Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou, su gimtadieniu!!! Laimės ir sveikatos tau ir tavo brangiausiems ❤❤❤ Kad gyvenimas jums šypsotųsi ❤
Atsakyti

Ačiū, Merginos 😘😘😘❤️

Atsakyti
Labai graži Kauno eglutė ❤ 🎄🎄🎄


Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2022 11 25, 07:18)
Saintlina, kur tavo ekskliuzyviniai tortai?? Gamini?


Nea, laiko nebeturiu ) savo reikmėms iškepu kartais, bet su apdaila tiek nebežaidžiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 26 lapkričio 2022 - 00:04
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Panašu šiandien kad gal bus galima sukišti tulpes? bigsmile.gif
Vakar šiltnamyje pažiūrėjau visai nesušalųsi žemė,mano dar nebaigta susikasti.Morkas šiltnamyje daugiau apipyliau žemėmis,kaip šviežios. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Kavą su pienu palieku kitoms. Man reikia rytais tvirtos. Dėkui Ingrida :4u: 

Su tomis kepurėmis kalėdinėmis dovanoms subalamutinai ir mane... kokia gera idėja  :4u:  :4u:  :4u:.  Kur laiko paimti? Darbas, mini remontas, sportas... kaip ten sako, jei darbas maišo gyvenimui reikia mesti darbą :D .

Saintlina jei ne paslaptis kokioje srityje dirbi? Ciekava pasidarė... neprivalai atsakyti.

Gražaus šeštadienio  :4u: 

Atsakyti
Dusiuk,na ką daugiau besugalvosi?Viską turi,nenustebinsiu.Tai nors linksmai praleisime laiką. mirksiukas.gif
Dabar galva sopa,ką giminei padovanoti.Galvoju padaryti tokias mini dovanėles,vynas,medus,reikia papuošti stiklainius su desertų stiklainiukais(rojaus obuoiukai,sedula,avietės),reikia susirasti maišinę medžiagą,susikarpyti ant dangtelių,dar gal iškepsiu meduolių,kūčiukų.Gi pas mane padidėjo giminė,antrų pusių tėvai. mirksiukas.gif
Vakar prispirkau puansetijų po 0.14 centų,pats žydėjimas,papuošiu namuką.Na pastovės savaitę ir tai gerai.Paskui sudėsiu laiptinėn,kitais metais vėl sužydės gal?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif
pasimankstinau,geriu arbata ,tikrinu ka paraset. biggrin.gif biggrin.gif
Mano sunus turbut susirgo kovidu,bet simptomai idomus.Visa savaite kosti,temperos nera,nekreipia demesio,vakar neliko skonio ir kvapo.Keistas jausmas sake.
Puansetijos sunkiai prazysta kita met,joms reikia tamsos,kad prazydetu.Kiek esu bandziusi,niekada nepavykdavo.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 26, 11:01)
Labas rytas  4u.gif  4u.gif
pasimankstinau,geriu arbata ,tikrinu ka paraset. biggrin.gif  biggrin.gif
Mano sunus turbut susirgo kovidu,bet simptomai idomus.Visa savaite kosti,temperos nera,nekreipia demesio,vakar neliko skonio ir kvapo.Keistas jausmas sake.
Puansetijos sunkiai prazysta kita met,joms reikia tamsos,kad prazydetu.Kiek esu bandziusi,niekada nepavykdavo.

Luety,gal tik virusas?Dukra visą savaitę prasirgo.Temperatūra laikėsi 37 su trupučiu. ax.gif Sloga didelė.
Puansetijos išmesto į laiptinę,pats tas,prietema,vėsu.Tikiu,kad viena pražys.Nežinau kaip kita,matysime dar laiko yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
Koks interesnas vizitas pas gydytoją )) Kokia tai slaugytoja užpildė anketą apie mano fizinį aktyvumą ir maitinimąsi, pamatavo spaudimą (130/90), pamatavo tais aparačiukais gliukozę (4,2) ir cholesterolį (4,3), tada užregistravo bendram kraujo tyrimui ir pas gydytoją. Tai kokia prasmė buvo šito vizito? Ne paprasčiau iškart tą pilną daryt, mažiau važinėt reiktų?
Na bet baika, svarbu galiu toliau pyragėlius šlamšti )))


Labas rytas smile.gif
Atsakyti

Luety, taigi virusų visokių yra, nebūtinai kovidas...  man nebuvo kvapas dingęs ir su kovidu. 

Aš mąstau kad reikėtų numegzti trijų spalvų kepurių: žalių,  raudonų, baltų... kam kokia patiks. Pramogai. 

Pou kaip šiandien diena? Gal nors kiek gerėja? Gal padeda šeimistės paskirtas gydymas?

Luety, pavyko mėginukas? Megzi tą baltą, gražų, sudėtingą megztuką?

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 26, 10:01)
Mano sunus turbut susirgo kovidu,bet simptomai idomus.Visa savaite kosti,temperos nera,nekreipia demesio,vakar neliko skonio ir kvapo.Keistas jausmas sake.


O sloga yra? Prie stiprios slogos irgi šie pojūčiai kartais prapuola.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 26, 09:30)
Galvoju padaryti tokias mini dovanėles,vynas,medus,reikia papuošti stiklainius su desertų stiklainiukais(rojaus obuoiukai,sedula,avietės),reikia susirasti maišinę medžiagą,susikarpyti ant dangtelių,dar gal iškepsiu meduolių


Labai fainos tokios dovanėlės thumbup.gif aš draugėms dar baravykų džiovintų ir marinuotų padovanoju, labai patinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 26, 09:09)
Saintlina jei ne paslaptis kokioje srityje dirbi? Ciekava pasidarė.. neprivalai atsakyti


Neįdomioj smile.gif su popieriais smile.gif tortai hobis buvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 26 lapkričio 2022 - 10:31

O sloga yra? Prie stiprios slogos irgi šie pojūčiai kartais prapuola.
Papildyta:

Labai fainos tokios dovanėlės thumbup.gifaš draugėms dar baravykų džiovintų ir marinuotų padovanoju, labai patinka smile.gif
Papildyta:

Neįdomioj smile.gifsu popieriais smile.giftortai hobis buvo smile.gif

Visos valgomos ir geriamos dovanos yra gėris :4u: 

Saintlina,  17 000 žingsnių leidžia tau valgyti pyragėlius.  Prisėstumei ant sofos, tyrimai iš karto suprastėtų :wub: . Čia tokia mano nuomonė  :4u: 

Turėti hobį yra gėris... žinoma jei  hobių ne per daug  :D.  Ir saikas yra...  aš matyt prie p*** eilėje stovėjau kai dievas saiko jausmą dalino. Bičių daugėja, siūlų daugėja, pomidorų sėklų namie virš 60 veislių ir hibridų... apie kitus hobius ir bandymus patylėsiu  :D​ 

Atsakyti