Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia, šiandien, antradienį. Yr reikalų.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 22, 12:56)
Mano katė inteligentė - ty sena stora britė, jokie karnizai jai neaktualu  biggrin.gif 
Nei bankai , nei draudikai man streso nekelia ... Turiu savo draudikę...  sąskaitos belike vienam banke.
Stresą man kelia daktarai . O jei reikia laukti už durų 15 min... 


mano katės rusų mėlynosios buvo, nepaprastai aktyvios iki senatvės wub.gif
O visa kita identiškai ir pas mane ))

Bet va į polikliniką teks eiti šeštadienį.. be jokio reikalo sakyčiau. Kadangi apvali data stuktelėjo, įsijungė visokios ten programos, paskambino iš polklinikos ir labai kvietė ateiti profilaktiniam vizitui. Mykiau mykiau, bet taip gražiai įkalbinėjo, kad sutikau. Teks kulniuot.
Atsakyti
Saintlina,tik naudokis,kol tiria. 4u.gif 4u.gif
Pasidariau fermentų kasos,kepenų tyrimus,bet turbūt bus iškreipti Antėjoje?Pamiršau nuėjau pavalgius,prieš dvi valandas.Sako na gal parodys teisybę?
Sakykite mb prieš kelis metus išsigydė bakteriją skrandžio.Šiandien kol tyrimą paėmė kalbėjau su sesele,sako ir man reikia išsitirti?Tie patys indai naudoti.Sakau tfu tfu nieko nėra problemų su skrandžiu,bet vistiek sako reikia ištirti?Sakau žarnos tikrai nerysiu,sako ir nereikia kraujo tyrimą pasidaryti?Ar čia noras,kad tirčiausi? ax.gif Žiopla visai . ax.gif
Ir nuo gripo susilaikėme,sako 4 skiepai belikę ir nežada daugiau gauti?Ir vėl ar ne spaudimas?Juk tik sezonas prasideda?Susilaikiau. ax.gif
Nors kirpyklą aplankiau,blankus gavau,daug gero padaryta. mirksiukas.gif
Namuke,grįžome +1. bigsmile.gif
Atsakyti

Pou :4u:  tikiuosi nieko labai rrimto :wub: .

Saintlina, jei Tu tiek metų kiek aš suprantu ... tai labai jau gerai atrodai  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 22, 15:30)
Saintlina, jei Tu tiek metų kiek aš suprantu ... tai labai jau gerai atrodai 


Tai fotkių kur blogai atrodau nededu ))) 50
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 11 22, 15:27)
Sakykite mb prieš kelis metus išsigydė bakteriją skrandžio.Šiandien kol tyrimą paėmė kalbėjau su sesele,sako ir man reikia išsitirti?Tie patys indai naudoti.Sakau tfu tfu nieko nėra problemų su skrandžiu,bet vistiek sako reikia ištirti?Sakau žarnos tikrai nerysiu,sako ir nereikia kraujo tyrimą pasidaryti?


Esu girdėjus, kad jei turi mama, dažnai turi ir vaikai. Dėl kitų šeimos narių nežinau.
Mano draugei kraujo tyrimas neparodė, o kai rijo žarną - teigiamas buvo. Bet ji turėjo problemų, dėl to tyrė nuodugniai.
Atsakyti
Ingrida, jei skrandis veikia , kam dar jį gydyti ...
O gal ta bakterija ir nesuvešės, net jei turi .
Pasiskaityk :
https://www.delfi.lt...i.d?id=87670027

http://www.vaikuligo...gaus-sveikatai/

Saintlina niekaip ant tiek metų netrauki tongue.gif Pagal tai ką mačiau FB 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Priimk kaip komplimentą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 lapkričio 2022 - 20:25
Ačiū Dusiuk,sugyvensiu su ja taikiai.
Atėjo tyrimų atsakymai fermentų,viskas normoje.Aišku neieškok ligų. ax.gif
Dar gruodžio 2 palauksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 22 lapkričio 2022 - 20:35
Dusia, dėkui už komplimentą wub.gif Genų nuopelnas čia smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
oi oi oi kiek cia Ingrida prikepe pyragu,keksu,bulku,ir kava nugere bevalgydama,einu savo atsinest.Bet bulku nenoriu,taip pavepsosiu.
Manksta padariau,smagu,septyni silumos,pliaupia uz lango,kad net pliauska viskas.
Vakar isskalbiau kepure ir kojines,siandien uzdarysiu galus,o kada foto,nezinau,tamsu,nera saules.
Jauciuosi gerai,pilna energijos.Vakar balkona sutvarkiau,isslaviau,paruosiau ziemai,kiemeli sutvarkiau,geles apskabiau,isslaviau,ryte darbavausi,kaip uz tevyne,nes buvo sauleta,o as energinga.

Atsakyti
Labas rytas,
Dėkui Indrida už kavą . Kaip jautiesi ?
Muka , kaip Tu po vakar?
Pou , kaip Tavo reikalai ? Bent rado gydymo būdą? Gal detalių nesinori viešai pasakoti ... Bent prisiduok , kad gyva .
Saintlina genai + pačios indėlis wub.gif Tavo Lesius jaunystės eleksyras... 10000 žingsiu tolina senatvę ir ligas . Čia tik mano nuomonė ax.gif
Aš esu piktc , nepatenkintc ir tt. Negeras amžiaus tarpsnis, visai blūdija gamta. Taip neturi būti - o pas gydytoją senai užsiregistravus, turiu laukti iki gruodžio 1. Jei išgyvensiu . Arba eiti privačiai ir vėl mokėti pinigus , nesvarbu , kad sumokėjau bele kiek daug sveikatos draudimo
gun_bandana.gif gun_smilie.gif
Pasiguodžiau rolleyes.gif
Luety , matai - pajudi ir svoris krenta. Šaunuolė Tu pas mus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 lapkričio 2022 - 10:46
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 23, 11:39)
Labas rytas,
Dėkui Indrida už kavą . Kaip jautiesi ?


Gerai jaučiuosi,jei ne kraujavimas šiek tiek,atpratau. ax.gif
Galvoju kuo užsiimti ,mažiau,kad kieme būti.Kojinės ,tapkės išplautos,lauke džiūna.Obuoliai antaniniai genda supjaustyti sūriui.Imsimės ko gero kopūstų dėjimo,ką sudėjome ankščiau puikiai mažėja. ax.gif Susiruošėme dėti daugiau,morkos suruoštos,mb ištraukė čečkavonę,pirmą kartą su kombainu pjauščiau,dabar didenis kiekis,perkais kombainas. mirksiukas.gif Keli metai neraugėme,visai skanu savi,vis nusipirkdavau,bet šiemet priktiniai baisūs kopūstai raugti parduotuvėje. ax.gif
Gal dar atšils,laukia gėlių svogūnėliai,tegul pavasarį sužydi viskas. wub.gif
Atsakyti