Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Luety,vaikams mezgiau tik žakardu.Kaip įdomu,kai ryškėja piešinys mezginyje. ax.gif
Tai kol darže žiema,tik mezgimu ir užsiimti.Man dar dieną sąžinė neleidžia megzti,vis prisigalvoju darbų,mezgimas tik vakare.Va ir dabar sūrius obuolių dar vis paslėgiau,viriau jau ne ant dujinės,ant krosnies tušo po truputi. mirksiukas.gif
Dabar kol važiuoime į miestą reikia pradėti judinti vainikus kalėdinius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 24, 10:40)
Luety,vaikams mezgiau tik žakardu.Kaip įdomu,kai ryškėja piešinys mezginyje. ax.gif
Tai kol darže žiema,tik mezgimu ir užsiimti.Man dar dieną sąžinė neleidžia megzti,vis prisigalvoju darbų,mezgimas tik vakare.Va ir dabar sūrius obuolių dar vis paslėgiau,viriau jau ne ant dujinės,ant krosnies tušo po truputi. mirksiukas.gif
Dabar kol važiuoime į miestą reikia pradėti judinti vainikus kalėdinius. ax.gif


Kai vaikai buvo mazi,neriau sau suknelesm ir dukrai zakardinius kardiganus.Daugiau nieko.
Laiko nebuvo beveik niekam,darbas vaikai mazi.
As nemezgiau,kol neisejau i pensija,bet svajojau pensijoj turet zemes ir ja dirbt del saves,del savo darzoviu ir megzt.Viska igyvendinu.
Tiesa,mano laiskas jau esti Jaruzales pasto skyriuje ir ruosiamas pristatymui.Ya hoo bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Luety, žinok kai buvau studentė visos mano kambariokės nuo manęs užsikrėtė mezgimu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Netgi tos, kurių babos neišmokė akies išmegzti su manimi gyvendamos megztinius megzdavo.
Turiu tokį virusą tongue.gif

Va koks grožis kačių mylėtojoms
vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:
Daugiausiai mezgiau vidurinėje ir studijų metais... Laiko taigi marios buvo .Mokytis nebuvo sunku , ne dirbti.
Kol vaikai maži buvo ir neturėjau naminio darbo dar vakarais pamegzdavau . Kai naminis - vakarinis darbas atsirado jau menkai jėgų belikdavo . Ir MB esu kelis megztinius nuemzgusi , ir sūnui kol mažas. Paskui atsisakė sūnus mano megztus nešioti.

Dabar mezgu vakarais. Kaifas kai dirbti vakarais nereikia smile.gif

Atsakyti
Neišėjo man su siūlais.Pasiskambinau,apgavo tą moterį sutrūkinėję siūlai,vynioja į kamuoliukus po 14-16 g. bigsmile.gif Atsiprašė moteriškė.O aš jei užsimaniau,parašiau, Dusiuk,tu gal žinai Adomėnienė,jau kelis kartus pirkau iš jos siūlus.Tik parašiau,iš karto atrašė,šiandien kaip tik gavo.Sudėtis-25 super fine alpaka , 45 vilna , 30 akrilas.Dvi babinas pasiėmiau,turėsiu ką veikti. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Noriu noriu jau namų kvepiančių meduoliais,už lango daug sniego ir žybsiančios eglutės. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Gražūs ,jaukūs Ingridos sausainiukai. Visada smagu čia užeiti ir rasti skanėstų biggrin.gif wub.gif
Aš tai jau praradau bet kokius sugebėjimus kažką iškept. Tiesiog pamiršau kaip tai daroma. Gal kuri pasakytų, kad reik tik noro. Ir pradėti reikia. Bet va, įsijungę stabdžiai ir užstrigę. Nors tu ką..
Saintlina, kur tavo ekskliuzyviniai tortai?? Gamini?

Mergiotės, žiema! Sniegas! Kaip šviesu lauke, net naktį bigsmile.gif Katė šįryt išlėkė į lauką, ir atsistojo ant nagų - nesuprato kur įbrido. Bet patiko, nėrė į sniegą padurniuot. Dar ankstus rytas, bet katei tokia prieblanda patinka. Aš tai neinu į sniegą durniuot biggrin.gif mieliau šiltai prie krosnelės sėdžiu ir kavą geriu.

Pasiilgau jūsų 💛
Atsakyti
Labos 4u.gif

Ex ir aš tavęs pasiilgau wub.gif ateik dažniau, papsakok apie katinuką biggrin.gif
Aš nelaukiu kažkodėl kalėdųverysad.gif noriu ramybės.... kurios nebus verysad.gif jau dabar visokie rūpesčiai.....
O ką damos MB cukraligė,griežtai jokių PB, valgymas atsikėlus būtinas valandos bėgyje ir prieš miegą dvi valandos, valgymų skaičius mažiausiai trys, cukrų matuotis kas 5 dienas .... vo tep....
Sniguriuoja gražiai, važiuosiu sodan pirtukėje paiskaitinsiu...
Bučkas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 25 lapkričio 2022 - 08:51
Aš vis ant ribos su cukrumi.Bet atsikėlus mano grūdėtos varškės indelis būtinas su kava kasrytą. ax.gif Dar uogos šaldytos gerai ein į varškę,ar putinas dar kabo krūmuose. mirksiukas.gif
Ex,dažnai apie Tave pagalvoju. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Reiktų nusipirkti cinamono eterinio aliejaus smile.gif Namų kvėpinimui . O gal ir iškepsiu meduolinių sausainių ? Kai vaikai būdavo mažesni visa šeimyna kepdavom...MB tešlą kočioja ir tt. Pats smagumas yra procesas, ne valgymas.
Mano Kalėdos bus ramios. Tikiuosi . Kad tik visi sveiki būtume wub.gif
Ingrida, nesu pirkusi pas tokią moteriškę siūlų, nežinau .... Bus gražios dovanos . Aš buvau pagalvojusi apie žalias kepures , kad visiems numegzti ... Nes turiu žalio merino su kašmyru , tik reikia nusivyti iš babinukės. Bet aš be streso gyvenu, spėsiu džiuginsiu , nespėsiu - nieko nenuvilsiu .
Katė jau neatėjo naktį į lovą , vadinasi atsigavau . Daktarė mano smile.gif Geriau testuoja už visokius echoskopus.
Muka, dėl MB imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pou su Tavo diena birthday.gif
Sveikatos Tau 4u.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 25 lapkričio 2022 - 09:28
Pou su gimtadieniu birthday.gif tris kart valio valio valio happybday.gif happybday.gif happybday.gif

AA juk tavo kažkur aplink gimtadienis ? ax.gif Tai ir gal jau ir su praėjusiu birthday.gifvartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 25 lapkričio 2022 - 09:57
Aplink aplink ,dar neatejo biggrin.gif
Bet aciu sirdele.
Pou ,oi kad tau sveikatos duotu,nes tikrai galima pradet burtais tiket.
Taiva ,i lenkija nato korpusas atvaziavo,tai lenkai juoadodzius kareivius uzpuole,zodziu sliaktu kaime nieko naujo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 11 25, 11:07)
Aplink aplink ,dar neatejo biggrin.gif
Bet aciu sirdele.
Pou ,oi kad tau sveikatos duotu,nes tikrai galima pradet burtais tiket.
Taiva ,i lenkija nato korpusas atvaziavo,tai lenkai juoadodzius kareivius uzpuole,zodziu sliaktu kaime nieko naujo biggrin.gif

atmintis ačiū die dar nešlubuoja 4u.gif

Atsakyti