Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Čia Muzikiniam? Nesu buvus ten pas jus.. Patiko? Ar nesigavo pasigėrėt kai nelabai kokia savijauta? console.gif

Muzikiniam, operetė - kitur vyro gi neįkalbėsi 😁 Taip, patiko labai.

Kai prasideda soektaklis, viskas pasimiršta...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 27, 13:47)
Veikiam , veikiam  tongue.gif
Pabaigiau  ankstyvą rytą paskutinę pradėtą kojinę. Ir pradėjau žalią kepurę. Žalia vintažinė spava , dukrytė sakė labai  graži biggrin.gif  Kai pradedu man greitai mezgasi. Bet tie visi itališki akių uždėjimai ir tt  laiko suvalgo. Bandžiau nauju metodu . Gal patogesnis , negu akis vašeliu užmesti?

Ko tai galva svaiguliuoja man . Senatvė, hemoglobinas ar spaudimas  ?  MB leisu darbuotis šiandien su remontais, bijau nuo kopečių nudribti ...
Ingrida, stirnos man kenkėjos  biggrin.gif  Jei pagaučiau tikrai snukį išdaužyčiau  bigsmile.gif  nei jos gražios nei ką  mirksiukas.gif .
Pou  ar gerėja sveikata nors kiek ?

As,kai reikia italisku budu uzdet akis,dedu su pagalbiniu siulu.Daug lengviau ir graziau man.Jei reikia atviru akiu krasto,ismokau Dzudi metodu det,tada vieno virbalo akis isneriu ir mezgu i virsu,o kita laikau su uzdetom Dzudi metodu akim iki kol reiks prie ju kazka prijungt,o jei reikia apnereji su skylutem ir atlenkt,sumegzt,tai tas budas labai patogus,nereikia surinkinet akiu.
As numezgiau maiseli is kvadratu,isardziau surinkima,dabar gal jau tiks,bet nuneriau dar viena,bet netinka virsus,rankenos,reiks vel nuardyt iki rankenu.Toks jau tu mezgeju darbas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Luety- 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Kokia šventinė kava. Dėkui Ingrida :4u: 

Po karantino labai labai su MB su kultūriniais renginiais apsileidom.  :unsure:  Į muzikinį visai norėčiau, reikės padaboti bilietus. Tarpušvenčiui turim bilietus pas Kazlą. Pou užpavydėjau baltai kultūrinių renginių  :4u:  :4u:  :4u: 

Luety itališko uždėjimas yra ne vienas būdas. Paskutiniu metu megzdavau pagal Ievutę, kai papildomu siūlu uždeda akis vąšeliu. Vakar išbandžiau kitą būdą, visai patiko. Atsiųsiu į MS, kad temos neteršti... kai dedama dviem siūlais, pagalbinis ištraukimas,  kitas sutraukiamas.

Bandžiau skaičiuoti, kiek kojinių šiemet numezgiau... apie 40. Nieko nepardaviau,  viską išdovanojau :D . Man meditacija. Kažkas gal pasidžiaugia.

Ardyti nemėgstu, nors tenka. Kai išardau tai dažniausiai numetu mezginį.  Pasiimu kitą.

Darbingo pirmadienio!

Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
as si ryta anksti kazkaip,puse septyniu atsikeliau,norisi pabut tyloj,manksta padaryt,pamedituot.
Tik ka nulijo baisi liutis,dabar austa diena,5 silumos.
Geriu arbata su imbieru,ji susildo kuna is vidaus.
Dusia,kas ta Ievute,kur ja rasti?Uzdejimo budu daug,naudoju mazai.Kojinem visada renku kryzmini uzdejimo buda.
Kulturintis tik prie TV tenka,deja,bet,budama LT visada nueinu i koki muzikini,ar spektakli,broliene visada isveda mus i zmones biggrin.gif biggrin.gif
Galima ir cia.Anglu spektakliai man nepatinka,o visos grozybes,kaip operos,operetes,reik vaziuot i Londona.O as ten nenoriu,manes netraukia ta surmulyne.
Einu pakuot ,vyksta pardavimai,reiks kulniuot i pasta.
Dar noriu pabaigt savo mociutes kvadratu krepselius,pradet ka nors rimtesnio.
Atsakyti
Luety apie Ievutę , kai ėmiau megzti po pertraukos ,ji mano mokytoja buvo . Pirkau mokamus , buvo ir nemokamų . FB Lygios akys... Šiuo metu ten nieko nebevyksta.
Vakar dėjau akis tokiu būdu :
https://www.youtube....
Pradžia vašelio pagalba :
https://www.youtube....nnel=Lygiosakys
Esu bandžiusi ir tokį būda, labai man sudėtingas :
https://www.youtube....

Nemezgėjos kentėkit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 28 lapkričio 2022 - 09:45
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 28, 08:51)
Tarpušvenčiui turim bilietus pas Kazlą.


Į 'Pamoką' gal? Labai lauksiu atsiliepimų jei į šitą. Nepaprastai myliu Kazlą smile.gif bet į šitą spektaklį niekaip nepataikau nusipirkti bilietų. Kai pamatau, jog paskelbtas spektaklis, visos vietos likę toli nuo scenos. O aš iš toliau tiesiog nematau..

Man gruodis irgi kultūringas bus - eisim su draugėm į 'Jūratę ir Kastytį' ir į 'Spragtuką' smile.gif

Šiaip bilietų kainos patapusios žiauriomis, turiu pasakyt. Ir nepaisant to - viskas išperkama žaibiškai.
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 11 28, 09:19)
Galima ir cia.Anglu spektakliai man nepatinka,o visos grozybes,kaip operos,operetes,reik vaziuot i Londona.O as ten nenoriu,manes netraukia ta surmulyne.


Luety, būtinai nuvažiuok ❤ į baletą, pvz. Man tokia šventiška nuotaika mūsų Operos ir baleto teatre gruodį būna wub.gif Manau, kad jūsiškiam Covent gardene tikrai irgi.
Atsakyti
Pamokoje buvę, geras. Tik sunkus ... Ilgam lieka .
Eisim 1892 METŲ PROGRESO IDĖJA. S. T. Kondrotas.
Jaunystėje labai mėgau S.T. Kondrotą. Paskui anas pabėgo į JAV , Lietuvoje jo knygas uždraudė. Čia paskutiniais Tarybinių laikų metais tai atsitiko.
Noriu į muzikinį ...Žiema taigi , savaitgaliai laisvi ir Kaune .


Atsakyti
Nu gi cia plepesiu tema,kas ka nori ,apie tai ir plepa.
Su vaseliu uzdejimo nemegstu daryt,o antrus du esu bandzius.
https://www.youtube....E...rb&index=17
https://www.youtube....Y...x=42&t=234s
Kojinems pagrinde dedu situo metodu.
https://www.youtube....h?v=S7K4umLJHdg
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2022 11 28, 07:54)
Į 'Pamoką' gal? Labai lauksiu atsiliepimų jei į šitą. Nepaprastai myliu Kazlą smile.gif bet į šitą spektaklį niekaip nepataikau nusipirkti bilietų. Kai pamatau, jog paskelbtas spektaklis, visos vietos likę toli nuo scenos. O aš iš toliau tiesiog nematau..

Man gruodis irgi kultūringas bus - eisim su draugėm į 'Jūratę ir Kastytį' ir į 'Spragtuką' smile.gif

Šiaip bilietų kainos patapusios žiauriomis, turiu pasakyt. Ir nepaisant to - viskas išperkama žaibiškai.
Papildyta:
Luety, būtinai nuvažiuok ❤ į baletą, pvz. Man tokia šventiška nuotaika mūsų Operos ir baleto teatre gruodį būna  wub.gif  Manau, kad jūsiškiam Covent gardene tikrai irgi.

Kai gyvenau Londone,buvom keliuose spektakliuose.
Cia gruodi,musu mieste atvaziuodavo Rusu baletas,esu kelis kartus ejus,anuke viena labai megsta,esu buvus keliuose spektakliuose,koncerte,kai dirbau,su bendradarbem,reiks pasiziuret repertuara,gal kur nueit.
Papildyta:
Ziurejau repertuara,iki nauju nieko gero,pagrinde spektakliai vaikams,po nauju vasary,kova ukrainieciai atvaziuoja su operom Karmen ir baterfly,bet abi padieniui,kovo 10 ir 11.
Atsakyti
Luety , kojinėms visada dedu pagal Mariną . Taip kaip Tavo video . Bo itališku tingiu vargti . Gal esu dėjusi , bet neverta. Pardavimui nemezgu . O dovanotam arkliui tegul į dantis nežiūri biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Vašeliu yra lengiau negu su pakėlimais .Man. Arba šitas, kuris man atrodo sunkus ...
https://www.google.c...vid:KhnDhSpv6Yw
O dviems siūlais man labai patiko , gal lengviausias. Tik pagalbinį siūlą reikia imti slidu , pvz su šilku. Lengviau ardosi .
Luety , tu gera mezgėja 4u.gif O aš tinginė, visada ieškau kaip ir ką lengviau padaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 28, 08:30)
Luety , kojinėms visada dedu pagal Mariną . Taip kaip Tavo video . Bo itališku tingiu vargti . Gal esu dėjusi , bet neverta. Pardavimui nemezgu . O dovanotam arkliui tegul į dantis nežiūri  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
Vašeliu yra lengiau  negu su pakėlimais .Man. Arba  šitas, kuris man atrodo sunkus ...
https://www.google.c...vid:KhnDhSpv6Yw
O dviems siūlais man labai patiko , gal lengviausias. Tik pagalbinį siūlą reikia imti slidu , pvz su šilku. Lengviau ardosi .
Luety , tu gera mezgėja  4u.gif  O aš tinginė, visada ieškau kaip  ir ką lengviau padaryti  biggrin.gif

Neziuriu jokiu vykrutasu,ieskau,kur lengviau.Tas kryzminis uzdejimas labai lengvas ir elastingas.Todel ir naudoju.
Gana,einu nert.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 28, 10:42)
Neziuriu jokiu vykrutasu,ieskau,kur lengviau.Tas kryzminis uzdejimas labai lengvas ir elastingas.Todel ir naudoju.
Gana,einu nert.


Lengvo nėrimo 4u.gif
Muka , supirkai dovanas ? Mes dar ne... Sau ,kaip visada . Poilsis. Sesėm mintį turiu . Dukra užsisakė ko nori . Vaikui tik reikia sugalvoti .
Pou , tikiuosi nepablogėjo sveikata?
Ingrida, gavai siūlus ? Patenkinta?
Atsakyti