Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2022 11 23, 15:22)
<p>Muka, tyrimai padaryti kai kurie, tik va - ilgai užtrunka, kol juos padaro. Žiūrėsiu, kaip toliau čia rutuliosis. Tikiuosi, kad palengvins būklę paskirtas gydymas. Važiuosiu va dar kraujo nuleist, kai vyras grįš po darbo. Pamažu atmetinėja.</p>

na tas atmetinėjimo metodas užmuša mane ... man taip penkti metai atmetinėja ir MB tas pats....
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 11 23, 13:32)
o kaip pranešimą gavo? Turi būt laiškas ar bent e-mailas.

Aš irgi baudos laukiu. Nu kaip laukiu - nelaukiu visai, bet žinau, kad turi ateiti. Į įmonę atėjo pranešimas apie pažeidimą su reikalavimu pranešti, kas vairavo, nusiunčiau pranešimą, kad vairavau aš. Tai į įmonę e-mailas atėjo kitą dieną, o aš pranešimo laukiu jau du mėnesius )

Vakar gavo į telefoną žinutę.Gal ir į paštą atėjo,nebe sigilinau. ax.gif Gal vaikai padės surasti už ką?
Kaip pavasarį tai gavo sūnus baudą,jo vardu mašina,o aš skraidau su automatine greičių dėže,o dar ten mylios ne km,sunku apskaičiuoti.Galėjo sakyti,kad aš vairavau,geriau man pirmą kartą mokėti pusę baudos,nei jam nekaltai.Prisiėmė sau kaltę,nors ir Panevėžyje nebuvo. biggrin.gif
Praeina po truputi nugara,baigiu išsivaikščioti,dėlioju kalėdinius papuošimus,reikia gal imtis klijuoti vainikus jau? ax.gif
Mastau gal privačiai pasidaryti ir echoskopiją,sūnus finansuoja,sako eik kur tau reikia.Kol sulauksiu pas šeimos mūsų gydytoją,o dar maldauk,kad skirtų.Jau gal 10 metų cistos ant kepenų ir inkstų.Kažkada šeimos gydytoja tarstelėjo tokio amžiaus jau pas visus yra.Na yra yra,nekreipiu dėmesio,o gal ten jų jau priaugo miškas? bigsmile.gif
Muka,tikiuosi darbinė byla? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 11 23, 09:59)
tai tada tu triguba šaunuolė, kad laikaisi. Ir taip ilgai  bigsmile.gif

čia ta nauja tvarka be ryšio, kai iš trečiųjų šalių siuntos apmokestinamos pvm nuo pirmo euro, užtat į muitinę patenka. Bet kad su laiškais taip, tai dar nesu girdėjus. Jei neatsakys per kelias dienas, bandyk skambint.
O tie dokumentai buvo perlenkti, ar ir vokas A4 dydžio?


Vokas buvo,kaip A4 per puse,tas kiek didesnis.Ne tas A4 bet perlenkus per puse.Pernai siunciau i mazuti,ta ketvirtini.Bet tai koks skirtumas,as jau sumokejau uz siuntima,kokio dydzio jis bebutu,savo paste.UK turi visas sutartis sudarius su LT del siuntu.
Muka,jei uzkliusiu ir nepersius,butinai klausiu.Bet,kad as neturiu dabar tu popieriu,jie sedi Lietuvos muitinej.
Sodros tinklalapyje nera pamineta,kad galima skenuot,ten tik ideta forma,kokia reikia ir kad atsiust,bet reiktu issiaiskint.

O jej kiek visos turim bedu.Vienom sveikata,kitom kas nors dar.
Pou,Dusia,Ingrida,Muka,sveikit,laikykites,jus mano vaiku amziaus,kokios ligos cia gali but?Baba laikosi,tai ir jus negriukit is kotu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 lapkričio 2022 - 14:31
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 23, 15:24)
Vakar gavo į telefoną žinutę.Gal ir į paštą atėjo,nebe sigilinau. ax.gif Gal vaikai padės surasti už ką?
Kaip pavasarį tai gavo sūnus baudą,jo vardu mašina,o aš skraidau su automatine greičių dėže,o dar ten mylios ne km,sunku apskaičiuoti.Galėjo sakyti,kad aš vairavau,geriau man pirmą kartą mokėti pusę baudos,nei jam nekaltai.Prisiėmė sau kaltę,nors ir Panevėžyje nebuvo. biggrin.gif
Praeina po truputi nugara,baigiu išsivaikščioti,dėlioju kalėdinius papuošimus,reikia gal imtis klijuoti vainikus jau? ax.gif
Mastau gal privačiai pasidaryti ir echoskopiją,sūnus finansuoja,sako eik kur tau reikia.Kol sulauksiu pas šeimos mūsų gydytoją,o dar maldauk,kad skirtų.Jau gal 10 metų cistos ant kepenų ir inkstų.Kažkada šeimos gydytoja tarstelėjo tokio amžiaus jau pas visus yra.Na yra yra,nekreipiu dėmesio,o gal ten jų jau priaugo miškas? bigsmile.gif
Muka,tikiuosi darbinė byla? blink.gif

ai labai labai senas reikalas ir ne prie manęs visa tai, o jau po manęs tipo gal ką žinau... o tardo kaip FNTT... ptfu ptfu ptfu su jais turėti reikalų.....na nurašau patirtis bet kiek sveikatos kainuoja....
Jiegu turi galimybės ir eik, tik reikai žinoti kur... aš va kiek į balą pinigų paklojau ... metod tikanja verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 11 23, 15:26)
Vokas buvo,kaip A4 per puse,tas kiek didesnis.Ne tas A4 bet perlenkus per puse.Pernai siunciau i mazuti,ta ketvirtini.Bet tai koks skirtumas,as jau sumokejau uz siuntima,kokio dydzio jis bebutu,savo paste.UK turi visas sutartis sudarius su LT del siuntu.
Muka,jei uzkliusiu ir nepersius,butinai klausiu.Bet,kad as neturiu dabar tu popieriu,jie sedi Lietuvos muitinej.
Sodros tinklalapyje nera pamineta,kad galima skenuot,ten tik ideta forma,kokia reikia ir kad atsiust,bet reiktu issiaiskint.

būtinai pasiaiškint anie juk "modernūs" ir dar covid protokolas vis dar galioja... močiutės mirties pašalpas tik taip ir sutvarkiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 23 lapkričio 2022 - 14:30
QUOTE(Muka @ 2022 11 23, 12:30)
ai labai labai senas reikalas ir ne prie manęs visa tai, o jau po manęs  tipo gal ką žinau... o tardo kaip FNTT... ptfu ptfu ptfu su jais turėti reikalų.....na nurašau patirtis bet kiek sveikatos kainuoja....
Jiegu turi galimybės ir eik, tik reikai žinoti kur... aš va kiek į balą pinigų paklojau ... metod tikanja verysad.gif
Papildyta:

būtinai pasiaiškint anie juk "modernūs" ir dar covid protokolas vis dar galioja... močiutės mirties pašalpas tik taip ir sutvarkiau...


Ok,aciu.Matai laiskams kovidas negalioja. bigsmile.gif

Buvau shopintis,prisipirkau siulu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ir nukainuotu ciklamenu po 1 piniga,bet visai graziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 lapkričio 2022 - 14:33
QUOTE(Luety @ 2022 11 23, 14:26)
Vokas buvo,kaip A4 per puse,tas kiek didesnis.Ne tas A4 bet perlenkus per puse.Pernai siunciau i mazuti,ta ketvirtini.Bet tai koks skirtumas,as jau sumokejau uz siuntima,kokio dydzio jis bebutu


skirtumas tas, kad laiškas skaitosi jei voko išmatavimai ne didesni nei 22,9x16. Didesnis jau ne laiškas, o siunta smile.gif čia pagal Lietuvos pašto taisykles. Bet perpus sulenktas turbūt neviršyja šito dydžio.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 11 23, 12:48)
skirtumas tas, kad laiškas skaitosi jei voko išmatavimai  ne didesni nei 22,9x16. Didesnis jau ne laiškas, o siunta smile.gif čia pagal Lietuvos pašto taisykles. Bet perpus sulenktas turbūt neviršyja šito dydžio.


Ismatavau,Yra kaip tik 22,9x16
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 23, 14:50)
Ismatavau,Yra kaip tik 22,9x16


na tada nesuprantu koks gali būt apmokestinimas. Laukiam atsakymo smile.gif
Atsakyti
Luety mano patirtis su siuntiniais į UK tokia - kai paskutinį kartą siunčiau raktus tai pašte pakišo pildyti tokį lapą , kur reikėjo surašyti tų raktų vertes ir tt. Surašiau , kad vertė lygi nuliui ir dar bele ką . Siunčiau kaip laišką , vokas paminkštintas, jame įdėtas 1 raktas. Nebe Tavo gal bėdos , gal mutinė pati pasikambins Sodrai ir praleis? Gal UK pašte nedeklaravo , kad vertė 0, todėl pakibo ? Palauk, nesinervink ...
Ingrida man visą gyvenima MM su strėnų laužimu pareina ... Toks vaikščiojimas biggrin.gif
Pou , gal ir išsigelbėjimas būtų priimamasis ... Kai vaikai maži būdavo , mokėdavau net greitają išsikviesti ... Uždarau MB kambaryje . Kai pats nuvažiuoji , tai stumdytis reikia, kai su greitają nuveža , tai labai operatyviai . Apsimetu žiople tongue.gif Visos ale buhalterės moka meluoti valdiškoms institucijoms .
Apie kopūstus parašysiu kaip darom mudu su brangiausiu ... išmokau iš vienos Ch. temos narės,supermamose:
Raugiu tik nedidelį kiekį - ty du trilitrinius stiklainius. Kopūstai ,morkos, kmynai ir druska . Trilitriniui stiklainiui apie du šaukštai druskos . MB sučeškavoja tokia maža mugėje pirkta medine tarka , aš sumaišau bliude ir kemšu į stiklainius . Kemšant paspaudžiu , nuo druskos ima rastis sultys , mušti nereikia kaip bačkoje. Užraugus paimu plasmasinį dangtelį, jį perenkus kišu į stiklainį virš kopūstų - taip rūgdami pasipaudžia kopūstai . Laikau šiltai ant palangės virtuvėje apie savaitę , vandenį kuris lipa vis nusemiu ir pasidedu šaldytuve. Kai jau pasibaigia smarkus rūgimas, kišu į šaldytuvą . Baigus rūgti paprastai pamažėja vandens , tai tą surinktą sunką tenka pilti atgal . Kai suvalgom - raugiam vėl . Ir tai kokis 3-4 kartus per žiemą . Mums tokie skaniausi , neperrūgę . Cukraus kopūstuose nebijau , bet nededu ... O kam ? Greičiau perrūgs su cukrumi ... Nes rūgimo bakterijos juo maitinasi .
Muka, dėkui už patarimą, bet gal dar išsikapstysiu .Aš stipri moteriškė.
Ingrida - Mano VMI prie dokumentų yra protokolas. Visada sukelia. Aš šiemet kelių erelis buvau , mokėjau už technikinę 15 EUR ir du kartus užgreitį- 6 ir 12 EUR . Žasliu kaime pastatė kamera... O aš pralekiu kokiais 62 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 lapkričio 2022 - 14:58
QUOTE(Luety @ 2022 11 23, 15:26)
Pou,Dusia,Ingrida,Muka,sveikit,laikykites,jus mano vaiku amziaus,kokios ligos cia gali but?Baba laikosi,tai ir jus negriukit is kotu. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oi Luety,ačiū ačiū,kad į dukras įrašei.Kažin ar dešimties jau gimdo kas? mirksiukas.gif
Nenusirašyk dar ,mes jaunos amžinai. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Dusia, atvažiuotų ir man ta greitoji. Nenoriu. Gal išsikapstysiu.

Pas gastro laukti lygiai 3 mėn. Jei bus per sunku laukti, eisiu per priimamąjį. Šeimistė jau padarė, kas jos jėgomis.

Atsakyti
Luety , manęs irgi nepavyktų įsidukrinti smile.gif
Nu nebent labai padykus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Pou , Tu pati medikė , žinai geriau wub.gif
O mes čia taigi visos "gudrios" , patarimus greitai dalinam bigsmile.gif
Laikykis širdele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 lapkričio 2022 - 15:44