Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

EX,šešios galvos,6 kepurės. ax.gif Nepyksiu jei ir nenešios,noriu foto sesiją tik pasidaryti su visais prie eglutės.Mama pernai pyko,kad pasodinau su anūkais visais prie eglės,aš ne pasipuošųsi,na ir kas tie pasipuošimai,bet ką -žinai kas kitais metais bus?Atminimas liks. ax.gif
Labai gerai mezgasi kepurė,jaučiu spėsiu kalėdoms,gal dar liks laiko ir pirštinėms?Tik nesijuokite nemoku bumbulų,visada mb daro.Kur jis išmoko,gal mokykloje dar?Bet prašysiu vėl padaryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 01, 08:39)
EX,šešios galvos,6 kepurės. ax.gif Nepyksiu jei ir nenešios,noriu foto sesiją tik pasidaryti su visais prie eglutės.Mama pernai pyko,kad pasodinau su anūkais visais prie eglės,aš ne pasipuošųsi,na ir kas tie pasipuošimai,bet ką -žinai kas kitais metais bus?Atminimas liks. ax.gif
Labai gerai mezgasi kepurė,jaučiu spėsiu kalėdoms,gal dar liks laiko ir pirštinėms?Tik nesijuokite nemoku bumbulų,visada mb daro.Kur jis išmoko,gal mokykloje dar?Bet prašysiu vėl padaryti. mirksiukas.gif


Taip, Ingrida, kai susirenka kelios kartos šeimoje, tada smagu ir tas kepures fotosesijai visiems megzti wub.gif yra tikslas esamuoju laiku. Smagus Kalėdų laukimas, šventinis šurmulys. Net nuovargis nesijaučia. Tu laiminga daug daugiau, negu pati tą realiai supranti. Tegu taip kuo ilgiau..

Atsakyti
Labos
Ingrida, Tau reikia numegzti 8 kepures. Dar sau ir MB smile.gif
Dabar turiu 1 keprę sau . Noriu kepurės , šaliko , pirštinių - ty viso komplekto sau. Gerų siūlų . Ne sintetikos ar aštrios vilnos.
Mezgu ne todėl , kad negaliu nusipirkti ar reikia tų daiktų .... O todėl , kad seno kirpimo žmogus, nemoku nieko neveikti. Kaip tortas atsisėsti vakare ant sofos. Gyvenam dviese su senuku, laiko bele kiek vakarais lieka. Kai rankos užimtos durnos mints į galvą nelenda. O numezgus kojines turiu kam dovanoti ... sesių daug turiu , sesių vaikai , sesių anūkai. O dar draugai ir artimieji Kaune . Dukra ir pusžentis mezginių fanai:) Netgi parsiduoti kažkiek galėčiau , bet tiek nenumezgu ... Ir neužsiimu , nes per lėtai mezgu.
Ingrida 26 pinigai už šuns vilną tikrai brangu . Kaune, parduotuvėje po 14 pardavinėja . Mezgimo Manijos siūlų parduotuvė netoli manęs yra , jie prekiauja. Tik pas juos siūlai su šuns vilna tokios murzinos - pikšvai rudos spalvos.
Tiek apie mezgimą ...


Atsakyti
Labos smile.gif

Anksti kėliau ... puse septynių pavaikščiojau prie rotušės pasigrožėjau eglute wub.gif ir darban... tokia ramybė santakoje wub.gif leidau kelias akimirkas pabūti su savimi ax.gif
Bučkas

Atsakyti

Labas rytas,

na jau kaip sunkiai kėliausiai ir dar liuosiai kokią valandą nuparpčiau. Matyt, kad išvargino tie skausmai.

Ingrida, nes skanu skaityt, kaip tu kirbi šventėmis. Man šios artėjančios šventės taip pat pačios pačiausios.

Tyrimai mano stipriai pagerėjo. Bet kodėl, neaišku, nes vaistus pradėjau vartoti po kraujo pridavimo. Paskutinis stiprus priepuolis šeštadienį buvo, bet kad labai jau nieko neskaudėtų, nepasakyčiau. Bet gyvent galima :). Hepatitų nerasta (baiminausi, kad kokios operacijos metu gal kas pasidalino netyčia), vis tik įtariu, kad koks akmenukas sutrikdęs tulžies nutekėjimą buvo. Ir gal, kai tulžies pliūpsniai buvo, kur nors opą suvirino.

Atsakyti
Pou,kaip priepuoliai?Skausmo?Ar nualpsti?Dieve,sveik šventėms greičiau.
O aš bijau rytoj pas ginekologę tyrimų rezultatų.Sutikau palatos kaimynę,sakė pažiūrėjo e sveikatos sistemoje,viskas gerai.Aš įlindau pas save nieko neradau jokių atsakymų.Dabar prisigalvoju ,kad gal man visai blogai/MB ramina paskambintų gal jei jau visai būtų blogai?Jo skambins šiais laikais kas nors? ax.gif Ir kraujavimas po procedūros,neisibaigia vis dar.Bijau blogų rezultatų prieš šventes.O gal ir gerai,bent žinosiu............gal paskutinės? ax.gif
EX,tfu tfu laiminga kaip niekada šiuo metu.net bijau tą laimę kad kas nenuvytų. wub.gif
Atsakyti
Muka, linkėčiau kiekvieną rytą rasti laiko sau wub.gif Bent 15 min 4u.gif
Pou smagu girdėti ,kad sveikata gerėja 4u.gif
Aš patenkinta esu savo prisiruošimu nueiti pas osteopatę... Man patinka daktarai kurie mato visuma, o ne detales.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 01, 05:31)
Labas rytas.

Pagarba mezgėjų darbui, jų talentui. Siūlų narplionių virtuozės  wub.gif  Bet visada pagalvoju, kur jūs, mezgėjos,  dedat tiek visokių savo kūrinių. Nu kiek galima (kiek reikia) turėti (SAU mylimiausiai  biggrin.gif ) tiek kepurių? bigsmile.gif po kiek jų ant karto užsimaunat?  bigsmile.gif  Pasijaučiau ubagas - kepurę turiu tik vieną, užsimaunu ją gal kartą per visą žiemą..
Labai vertinu kojines, žiemą jos susinešioja, nes tapkių nemėgstu. Kojinių nemezgu. Perku biggrin.gif

Susikūriau fb. Privertė reikalas. Turėdama laiko pažiūrėjau kas tai per gėris tas fb. Niekalai pliurpalai. Jei ne reikalas, tai tuščias laiko švaistymas.
Pažįstama turi keliasdešimt draugų, kurių nepažįsta  blink.gif  Kažkas įsipiršo "pasipiršo", nu ir priima.. Kas per nesąmonė? Turbūt tai ne mano pasenusiam IQ suprast.

Paburbėjau, einu antrą kavos kalt. Kai atėjau, Ingridos pyragėlių dar nebuvo, gal jau atnešė kol čia rašliavojau?

Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
pas mus vos 4 silumos.Kad tik nelytu.
Vakar soda aplankem,salotu,rukolos prisipjoviau,labai daug uzaugo,petrazoliu graziu,zaliu vis dar yra,morku,burokeliu pasirovem,pasimatem su savo sklypeliu ir namo.
Ex,fb brudas paskutinis,nemegstu as jo,einu tik del reikalo,bet vis zadu uzsidaryt paskyra.Patikrinau draugus,tai gal 20 kuriu nepazystu,ir tikrai as ju nepriemiau,nes as labai atsakingai i tai ziuriu.Manau,kad fb mirsta.
Vakar sviete kiek saule,tai foto sesija pasidariau savo daiktu.
Zmogui daug mezginiu nereikia,bet to malonumo mezgant,man reikia daug.Daug isdovanoju,kai ka parsiduodu,siulai atsiperka.
Laukiu lygiadienio,kada dienos prades ilget,kaledu nelaukiu. ax.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 01, 10:53)
Zmogui daug mezginiu nereikia,bet to malonumo mezgant,man reikia daug.Daug isdovanoju,kai ka parsiduodu,siulai atsiperka.
Laukiu lygiadienio,kada dienos prades ilget,kaledu nelaukiu. ax.gif  unsure.gif

Oi turėjau klientę-mamą.Kiek aš jai primezgus megztinių,kostiumėlių,suknelių.Į švogerio penkiasdešimtmečio balių ilgą buvau numezgųsi,daugiau ir neapsivlko. mirksiukas.gif Dabar eina reabilitaciją ir sako gaila jau baigiasi,visų megztinių neapsivilkau. biggrin.gif biggrin.gif Vienu metu dideles skaras vien mezgiau,daug tikrai išdovanota,išvažiuot į kitas šalis.
Kaip Dusiukas sako,geriausias polsis vakare,filmas detektyvas,kur nieko galvoti nereikia,tik klausyti ir mezginys. wub.gif
Atsakyti

Ingrida, viskas bus gerai  :4u: 

Mh, skausmo priepuoliai, nealpstu, aš labai, labai kantri skausmui.

Dusia, aš visuomet juokais sakau, kad kartais reikia daktaro Hauso su komanda, t. y. tarpdisciplininės komandos. Mano sūnaus atveju tokia ir buvo, bet iki to reikėjo aplankyt kiekvieną atskirai, o visi konsiliume reziumavo viską, apsitarė. Sesers mergaitės atveju taip pat, 5 skirtingų specializacijų gydytojai tarėsi.

Šeimos gydytojas ne visuomet gali įvertinti visumą, tiesiog trūksta specifinių žinių, bet jis turi žinoti, kada pas ką nusiųsti. Tai mane ir siunčia, tik tiek, kad tai bus vasario gale.

Atsakyti
Man siurpu skaityt apie jusu ligas.Sveikit,mielosios,valykit organizmus,jaunos dar esat,jums dar viskas pries akis,o liga toks didelis diskomfortas.
O mano laiskas dar nepasieke adresato,vakar rasiau emaila uizklausima,atrase,kad dar nepristatytas.Sedi sau Vilniaus Jeruzalės siuntų centras, Jeruzalės g. 14, Vilnius.Man jau darosi laabai neramu,negausiu sausio menesio pensijos,jei ten sedes.Ieskoisu siendien numerio,skambinsiu jiems,lai paaiskina,kas cia darosi.Visais metais nueidavo per savite su trupuciu,nu dabar tai kosmaras ir ne man vienai,skaitau britankiu merginu atsiliepimus,siaubas kazkoks.
Atsakyti
Nei didesnis nei mažesnis FB brudas negu kiti tokio pobūdžio dalykai ...
Visai nežinau , kas kiek draugų turi , kas ką ten veikia . Man neįdomu , kas ten ką veikia , kad sekti, o paskui piktintis ... neturiu tam laiko ir sveikatos . Nesuprantu, kam prisijungti į grupę kuri man neaktuali - o paskui piktintis . Energijos švaistymas . Ar sekti kokią ten draugę , ty matyti ką ji ten postina , o paskui piktintis? Jei žmogui to reikia , jis laimingesnis - kodėl gi ne. Yra žmonių "artistų ", kurie viską postina. Jei jiems tai smagu... Koks mano reikalas ?
Man info šaltinis: siūlų pardavimai , mezgimai , kažkiek daržo, bitinikystė.
Užsidedi apribojimus ir gyveni savo burbule .
Pati dedu kartais medaus pardavimo skelbimus. Nieko nekainuoja, o kokia 20 kg parsiduodu ...

Ir man šiandien pas gineklogę. Net pykina nuo minties , kad reiks į poliklininką užeiti. Turiu tam fobiją...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 01 gruodžio 2022 - 10:20