Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2022 11 26, 09:19)
Nu viskas,jau neiskenciau.Koks geris yra ilgas kosejimas ir snarglejimasis.


Kodel geris?Sorry,as ne is tu nuovokiu,kur tuj viska susigaudo is keliu tavo sakiniu.


QUOTE(Acqua Alta @ 2022 11 26, 09:49)
Jau pastebejau ,kad ligos ir gydymasis yra pirma proga su bet kuo susipykt biggrin.gif
Del karo ,diskutuojant su priesisku pusiu z\monem ne taip emocijos uz\kaista ir jokiu bangavimu bei susukimu nebuna, o tik apie kovida uz\simink,skandalas garantuotas.

Nesipykstam mes.As isvis stengiuosi savo energijos neeikvot pykciams.O sunaus termometras,pasirodo buvo sugedes.Tai gi nebera tu gyvsidabriniu(as dar turiu bigsmile.gif )Sako jaucia ,kad yra temperaturos,saltis purto,o termometras nerodo.Nusipirko nauja,39,5.Ne kas,bet gydyma turi,matysim.
Hobis yra geris,ramybe,seksas ir vis kita.. ax.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 26, 15:42)
Nusipirko nauja,39,5.Ne kas,bet gydyma turi,matysim.

Hobis yra geris,ramybe,seksas ir vis kita.. ax.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Lengvo sveikimo 4u.gif

Prajuokinai iki ašarų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 26 lapkričio 2022 - 15:50

Labas rytas, 

Kaune tobulai graži žiema. Visą naktį snigo.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O kaime kaip gražu.Balta balta,4 jaunos stirniukės vaikšto aplink namus,grynai kalėdiškos jau nuotaikos. wub.gif wub.gif
Kaip gerai,kad vakar sukišau tulpes.
Atsakyti

Labas rytas, vakar gražiai pradėjo snigti. Buvom teatre, tai nuėjom ir iki eglutės. Labai gražiai papuoštas miestas, eglutė graži, žaižaruojanti, šilta ir išties, - atsiduri Karalių pasakoje...

Gražios dienos visoms!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 27 lapkričio 2022 - 09:11
Labos,
lyjantis rytas,isidejom antra pamaina kopustu tiksliai pg Dusios recepta,idejau i bliudeli,padejau salia pagaliuka badymui,lauksim,kol irugs.Lidle buvo skaniu kopustu,jauciasi ir skonis ir kvapas,kad puikus,gaila mazokai pirkau,reiks paziuret rytoj,jei dar bus dasipirkt,jie gali stovet pas mane kiemelyje ant suolo,neisdzius.
Sunui jau geriau,temperaturos nebera,pakosti.
Pou,jauciu ,irgi kiek geriau,gal bus gydymas atitaikytas.
Ka veikiat kitos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 27 lapkričio 2022 - 15:05
QUOTE(Luety @ 2022 11 27, 15:04)

Ka veikiat kitos?


Veikiam , veikiam tongue.gif
Pabaigiau ankstyvą rytą paskutinę pradėtą kojinę. Ir pradėjau žalią kepurę. Žalia vintažinė spava , dukrytė sakė labai graži biggrin.gif Kai pradedu man greitai mezgasi. Bet tie visi itališki akių uždėjimai ir tt laiko suvalgo. Bandžiau nauju metodu . Gal patogesnis , negu akis vašeliu užmesti?

Ko tai galva svaiguliuoja man . Senatvė, hemoglobinas ar spaudimas ? MB leisu darbuotis šiandien su remontais, bijau nuo kopečių nudribti ...
Ingrida, stirnos man kenkėjos biggrin.gif Jei pagaučiau tikrai snukį išdaužyčiau bigsmile.gif nei jos gražios nei ką mirksiukas.gif .
Pou ar gerėja sveikata nors kiek ?

Atsakyti
O man gražūs tie balti ruriukai,kad ir pridaro iškadų. mirksiukas.gif
Pasidarbavome su kastuvu,visai geras oras su megztiniu pasidarbuoti.MB nukasė sniegą nuo šiltnamių,sakė antrą kartą nestatysiu jei įluš. ax.gif
Įleidome svečius į namuk.Atšąlo oras pradėjo svečiai pirkti kojines.Matau pagal žmones vyresnio amžiaus suidomėja,jaunimui tikrai neįdomu.Aš vis pamirštu pasiūlyti atsidaryti spintą,bet kas nori randa. mirksiukas.gif Padedu obuolių sūrio paragauti ir supakuotus,vis nuperka.Dar yra šiek tiek antaninių,gal išvirti/Bus ir dovanų.Dabar name pečius kūrenasi yra kur išdžiovinti. mirksiukas.gif
MB gazus pilstė nuo šaltalankių vyno,avietės permušė spalvą.Įsivaizdavau oranžinį,o gavosi ružavas.O skaidrus koks. wub.gif Labai gera spalva.Atnešė paragauti geltonų slyvūkų irgi nuskaidrėjo,labai gera spalva ir sausas. bigsmile.gif
Svečiai paliko pelkų žolės smilkalus.Iš ko žmonės tik nedaro biznio?Kai atėjome į namuką,mb atidarė visas duris,nežinau kvapas,kaip kad būtų prirūkyta. bigsmile.gif Levanda ir kraujažolė.
Sėdžiu vyndarių dabar forume.Iš ko tik nedaro vyno.Nusitebėjau medus,šermukšnis ir kadugys,gaunasi džinas.Iš liepžiedžių ir citrinos. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 lapkričio 2022 - 16:32

Dar nelabai... Vakar prastoka diena buvo, stipriai skaudėjo. Matyt, penktadienį per daug pakrutėjau, plius svečių buvo. Bet vakarop išsikrutenau. Pirmą dalį teatre sunkiau žiūrėt buvo, po pertraukos jau geriau. Sėdėt vis dar sunkoka. Labai gražus vakaras buvo, snyguriuot pradėjo, tai iki eglutės nuėjom pažiūrėt.

Namai pilni gėlių. Šiandien dar svečių turėjau. Kai už lango nuostabiai balta, tai ir nuotaika pakili.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 11 27, 09:10)
<p></p>
<p>Labas rytas, vakar gražiai pradėjo snigti. Buvom teatre, tai nuėjom ir iki eglutės. Labai gražiai papuoštas miestas, eglutė graži, žaižaruojanti, šilta ir išties, - atsiduri Karalių pasakoje..


Jatau, mano pirmas įspūdis - du buteliai virš eglės palinkę ))) atrodo, ir negeriu daug ))))
Bet eglutė pas jus tikrai nuostabi wub.gif na, mūsiškė man irgi graži smile.gif

Pou, kokį spektaklį žiūrėjot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 lapkričio 2022 - 18:06

Saintlina, nusikvatojau balsu 🤣

Silvoj buvom 🌞

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 11 27, 18:14)
Silvoj buvom 🌞</p>



Čia Muzikiniam? Nesu buvus ten pas jus.. Patiko? Ar nesigavo pasigėrėt kai nelabai kokia savijauta? console.gif
Atsakyti