Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Viskas bus gerai,mergaites ,jus esat stiprios,visi tyrimai bus geri,tikekit tuo.
O as paskambinau i ta Vilniaus Jaryzales siuntu centra,iskabejau su pertraukom muzikinem virs 10 minuciu ir nieko neissprende.Klausimai neadekvatus,pvz.ar jus norit,kad as surasciau,ar kas nors kitas?Ka atsakyt?sakau,man svarbu rezultatas,ko as klausiu,nes siunta adresato nepasieke.sako Sako as suprantu jusu pykti.Sakau,as nepykstu,as ieskau.Tai ar man jums paskambint,klausia.sakau ar jus skambinsit i uzsieni,sako turbut ne. biggrin.gif biggrin.gif Sakau,gal duot elektronini pasta jums,atgalinei info?nu gal sako.Pokalbis irasinejamas,kaip informuoja.Tai kokia nauda is tokio pokalbio?nu ok.Sako nematau kam adresuotas laiskas,sakau uzsienio ismoku tarnybai,kalvariju 147,sako,bet nera pavardes.Sakau juridiniam asmeniui,ne privaciam,sako aaa,juridiniam,uztai ir nematau.Nu ok.Lauksiu dar pora dienu,ka toliau daryt,nezinau.Is skambcio praktiskai jokios naudos.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 01, 07:31)
Susikūriau fb. Privertė reikalas.


su kuo ir sveikinu biggrin.gif
Aš irgi tik dėl reikalo ten atsidūriau. Tiksliau - dėl šuniškų reikalų. Tai pas mane net ne mano fb, o Lesiaus ))
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 01, 10:18)
Nesuprantu, kam prisijungti į grupę kuri man neaktuali - o paskui piktintis . Energijos švaistymas . Ar sekti kokią ten draugę , ty matyti ką ji ten postina , o paskui piktintis? fobiją...


drinks_cheers.gif nieko neįdomaus neseku, o jei kas nedominančio išlenda, tiesiog praleidžiu pro akis, ir tiek. Čia visiškas niekniekis, kad dėl to nors vieną nervinę ląstelę sugadint smile.gif


Kalėdinės nuotaikos dar nejaučiu. Reik turbūt pradėt meduolius kept, Harį Poterį žiūrėt ir nežinau ką dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 gruodžio 2022 - 11:10
Aš suskūriau labaiusiai dėl MS, dėl bendravimo su vaikais ...
Bet randu visai sau aktualios info . Pas mane kai hobių 100 . Kažkada dar siūdavau - kiek patarimų ir iškarpų nemokamų gali rasti ax.gif
Svarbu nustokim kitus kritikuoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2022 12 01, 11:07)
drinks_cheers.gif nieko neįdomaus neseku, o jei kas nedominančio išlenda, tiesiog praleidžiu pro akis, ir tiek. Čia visiškas niekniekis, kad dėl to nors vieną nervinę ląstelę sugadint smile.gif


Jie pradea brukti kažką neįdomaus aš dar paprašau nerodyti man to FB tongue.gif Klauso ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 01 gruodžio 2022 - 11:37
Aš irgi su vaikais,marčia bendrauju fb.Vienintelis sūnus neturi fb,tai su juo skype lieka. ax.gif

Tikrai , kas neįdomu praslenka pro akis.Bet gi kai pagalvoji kiek ir naudingų patarimų vistiktai kartais randi fb? ax.gif ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas, 

Šalta... nemyliu šalčio, man nepatinka. Savaitgalis prieš akis, bet visas bus remontuose.

Nei laukiu, nei nelaukiu tų Kalėdų. Graži rami šventė , pasibuvimas su savais. Pasidžiaugsim buvimu kartu. Ir prasidės kitas etapas... man Kalėdos šviesos pergalė prieš tamsą.

Labai daug sporto šią savaitę. Tai visus raumenukus šiandien skauda... bent žinau kad gyva. Ir žinau už ką.

Gražios dienos!

Atsakyti
Labos,

Ingrida kaip tyrimai,Dusia o ką gine sako?
O aš norėjau papulti pas dermatologą,bėrimai nepraeina verysad.gif ir ką tik mokama, jiegu nemokamai tik sausio gale....verysad.gif na jklmn už ką moku mokesčius..
O man kalėdos nesisieja su ramybę... išvis visos šventės jokios ramybės....manau reikia keisti požiūrį arba mažiua save taškyti dėl kitų ir kitiems...sugalvojo krikštynas brolis ...tai sesę suorganizuok.... unsure.gif
Dusia o man remontai visai nieko atsinaujini 4u.gif reikia ir mums verkinat remonto bet jau kapitalinio virtuvėje ir kitur...kažko laukiame blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 02 gruodžio 2022 - 08:43

Labas rytas,

 

Muka, dermatologų tikriausiai yra ir daugiau, tik pas norimą sausio gale... O mokesčius mokam solidariai visi, nes jei kiekvienas už save, tai rimtesnei ligai užklupus, būtų, jau geriau negalvot, kas būtų. Taip atrodo, kad mes nieko neišnaudojam, Muka, man atrodo, tiek Tu, tiek aš savo sumokėtus mokesčius atsiimam. Reumatologų tyrimai labai net nepigūs ir juos padaro nemokamai, kai sulauki eilės.  Eilės visam pasaulyje yra, tik mes dar pripratę, mąstom kitaip. Jau man geriau taip, nei Amerikėj, kai susirgęs prarandi namus, jei neturi geresnio draudimo.

 

Patikrinau, pas dermatologus yra nuo gruodžio 8 d. Kaune yra talonų ir be siuntimų, nes pas dermatologus ir psichiatrus siuntimų nereik, tik kai kurios gydymo įstaigos pasitvirtinusios papildomai tvarkas ir prašo siuntimų (gal aukštesnio lygio paslaugas, kai teikia).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 02 gruodžio 2022 - 09:18
Mukiuk,nuo pietų tik važiuosiu.Nieko užsiimti negaliu,jaučiu pamegsiu.
Pas dermatologą užsiregistravau gruodžio 20 dienai.Pas ne kokį,pas jį beveik niekas neina,keistas,gydo daugiau pagal akių spalvą.Kažkada mb buvo,sakė kai pasikies rudos akys į mėlynas visos problemos baigsis. bigsmile.gif Na bet laukti po Naujų metų,gal ras bėda,pusę metų nepraeina spuogas ir niežti jis man ,vis nusdraskau.Spuogas negali būti surištas su cukrumi?Tik saldžiai pavalgau ir vakare jau erzina spuogas? ax.gif
Užsisakiau dar babiną tų pačių siūlų,patiko. mirksiukas.gif Kad laiko dar būtų galima užsisakyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 gruodžio 2022 - 09:18

Muka, o kodėl Brolis prašo suorganizuot. Suprantu, jis pats gal nežino, na bet jų šeimoje jie du, ne jis vienas.

Mano buvusi bendradarbė viską giminėj apsiimdavo organizuot, o po to ir pavargdavo, natūralu. Ar tavo šeima nemato, kad tau sveikata byra?

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 02, 10:15)
<p>Labas rytas,</p>
<p> </p>
<p>Muka, dermatologų tikriausiai yra ir daugiau, tik pas norimą sausio gale... O mokesčius mokam solidariai visi, nes jei kiekvienas už save, tai rimtesnei ligai užklupus, būtų, jau geriau negalvot, kas būtų. Taip atrodo, kad mes nieko neišnaudojam, Muka, man atrodo, tiek Tu, tiek aš savo sumokėtus mokesčius atsiimam. Reumatologų tyrimai labai net nepigūs ir juos padaro nemokamai, kai sulauki eilės.  Eilės visam pasaulyje yra, tik mes dar pripratę, mąstom kitaip. Jau man geriau taip, nei Amerikėj, kai susirgęs prarandi namus, jei neturi geresnio draudimo.</p>
<p> </p>
<p>Patikrinau, pas dermatologus yra nuo gruodžio 8 d. Kaune yra talonų ir be siuntimų, nes pas dermatologus ir psichiatrus siuntimų nereik, tik kai kurios gydymo įstaigos pasitvirtinusios papildomai tvarkas ir prašo siuntimų (gal aukštesnio lygio paslaugas, kai teikia).</p>

Pas bet kurį Pou tikrai pas bet kurį, tik mokami ... Kurioje gydymo įstaigoje,nes Kauno poliklinikos padaliniuose nėra tik Šilainiai turėjo ir tai mokama. O už tyrimus reumatologo mokėjausi pati už dauguma ir tikrai tu teisi nepigūs....
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2022 12 02, 10:23)
<p>Muka, o kodėl Brolis prašo suorganizuot. Suprantu, jis pats gal nežino, na bet jų šeimoje jie du, ne jis vienas.</p><p>Mano buvusi bendradarbė viską giminėj apsiimdavo organizuot, o po to ir pavargdavo, natūralu. Ar tavo šeima nemato, kad tau sveikata byra?</p>

atskira istorija apie kitą pusę....
o aš nesigiriu apie sveikatą...
Atsakyti
Pagal savo veiklas ir mokamus mokesčius aš Amerikoje turėčiau gerą draudimą ...
Tik ten renkiesi draustis ar mirti ,Lietuvoje privalomai atima ir vistiek nieko neduoda. Ar moki daug mokesčių ar esi darbo biržoje vienodos salygos . Nepatinka man komunizmas nors tu ką.
Man siuntimas į klinikas, sistemoje nerodo nei vieno talono 2 mėnesiai į priekį. Bandysiu skambinti, gal kažką ras... Jau ne 10 metų pykstu ant tos sistemos.
Kai man po 20 metu mokėtų mokesčių pirmą kartą prireikė vienos konsultacijos ir jos nėra ? Buvau klinikose prieš 20 metų jei ne seniau.
O save aš prisižiūriu, susimoku už sportus , masažus, perku gerą maistą ...
Bėdos mano senos, gydytoja norėjo kitos nuomonės .. Nesu tūpa, žinau kas negerai šiuo amžiaus tarpsniu.

Esminis skirtumas tarp Lietuvos Amerikos : Amerikoje susimoki ir turi pagalbą . Lietuvoje susimoki ir nieko negauni...
Atsakyti