Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš su ta banga vėl į Muzikinį paėmiau bilietus Vyrui, Anytai ir Sesutei. Anytai ir Sesutei bus Kalėdoms dovana, o ir mes su vyru pasikultūrinsim drauge.

Tai va, vasario pabaigai.

Bilietai šluojami.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 11 29, 15:34)
<p>Aš su ta banga vėl į Muzikinį paėmiau bilietus Vyrui, Anytai ir Sesutei. Anytai ir Sesutei bus Kalėdoms dovana, o ir mes su vyru pasikultūrinsim drauge.</p><p>Tai va, vasario pabaigai.</p><p>Bilietai šluojami.</p>

ką žiūrėsite?
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 11 29, 10:03)
Jazau niekur nėra bilietų į spektaklius vaikam verysad.gif viskas išparduota o man reikia12.25-29 dienomis ....


Keistuoliuose žiūrėjai?
Atsakyti

ką žiūrėsite?

Operetę Karaliaus antrininkas.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Tamsuma Kaune, sniegas beveik ištirpo. Žiemos miego atostogų noriu ... atsikelčiau liekna kaip nendrelė biggrin.gif
Gerbiu visas kurios sportuoja namie 4u.gif Aš namie,kai niekas nemato imu savęs gailėti. O su kolektyvu negaliu pasiduoti. Be to turiu prastą atmintį tokiems dalykams, trenerė vis taiso mane biggrin.gif Vakar jogoj darėm saulės pasveikinimą ir tą primiršusi smile.gif Šią savaitę daug sporto, praėjusią savaitę motulė gamta neleido sportuoti.
Mezgimo fronte nieko naujo, visai neliko laiko vakar. Kelios eilės prieš miegą kepurės sau mylimiausiai .
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Saintlina į Vilnių nevažiuos, todėl ir nežiūrėjau, bet va dar bilietų nėra paleista į kino tetrą nieko palauksiu svarbu įdėja ax.gif Liko MB sugalvoti, dar vaikam konfetų su riešutais nupirkti ir bus gal viskas, ai dar krikštynom skraistę, žvakę ir kryželį 4u.gif dar daug pasirodo unsure.gif
Jooo galas metų tai toks užimtokas biggrin.gif

Atsakyti
Muka , mudu su MB visada perkam apsitarę kokią tai pramogą .SPA , spektaklį, sanatatoriją. Jei ko reiikia geriau nuvažiuoti ir pasirinkti pačiam ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 30, 10:41)
Muka , mudu su MB visada perkam apsitarę  kokią tai pramogą .SPA , spektaklį, sanatatoriją. Jei ko reiikia geriau nuvažiuoti ir  pasirinkti pačiam ...

tai SPA jo bet kažką asmeniško irgi kartais...
Atsakyti
Apnaglėjo metęriškės turguje, šuns-avies vilnoniai siūlai-26. bigsmile.gif bigsmile.gif Internetu pirkau po 14. blink.gif Paieškosiu geriau internetu. ax.gif
Pasiėmiau merina/vilna/poliamidas,švelnūs,malonūs.Užėjo noras ir kumštines pirštines prie kepurių jei pakaks siūlų?Bet tik kada megzti laiko būna vakarais.Aš rytais tingiu,geriau lovoje po internetą palandžioti. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaimynė apačioje prikėlė durimis trenkųsi 5.45.Na ką mezgiau ir aš nuo ryto.Su sūnumi skype persimetėme,mačiau prikėlėme tėvą ,kai skype pradėjo kiauksėti. biggrin.gif
Gražios dienos visoms.
Atsakyti
Labas rytas.

Pagarba mezgėjų darbui, jų talentui. Siūlų narplionių virtuozės wub.gif Bet visada pagalvoju, kur jūs, mezgėjos, dedat tiek visokių savo kūrinių. Nu kiek galima (kiek reikia) turėti (SAU mylimiausiai biggrin.gif ) tiek kepurių? bigsmile.gif po kiek jų ant karto užsimaunat? bigsmile.gif Pasijaučiau ubagas - kepurę turiu tik vieną, užsimaunu ją gal kartą per visą žiemą..
Labai vertinu kojines, žiemą jos susinešioja, nes tapkių nemėgstu. Kojinių nemezgu. Perku biggrin.gif

Susikūriau fb. Privertė reikalas. Turėdama laiko pažiūrėjau kas tai per gėris tas fb. Niekalai pliurpalai. Jei ne reikalas, tai tuščias laiko švaistymas.
Pažįstama turi keliasdešimt draugų, kurių nepažįsta blink.gif Kažkas įsipiršo "pasipiršo", nu ir priima.. Kas per nesąmonė? Turbūt tai ne mano pasenusiam IQ suprast.

Paburbėjau, einu antrą kavos kalt. Kai atėjau, Ingridos pyragėlių dar nebuvo, gal jau atnešė kol čia rašliavojau?
Atsakyti