Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

visa nakty pyle lietus,o apie snieka tik gali pasvajoti.Paskutini kart maciau 2008.
Ex,labai pasiilgstu,ateik dazniau,su savo bedom ir dziaugsmais.
Pou,
Linkiu Tau aplankyti gražiausias pasaulio pilis, įkopti į aukščiausius kalnus, paragauti skaniausių valgių, patirti nuostabiausių akimirkų! Sveikatos!Su gimtadieniu!
4u.gif 4u.gif birthday.gif birthday.gif birthday.gif 000552.gif heart.gif heart.gif alc.gif happybday.gif happybday.gif


Muka,daugeliui labai padeda griezta keto dieta
.Gal jam padetu?
Alta,neramus laikai,ziauriai.Apgaules laikai,nematomo prieso laikai ...
Atsakyti

Labas rytas 🌷

Ačiū, Mielosios, už gražius sveikinimus ❤️ Tikiu, kad visi išsipildys, na su tais kalnais tik abejoju 🙈🤞❤️

Gražios dienos visoms 😘

Atsakyti
Luety , o kada laikai buvo kitokie?
Kiek aš pamenu visada buvo melo ir metaforų laikai .
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 11 25, 08:35)
<p>Labas rytas 🌷</p><p></p><p>Ačiū, Mielosios, už gražius sveikinimus ❤️ Tikiu, kad visi išsipildys, na su tais kalnais tik abejoju 🙈🤞❤️</p><p></p><p>Gražios dienos visoms 😘</p><p></p>


Niekada niekuo neabejok,gyvenimas iskrecia daug pokstu.Tikrai ikopsi ir dar ne i vienus. 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 25, 08:43)
Luety , o kada laikai buvo kitokie?
Kiek aš pamenu visada buvo melo ir metaforų laikai .


Niekada dar tokiu nebuvo laiku.Nebent pries 100-200metu kazkas panasaus.Bet tada as gal buvau kitoj reinkarnacijoj. bigsmile.gif Tai kreivuju veidrodziu karalystes laikai.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 25, 10:52)

Niekada dar tokiu nebuvo laiku.Nebent pries 100-200metu kazkas panasaus.Bet tada as gal buvau kitoj reinkarnacijoj. bigsmile.gif Tai kreivuju veidrodziu karalystes laikai.


O statėm komunizmą visi tiesą kalbėjo ?
Šaip tai Orvelas nebuvęs sovietuose labai tiksliai aprašė visą sistemą.
Ir vėl atėjo tokie laikai ...



Atsakyti
Svarbu ne tai, kiek mes turime, bet tai, kiek džiaugiamės tuo, ką turime. Linkiu džiaugtis tuo, ką turi. Su gimimo diena Pou. wub.gif
Atsakyti

Ingrida, ačiū!

Aš iš tų, kur džiaugiuos mažu😘 Kaip pirštu į akį 🌷

Atsakyti
Gal žinot, ar po 50 nemokami tyrimai priklauso kas metai ? Ar kas du metai ? Nes mano maža klinika tai tikrai nepaskambins ...
Atsakyti
Dusia labai nuo tyrimų priklauso:
https://www.nvpolikl...cines-programos
Atsakyti
Dėkui Muka, jau radau :



moterims nuo 50 iki 65 metų

vieną kartą per metus nemokamai gali būti nustatoma gliukozės, cholesterolio, trigliceridų koncentracija kraujyje, atliekama elektrokardiograma ir kiti tyrimai, parodantys, ar žmogus priskirtinas didelės rizikos grupei.
Atsakyti
Mamograma ir gimdos kaklelio tirymas,žarnyno,kas keli metai.Daugiau viskas kasmet. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 25, 15:41)
Mamograma ir gimdos kaklelio tirymas,žarnyno,kas keli metai.Daugiau viskas kasmet. mirksiukas.gif


Dėkui 4u.gif wub.gif
Atsakyti