Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2022 11 21, 22:26)
radau viska


https://onboarding.luminor.lt/lt/form
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū Mergaičiukės. 4u.gif 4u.gif Vat kodėl rankų negalima kilnoti,ligoninėje paminėjo,juk ne nėščia? bigsmile.gif
O kaip tyčia,mb sutvarkė kmbario lauko sieną,nukabino karnizą,reikia perplauti užuolaidas ir pakabinti.Palauks gal savaitgalio,miegojau be jokių užuolaidų,priešais namui kaip ant delno. mirksiukas.gif Gal ir mb pakabinti,bet žinote vyriškis,bus ne kaip man patinka. ax.gif
Samoningai likome mieste,kad nepašalti.nepulti darbų dirbti.Bet čia mieste šalta bute,na tikrai šalta,taupome. ax.gif
Pasišlaistysiu po miestą,gal nesiregistravus kirpyklon pakliūsiu,į Antėja pagaliau nuvažiuosiu tyrimus reikia pasidaryti.Mūsų mieste uždarė buhalterinių blankų parduotuvę,neišsilaikė,dabar duoduosi po miestą niekur nerandu.O man reikia sąskaitų faktūrų.Ne gi reikės spausdintis?
Atsakyti
Labas rytas,
Imu kavos, pagal mane , stipri... Labai anksti atsikėliau , nesimiega. Dėkui Ingrida. Užuolaidas pas mane dažnai kabina MB .Aš tik vadovauju . Aš taigi mažo ūgio biggrin.gif Ne nykštukų darbas tongue.gif
Vakar motulė gamta neleido sportuoti , tai vakare energjos perteklių panaudojau vonios tvarkymui . Sūnaus kambarys paruoštas, šiandien lupsiu tapetus:) Pažadėjau ,kad pati lubas išdažysiu blink.gif Kaip gerai ,kad dar yra pirmų kartų mano metuose bigsmile.gif Jei gerai seksis dažyti , dar žinau kur noriu persidažyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Muka , kaip skrandis?
Mane vakar apkirpo padažė, vėl biški ryža. Nusiplaus ... Kai pamargina ne taip greitai žili išlenda. Nes esu balta kaip obelėlė .
Mano gydytojos - ostopatės papildai gal veikia, energijos padaugėjo . O sureguliavimas maisto ir išmetimas vyno bei pieno produktų išskyrus sviestą, savo davė. Burokėlių testas puikiai tai parodo ... Antibiotikai visą gėrį buvo mano pilvelyje nužudę unsure.gif
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, kad nebūtų kraujoplūdžio. Tikiuosi, kad įspėjo, kad jei prasidėtų kraujavimas, dumt į priėmimą?

Atsakyti
Labas,

Užsidegęs, bet manau čia kažkas gal rimčiau:( ai pasėdėsiu ant minkšto maisto....Į kokias mėsas negaliu net žiūrėti... noriu tik juodos duonos... geriausiu atveju su avokadu bet čia jau nėra minksštas maistas...
Aš vakar irgi nusikirpau nudažiau,nes jau kirpėja sakė nukirpčiau ir visi žili liktų,nes prieš turkus nesidažiau ax.gif tai nedažyti kokie trys mėnesiai... ai ir gavau pastebėjimą slenka ir labai rimtai plaukai verysad.gif iš turkų atsivežiau vitaminų matysim kiek padės..


Atsakyti
Labas rytas,

vakar ieskojau Liuminor,kur tas saskaitas atidaro internetu,net pagalbos cia prasiau,bet paskui radau.Siandien gal prisiruosiu skambint savo reikalu.
Vakar draudima masinos sutvarkiau,pratestu automatiskai,bet atsiustame priminime uzdejo 86£ didesne kaina.Tada iejau i masinu draudimo kainu generatoriu internete,susiradau mazersnes kainas kitu tiekeju,uzsirasiau ju kvotu nr.ir skambinau savo masinos draudejams,pasakiau,kad nepatenkinta ju siuloma kaina,kad yra pigiau ir daug pigiau internete pas kitus paslaugos tiekejus,bet,jei jie sumazintu kaina,pasilikciau su jais,kadangi jau esu daug metu.Tai susiderejom £18 brangiau.Nu vis £70 sutaupyta.Pliusiukas jau ant sito neatlikto darbo. biggrin.gif biggrin.gif Dabar dar banka sutvarkyt Liuminor butu puiku,tada reik registruot Mb keist pasa,baigiasi galiavimas birzelyje,o pas mus eiles keliem menesiam i prieki,plius dar kol atsiuncia,o greito paso padarymo paslaugos nera.
Nepatinka,man tie tokie reikelu tvarkymai,stresina kiek,bet niekur nedingsi.
Svoris minus 800g,bent tas dziugina. bigsmile.gif
Muka,mano plauku like gal trecdalis,niekuo nesulaikau.Slenka gausiai gal jau kokie 3 metai.Vis ruosiuos itrint galvos oda svogunu ir palaikyt pries plaunant,bet vis neprisiruosiu.Zinau,kad tai labai padeda,bet galvos oda ilgai smirda svogunu.Bet,kai as niekur neinu,tai nebaisu.
Nuo vakar ryto mankstos namuose rytais.Duok dieve neapkiaust vel.
Atsakyti
Pas mus bute nėr užuolaidų smile.gif vienam kambary roletai yra, kitur išvis nieko. Nuo tų laikų, kai dvi kiculės gyveno smile.gif ai, tiesa, dar bandėm ir po kačių pakabint, tai užkniso Žaliuokę nuo karnizo nuiminėt. Katės nors pačios nulipdavo, o šita ir kabėdavo palubėj. Pasiekt sudėtinga, o dar nagais įsikabinus. Na bet priešais namų nėr, butas aukštai, tai nieks per langus nežiūri.
Nors dėl jaukumo tai turbūt gerai būtų užuolaidos smile.gif
Atsakyti
Mano katė inteligentė - ty sena stora britė, jokie karnizai jai neaktualu biggrin.gif
O MB neišgyventų be užuolaidų ar žaliuzių - kaime visus langus vakare užtraukia, jokių kaimynų nėra... Nuo lapių ar stirnų ?
Nei bankai , nei draudikai man streso nekelia ... Ar kokios tai ten kitos įstaigos. Turiu savo draudikę, kuri pračekins visas kompanijas ir patikrins niuansus . Turiu asmeninę bankininkę,su kuria galiu pasitarti . Kadangi skaičiuojanti esu , sąskaitos belike vienam banke. Kam man mokėti už sąskaitą kas mėnes ir tt ? Daugiau bankų - daugiau išlaidų ... Kad ir po eurą -jau 12 eurų per metus . Kaip ir du matkeliai geresnių kojinių siūlų su akcija biggrin.gif Nebent turtingos esat, daugiau kaip 100 000 EUR vienam Europos banke nereikia laikyti .
Stresą man kelia daktarai . O jei reikia laukti už durų 15 min... Didelės valios pastangomis išsilaikau nepebėgusi biggrin.gif Dar neįėjusi į kabinetą pasveikstu.

Muka , tu tokia gera šeimininkė. Produktus perki gerus - kodėl abiems taip kerta per virškinimo sitemą ?
Energetiniai dalykai ? Kantičkas visas skaičiusi ... žinai apie ką aš ... Tik nesupyk wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 22 lapkričio 2022 - 12:58
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 22, 10:56)
Mano katė inteligentė - ty sena stora britė, jokie karnizai jai neaktualu  biggrin.gif 
O MB neišgyventų be užuolaidų ar žaliuzių - kaime visus langus vakare užtraukia,  jokių kaimynų nėra... Nuo lapių ar stirnų ?
Nei bankai , nei draudikai man streso nekelia ... Ar kokios tai ten kitos įstaigos. Turiu savo draudikę, kuri pračekins visas kompanijas ir patikrins niuansus . Turiu asmeninę bankininkę,su kuria galiu pasitarti . Kadangi skaičiuojanti  esu , sąskaitos belike vienam banke. Kam man mokėti už sąskaitą kas mėnes ir tt ? Daugiau bankų - daugiau išlaidų ... Kad ir po eurą -jau 12 eurų per metus . Kaip ir du matkeliai geresnių kojinių siūlų su akcija  biggrin.gif Nebent turtingos esat, daugiau kaip 100 000 EUR vienam Europos banke nereikia laikyti .
Stresą man kelia daktarai . O jei reikia laukti už durų 15 min...  Didelės valios pastangomis išsilaikau nepebėgusi  biggrin.gif  Dar neįėjusi į kabinetą pasveikstu.

Muka , tu tokia gera šeimininkė. Produktus perki gerus  - kodėl abiems taip kerta per virškinimo sitemą ?
Energetiniai dalykai ?  Kantičkas visas skaičiusi ... žinai apie ką aš ... Tik nesupyk  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Bepiga Lietuvoj,svogeriu kraste.Cia draudiku nera,yra kompanijos,jos siuncia tik priminimus,kad jau laikas pratest ir siulo kaina savo kt.metams.Nori priimi,nori ieskai kompromisu,nori keiti tiekimo kompanija.O po viena draudika cia nevaiksto ir savo klientu rato nesudarineja.
As taip pat mielai naudociausi vieno banko paslaugomis,jei ne lietuviskos pensijos reikalai.
Be to,reikalus reikia tvarkyt ne savo gimtaja kalba,o anglu kalba ir dar telefonu.Anglu kalba mano nebloga,bet netobula.O jei dar pasitaiko,kad kitam laido gale skotiskas ar babajiskas akcentas,tada sudie ramiam pokalbiui.Turi but tiek isitempes,kad suprastum,kad ojojoj.Gali skambint is naujo,bet nera garantijos,kad nepateksi pas panasu.
Bankini nkiu pazystamu cia neturiu,o ir Lt visi rysiai nutruke seniai,vistik 20 metu gyvenu cia.
Man nekelia streso kompanijos,bet reikalu tvarkymas telefonu svetima kalba.
Bankiniai mokesciai Uk nuo £10 menesiui ir daugiau.Uz tai gauni nemokama kelioniu draudima,ir sugedus nutempt masina,ar pataisyt nemokamai tuo extra metu.\kol kas dar neteko niekuo pasinaudot,moku,kad reikia.Yra saskaitu be mokesciu,bet jos tik pinigam nusiimt,kitu operaciju neatliksi.Bet kaskiek tai metu kiti bando susigrazint bankinius mokescius,jei nepasinaudoji paslaugom.As niekada nebandziau,man per sunku butu tiek nervintis kalbant angliskai.
Pati kalta,kad cia gyvenu sakysi,bet cia tokia mano karma. ax.gif
Ligoniams 4u.gif 4u.gif
Mb skrandis jautrus labai,bet jis isjunge pieno produktus,saldumynus,pats kepasi duona su raugu,pats pasigamino rauga ir gaminasi ji toliau.As duonos nevalgau,man ne aktualu.Po viso to,jis jauciasi gerai.Jei tik pavalgius jam atima jegas ir jis turi eit prigult,jis ima analizuot,kas ji taip veikia.Labai domisi,labai rupinasi.As kitokia,man nera kol kas bedu su skrandziu,man bedos su svoriu.Bet as ji iveiksiu. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 11 22, 13:56)
Mano katė inteligentė - ty sena stora britė, jokie karnizai jai neaktualu  biggrin.gif 
O MB neišgyventų be užuolaidų ar žaliuzių - kaime visus langus vakare užtraukia,  jokių kaimynų nėra... Nuo lapių ar stirnų ?
Nei bankai , nei draudikai man streso nekelia ... Ar kokios tai ten kitos įstaigos. Turiu savo draudikę, kuri pračekins visas kompanijas ir patikrins niuansus . Turiu asmeninę bankininkę,su kuria galiu pasitarti . Kadangi skaičiuojanti  esu , sąskaitos belike vienam banke. Kam man mokėti už sąskaitą kas mėnes ir tt ? Daugiau bankų - daugiau išlaidų ... Kad ir po eurą -jau 12 eurų per metus . Kaip ir du matkeliai geresnių kojinių siūlų su akcija  biggrin.gif Nebent turtingos esat, daugiau kaip 100 000 EUR vienam Europos banke nereikia laikyti .
Stresą man kelia daktarai . O jei reikia laukti už durų 15 min...  Didelės valios pastangomis išsilaikau nepebėgusi  biggrin.gif  Dar neįėjusi į kabinetą pasveikstu.

Muka , tu tokia gera šeimininkė. Produktus perki gerus  - kodėl abiems taip kerta per virškinimo sitemą ?
Energetiniai dalykai ?  Kantičkas visas skaičiusi ... žinai apie ką aš ... Tik nesupyk  wub.gif  wub.gif  wub.gif

nėra ko pykti... man tai nervai lyšni...liūdininkė teisme prie viso darbio krūvio:( Šiandiena raugsiu kopūstus bačkelon, jaučiu jau jūs senai valgote o aš tik prisiruošiau....Tiesa aivos (gavau iš kaimynkos) uogienė su čiliais labai gero skonio 4u.gif
Atsakyti
Luety , geri ten kur mūsų nėra ax.gif Imk 4u.gif
Visur savi niuansai .
Pou kada Tave daktarai priims ?
Atsakyti
Muka , aš dar nepsiraugiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Valgau turguje pirktus .
Laikykis širdele wub.gif
Atsakyti