Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Negavau Dusiuk dar siūlų,laukiu.Turbūt jau apkrauti kurjeriai?
Čia sodyboje jau kojines pabaigiau,dar bute vienos nebaigtos.Sūnus vakar užsiprašė dvi poras kojinių,po Naujų važiuos į kalnus,tai norisi naujų.Reikės turguje pažiūrėti pas bobutes siūlų.Kol atsiūs,nėra kada laukti. ax.gif
Naikinu siūlus pagalvytėme,nusipirkau trejas pagalvytes,reikia apmegzti.Žiūriu svečiai mėgsta mažas pagalvytes apsikamšyti. mirksiukas.gif Turiu dabar ką veikti,kai lauke nėra darbų.
Neišdildomą įspūdį paliko Londone "Fantomas" opera. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 28, 11:39)
Negavau Dusiuk dar siūlų,laukiu.Turbūt jau apkrauti kurjeriai?
Čia sodyboje jau kojines pabaigiau,dar bute vienos nebaigtos.Sūnus vakar užsiprašė dvi poras kojinių,po Naujų važiuos į kalnus,tai norisi naujų.Reikės turguje pažiūrėti pas bobutes siūlų.Kol atsiūs,nėra kada laukti. ax.gif
Naikinu siūlus pagalvytėme,nusipirkau trejas pagalvytes,reikia apmegzti.Žiūriu svečiai mėgsta mažas pagalvytes apsikamšyti. mirksiukas.gif Turiu dabar ką veikti,kai lauke nėra darbų.
Neišdildomą įspūdį paliko Londone "Fantomas" opera. wub.gif



Buvau ir as toje operoje.Man irgi labai patiko,dekoracijos,tikroviskumas,na ir balsai puikus,pastatymas nuostabus.Tai buvo pirms mano aplankytas spektaklis,ruoemes,kaip i baliu,MB su kostiumu,as su suknele,o visi sedejo su dzinsais ir vos ne su treningais. biggrin.gif biggrin.gif ir dar paltus nusirenge turejom laikyt ant ranku,nera rubiniu ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 28 lapkričio 2022 - 15:37
Labos smile.gif

Kaip čia gundančiai apie kultūrkę prirašėte net bilietų paieškojau rolleyes.gif Aš mačiau su Kazlu Palata stiprus spektaklis smile.gif
Dovanos .... na po truputuką jau jau dėliojasi liko brolio žmona ir vaikai, norėjau vaikam į lėlių teatrą viskas jau išpirkta:(
Atsakyti
O aš Palatos nemačiau, nes ją tik Kaune rodė..
Atsakyti

Dusiuk, nepablogėjo, bet stipresnio pagerėjimo taip pat dar nesulaukiau.

Priepuolių mažiau, bet vis dar yra.

Dovanų dar neturiu, nesugalvojau.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida atnešė Vasaros . Mano širdį džiugina tokie vaizdai wub.gif Dėkui brangioji 4u.gif
Apie spektaklius - Pamoka man geresnė už Palatą. Palatą senai žiūrėjom . Pamoką rekomenduočiau , stipru .
Žalią kepurę jau baiginėju ... Kažkaip stora gavosi:) Ir atvažiavo balti bei raudoni siūlai kalėdinėms kepurėms. Pavyzduką pasimezgiau , gal visai nieko bus... stori , minkšti greitai nunarpliosiu. Čia per "juodus" išpradavimus nusipirkau siūlų ir kremų , bo geros nuolaidos buvo biggrin.gif realios nuolaidos rūbams parduotuvėse bus po Naujųjų... Palauksim smile.gif
Gražaus antradienio 4u.gif

Atsakyti
Labas rytas,

as bludineju nuo 6 ryto.Matyt manksta issaukia toki ankstyva kelimasi,pabundu ir jau nenoriu miego,o gulet tam,kad gulet,as negaliu,darbu daug laukia.
Siandien kepsiu tuos butternutus,kimsiu su jautienos farsu,gaila auginto,reik sunaudot.
Vakar nusipirkau toki organaizeri siulam su permatomais stalciukais,metalini,reik siandien susitvarkyt savo siulus,nes guli plastmasinese dezese,labai nepatogu,reik kokiu siulu,tai isverciu visa deze,o cia bus graziai viskas matyt,net 8 istraukiamos tokios metalines dezutes-stalciai.Negaliu sulaukt tvarkos. biggrin.gif biggrin.gif
Vakar daug vaiksciojau,ryte buvo manksta,o svoris sugebejo pakilt 600g.Kaip nervina tas toks bangavimas.Pradzioj kazkaip ramiai reagavau,zinojau,kad tai ilgas procesas,dabar jau imu nervintis del kiekvieno gramo. biggrin.gif biggrin.gif
O siaip reik i soda vaziuot,morku pasiraut,vakar nebebuvo laiko tam,gal siandien nelis,issprusim,be to reikia paliet salotas,kopustus siltnamyje jau.
As irgi laukiu dar siulu is Hobii,raso,kad greit gausiu.Irgi sugunde tas black Friday.Dabar dar bus Cyber savaite. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Reik atsilaikyt ir neziuret i geras kainas,o tai jau tapo liga. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano siūlai jau irgi paštomate laukia. wub.gif
Ruošiamės nuo ryto į miestą ,parašė kurjeris,kad atvažiuos po pietų.Galvojau jau nebe sulauksiu,mėnesį vežė,projektorių šventėms užsisakiau,buvau jau palaidojųsi.Sujaukė visus planus. ax.gif
Eisiu kalėdinį vainiką pagaminti,sūnus žada su marčia savaitgalį atvažiuoti,galėsiu įduoti.Reikia storesnes žvakes nupirkti ,iškrenta iš žvakidžių,turimos žvakės,per plonos. bigsmile.gif Gaila savo pušies,bet nevažiuosiu iki miško,savą aplaužysiu. ax.gif
Luety,aš nubundu ir atsilgulųsi planuoju dieną,ateitį visada. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 29, 09:20)

Luety,aš nubundu ir atsilgulųsi planuoju dieną,ateitį visada. mirksiukas.gif


O aš keliuosi ir planuoju dieną ... Šventas reikalas ramus rytinis pasisėdėjimas su kava. Čia man likę iš tų laikų kai namai pilni buvo , o aš daug dirbau ... Pirma atsikeliu, pasibūnu su savimi , sudelioju mintis ir darbus ir pirmyn.
Dabar pamezgam su kate iki kokių 8, kol kompą jungiu. Jau tiek darbūūūū kampuose nepcypia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labos smile.gif
Akis praplėšiu ir lekiu darban jau 7.10-20 būnų darbe padirbų apmėtau darbus ir paskui 15-20 min. kavos gėrimas ir aptarimas:) Aš jeigu ir iš namų dirbų tai keliuosi ir darban tik paskui kavos/pusryčių ritualas biggrin.gif
Jazau niekur nėra bilietų į spektaklius vaikam verysad.gif viskas išparduota o man reikia12.25-29 dienomis ....
Atsakyti

Jei tekinom į darbą tektų, tai ne diena būtų o chaosas. Man. Bet aš jau tokia, jei labai skubu, tai viską darau lėčiau, kad nesuklysti. Jei didelė  įtampa, cypia darbai kampuose,  sustoju, nurimstu ir gražiai pamažu pasidirbu. Skuba tai stresas ir klaidos kurias reikia perdaryti. Bent aš taip išgyvenau... šeima, keturios įmonės, sportas ,sodyba MB komandiruotėse...

Atsakyti