Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 23, 12:57)
Luety mano patirtis su siuntiniais į UK tokia - kai paskutinį kartą siunčiau raktus tai pašte pakišo pildyti tokį lapą , kur reikėjo surašyti tų raktų vertes ir tt. Surašiau , kad vertė lygi nuliui ir dar bele ką . Siunčiau   kaip  laišką ,  vokas paminkštintas, jame įdėtas 1 raktas. Nebe Tavo gal bėdos , gal mutinė pati pasikambins Sodrai ir praleis? Gal UK pašte nedeklaravo , kad vertė 0, todėl pakibo ? Palauk, nesinervink ...


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsirado zemiau sios die.nos irasas,teikiantis vilties Lauksiu dar.
Na as baba/mociute nuo 52m jau.Negi tau ,Ingrida,siemet 60??Penkiasdesimt man atrodo buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 lapkričio 2022 - 15:48
QUOTE(Luety @ 2022 11 23, 16:45)

Na as baba/mociute nuo 52m jau.Negi tau ,Ingrida,siemet 60??Penkiasdesimt man atrodo buvo?

Luety,šešios dešimtys ,šešios. biggrin.gif biggrin.gif Na bet aš to nejaučiu. mirksiukas.gif Ir dar ne močiutė,nors pas klasiokes anūkai jau ir pilnmečių yra. blink.gif MB pergyvena nebe turėsime sveikatos anūkams? rolleyes.gif
Atsakyti
Išsiaiškinome baudą.Po ženklu penktadienį pakišau mašiną.Prie poliklinikos nebuvo vietos ir atrodo,pristatyta buvo mašinų,vienintelė vietelė buvo ir dar tiek toli ėjau. blink.gif Na nebuvo vietų,kalta kalta..........Tai jau nubaudė visus pasistačiusius. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mano draugės.Nespėju pilti saulėgražų,į dieną po kelis kartus pilu lesyklon.Dar žvirblių kolonija gyvena kitoje pusėje kelio bruzgynuose.Ant kamuoliukų nelabai bepuola. ax.gif
Užsisakiau baltų vilnonių siūlų.Na tikiuosi bus balti grynai.Nes kaina ką aš žinau gaunu ir po 10 eurų,čia 18.Mūsų mieste,žadėjau pasiimti šeštdienį,pasikeitė planai,šiandien planuose būti mieste.Kasdien svečiai keičia planus.Noriu vaikams ir antroms jų pusėms kalėdoms baltų su pynėmis kepurių. ax.gif Man kaip gražu kalėdoms baltos megztos kepurės,šalikai,pirštinės.O dar jei megztukai su pynėmis iš karto daryk fotosesiją prie eglės. wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Ingrida natūrali vilna nebūna balta. Reikia apdirbti.
Bet už ką vaikus kankinsi - natūralios vilnos kepurės mane per 5 min suvalgytų . Merinas, merinas su kašmyru , na merinas su alpaka dar pakenčiamas ... Retas gali natūralią vilną nešioti. O fotosesijai megzti ? Gaila darbo .
Va kokias įdomias kepures mezga :

https://www.youtube....

Ir vėl diena su krūva organizacinių reikalų , o aš pavėpusi kaip kokia Vanda rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 24, 09:07)
Labas rytas,
Ingrida natūrali vilna nebūna  balta.  Reikia apdirbti.
Bet už ką vaikus kankinsi  - natūralios vilnos kepurės mane per 5 min suvalgytų . Merinas, merinas su kašmyru , na merinas su alpaka  dar pakenčiamas ... Retas gali natūralią vilną  nešioti. O fotosesijai megzti ? Gaila darbo .

Tai aišku,kad bus apdirbta,rašo,kad labai švelni.Matysiu gyvai. ax.gif Kašmyro pernai su mašina primegzta su šaliku jau visiems.Dabar noriu baltų pynių. ax.gif
Atsakyti

Ingrida, net įdomu pasidarė , kaip apdirba paprastos avies vilną, kad ji pasidaro minkšta? Parašyk, kokią gausi.  Bus labai gražu, tu profesionalė pynių ir žakardo. 

Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
nelyja,gal ir nelis,galima bus iseit kur.7 silumos.
Dusia,si technika jau praejusio sezono mada,bet man irgi grazu,tik tiek,kad man kepures be atvartelio netinka.Reiks kada pamegint gal.

Maciau,kokius Ingrida siulus derejosi biggrin.gif biggrin.gif Idomu bus suzinot,kai paciupins ,kas ir kaip.
Pynes man siaip sau,mane zavi labai kiaurarasciai kazkodel,bet grazios pynes irgi puiku.Maciau viena liemene,taip graziai sudeliotos pynes,kad net seile nutyso.
https://www.pinteres...30926370809580/
Gavau uzsakyma staigiai nunert dar viena maiseli is mociutes kvadrateliu.Vakar pradejau.
Atsakyti
O man mezgimo "viršūnė" yra žakardas. Jaunystėje nemažai mezgusi , gerai mokėjau ax.gif Mama mano tik žakardu pirštines megzdavo - du siūlai šilčiau .
Luety, aš tik vakar pamačiau FB mezgimo grupėje tokias kepures. Tendecijų , madų ir naujovių visai neseku ...
Gražiausias megztinis man - geri siūlai ir lygus raštas. Nei stambina žmogaus , nei tarybinių laikų primena . Dėl skonio nesiginčyjama ...
Pou kaip šiandien diena ? Pridavei kraują vakar?
Mukute kaip Tu? Gyva , ar PVM agentai pagavo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Čia mano dukrytė vaikystėje žaisdavo PVM agentus .Nes PVM buvo pabaisa biggrin.gif . Kai jis ateidavo mama neturėdavo laiko ( papildomas darbas namie turi savo kainą) ... Yra matricos agentai , yra PVM agentai mirksiukas.gif Dabar pasijuokiam, tada sunku buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Man irgi gražu balti megztiniai ir su pynėm taip kalėdiškai nežinau kodėl smile.gif
Na ką mėnuo pralėkė smile.gif priduodu dokus ir viskas reikės užsiimti paieškomis dovanų, nes dar ne tik kalėdos, bus krikštynos mes su Mb krikšto tėvai, plius dar krikštasūnio gimtadienis ... vadinasi avinęli pasipurtyk ....
Nu mergai jūs su tais mezginiais tongue.gif na tuoj ir aš jau užsimanysiu rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 24, 12:44)
O man mezgimo "viršūnė" yra žakardas. Jaunystėje nemažai mezgusi , gerai mokėjau  ax.gif  Mama mano tik žakardu pirštines megzdavo - du siūlai šilčiau .
Luety, aš tik vakar pamačiau FB mezgimo grupėje tokias kepures.  Tendecijų , madų ir naujovių visai neseku ...
Gražiausias megztinis man  - geri siūlai ir lygus raštas. Nei stambina  žmogaus , nei tarybinių laikų primena . Dėl skonio nesiginčyjama ...
Pou kaip šiandien diena ? Pridavei  kraują vakar?
Mukute kaip Tu? Gyva , ar PVM agentai pagavo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Čia mano dukrytė vaikystėje žaisdavo PVM agentus .Nes PVM buvo pabaisa biggrin.gif . Kai jis ateidavo mama neturėdavo laiko  ( papildomas  darbas namie turi savo kainą) ...  Yra matricos agentai , yra PVM agentai  mirksiukas.gif  Dabar pasijuokiam, tada sunku buvo rolleyes.gif

ai vakar jau atsidaviau PVM-ui ax.gif
Atsakyti

Sveikos,

Dusia, nelabai. Ai, gydytojos rezidentė kažką primaklino, šiandien paskambinau, kita viską patvarkė. Tai tik šiandien paveš. Reik būt nevalgius (o jau ant dietos senai per tą šoną), tai dar pargriūsiu, viena nevažiuoju, laukiu vyro.

Atsakyti
O man megzt lygiu mezgimu nuobodu,nenumegzciau nei vieno megztinio tokio,numesciau is nuobodulio.As ir kojiniu tik gerosiom akim nemezgu,reikia man kazko,kad but idomu,o ypac nemegzta,kazkas naujo.Neziuriu as labai,storinaplonina,isaugau jau is to mastymo,man svarbu,kad man patiktu ir butu silta.
Mano mamute irgi megzdavo zakardu ir dar kaip,o man per sunku.\megzt su siuluapsukimu,kad nubutu pertempimu,vistik yra darbo ir laiko sanaudu.Jokie antpirsciai negelbsti man,jie man dar trukdo.Patinka,jei nereikia zakardo megzt is blogosios puses.tada labai jau nieko.Zadu pabandyt vienas kojines taip numegzt.
Reikia kurt mezgeju kampeli jauciu.Ingrida,as,Dusia,tuoj sugundysim Muka,kitas,galesim plepet apie mezginius,dalintis schemom,patirtimi.Ko gi ne?
Einu nert toliau kvadraciuku bigsmile.gif bigsmile.gif isijauciau. bigsmile.gif
Atsakyti