Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2022 11 23, 09:40)

oi oi oi kiek cia Ingrida prikepe pyragu,keksu,bulku,ir kava nugere bevalgydama,einu savo atsinest.Bet bulku nenoriu,taip pavepsosiu.



Luety, o tau visai visai ir nesinori saldumynų ar bandelių? Gal ir anksčiau jų nemėgai?
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 23, 10:56)
Imsimės ko gero kopūstų dėjimo,ką sudėjome ankščiau puikiai mažėja. ax.gif Susiruošėme dėti daugiau


daug priraugiat kopūstų? Ir laikosi jie ilgai?
Aš raugt visai nemoku. Mamai gaunasi geriau, bet ilgai nesilaiko, perrūgsta.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 23, 10:39)
Saintlina genai + pačios indėlis  wub.gif  Tavo Lesius jaunystės eleksyras... 10000 žingsiu tolina senatvę ir ligas . Čia tik mano nuomonė  ax.gif



mažas tas mano indėlis, manau. Tiek, kad pajudu kažkiek (šiuo metu 17 tūkst/d. vidurkis). Na, gal dar padeda amžinas pofigizmas, t.y. labai stabili nervų sistema )) O bet tačiau su mityba niekaip nesusitvarkau. Reiktų Luety pavyzdžiu užsikrėst kaip nors smile.gif

Kas mieste gyvenat, kaip pas jus druskos kiekiai ant šaligatvių? Pas mus kažkoks košmaras, kiek pripilta blink.gif Ir dar gi nei ledo nebuvo, nei sniego normalaus. Jau vienus batus galiu išmest, nebenusivalo druskos ruožai nuo odos. Apei šunį išvis tyliu.. pradedu mąstyt, kad gal ir jam batukus reiks pirkt.
Atsakyti
Saintlina,trauke mane bulkutes,saldumynai,anksciau,dabar ir visada trauks manu.Bet laikausi.Kai jau labai labai norisi,suvalgau proteininio batonelio pusele prie kavos.Pas mus yra ju pirkt,brangus labai,bet ,kai nebegali kentet,ka darysi. biggrin.gif biggrin.gif
Dusia,jokia as ne saunuole,darau,nes nebenoriu tokio pavasario,kaip buvo po ziemos.Turiu pamoka,stengiuosi ja ismokt,nes lauke lyja ir lyja,neiseisi niekur prasieit,baisu liga pasigaut,tai nors namie reik judet.Dar dienos vidury padarau kedes joga.
Bet esu pikts,pikts,kaip sirse.
Kasmet reikia siust i LT sodra,uzsienio ismoku tarnyba gyvybes sertifikatus,kad siustu toliau lietuviska pensija.
Kasmet,nueinam su atitinkama forma i miesto merija,ten uzdeda stampa,dedi i voka,nesi i pasta,siunti su sekimo numeriu ir pasirasymu gavus.Nueina per savaite,kartais su trupuciu.Siemet,kuriozas.Viskas tas pats padaryta,mokejau vienu svaru daugiau nei pernai,seku savo voka ir matau,kad jis stovi muitinej ir praso duomenu,kam siunciu(yra adresas ant voko)???,telefono nr recipiento ir elektronini pasta.Zinoma visa tai galima rast internete sodros uzsienio ismoku tarnybos psl.Negana to,dar turiu sumoket 2 eurus.Kaip moket,kam moket esant uzsienuje,nieko neparasyta.Nuo kada laiskai patenka i muitine ir dar mokestis imamas uz ismuitinima.Parasiau jiems el.laiska,automatas atrase,kad isspres artimiausiu laiku.
Gal kas susiduret ir zinot,kas cia per velniava.Laiskai nekainuoja 22 ar 25 eurus.Tai nera vokas prigrustas dokumentu ir sveria kelis simtus gramu.Tai paprastas vokas su dviem A4 formato formomis.Jau svertas ir patikrintas issiunciant Uk.Ka daryt?Laukt,ar skambint jiems rytoj?Gal kas galit paprotint.Perskaiciau susni ju dokumentu,niekur nerandu apie laiskus.Vien siuntos,ju matmenys ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 11 23, 11:41)
Saintlina,trauke mane bulkutes,saldumynai,anksciau,dabar ir visada trauks manu.Bet laikausi.


Bet esu pikts,pikts,kaip sirse.



tai tada tu triguba šaunuolė, kad laikaisi. Ir taip ilgai bigsmile.gif

čia ta nauja tvarka be ryšio, kai iš trečiųjų šalių siuntos apmokestinamos pvm nuo pirmo euro, užtat į muitinę patenka. Bet kad su laiškais taip, tai dar nesu girdėjus. Jei neatsakys per kelias dienas, bandyk skambint.
O tie dokumentai buvo perlenkti, ar ir vokas A4 dydžio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 lapkričio 2022 - 12:20
QUOTE(saintlina @ 2022 11 23, 12:22)
daug priraugiat kopūstų? Ir laikosi jie ilgai?
Aš raugt visai nemoku. Mamai gaunasi geriau, bet ilgai nesilaiko, perrūgsta.

Dabar daug priraugsime,kažin į tą plastmasinį didelį kibirą ar tilps?Išsidirbinėti pradėjome,burokėlių dar pritarkavau,bus kopūstai raudoni. mirksiukas.gif Turime kur laikyti šaltai,va bute balkone perrūgdavo.Dabar yra ūkinis,a.a. babytė laikydavo sandėliuke per žiemą/Atneša būdavo su ledu. bigsmile.gif
Atrodo nieko sunkaus nedirbu,bet taip suėmė nugarą. bigsmile.gif Ar čia taip turi būti ar radikulitas pagriebė? blink.gif Aš tik morkas,burokėlius sutarkavau. ax.gif
MB gavo žinutę,bauda- 15 eurų.Už ką neranda antra diena. bigsmile.gif Greitis?Atrodo už stovėjimą visur susimokėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 lapkričio 2022 - 12:07
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 23, 12:05)

MB gavo žinutę,bauda- 15 eurų.Už ką neranda antra diena. bigsmile.gif Greitis?Atrodo už stovėjimą visur susimokėjo?


tegu prisijungia prie mano vmi, ten turėtų rast protokolą, jei gerai pamenu.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 11 23, 13:22)
tegu prisijungia prie mano vmi, ten turėtų rast protokolą, jei gerai pamenu.

Visur buvo prisijungęs ir vmi ir e-policija,protokolo numeris tik.Bet už ką nerado.Vaikai žada vakare padėti surasti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 23, 12:29)
Visur buvo prisijungęs ir vmi ir e-policija,protokolo numeris tik.Bet už ką nerado.Vaikai žada vakare padėti surasti. ax.gif


o kaip pranešimą gavo? Turi būt laiškas ar bent e-mailas.

Aš irgi baudos laukiu. Nu kaip laukiu - nelaukiu visai, bet žinau, kad turi ateiti. Į įmonę atėjo pranešimas apie pažeidimą su reikalavimu pranešti, kas vairavo, nusiunčiau pranešimą, kad vairavau aš. Tai į įmonę e-mailas atėjo kitą dieną, o aš pranešimo laukiu jau du mėnesius )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 lapkričio 2022 - 12:35

Sveikos,

Dusia, jei žinočiau, kas man yra, pasigydyčiau pati. Kol kas dar neaišku, kas gali specifinius tyrimus skirt, pas tą talonas dar negreit. Va taip. Vakar galvojau į priėmimą važiuosiu, bet kažkaip prakentėjau. 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 11 23, 13:00)
Vakar galvojau į priėmimą važiuosiu, bet kažkaip prakentėjau.


O gal reikėjo važiuot? Būtų gerokai greičiau priežastį nustatę..
Atsakyti

O gal reikėjo važiuot? Būtų gerokai greičiau priežastį nustatę

Echoskopiją darė, daug tyrimų. Ne visų dar yra atsakymai. Gydytoja dabar va paskambino, šiek tiek pakoregavo gydymą. Gal laikinai pagelbės, kol sulauksiu kitų atsakymų (2 savaites) ir vizito pas kitus gydytojus.

Kai guliu, geriau jaučiuos.

Atsakyti
Labos,
Darbštuolės visos 4u.gif
Aš po vakar gal geriau nei po liūdytojų apklausos.
Užraugiau ir aš cielus 5 kg sugrūdau į savo bačkelą 4u.gif Ingrida o su burokėliais gali ir paraugtus paskaninti laidą ačiau Alfo ax.gif
Pou man vienas sakė jeigu turi kantrybės geriau važiuok į priėmamąjį ir pridėjus balų prie skausmo gausi visus specifinius tyrimus... Dusia ir tu liuosai taip gali daryti... pati nebandžiau bet močiutę vežiau .... nors ir reikėjo ten tokia situacija buvo mama reanimacijoje močiutė antra para viduriuoja... reikėjo lašelinių....žodžiu man taip patarė...
Luety o tu sodroje pasiteirauk ar būtina originalai jie dabar kažkaip atlaidžiau žiūri tinka ir skenuota... mažu 4u.gif

Atsakyti

Muka, tyrimai padaryti kai kurie, tik va - ilgai užtrunka, kol juos padaro. Žiūrėsiu, kaip toliau čia rutuliosis. Tikiuosi, kad palengvins būklę paskirtas gydymas. Važiuosiu va dar kraujo nuleist, kai vyras grįš po darbo. Pamažu atmetinėja.

Atsakyti