Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 29, 07:38)
O aš keliuosi ir planuoju dieną ... Šventas reikalas ramus rytinis pasisėdėjimas su kava. Čia man likę iš tų laikų  kai namai pilni buvo , o aš daug dirbau ... Pirma atsikeliu, pasibūnu su savimi , sudelioju mintis ir darbus ir pirmyn.
Dabar pamezgam su kate iki kokių  8, kol kompą  jungiu. Jau tiek darbūūūū kampuose nepcypia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


As jokiu planu is vakaro niekada nekuriu,su mintim,kad rytas uz vakara protingesnis.
Ryte valanda su savimi man kazkas tokio saldaus,malonaus.Kartais dar priimui kava arba arbata i kompanija biggrin.gif bet jos moka but su manimi.O tada pasiplanuoju ka ir kaip daryt.Bet mano planai priklauso nuo vairuotojo kai kuriuose momentuose,todel grynai 100% negaliu suplanuot tiksliai.bet ka galiu tas puiku.Ryte nemezgu,retai kada.Siaip iki pietu mazai kada pamezgu,nebent nera jokiu darbu planuose.Siaip po pasibuvimo su savim,pusryciai,kavugeris,rytiniu planu igyvendinimas,kas priklauso tik nuo manes.
Sunus jau dirba,is seimynyksciu tik mazoji dukra kiek negaluoja,o siaip kol kas visi sveiki ir aciu auksciausiajam.
Muka,uzjauciu del to lekimo,visus uzjauciu,kurie dar dirba lyg ikinkyti kuinai.Is tiesu tai baisu.Gyvenimas toks trumpas,o tas lekimas tai man gryna vergija.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 29, 11:51)
As jokiu planu is vakaro niekada nekuriu,su mintim,kad rytas uz vakara protingesnis.
Ryte valanda su savimi man kazkas tokio saldaus,malonaus.Kartais dar priimui kava arba arbata i kompanija biggrin.gif bet jos moka but su manimi.O tada pasiplanuoju ka ir kaip daryt.Bet mano planai priklauso nuo vairuotojo kai kuriuose momentuose,todel grynai 100% negaliu suplanuot tiksliai.bet ka galiu tas puiku.Ryte nemezgu,retai kada.Siaip iki pietu mazai kada pamezgu,nebent nera jokiu darbu planuose.Siaip po pasibuvimo su savim,pusryciai,kavugeris,rytiniu planu igyvendinimas,kas priklauso tik nuo manes.
Sunus jau dirba,is seimynyksciu tik mazoji dukra kiek negaluoja,o siaip kol kas visi sveiki ir aciu auksciausiajam.
Muka,uzjauciu del to lekimo,visus uzjauciu,kurie dar dirba lyg ikinkyti kuinai.Is tiesu tai baisu.Gyvenimas toks trumpas,o tas lekimas tai man gryna vergija.

kaip susideliojau taip turiu ....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 11 29, 09:15)
kaip susideliojau taip turiu ....


As ne konkreciai apie tave.As apie zmonija,santvarka,vergija. ax.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ir lėkimas yra smagu tongue.gif
Visi gyvenimo etapai turi savo žavesio . Kai dirbi , uždirbi ir tave vertina yra smagu ax.gif
Trūks pinigų ir vėl šoksiu į tempą.. Jei dar kam reikės babulės biggrin.gif
Visi darbai yra geri. Svarbu su meile juos daryti . Jei dievulis neatsiunė pašaukimo - ty turi būti kažkuo - tai į bet kokį dabą reikia žiurėti , kaip į tarnystę. Su džiaugsmu ir dėkingumu.
O jei kažkas netenkina- darbasne vyras, lengvai pakeičiamas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Buvau širyt pas buvusius bendradarbius mašiniuko patvarkyti . Paverkė man ant peties, kad prie manęs tvarka geresnė buvo...O man kaip basas angelas per širdį.

Muka abejoju ar gausi bilietus į vaikiškus spektaklius - mokyklos ir daželiai rugsėjo mėnesį bilietus užsisako . Kiek pamenu iš vaikų vaikystės laiko .

Nuo 6 iki 8 ryto pats tas laikas mezgimui ... Kompas dar neįjungtas, galva švari. Vakare po darbų, sportų ir tt tik penčiakas besinori niurkyti .
Atsakyti
Tai jo nerandu reikia galvoti ką kito dovanoti:)
Mane išmuša iš vėžių visi ne buhalteriniai darbai:(
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 11 29, 09:48)
Tai jo nerandu reikia galvoti ką kito dovanoti:)
Mane išmuša iš vėžių visi ne buhalteriniai darbai:(

Manau,reik ieskot pazystamu,arba eit pas kasininke ir kalbet.Gi ne grupei nori,o dviem vaikams.Manau visada rastu iseiti.
Atsakyti
Muka , knygas dovanoti ... Jei dar moka lietuviškai ax.gif
Man - vertybė .

O dėl viso kito -sitaucijų nepakeisi, reikia keisti požiūrį.
Žmonių nepakeisi . Visi kas labai nervina - patys geriausi mūsų mokytojai .



Papildyta:
Mano pusanūkiams iki mokyklos dar labai tikdavo lego ... Nes turėjo jau nemažą kolekciją ( netgi mano vaikų išaugti atiteko ), o ten viskas prie visko jungiasi , ir nesibaigianti fantazija įsijungia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 lapkričio 2022 - 12:23

Sveikutės,

bilietai prieš porą mėnesių iššluojami dabar. Po karantino visi pasiilgę išėjimo, gražių reginių, renginių.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 29, 13:23)
Muka , knygas  dovanoti ...  Jei dar moka lietuviškai  ax.gif
Man - vertybė .

O dėl viso kito -sitaucijų nepakeisi,  reikia keisti požiūrį.
Žmonių  nepakeisi . Visi kas labai nervina  - patys geriausi mūsų mokytojai .
Papildyta:
Mano pusanūkiams iki mokyklos dar labai tikdavo lego ... Nes turėjo jau nemažą kolekciją ( netgi mano vaikų išaugti atiteko ), o ten viskas prie visko jungiasi , ir nesibaigianti fantazija įsijungia.

bėda ta, kad knygų neskaito, dėlionių dovanojau tai nedelioja... su lego panaši situacija jiems laukais tik lėkti blink.gif
kečiu keičiu tą požiūrį o čia šast vėl nauja porcija unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 11 29, 13:06)
bėda ta, kad knygų neskaito, dėlionių dovanojau tai nedelioja... su lego panaši situacija jiems laukais tik lėkti  blink.gif
kečiu keičiu tą požiūrį o čia šast vėl nauja porcija  unsure.gif



Bilietai į kino filmą tokiems vaikams . Mačiau tuo laiku pora vaikiškų yra .
Nežinau kokio amžiaus, bet vistiek arba pati turi eiti kartu , arba vieną iš tėvų ...
Kai mano vaikai buvo vaikiško amžiaus kavinės organizuodavo truputi mokamus renginius ? Visai smagu būdavo vaikams ?


Atsakyti

Muka, tai reikia į kokius renginukus, galų gale muziejai kokie įdomūs šiais laikais, interaktyvūs. Bilietai į kiną labai gera mintis, aš kažkuriais metais, kai dukterėčios, sūnėnas buvo mažesni, taip pat pirkau jiems šeimos bilietą, kad visi nueitų kartu.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 11 29, 14:36)
<p>Muka, tai reikia į kokius renginukus, galų gale muziejai kokie įdomūs šiais laikais, interaktyvūs. Bilietai į kiną labai gera mintis, aš kažkuriais metais, kai dukterėčios, sūnėnas buvo mažesni, taip pat pirkau jiems šeimos bilietą, kad visi nueitų kartu.</p>

yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif ačiū kad jūs ęsate wub.gif clap.gif friends.gif thumbup.gif ieškau filmo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 29 lapkričio 2022 - 13:58