nepadeda nei tavegilis nei aceterinas verysad.gif na nikeo iki 08 gal išlauksiu, vis plinta po visą kūną... kaži gali būti nuo neurorubino....
Aš vakar nusipirkau briuselio kopūstų bus vakarienei ax.gif
Bučkas
Atsakyti
Na mano daugiau kainuoja,bet man kaip chroniškai,kompensuoja. mirksiukas.gif
Aš 5 kepurę varau.Spėsiu ko gero ir pirštines. ax.gif
Mes paraugėme antrą partiją kopūstų su burokėliais,dukra sako burokėliai nelabai,cukraus turi? blink.gif Bet skanūs. mirksiukas.gif
Atsakyti