Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos  :4u: 

Temoje jau Kalėdomis pakvipo  :wub: 

Dusiuk, vakar buvo geresnė diena nei šiandien. Gal per daug pajudėjau, namus tvarkydama...

Šįvakar į teatrą, kaži ar išsėdėsiu.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 26, 08:21)
<p>Luety, taigi virusų visokių yra, nebūtinai kovidas...  man nebuvo kvapas dingęs ir su kovidu. </p><p>Aš mąstau kad reikėtų numegzti trijų spalvų kepurių: žalių,  raudonų, baltų... kam kokia patiks. Pramogai. </p><p>Pou kaip šiandien diena? Gal nors kiek gerėja? Gal padeda šeimistės paskirtas gydymas?</p><p>Luety, pavyko mėginukas? Megzi tą baltą, gražų, sudėtingą megztuką?</p><p></p>


Gal ir ne kovidas,jis testo nedare ir nesiruosia,sprendziatik is to,kad skonio ir kvapo nejaucia.Sloga visa savaite kankina,kartu su kosuliu.Matysim,svarbu temperaturos nera.
Dusia,nemezgiau dar.Noriu nupirkt baltos kid mohair,kad sudet du diulus mezgant,o ji dabar brangi,sezonas,veliau i pavasari krids jos kainos,tada pripirksiu daugiau siti siulu ir kid mohair ir tada megsiu.Panorejau,pamacius,praejo.Dabar mano bobuciu kvadratu serijalas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nu viskas,jau neiskenciau.Koks geris yra ilgas kosejimas ir snarglejimasis.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 11 26, 11:19)
Nu viskas,jau neiskenciau.Koks geris yra ilgas kosejimas ir snarglejimasis.


Nu nesižudysi jei jau užpuolė biggrin.gif

Pou jei kepenėlės - gulėk .
Mano sesutei po tetos laidotuvių grįžo autoimuninė . Sunkiai teta išėjo,pervargo .Tai po 18 val guli dabar. Nerekomenduoja net sėdėti , jau neklabant apie tvarkymusis. Ryte išeina į kiemą , kažkiek tyro oro, paskui lovon. Sakė jei ims gerėti tyrimai tik tada bandys patogiai sėdėdama pamegzti rolleyes.gif
Atsakyti
Jau pastebejau ,kad ligos ir gydymasis yra pirma proga su bet kuo susipykt biggrin.gif
Del karo ,diskutuojant su priesisku pusiu z\monem ne taip emocijos uz\kaista ir jokiu bangavimu bei susukimu nebuna, o tik apie kovida uz\simink,skandalas garantuotas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 26, 10:53)
Prisėstumei ant sofos, tyrimai iš karto suprastėtų wub.gif . Čia tokia mano nuomonė  4u.gif </p><p

>Turėti hobį yra gėris... žinoma jei  hobių ne per daug  biggrin.gif.  Ir saikas yra... 


Esu tikra, kad tu teisi smile.gif aš irgi taip pat galvoju.

Kai vienas hobis užima praktiškai visą laisvą laiką, neįmanoma tokiom sąlygom daug hobių turėti )) Aš net knygų skaityt laiko nebeturiu, o skaičiau visą gyvenimą žiauriai daug. Bet užtat labai prigijo audio knygos wub.gif
Atsakyti
Kaip slidu pas mus.Važiavau iki miškelio pušų šakų,šiškų,tai antru,trečių bėgiu. bigsmile.gif Kelias kaip stiklas,prie mūsų eglės tik miške. ax.gif Rankyčių nebe jaučiu,atšilinėja. mirksiukas.gif Gražu miške. wub.gif
Pajunginėjme jau lemputes kalėdines,jau laukiame. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 26, 11:43)

Pou jei kepenėlės - gulėk .


O kodėl gulint kepenims gerai, o sėdint ne? Šiaip įdomu.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 26, 12:05)
Kaip slidu pas mus.Važiavau iki miškelio pušų šakų,šiškų,tai antru,trečių bėgiu. bigsmile.gif Kelias kaip stiklas


Vilniuj pliusas. Jokio slidumo. Oras fainas, minkštas toks wub.gif bet ryt reiks į kaimą nuvažiuot, ten gal jau ir slidu bus..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 11 26, 12:07)
O kodėl gulint kepenims gerai, o sėdint ne? Šiaip įdomu.
Papildyta:
Vilniuj pliusas. Jokio slidumo. Oras fainas, minkštas toks  wub.gif  bet ryt reiks į kaimą nuvažiuot, ten gal jau ir slidu bus..


Aš nemedikė, nežinau kuo geras dalykas kai guli. Toks rėžimas prisakytas . Jai taip gydytoja liepė. Man irgi keistai atrodo... Anasyk kai sirgo ,tai tik rėžimą pakeitus į gulimą tyrimai ėmė gerėti ax.gif
Kažkada sirgau gelta, elementaria, gal 15 metų amžiaus būdama ... Tai pamenu , kad gulėjau infekcinėje 3 savaites, prisakyta buvo kuo daugiau gulėti ir mažiau valgyti . Ir atleidimą nuo fizinio pamokų gavau pusei metų biggrin.gif
Dabar pinigus moku už treniruotes, tada nepakečiau fizinio lavinimo pamokų ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 26 lapkričio 2022 - 12:24
Labos smile.gif
Viskas MB vandenį užsuko bijo kad vamzdžiai neisproginetu…. Gal ir gerai namie apsikuopsiu ax.gif Reikia susirūpinti dovanomis o jų šiemet daaaaaug reikia unsure.gif noriu dovanoti emocijas tai bus spa, koncertai, žaidimu kambarys ir t.t. Na matysiu kaip čia isivykdys planas ax.gif
O aš apkerpejau jokio hobio ….
Atsakyti
Mukute, neturi hobio niekas širdelės nedžiugina 4u.gif
Moterims apie 50 PRIVALOMA biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 26, 15:12)
Mukute, neturi hobio niekas širdelės nedžiugina 4u.gif
Moterims apie 50  PRIVALOMA  biggrin.gif

Na kol kas niekas blink.gif
Atsakyti